Bitcoin Forum
June 13, 2024, 03:49:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White (BTW) Borsa'da!  (Read 1439 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 31, 2018, 11:57:47 PM

Airdropları açgözlülük yapıp tutmayın arkadaşlar 3-5 birşey bıraktıysa satın gitsin zaten para kazandırmış size ondan sonra çok üzülürsünüz benim gibi.

satın satın dönerciler..siz olmasanız biz nasıl alttan toplarız yoksa  Grin Grin ethereum blueda da gördük bu tayfayı komik şeyler sizi Cheesy  he bu arada web cüzdan çalışıyor yeni sürüme geçirmişler galiba...hadi yine iyisiniz koşun koşun  Grin

(ytd)
exfilesx
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 31, 2018, 11:59:05 PM

Görebildiğim kadarıyla bir blue vardı airdroplar arasından gelecek vaat eden bir de bitcoin white var farklı borsalara gireceği söyleniyor iş yapar bu proje.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
February 01, 2018, 06:21:12 PM

merhaba arkadaslar.
cüzdandan borsaya dün 1200 tane göndermiştim hala borsa hesabına geçmemiş. benimle birlikte aynı sorunu yaşayan var mı? sebebi nedir acaba yanlış birşeyde yapmadım. transfer başaralı yazdı ve cüzdan bakiyesinden düşüldü. Bu kadar beklemesi normal mi yoksa bir terslik mi var.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 02, 2018, 10:19:06 AM

90 cent olmuşken satmak istedim ancak borsaya atamadım ayrıca borsa da tam leş bu borsayı açan hangi kafayla açtı merak ediyorum
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 02, 2018, 10:20:37 AM

borsanın chatıne bakıyorum hep türk ve bence pıyasaya yenı gırenler o yuzden bu kadar volatil bir coine dayanamayıp satacaklardır diye düşünüyorum dolaşımdaki suply düşük olmasına rağmen başını kaldıramıo

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
tempo7
Member
**

Activity: 140

View Profile
February 02, 2018, 01:06:00 PM

Valla en büyük pişmanlıklarımdan biridir bu bitcoin white'nin airdrop'una katılmamak. Şimdi not defterime baktım bilgisayarda 17 aralık ve 24 aralıkda başvur ve al diye kendime not yazmışım sonra unutmuşum. Neyse şimdi akıllandık 2-3 dakkamızı ayırıp sağlam gördüğüm bir çoğuna katılım sağlıyorum, belli mi olur yine böyle havadan para kaçırmayalım Smiley
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 02, 2018, 01:08:24 PM

Airdropları açgözlülük yapıp tutmayın arkadaşlar 3-5 birşey bıraktıysa satın gitsin zaten para kazandırmış size ondan sonra çok üzülürsünüz benim gibi.

Aç gözlülük dediğiniz bence hemen satmaktır. Bu coinin önü çok açık ve kısa vade de 3-5 doları göreceği kesin gibi bir şey neden böyle şeyler deyip milletin elindekini satmasına vesile oluyorsunuz sonra çok üzülecekler böyle yönlendirme yapmayın lütfen. Eline mi yapışacak zaten adı üstünde airdrop ne diye satsın ki zaten erkenden satanlar şu an çok pişman.

Neye göre kesin 3-5 doları görmesi Allah aşkına mantıklı sebeplerle bi açıklayın da aydınlanalım.
60m coin'in yarısı airdropla dağıtılmış. 3-5 dolar diyosunuz...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
avalonn
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 01:21:39 PM

Neye göre kesin 3-5 doları görmesi Allah aşkına mantıklı sebeplerle bi açıklayın da aydınlanalım.

istersen yarıdan fazlası airdrop ile dağıtılmış olsun...kardeşim tutmuyor sizin önyargılarınız artık..ne zaman öğreneceksiniz bunu kaç tane daha ether blue vakası yaşamanız lazım Cheesy he diyinki arkadaş ben bunun airdropına girmedim o yüzden bu kinim..o zaman anlarım Cheesy neyse sen bi teknolojisini araştır..herşeyi de devletten beklemeyin  Grin

(ethereum blue satın monetha alın diyen tayfundeniz efendi bile öğrendi şu işleri yuh artık  Grin )
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 02, 2018, 01:27:25 PM

Diğer borsalara girdiğinde çok daha farklı seviyelere gelebilecek bir coin.

Kendi blockchain'i olması bile başlı başına bir artı. Merak edenler araştırıp bilgi sahibi olabilirler. Elimde çok olmasa da bir miktar var ve bitflip isimli borsaya aktarmadım bile. Şu bitcoin buhranından sağ salim çıkarsak, ileride bitcoin white adından söz ettirebilecek potansiyelde ama bütün altcoinler gibi bitcoin'den etkileniyor doğal olarak. Önce bitcoin toparlamalı ki, altcoinler de gün yüzü görebilsin.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 02, 2018, 01:29:32 PM

istersen yarıdan fazlası airdrop ile dağıtılmış olsun...kardeşim tutmuyor sizin önyargılarınız artık..ne zaman öğreneceksiniz bunu kaç tane daha ether blue vakası yaşamanız lazım Cheesy he diyinki arkadaş ben bunun airdropına girmedim o yüzden bu kinim..o zaman anlarım Cheesy neyse sen bi teknolojisini araştır..herşeyi de devletten beklemeyin  Grin

(ethereum blue satın monetha alın diyen tayfundeniz efendi bile öğrendi şu işleri yuh artık  Grin )
Tam aksine airdrop'a girdim ve çevremde en az 10 kişinin de girmesini sağladım. Ama böyle "kesin 3-5 dolar olacak" diyenlere ifrit oluyorum. Neye göre kesin? Varsa açıklama dinleyelim. Kehanetlerle olacak iş değil bunlar...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
avalonn
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 01:34:51 PM

onlara ben de gıcığım ama bazıları dayanak noktalarını açıklamadan böyle konuşuyor bazıları da manipülasyon amaçlı...3-5 dolar olacak diyenlerin dayanağı genelde ekibin çalışması ..borsaya çıktığı gibi bir ivme yakalaması..hodl tayfasının sağlam bekleyişte olması bununda fiyata yansıması..söylediklerine göre bütün borsalar ile görüşme halinde olmaları...kendi blok zinciri ve cüzdan uygulamaları olması...dpos.mining vs vs

he birde millet bunu bitcoin forku sanıyor...şimdi bunun yeni borsalara girdiğini bi düşünün..eleman bi bakacak hassssssssssssss yeni bitcoin laaan al al al al al ...diyecek ...nolacak fiyat coşacak... Grin ama bunu çaktırmayın tamam mı aramızda kalsın ...hepimizin faydasına olur bu  Tongue Grin

şimdi kamilin biri çıkar omo yozlorondo mosko vor diyebilir..varsa var..adamlar çalışıyor ortaya bi ürün sunuyorlarmı sunuyorlar..bitti..monetha da adamların yüzünü gördünüz videolarını izlediniz de noldu  Grin

icolardaki ekiplerle coin ekipleri farklı olabilir..karıştırmayın..düşünsene böyle bir coinin ekibindesin..ekip resimleri gırla... coinin tanesi 20$ bile olsa resimlerin her yerde dolanıyor can güvenliğinden şüphe etmezmisin Cheesy

diyeceksiniz ki rebelin ekibinin resimleri ortalıkta..eh bu da tercih meselesi  Smiley
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 05, 2018, 06:14:18 PM

son iki haftasında telegram botundaki sıkıntılardan dolayı iki haftalık airdropunu alamamıştım.900 tane de bende var. dursun kenarda acelemiz yok olurda 5 6 dolar felan olursa satarım. çöp olursa da yapacak bir şey yok

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 05, 2018, 06:17:28 PM

Telegramda yazanlar doğruysa birçok borsaya başvuruda bulunulmuş. İçlerinde türk borsası bile var.
Ben uzun vadede blue ve elite den daha iyi çıkış yapacağını düşünüyorum.

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 05, 2018, 07:17:49 PM

Vay be böyle airdropları nasıl da kaçırdık , giriyoruz arada denk geldiklerimize ama daha böyle iyi fiyatlananı kazandıranı bulamadık.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 05, 2018, 08:02:28 PM

Bitcoin white airdrop kaçırdık iyi fiyattan girmiş borsaya yakın zamanda daha da yükseliş olur hadi hayırlısı olsun bakalım

moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 05, 2018, 08:25:05 PM

daha gecen gün 600 BTW'mi 0,45 dolardan satacaktim. Simdi 0,25 dolar olmus. keske satsaymisim. airdroptan beles geldi, güzel.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Commendatore
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 08:42:53 PM

afedersinizde şu açgözlü insalar elindekileri bi çıkarsınlarda, bizde sağlıklı çıkışta, belirlediğimiz hedeflerde satışlarımızı yapalım. 1 2 sene hodl. ytd.
JJRousseau
Member
**

Activity: 114

View Profile
February 05, 2018, 09:58:34 PM

Bir aralar 94 cent oldu ama şuan da genel düşüşten ve dumptan etkilenmiş görünüyor. Uzun vadede 10 dolar muhabbetleri dönüyor.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
February 05, 2018, 10:01:40 PM

Bu hafta 2 borsaya birden eklenecekti sanırım bende sağlam hodl'cılardanım. Beklemedeyim ve bu bekleyişimin bir mükafatı olacağından da eminim. Sağlam bir yapıları var hiç boş durmuyorlar 10 larca borsa ile görüşme halindeler ne bileyim bana gelecek vaad eden coin gibi geliyor. Bugün de 26 centten 1klık alım yaptım neredeyse her gün 1k 1k alıp duruyorum dayanamıyorum.  Tongue

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 05, 2018, 10:09:31 PM

Bu hafta 2 borsaya birden eklenecekti sanırım bende sağlam hodl'cılardanım. Beklemedeyim ve bu bekleyişimin bir mükafatı olacağından da eminim. Sağlam bir yapıları var hiç boş durmuyorlar 10 larca borsa ile görüşme halindeler ne bileyim bana gelecek vaad eden coin gibi geliyor. Bugün de 26 centten 1klık alım yaptım neredeyse her gün 1k 1k alıp duruyorum dayanamıyorum.  Tongue

Eğer dediğin gibi alım yapıyorsan çok iyi bir hareket içindesin. Piyasanın iyi haberlere ihtiyacı var onlarda gelirse paranı 3-4x e rahat katlarsın 1-2 ay gibi kısa sürede ama gelmesse biraz daha beklersi.

İmzan INS Token'nın çakması gibi geldi aynı projeler sanırsam yada benzer  tutucağını sanmıyorum INS bunlara piyasada söz hakkı geçirmez. Hem INS'nin işleyen marketleri var ve gelişim sürecindeler.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: