Bitcoin Forum
June 01, 2024, 10:23:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: son iki günde sadece iki konu başlığı altında önderdiğiniz coinlerin listesi  (Read 256 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 28, 2018, 09:07:29 PM

arkadaşlar merhaba, başlıkta da yazdığım gibi, önerdiğiniz ve bunu da bir inceleyin dediğiniz coinlerin bir listesini sizlerle paylaşıyorum. ne kadar çok olduğunu ve bunların herbirini tek tek araştırmanın ne kadar acı verici bir hareket olacağını söylemeliyim. lütfen ciddi anlamda birşey biliyorsanız, önerdiğiniz coin için, şu şu sebepten artmasını bekliyorum, siz de inceleyin yazarsanız, biz zaten buraya para yatıracağımız için tabi ki de inceleyeceğiz. ancak sebebiniz çok basit ise, hiç değilse bir kısmını eler, vakitten kazanırız. buyrun bu da liste:

Monetha (MTH)
Genesis Vision (GVT)
Verge (XVG) bunu ben de öneriyorum, kesinlikle gizliliği koruyacağını söyleyen ve reklamı dünya çapında ısrarla yapılan 3 coin den biri (diğerleri: zcash ve monero)
Dovu (DOVU)
Ubiq (UBQ)
GameCredits (GAME)
ICON (ICX)
MetalCoin (METAL)
SunContract (SNC)
SONM (SNM)
Spectrecoin (XSPEC)
BlockMason Credit Protocol (BCPT)
Hshare (HSR)
TRON (TRX)
KuCoin Shares (KCS)
Storm (STORM)
WaBi (WABI)
Cardano (ADA)
Elixir (ELIX)
Eidoo (EDO)
iExec RLC (RLC)
QLINK (QLC)
BitClave (CAT)
INS Ecosystem (INS)
Qtum (QTUM)
Lamden (TAU)

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
cabiremre
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
January 28, 2018, 09:28:48 PM

Coin birakmamissiniz ki
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1140

View Profile
January 28, 2018, 11:00:23 PM

nadir başlık açarım, bugün https://bitcointalk.org/index.php?topic=2837788.0 açtığım başlık (yani dün) expanse coin, bana artabilir gibi geldi, paylaşmak istedim, yoğun ilgi gördü izdiham yaşandı  Cheesy Cheesy

almadığım ilgilenmediğim coini zaten tavsiye etmem, bence fazla ayrıntılı düşünüyorsunuz, insanlar elbette post kasacak (benim ihtiyacım yok gerçi çünkü imzam yok Cheesy)
birilerinin dikkatini çekmenin bir zararı olmaz kanaatindeyim, hiç kimse yazmazsa bomboş bir forum olur, he "mrb nbr tşkrlr" gibi yorumlar saçma olabilir ama insanların binbir türlü hali var, kiminin derdi var kiminin tasası, yüklenmeyin kimseye "bırakınız yapsınlar".... Wink Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
dolaposi
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
January 29, 2018, 06:51:50 AM

bir allahın kuluetherum classıc ı konusmuyor 2018 ın en buyukpatlamalarından bırını yapmaya adaybu coın yakında 2017 de etherumıun yaptıgıhareketın benzerını yapıcak bu sene suan hızlı bırsekılde madencılerı artıyor zaten onunde forkvar ondan sonra buyuk ıhtımal ıco cıkarmaya baslcıak etherum dan pay alıcakdır etherum 3 bın dolar olursa  kı bu sene  bence olucakdır etcmınumum 300 dolar dıyorm budaburdakalsn daha karlı durumda etherumdan
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 29, 2018, 07:55:50 PM

kucoin ve genesis için geç kalındığını düşünüyorum ben. bu tokenlerden elbetteki kar edilir ama icosunda yada daha ucuz fiyata toparlamadığım için üzüldüğüm yegane ikili bunlar. özellikle genesis vision' un göstermiş olduğu performans harika ötesiydi. ico fiyatının ortalama 0.86 usd olduğunu hatırlıyorum.

karasaplisekerr
Member
**

Activity: 88
Merit: 12

View Profile
January 29, 2018, 08:13:34 PM

yaklaşık 20 kadar sepetimde coin var ve bunları iki aydır tutuyorum. fiyatları ikiye katlananlar da var içinde, aldığım fiyat seviyesine gelenlerde var ama en az 5 katı yapmadan satmayacağım. kendi stratejimi bu şekilde belirledim, btc ve etc nin yükselişine veya düşüşüne göre takip ettiğim coinler bunlar. içerisinde en avantajlı fiyatı duran şu an dolar birim fiyatıyla 1.60 usd civarında olan ( ctr ) .. yatırım tavsiyesi değil tabi ki ama fiyatı 3.50 doları aşması çok yakın duruyor. kısa vadede fiyatı ikiye katlayıp çıkmak isteyenler için takipte kalmalarını öneririm. bu iki ay içinde fiyatları 3 katına ve 2 katına kadar çıkıp, tekrar düşme olayı en az 5 defa yaşandı. ve her defasında bu ctr ve knc network adlı coin, fiyatlarını sabit tavan ve tabanda tutmayı başardı.şu an knc pahalı 4 dolar civarında eğer 2 dolara düşerse onuda tavsiye edebilirim. bu kısa vadeli x2 strateji için ve yüksek miktarda alım yapacaklar için öneri olabilir. dediğim gibi benim yatırımım parçalı ve 2 veya 3 kat bana yetersiz geliyor daha uzun vadeli, hodla benzer bir yatırım tarzım var ama çıkış yapacağım sınırlarımı belirledim.

takip etmenizde fayda var..
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 29, 2018, 08:30:12 PM

Kardeş iyi niyetli kötü niyetli birileri bu iyi bu kötü der paylaşır sende araştırır iyice aklında süzer kafana yatanı alırsın yada almazsın. Her zaman diyoruz araştırın, çıkan haberleri doğrulayın belli kriterleriniz olsun. Kriterlerinizi karşılamıyorsa almayın,şişmişse almayın.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
January 29, 2018, 08:36:00 PM

coinlerin önerilerden derlenmiş olduğu belli. ilk olarak başlığı okumadığım için bir sepet konusu sandım ama içeriye girince seçimlerin harika olduğunu görünce başlığa ve konuya baktım. bu kadar çok çeşide yatırım yapmak zor ve çok sermaye gerektirir.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
erendmr
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 29, 2018, 08:51:17 PM

Elimde BCPT ve HSR zaten bulunduruyorum.Yanına bir de airdroplardan gelene parayla Lamden(TAU) alıp unutmayı düşünüyordum fakat ekipten birisi ayrılmış galiba bu da bende soru işaretleri yarattı.Sizce bunun uzun vadede çok zararı olur mu ?

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 30, 2018, 02:10:57 AM

Nerdeyse bütün alt coinler var burda acaba hangisine yatirim yapsak. Xvg benimde favori koinlerimden birisi bende aldım biraz bekliyoruz yükselmesini.

M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
January 30, 2018, 06:44:03 AM

Beyler merhabalar,
Nette takılırken şöyle bir haber gözüme çarptı ;
"HardFork coming January, 2018! The new $THC will be more advanced and comes with many technological upgrades!"

Hempcoin hardfork gerçekleştiriyor zannedersem, fiyatı gayet dipte görünüyor fiyata etki eder mi bilemem ama sizlerle paylaşmak istedim. Kaynak;

https://twitter.com/TheHempCoin/status/937003899407470596

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
January 30, 2018, 07:12:28 AM

bir allahın kuluetherum classıc ı konusmuyor 2018 ın en buyukpatlamalarından bırını yapmaya adaybu coın yakında 2017 de etherumıun yaptıgıhareketın benzerını yapıcak bu sene suan hızlı bırsekılde madencılerı artıyor zaten onunde forkvar ondan sonra buyuk ıhtımal ıco cıkarmaya baslcıak etherum dan pay alıcakdır etherum 3 bın dolar olursa  kı bu sene  bence olucakdır etcmınumum 300 dolar dıyorm budaburdakalsn daha karlı durumda etherumdan

dostum çok haklısın bende etheryumclasic in bi patlama yapıcagını düşünüyorum çünkü madenciliğe büyük ölcüde önem veriyolar ve bu coin 2018 de patlama yaşıyacak ve kimse farkında değil
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
January 30, 2018, 07:57:34 AM

Bu listenin vazgeçilmezleri ADA - Digibyte - Verge olmalıdır. 1 dolar hedefine en çabuk ulaşacak coinler. Güzel seviyelerden alanlar yaşadı.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 30, 2018, 08:04:12 AM

INS Ecosystem (INS)'in hala daha çok ilgi göreceğini düşünüyorum 2x 3x görmemiz çok zor değil bence ama tüm piyasanın yukarı yönlü olması ile gelir 2x 3x bana göre kaliteli bir proje ve 4 5 saatte çok büyük para toplamışlardır bir haftada falanda bitmişti.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 30, 2018, 08:35:03 AM

aynen katılıyorum ETC bence alıp başını gidecek mining riglerimi orada çalıştırıyorum bir süredir ufaktan da para ile yatırım yaptım tutuyorum elimde ETC ye güvenim tam epey büyüyecek
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 30, 2018, 08:41:02 AM

Vertcoin i de ekle bence.Mart sonu vertbase acilacak.Kredi kartiyla vertcoin ve btc alabileceksin.Tarih yaklastikca fiyatlanmasi olasi.Uzun zamandir sessiz ayrica fiyat anlaminda.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
January 30, 2018, 10:16:34 AM

Vertcoin i de ekle bence.Mart sonu vertbase acilacak.Kredi kartiyla vertcoin ve btc alabileceksin.Tarih yaklastikca fiyatlanmasi olasi.Uzun zamandir sessiz ayrica fiyat anlaminda.

Hocam vertcoinden çok umutluyum. 40k sattan alım yaptım geçenlerde uzun vade düşünüyorum. Litecoin'in geçmiş dönemlerine benzetiliyor. Fiyat olarak bana göre pek fiyatlanmamış halen alım fırsatı olduğunu düşüyorum. Tabi zaman neyi gösterecek bekleyip göreceğiz. Herkese güzel kazançlar. Saygılarımla.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 30, 2018, 11:16:58 AM

Önerilen liste benim portföyüme çok yakın.  Smiley Bende biraz daha fazlası var muhtemelen.

Kendi eksikliğim olabilir, benim takibimde olmayanlar.

Dovu (DOVU)
MetalCoin (METAL)
SunContract (SNC)
SONM (SNM)
Storm (STORM)
Elixir (ELIX)
Eidoo (EDO)
QLINK (QLC)
BitClave (CAT)

Heyacanını kaybeden coinler
Verge (XVG)
Cardano (ADA)
TRON (TRX)

social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
January 30, 2018, 11:33:42 AM

Hocam yapmayın 2017 den aldık aylarda elimizde tuttuk hala ne halde zamanında 500 tane vardı 5-15 dolar aralıgından alıp 20 dolardan verdim hepsini aldıgımız kar devede kulan diger coinlere bakıldığında
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
January 30, 2018, 11:54:09 AM

Ben bu listedeki coinlerden sadece Monetha'ya sahibim. Çok iyi işleyen bir ekibi ve iyi bir potansiyeli var. Şu an tam alım yapılacak seviyelerde.
Forumda Monetha tartışmalarını mutlaka görmüşsünüzdür, onlardan da fikir alıp yatırım yapabileceğini düşünüyorum.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: