Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:10:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: KAMPANYA Riser versiyon7 - 6 pin -16x Riser  (Read 179 times)
baskanx (OP)
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 29, 2018, 09:18:50 AM

Stokta Var

İthal gümrüklü Sıfır Ürün 6 pin - 60cm riser kablo - version 7 sata  25 tl

Ödemeleri havale-eft olarak almaktayız veya dükkanımıza gelip elden alabilirsiniz

Sipariş İçin Tıklayınız https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-kampanya-riser-versiyon7-6-pin-16x-riser-etc-eth-bitcoin-zec-426517709/detay/
1715325036
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715325036
Reply with quote  #2

1715325036
Report to moderator
1715325036
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715325036
Reply with quote  #2

1715325036
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
January 29, 2018, 10:08:02 AM

Bu satıcı ile ticari tecrübem şöyle gelişti;

2017 Aralık  ayında     10 adet riser için bana   200 TL fiyat verdi.  
Ben ödemesini yaptım, 10 adet riser ın kargolanmasını beklerken....
Satıcı bana  "200 TL ödemişsin dedi."
200 TL ödemem gerektiğini  kendisinin söylediğini söyledim.
Sonrada bana ,  ben  10 değil 8 riser anlamışım ben diyip  +50 TL daha istedi
Beni 2 kere  EFT yaptırmak durumunda bıraktı Kendisi 200 TL dediği için  200 TL yatırmıştım , 200 TL yatırdım diye kargoya da vermemiş.
ayrıca riserları bir akrabama aldığım için, bende ona söylediğim fiyatın farkını cebimden ödemek zorunda kaldım. Aslında zorunda değildim de.... Ödedim işte.

Sonuç :
insan 10 u nasıl 8 anlar ? orası da bir garip durum, neyse  
Hadi öyle anladın diyelim, bu senin hatan, kargomu neden vermedin ?
+50 TL daha benden gelmesini bekledin  Smiley

işimi geciktirdin, bana fazladan para ödettirdin, Bir de incelik yapıp gerçek bir esnafın yapması gerektiği gibi kargoyu bile bana kitledin  Smiley

Bu hareketlerinden ötürü seni yılın esnafı seçiyorum.

yazışma da aşağıda .

https://i.hizliresim.com/VrX49r.jpg

baskanx (OP)
Sr. Member

View Profile
January 29, 2018, 01:49:15 PM

Bu satıcı ile ticari tecrübem şöyle gelişti;

2017 Aralık  ayında     10 adet riser için bana   200 TL fiyat verdi.  
Ben ödemesini yaptım, 10 adet riser ın kargolanmasını beklerken....
Satıcı bana  "200 TL ödemişsin dedi."
200 TL ödemem gerektiğini  kendisinin söylediğini söyledim.
Sonrada bana ,  ben  10 değil 8 riser anlamışım ben diyip  +50 TL daha istedi
Beni 2 kere  EFT yaptırmak durumunda bıraktı Kendisi 200 TL dediği için  200 TL yatırmıştım , 200 TL yatırdım diye kargoya da vermemiş.
ayrıca riserları bir akrabama aldığım için, bende ona söylediğim fiyatın farkını cebimden ödemek zorunda kaldım. Aslında zorunda değildim de.... Ödedim işte.

Sonuç :
insan 10 u nasıl 8 anlar ? orası da bir garip durum, neyse  
Hadi öyle anladın diyelim, bu senin hatan, kargomu neden vermedin ?
+50 TL daha benden gelmesini bekledin  Smiley

işimi geciktirdin, bana fazladan para ödettirdin, Bir de incelik yapıp gerçek bir esnafın yapması gerektiği gibi kargoyu bile bana kitledin  Smiley

Bu hareketlerinden ötürü seni yılın esnafı seçiyorum.

yazışma da aşağıda .

https://i.hizliresim.com/VrX49r.jpg

Önceki konu içinde büyük harf yazıldığı için konu EFS tarafından silinmiş.Önceki konuda defalarca alışveriş yapmıştınız ve onlarca müşteri yorumu vardı.Yeni konu açınca esanflığımıza çamur atmaya kalkmışsınız Şuan yoğunluktan dolayı Mesajı alıntılıyorum bir bir yalanlarını kanıtlayacağım.
ekiller
Legendary
*

View Profile
January 29, 2018, 02:47:10 PM

Ben senden defalarca  alış-veriş falan yapmadım, yapmamda. İşim olmaz. Bu tarz iş yapanlardan "BEDAVA" da verse mal almam ben.
Sen yine karıştırıyorsun sanırım.   8 ile 10 u karıştırdığın gibi.  Wink

Ayrıca gücüne gidecek bir durum yok. Ben senin ile alış-veriş te yaşadığım tecrübeyi yazdım.Gördüğün gibi yukarıda yaptığımız mesajlaşmayı resimledim.  Her zaman tek doğru vardır. Bu bir çamur değil, senin bir hatan. Olmuş ve gerçek bir şey.  Hatasını kabullenen insan erdemlidir, hata yapan insan bunu telafi etmeye çalışır. Ben öyle yaparım, seni bilemem.

İşim gücüm yok, forumda riser satan adama iftira mı atacağım ? Daha mühim işlerim var.
Yapmış olduğunu söylediğim şeyi yapmış olmasaydın durduk yere neden yazayım bunları  Smiley
Senden alış-veriş yapıp memnun kalmış birçok kişiyi de tanıyorum, doğru ya doğru. Ama benim yaşadığım buydu. Nokta
baskanx (OP)
Sr. Member

View Profile
January 29, 2018, 04:28:35 PM

Ben senden defalarca  alış-veriş falan yapmadım, yapmamda. İşim olmaz. Bu tarz iş yapanlardan "BEDAVA" da verse mal almam ben.
Sen yine karıştırıyorsun sanırım.   8 ile 10 u karıştırdığın gibi.  Wink

Ayrıca gücüne gidecek bir durum yok. Ben senin ile alış-veriş te yaşadığım tecrübeyi yazdım.Gördüğün gibi yukarıda yaptığımız mesajlaşmayı resimledim.  Her zaman tek doğru vardır. Bu bir çamur değil, senin bir hatan. Olmuş ve gerçek bir şey.  Hatasını kabullenen insan erdemlidir, hata yapan insan bunu telafi etmeye çalışır. Ben öyle yaparım, seni bilemem.

İşim gücüm yok, forumda riser satan adama iftira mı atacağım ? Daha mühim işlerim var.
Yapmış olduğunu söylediğim şeyi yapmış olmasaydın durduk yere neden yazayım bunları  Smiley
Senden alış-veriş yapıp memnun kalmış birçok kişiyi de tanıyorum, doğru ya doğru. Ama benim yaşadığım buydu. Nokta

Forum sakinleri yazışmaları okuyun ekilleri adam sanardık iftira atacak kadar alçakmış.

10 adet riser istemişsin iş yoğunluğundan veya dallgınlıktan 200 tl yazmışız 200 tl göndermişsin dekont aşağıda.Daha sonra özeür dileyerek durumu izah etmişiz 50 tl daha talep etmişiz bunun üzerine telefon numarası istemişsin aradık ve telefonda bize dediğin 50 tl gönderirken transfer ücreti kesecek birdaha ödemem demen üzerine eksik gönderin demişiz ve dekonttada görüldüğü üzere

200 + 45 tl göndermişsin. Birinci yalanın bu 200 + 50 tl göndermiştin hani ?

Diğer konuya gelirsek 50 tl daha almadan kargonun çıkışını yapmamışız ve seni zor durumda bırakmışız öylemi satte dikkat et 12.04 ve 14.47 de ödeme yapmışsın aynı gün 15.52 de ptt ile kargolanmış ve telefonuna ptt fişinin resmi atılmış ikinci yalanında bu.

Zaten 25 tlye riser satıyoruz bedava mı dağıtalım hayırdır bu sıkıntın varsa aradan braydan fazla geçiş neden konu üzerinden belirtmedin 250 tlnin hepsi kar olsa ne olur sadakamız olurdu.

Akşam akşam işi gücü bırakıp şurada yazı yazdırıyorsun yazıklar olsun seni adam sanardık ...

Not : foruma merit sistemi getirilerek trol ve saçma sapan yorumların önüne geçilmiştir.

Eski üyeler içinde Cirit sistemi getirilsin en azından götünden sallayanlara tıpa olur

Mustafa bey konunun içine sıçtın bıraktın al konu senin olsun istediğin gibi salla

ekiller
Legendary
*

View Profile
January 29, 2018, 04:58:52 PM

Senin bana 2  kere iş yaptırman ve 2  kere  ayrı EFT çıkarttırman  nedeni ile  sana  telefonda  ben söyledim zaten  EFT ücretini  düşeceğimi   Smiley

Onu da "Dur bi sorayım edeyim" falan filan yaptın hatırlıyorsan.  Hatırlamazsın kesin  Wink

Sana  bedava riser dağıt diyen yok ta,  senin mal kafanın bedelini de ben ödemeyeceğim heralde.  Bak şimdiye  kadar sana ben sinkaflı konuştum mu hiç ? konuşmadım.

Ama sende "Adam, madam" karıştırma istersende çıyanlık yapma. Yediğin haltı yazdım buraya, bozma kendini.
Ağzın hemen kenefe döndü bakıyorum, öyle ağızada ben gerekeni doldururum.

"Forum sakinleri yazışmaları okuyun ekilleri adam sanardık iftira atacak kadar alçakmış."  gibi  yaygaralar adam olana yakışmaz.
baskanx (OP)
Sr. Member

View Profile
January 31, 2018, 04:05:57 PM

Senin bana 2  kere iş yaptırman ve 2  kere  ayrı EFT çıkarttırman  nedeni ile  sana  telefonda  ben söyledim zaten  EFT ücretini  düşeceğimi   Smiley

Onu da "Dur bi sorayım edeyim" falan filan yaptın hatırlıyorsan.  Hatırlamazsın kesin  Wink

Sana  bedava riser dağıt diyen yok ta,  senin mal kafanın bedelini de ben ödemeyeceğim heralde.  Bak şimdiye  kadar sana ben sinkaflı konuştum mu hiç ? konuşmadım.

Ama sende "Adam, madam" karıştırma istersende çıyanlık yapma. Yediğin haltı yazdım buraya, bozma kendini.
Ağzın hemen kenefe döndü bakıyorum, öyle ağızada ben gerekeni doldururum.

"Forum sakinleri yazışmaları okuyun ekilleri adam sanardık iftira atacak kadar alçakmış."  gibi  yaygaralar adam olana yakışmaz.

Seninle sidik yarışı yapacak değilim.Karaktersizin tekiymişsin

Forum sakinlerinden şahsım adına özür diliyorum bom bok konu oldu konunun içine sıçtı bıraktı.Bizim esnaflığımızı bilen bilir bugüne kadar kimseye yanlış yapmadık kimseyi dolandırmadık kimsenin üçkuruşuna öz dikmedik.Yukarıdada gayet net şekilde belli.

Konu dahada uzamasın diye kilitliyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: