Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:12:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Yobit Borsası Dolandırıcıdır Edit: LTC gönderdiler  (Read 345 times)
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
January 29, 2018, 10:50:10 AM
Last edit: February 19, 2018, 01:13:37 PM by BLACKASUS

Edit: Bugün 4.998 LTC göndermişler tam 24 gün sonra gönderdiler hiç umudum kalmamıştı göndermezler diye tahmin ediyordum fakat bugün göndermişler ama bu borsayı kullanmanızı yinede tavsiye etmem gördüğünüz gibi bu tarz bir sorunla karşılaşınca yapabileceğiniz hiçbir şey yok

26.01.2018 Tarihinde Yobit borsasından cüzdanıma 4.998 LTC çekme talebinde bulundum 1 saat geçtikten sonra LTC cüzdanıma hala gönderilmemişti bu durumu Yobit ile iletişime geçip onlara bildirdim fakat Yobit destekten cevap yazmadılar şu anda 3 gün geçti hala LTC cüzdanıma göndermediler Yobit desteğinden de geri dönüş yapılmadı hala
Bu borsa dolandırıcıdır KESİNLİKLE KULLANMAYIN

Konuyu yabancı bölümünde de açtım https://bitcointalk.org/index.php?topic=2832374.msg29035241#msg29035241 bu borsaya güvenip para filan yatırmayın

işlemleri fotoğrafını paylaşıyorum sizde inceleyebilirsiniz

1715119928
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715119928
Reply with quote  #2

1715119928
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715119928
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715119928
Reply with quote  #2

1715119928
Report to moderator
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
January 29, 2018, 02:13:12 PM

dostum öncelikle geçmiş olsun umarım sorunun çözülür lakin şu piyasadaki en boktan borsayı bulup onunla çalışmak için çok mu uğraştın : /
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
January 29, 2018, 06:48:55 PM

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Bir dönem 7-8 ay kadar yobit kullandım ve içinde o dönem bayağı hacimli işlemler yaptım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Withdraw yapınca mailinize onay maili geliyor onu onayladınız mı acaba?
aideveloper
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
January 29, 2018, 06:50:29 PM

Yobitten daha geçen hafta içi 4 ETH çektim ve sıkıntısız geçti hesabıma. Bazen yoğunluk sebebiyle 4-5 saati buluyor ama 2-3 gün normal değil tabi ki. Destek bildirimine geçte olsa döneceklerdir diye düşünüyorum.
quakeTR
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 6

VOXXO | New ICO for Music

View Profile
January 29, 2018, 07:03:33 PM

Hocam gecmiş olsun. arada sen yokla, işin peşini bırakma, sonuçta ortada senin paran var.

▬ VOXXO  (https://voxxo.io/) ▬
▶ INVESTMENT OPPORTUNITY FOR MUSIC ◀
Sales Open ▸ Invest (https://voxxo.io/invest)
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
January 29, 2018, 07:04:36 PM

arada sırada kullanırım sorun yaşadığım zamanlarda spoortta başvurdupğumda hızlı bir şekilde çözüldü sorunum
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
January 29, 2018, 07:57:31 PM

Öncelikle geçmiş olsun. Yobit te baya bir süre işlem yaptım daha önce ama şu sıralar ne durumda tam bilmiyorum bundan bir iki hafta önce mecburen bir işlem gerçekleştirdim. Herhangi bir sorun olmadı. Senin işlemde in progress te gözüküyor. Muhtemelen eline geçer. Bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ancak sonucu bize de bildirirsen seviniriz. Son zamanlarda sıkıntı yaratmayan borsa kalmadı gibi.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
January 29, 2018, 10:36:11 PM

yanda chat var btc-e yi anımsatıyor bana  Lips sealed
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
January 30, 2018, 01:08:51 AM

Sadece YoBit değil aynı zamanda HitBTC'de ben dahil birçok arkadaşımın deposit adreslerine gelen kriptoparalara el koydu, bu adamlar muhtemelen hacklendi ve çaktırmıyor parasını bizim depositlerden çıkartıyor sorun yaşayan yüzbinlerce insan var.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 08:34:09 AM

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Bir dönem 7-8 ay kadar yobit kullandım ve içinde o dönem bayağı hacimli işlemler yaptım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Withdraw yapınca mailinize onay maili geliyor onu onayladınız mı acaba?

withdraw ile ilgili onay maili gelmedi zaten LTC çekmeden önce ufak bir miktar ruble çekmiştim ondada onay maili gelmedi direk gönderdiler ama LTC 4 gün geçti hala göndermediler
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 08:37:39 AM

Öncelikle geçmiş olsun. Yobit te baya bir süre işlem yaptım daha önce ama şu sıralar ne durumda tam bilmiyorum bundan bir iki hafta önce mecburen bir işlem gerçekleştirdim. Herhangi bir sorun olmadı. Senin işlemde in progress te gözüküyor. Muhtemelen eline geçer. Bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ancak sonucu bize de bildirirsen seviniriz. Son zamanlarda sıkıntı yaratmayan borsa kalmadı gibi.

Konuyla ilgili gelişmeleri paylaşıcam bu konu altında şu anda LTC cüzdanıma göndermediler hala destekten'de cevap gelmedi bekliyorum
aideveloper
Newbie
*

View Profile
January 30, 2018, 06:40:46 PM

Bugün ETH çektim 20-30 dakika geçmeden geçti. Arkadaşımda LTClerini çekti, umarım kısa sürede çözülür.
albos
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 2

View Profile
January 30, 2018, 06:43:07 PM

Yanlis adrese gondermis olmayasin? Olur mu olur... Ayrica emailindeki linke tiklayip onay verdin mi?
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
January 30, 2018, 07:06:04 PM

Bende uzun süre YoBit kullandım ve hala da kullanıyorum. Hiçbir zaman böyle bir sorun yaşamadım yaşayanı da ilk defa duydum. Chat bölümünden  bu problemi yaşayan olup olmadığını sorabilirsiniz. En azından aktif olarak YoBit kullanan insanlar bir yönlendirme yapacaktır. Ayriyetten Twitter üzerinden de iletişime geçmeyi deneyin. Çok geçmiş olsun, umarım bir an önce sorununuzu halledebilirsiniz.

BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 08:32:10 PM

Yanlis adrese gondermis olmayasin? Olur mu olur... Ayrica emailindeki linke tiklayip onay verdin mi?
yanlış adresle alakalı değil işlem yobit tarafından onay bekliyor hala LTC göndermemişler eğer göndermiş olsaydılar işlem durumu complete olarak gözükmesi gerekirdi bu durumda geçmişten işleme baktığımda işlemin tx gözükmesi gerekirdi fakat hala yobit göndermediği için tx filan yok çekme işlemi sonrasında da onay için mail gelmedi zaten eğer mail ile alakalı bir problem olsaydı açtığım ticket üzerinden bunu belirtirlerdi fakat destek kısmından da geri dönüş yapmadılar hala
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 30, 2018, 08:34:29 PM

hocam daha önce yobitte işlem ypatım geç gönderiyorlar baya ama gönderiyorlar bu da dolandırıcılığa giriyor dediğinizi gibi bir miktar. bana kalırsa destekten ve canlı chattan yazmaya çalışın

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 08:39:49 PM

hocam daha önce yobitte işlem ypatım geç gönderiyorlar baya ama gönderiyorlar bu da dolandırıcılığa giriyor dediğinizi gibi bir miktar. bana kalırsa destekten ve canlı chattan yazmaya çalışın

desteğe 2 ayrı ticket açtım 1 tanesini 4 gün önce diğerini de bu sabah açtım ama geri dönüş filan yapmadılar bekliyorum hala
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 30, 2018, 09:24:20 PM

Böyle bir ismi çıkmasına üzüldüm Smiley Çoğu kişi gibi benim de ilk borsamdı yobit borsası
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 30, 2018, 09:36:30 PM

Yobit bu konuda biraz ağır geliyor eğer onay maili gelmediyse biraz daha beklemeniz gerekecek.

Geçmiş olsun ama bana göre bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum.
emreyurt999
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
January 31, 2018, 09:41:18 AM

geçmiş olsun hocam
frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
January 31, 2018, 10:10:47 AM

Yobit iyi bir borsa değil. Transfer yaparken bu tip sıkıntılarla karşılaşmamak için transfer edeceğin koini 1 adet ile denemekte fayda var. Transfer gerçekleşirse devam edebilirsin Zira wallet açık görünmesine rağmen sıkıntı olabiliyor. Mümkünse yobitten uzak durmak gerekiyor. Heleki çok yüksek meblağlı işlemlerde.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
January 31, 2018, 11:24:00 AM

Belli başlı bir kaç borsa hariç. Diğer tüm borsalarda sıkıntılar oluyor. Böyle ne olduğu belli olmayan çok güven vermeyen borsalardan uzak durmak da fayda var. Bit-z de benim başıma geldi. 2-3 de ancak alabildim ve bir daha töveb ettim oraya girmeye.

funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
January 31, 2018, 12:29:26 PM

Bu tip olayları borsalar genelde kapanmaya yakın kaçmaya yakın yaparlar, yada yoğunluktan dolayı çok geç dönerler. Geçmiş olsun umarım üstüne yatmazlar
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 07:14:21 AM

10 gün geçti hala LTC cüzdanıma göndermediler geri dönüşte yapmadılar bu borsa kesinlikle dolandırıcıdır bazı arkadaşlar ben para çektim kısa bir sürede gönderdiler filan yazmışlar evet her para çekme talebinde böyle yapmıyorlar konuda paylaştığım fotoğrafta Yobit hesabımda bir miktar BTC bakiyem'de mevcuttu LTC çekme talebimin bu kadar uzamasının ardından 1 gün  sonra BTC bakiyemi waves çevirip parça parça çektim onda bir sıkıntı çıkmadı  anında gönderdiler ama bu borsanın dolandırıcı olduğunu değiştirmez 10 gün geçti hala 4.998 LTC göndermediler sakın güvenip para yatırmayın bu borsaya başınıza bu tarz bir durum gelirse paranız çöp olur hiçbir şekilde paranızı kurtaramazsınız
usdman
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
February 06, 2018, 04:18:14 PM

Biri Daha forumda Yobit'de bakiyem silindi diye konu açmış , geçmiş olsun umarım sorunun bir an önce çözülür.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 06, 2018, 09:31:36 PM

Bu kadar uzun sürmesi mümkün değil! YoBit'i hepimiz kullandık hiç böyle sorunlar yaşamadık ama bu durum artık sıkıntı olduğunu gösteriyor. 10 gün nedir abi! Ticketlara da cevap vermediler diyorsun. Konuyu Global'e taşıdığın çok iyi olmuş. Geçmiş olsun dostum. Umarım en kısa sürede kavuşursun LTC'lerine
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 06, 2018, 09:35:55 PM

HitBTC'de benim depositimi yatırmadı üstelik ticketime iki hafta cevap vermemelerine rağmen en sonunda ticketimi kendi kendilerine kapatarak hiçbir cevap yazmadılar.. Bu borsalar gerçekten hırsızlık konusunda başı çekmekte, herkesten üç beş araklasalar dünyayı koparırlar.
BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 01:15:11 PM

Konuyu güncelledim LTC gönderdiler yardımlarınız için hepinize teşekkür   Smiley
Ponzibasqan
Newbie
*

View Profile
February 19, 2018, 02:29:03 PM

Yobitin mk sana bişey olmasın
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 19, 2018, 05:12:32 PM

aslen mecbur olmadıkça hiç bir borsada kripto paranızı tutmayın binance ye bile güvenmeyin kimler kaçtı gitti bu piyasadan.
soğuk cüzdan kullanının borsaları sadece alım satım için yararlanın depo olarak değil.
argurbuz
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 19, 2018, 09:09:29 PM

Erc 20 olmayan koinleri tutmanın tek yolu bilgisayara indireceğimiz walletler mi ? daha güvenilir bir sistem var mı bu açıdan bilgi paylaşırsanız seviniririm. Bende hitbtc ltc yatırmıştım 4 gün bekledim ne stresli günlerdi hocam. Geçmiş olsun tekrar.

BLACKASUS (OP)
Sr. Member

View Profile
February 20, 2018, 07:43:51 AM

şimdide litevault sitesine giriş yapamıyorum dün sabah sorunsuz açıldı akşam üzeri LTC borsa hesabıma göndericektim ama siteye giriş yapılmıyor dünden beri hep 502 hatası veriyor bu seferde 5 LTC litevault sitesinde kaldı
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: