Bitcoin Forum
June 26, 2024, 08:02:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4  All
  Print  
Author Topic: Ethereum yeni zirveye doğru koşuyor!  (Read 573 times)
mrdmr64 (OP)
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
January 28, 2018, 10:35:50 PM

Kripto para piyasaları ayın son haftasında hızla değer kazanmaya başladı. Piyasa genelinde yaşanan yükseliş öğleden sonra daha da artarken en büyük beş kripto para içerisinde Ethereum günlük artışını yüzde 17`ye kadar çıkardı.

Kripto para piyasaları ayın son hafta sonunda hızla yükselişe geçti. En büyük beş kripto para içerisinde Ethereum gün içinde artışını yüzde 17'lere kadar çıkarırken piyasa hacmi açısından da Bitcoin ile arasındaki farkı kapatıyor.

Cuma günü 11.070 dolar seviyesinden işlem gören en büyük kripto para Bitcoin Cumartesi gününden itibaren başlattığı yükselişine bugün de devam ederek 12.181 doları gördü. Bitcoin TSİ 15.56 itibarıyla yüzde 6,98 artışla 11.742 dolar seviyesinde bulunuyor.

Kripto para piyasalarında son zamanlardaki düşüşten en az etkilenen ikinci en büyük kripto para Ethereum ise cuma günkü 1.053 dolar seviyesinden yükselişe geçerek bugün Binance borsasında 1.276 dolara kadar yükseldi. Ethereum şu sıralar günlük bazda yüzde 15,21'lik artışla 1.223 dolardan işlem görüyor.

BİTCOİN KARŞISINDA DA GÜÇLENİYOR

Bitcoin karşısında da hızla değer kazanan Ethereum, dünyanın en büyük kripto parası karşısında bugün yüzde 7,8 değer kazanarak 0,1 Bitcoin'e yükseldi.

Ethereum'un piyasa hacmi de aynı şekilde hızla yükseliyor. Ethereum'un son 24 saat içerisindeki hacmi yüzde 15,37 artarak 119,5 milyar dolara yükselirken Bitcoin'in piyasa hacmi yüzde 6,31 artışla 198 milyar dolar oldu.

Bugünkü işlemler içerisinde Bitcoin'in işlem payı yüzde 34, Ethereum'un ise yüzde 19 olurken 591 milyar dolarlık pazar payının yüzde 34'ünü Bitcoin, yüzde 20'sini Ethereum, yüzde 8,5'ini Ripple ve yüzde 37,4'ünü diğer kripto paralar oluşturuyor.

Ethereum en son 13 Ocak'ta 1.427 dolar ile tüm zamanların rekorunu kırarken Bitcoin en son geçen yıl 17 Aralık'ta 19.891 dolar ile tarihi rekorunu kırmıştı.

En büyük beş kripro para içerisinde yer alan Ripple yüzde 8,17 artışla 1,29 dolar, Bitcoin Cash yüzde 8,82 artışla 1.722 dolar ve Cardano yüzde 8,89 artışla 0,66 dolar seviyesinde bulunuyor.

kaynak: http://uzmanpara.milliyet.com.tr/
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
January 28, 2018, 11:01:57 PM

Eth şu sıralar resmen coştu. Beklenen bitcoin yükselişine kadar devam edebilir. Ama sonrasında bütün altcoinler gibi düşüşe geçiyor.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 29, 2018, 12:10:05 AM

Ethereum stoklamanın keyfi de bir başka oluyor, heleki onca düşüşe rağmen hemen hemen yerinde saymasıyla gözümde iyice değerlendi ve de halen ucuz diyorum.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
January 29, 2018, 12:37:23 AM

Etherium son 2-3 gundur her gün sürekli artistaydi. Bakalım bu kez kendi rekorunu kirabilecek mi. Bide bu aralar btc dusukken yükselmesi güzel.Etherium diğer alt coinler gibi değil onlar duserken eth hep yerinde saydı yada yükseldi.

Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 29, 2018, 02:10:09 AM

Beklenildiği gibi yine artacak ama eskisinden daha yükseğe çıkacağını düşünmüyorum kısa vade de . Ancak uzun zaman da yükselicek diğer coinler gibi. ETH elimiz de beklettiğimize değecek umarım.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 29, 2018, 06:14:08 AM

Benim tahminim btc yi yükseltecekler ama ether çok etkilenmesin diye btc bazlı etheri yukarı cekip operasyonu oyle yapacaklar. Btc ether birlikte yürütebilirler. etheri btc bazında sabit tutmaya çalışıp btc yi 20k zorlatabilirler.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 29, 2018, 06:33:22 AM

Benim tahminim btc yi yükseltecekler ama ether çok etkilenmesin diye btc bazlı etheri yukarı cekip operasyonu oyle yapacaklar. Btc ether birlikte yürütebilirler. etheri btc bazında sabit tutmaya çalışıp btc yi 20k zorlatabilirler.

Dediğiniz gerçekleştirmek için iyi bi hacmin hatta piyasaya para girmesi gerek btc yükseldiğin de ETH nin de yükselebileceğini hatta sabit kalacağını düşünemiyourm. BTC 20k $ olursa sizin tahmininize göre ETH de 2k $ olacak
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 29, 2018, 07:12:06 AM

Dediğiniz gerçekleştirmek için iyi bi hacmin hatta piyasaya para girmesi gerek btc yükseldiğin de ETH nin de yükselebileceğini hatta sabit kalacağını düşünemiyourm. BTC 20k $ olursa sizin tahmininize göre ETH de 2k $ olacak
Olmaması icin bir neden göremiyorum. 0.09 seviyesinde bile tutmayı başarırlarsa 1800dolar civarı olurki bence normal. ayrıca btc yukselirken etheri sabit tutmakta kolay. pumpın basında diger altlar düsüp ether sabit giderse psikolojik olarak herkes ethere geçmeye çalışır. Zaten piyasada suan ether en güvenli limanlardan biri olarak görülüyor.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
January 29, 2018, 07:15:11 AM

ETH ile konu acmayin , forumda konu acilinca hemen düsüse geciyor😂😂
kirkcoin
Full Member

Merit: 100

View Profile
January 29, 2018, 07:17:02 AM

Ethereum PoS'a geçeceği için kuvvetli yatırımcılar eth biriktirmeye başladı ve sonuç olarak yükselen ve dumplara karşı güçlü durabilen bir ethereum profili çıktı karşımıza. Yükselişin devam edeceğine inananlardanım.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Smoke06
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 29, 2018, 07:17:58 AM

Benim fikrime göre de şu an için halen fiyatı ucuz . Özellikle Vitalik sürekli olarak ilgileniyorken ETH ile dönüp bir daha bu fiyatları mumla arayacağız gibi düşünüyorum . ETH ' nin çok rahat bir şekilde olması gerektiği fiyat aralığı 3 - 4 K USD civarı..
linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
January 29, 2018, 09:58:25 AM

Ethereum fiyatı diğer coinler gibi inişli çıkışlı, şu anda alttan gelip Ethereum'a rakip olacak ve hacmi üzerine çekecek coin görünmüyor. 2018 yılı ETH yatırımcıları için sürekli anılan bir yol olabilir.
xxxgr
Member
**

Metahash

View Profile
January 29, 2018, 10:08:37 AM

2018 de etherium un yılı olacak gibi, çok güzel yükseliyor, heran almadığıma pişman oluyorum gibi. Cuma wawes i eth a çeviriyordum vazgeçtim. Ama gitgide üzülecek gibiyim

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
January 29, 2018, 10:53:06 AM

Ethereum aslında çok daha fiyatlanabilir ama holderı yok pek. Genelde madenciler hemen satıyor. Heleki bu fiyatları gören elinde tutmuyor. Sosyal medyada vs bitcoin zengini çok görüyoruz ama ethereum zengini diye kimse lanse edilmedi şimdiye kadar.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
January 29, 2018, 11:13:51 AM

açıkçası bana bitcoin dense Ethereum a yatırım yapmak çok daha mantıklı geliyor bitcoin artık piyasanın belirleyicisi oldu ve bi heycanı kalmadı ama etheryum hem istikrarlı hemde yükselme hızı açısından bitcoine göre daha şanslı .
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
January 29, 2018, 11:21:16 AM

açıkçası bana bitcoin dense Ethereum a yatırım yapmak çok daha mantıklı geliyor bitcoin artık piyasanın belirleyicisi oldu ve bi heycanı kalmadı ama etheryum hem istikrarlı hemde yükselme hızı açısından bitcoine göre daha şanslı .

Bende benzer bir şekilde düşünüyorum. Geleneksel trade yaparak bitcoin artırın söylemi yerine ethereum arttırmaya çalışmak bana daha mantıklı geliyor.

kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
January 29, 2018, 11:25:10 AM

%50 civarı değer kaybeden onca coin varken Ethereum altında nasıl bir destek varsa gerçekten çok dik durdu.
Bu desteğin verdiği sağlamlıkla Ethereum yarım kalmış yükseliş serisini sürdürecektir

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 29, 2018, 12:30:07 PM

Bu yil 5000 dolar olmasi konusulabilirmi sizcede yoksa cokmu yuksekten ucuyorun ethereum icin. Subat bitmeden piyasalar duzelmeyecek gibi 1 aydir zarar yaziyoruz
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
January 29, 2018, 12:37:12 PM

bitcoinle hiç uğraşılmadığı kadar uğraşıyorlar. yok yasaklarım, yok kapatırım diye diye bitcoin fiyatlarının düşmesine neden oldular. bitcoin kurucusu, cashe geçiyorum. kore, çin kararları, japonyadaki borsada hack olayı vs. piyasa nedense kötü haberleri daha ciddi fiyatlıyor.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 29, 2018, 12:38:43 PM

Bu yil 5000 dolar olmasi konusulabilirmi sizcede yoksa cokmu yuksekten ucuyorun ethereum icin. Subat bitmeden piyasalar duzelmeyecek gibi 1 aydir zarar yaziyoruz

Ethereum için 5000 dolar iyimser bile olabilir. Trade yapmadığım coinlerden birisi. Bu sene içerisinde Posa geçerse birçok kişi alıp tutmak isteyecektir.

Pages: [1] 2 3 4  All
  Print  

Jump to: