Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:51:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Electronuem dan haberler  (Read 275 times)
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
February 18, 2018, 02:20:09 PM

Yaıtırımcıların gözüaydın diyelim yakında kucoinde listelenecekmiş 
https://www.facebook.com/electroneum/posts/1958835841045051
bende 0,06 civarından uzun vadeli düşünerek bi miktar almıştım, umarım değerlenmeye devam eder.son zamanlarda kucoine giren tam tersi bi grafik çizüyor ama etnde aynı durumu yaşamayız umarım
1714938701
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714938701
Reply with quote  #2

1714938701
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 18, 2018, 02:23:31 PM

Yaıtırımcıların gözüaydın diyelim yakında kucoinde listelenecekmiş 
https://www.facebook.com/electroneum/posts/1958835841045051
bende 0,06 civarından uzun vadeli düşünerek bi miktar almıştım, umarım değerlenmeye devam eder.son zamanlarda kucoine giren tam tersi bi grafik çizüyor ama etnde aynı durumu yaşamayız umarım

Uzun zamandır duyduğum en güzel haber bu oldu. Bu haber uçurmasa bile iyi bir ivme kazandıracaktır. Bilgi paylaştığınız için çok teşekkürler.

Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 02:45:46 PM

Adamların mobil cüzdanını bile indirdim hala duruyor ama almadım böyle deyişik işlerim var. Cheesy

Umarım kazanırsınız.
srhtssr
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
February 18, 2018, 03:56:41 PM

güzel haberler fiyata yansıtacağını düşünüyorum haberlerin

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 18, 2018, 09:32:16 PM

Kucoine girmesi iyi olmuş bana göre uzun vade beklentim binance borsasınada girmesi yönünde, o yüzden elimdekileri bekletmye devam edeceğim.kucoinde iyi ama halen binance borsasını yakalayacak seviyeye gelemdi ilerde oda olur inşallah
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
February 18, 2018, 09:55:13 PM

Ticaretini düşündüğümüzde hiçbir sıkıntısı yok, yatırımcısına kazandırır gibi gözüküyor çünkü çok kaliteli borsalara girecek muhtemelen. Fakat benim korktuğum bir kaç konu var son baktığımdan beri mobil mining hala yapılmıyordu. Mobil mining dışında da pek bir espirisi kalmıyor açıkcası

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 18, 2018, 09:57:36 PM

Etn'nin geleceği var ancak girdiği borsalar ve gireceği olan borsalar pekte popüler değil yani tabi ki binance gibi bir borsaya girse daha da degerlenir

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
February 18, 2018, 10:00:15 PM

Gelcek gördüğüm coinlerden biri elimdede tutyorum hatta.işlem gördüğü borsada en çok hacim yapan coindir kendileri ara sıra ilk 5 te oluyor ama genelde ne zaman baksam zirvede yakalıyorum  https://coinmarketcap.com/exchanges/cryptopia/
JetToken
Jr. Member
*

Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
February 18, 2018, 10:48:47 PM

Ticaretini düşündüğümüzde hiçbir sıkıntısı yok, yatırımcısına kazandırır gibi gözüküyor çünkü çok kaliteli borsalara girecek muhtemelen. Fakat benim korktuğum bir kaç konu var son baktığımdan beri mobil mining hala yapılmıyordu. Mobil mining dışında da pek bir espirisi kalmıyor açıkcası

Bildiğim kadarı ile Mobil Mining için Beta aşamasında uygulamları ve Testerları var. Ama daha Genelle paylaşıma açılmadı. Henüz eksik tarafları çok var(Ağ çok yavaş, Cüzdanları kullanışlı değil, Mobil Cüzdan yok). Kendi görüşüm ne kadar eksik var ise, zaman için de o kadar değer kazanacaktır. İlk çıktıkları zamanlar da Adminleri Haziran-Temmuz 2018 tarihinde 1 Dolar'ı işaret ediyorlar. Hayal mi - Gerçek mi bilmiyorum. Ama Tutmaya devam ediyorum bende.

Kucoin, Binancenin bir küçüğü. Ve bildiğim Aynı kişiye ait. Binance'ye almadan önce bir geçiş yeri olarak da kullanıyorlar. Volume genel de 200 BTC ile 500 BTC arasında oluyor şuanda. Kucoin ile bu daha da artacaktır diye tahmin ediyorum.

Bir Eksi bana göre 21 Milyar Coin, bugünün şartlarında çok fazla. Ama 2020,2025 yıllarına geldiğimiz de durum ne olur, oda belli değil.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
February 18, 2018, 11:30:09 PM

Bildiğim kadarı ile Mobil Mining için Beta aşamasında uygulamları ve Testerları var. Ama daha Genelle paylaşıma açılmadı. Henüz eksik tarafları çok var(Ağ çok yavaş, Cüzdanları kullanışlı değil, Mobil Cüzdan yok). Kendi görüşüm ne kadar eksik var ise, zaman için de o kadar değer kazanacaktır. İlk çıktıkları zamanlar da Adminleri Haziran-Temmuz 2018 tarihinde 1 Dolar'ı işaret ediyorlar. Hayal mi - Gerçek mi bilmiyorum. Ama Tutmaya devam ediyorum bende.

Kucoin, Binancenin bir küçüğü. Ve bildiğim Aynı kişiye ait. Binance'ye almadan önce bir geçiş yeri olarak da kullanıyorlar. Volume genel de 200 BTC ile 500 BTC arasında oluyor şuanda. Kucoin ile bu daha da artacaktır diye tahmin ediyorum.

Bir Eksi bana göre 21 Milyar Coin, bugünün şartlarında çok fazla. Ama 2020,2025 yıllarına geldiğimiz de durum ne olur, oda belli değil.

Evet bir arkadaş da demiş zec kadar fiyatlanabilir ilerde diye ama 21 milyar coinle biraz zor belki oran olarak yakalayabilir. Benim de kripto ile hiç alakası olmayan bir arkadaşım ben böyle takip ediyorum diye bana söylemişti bu coini o da youtube da rastlamış sanırım bi kaç kere miningini felan denedim sonra tatmin etmedi saldım gitti bu sene 1 doları görür gibi geliyor bana
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
February 18, 2018, 11:32:12 PM

Benim elimde tuttuğum bir coin uzun vadede oldukça iyi kazandırmasını bekliyorum.Umarım ağ da yaşanan hatalar ve eksikler kısa süre içerisinde giderilir ve fiyatlarda gözle görülür bir yükseliş başlar.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 19, 2018, 05:42:27 AM

benimde elimde tuttugum coinlerden biri ilerde fiyatının yükseleceğini umuyorum şimdilik grafikte güzel gidiyor fena değil herkezin bir miktar alıp tutmasını tavsıye ediyorum.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 19, 2018, 10:18:25 AM

o kadar umut besle girdiği borsalara bak hitbtc ye girmeyeni dövüyorlar zaten çöplük orası, ayrıca orda işlem yapmaya cesaret eden varsa helal olsun diyorum
desertaxe
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
August 09, 2018, 07:15:31 AM

ETN icin gunluk veya kisa vadeli trade yapip fiyat/kazanc hesaplari yapanlar cok buyuk yanilgi icerisindeler. Grin
ETN'e yatirim yapiyorsaniz (yani satin aliyorsaniz) arkasindan aglayip sizlanacaginiz bir sermayeyle ise girismeyin! (butun yatirimlarin altin kuralidir bu zaten biliniyor).

ETN henuz daha proje asamasinda ve buyuk bir iddia ile piyasaya girdi (halen de iddiasinin arkasinda). Nedir o? Kendi anladigim olcude sizlere de aktarayim:

* Mass Adoption, (2 milyondan fazla kullanicisi ve yatirimcisi var, her gecen gun genis kitlelere yayilarak artmakta)

* Mobile Mining, (100 binden fazla kullanicisiyla buyuk olcude sorunsuz calisiyor)

* Mobile Instant Payment, (magazalara yonelik cihaz donanimlari uretildi tanitildi ve neredeyse tamamlandi. testler son asamada.)

* Private Coin, (gizlilik ilkesi uyarinca, paranin dolasiminda sadece cuzdan adresleri takip edilebiliyor, yani sahislar gizli olarak kalmaya devam ediyor)

* Unbanked, (odemelerinde hicbir banka veya finans kurumunu kullanmayan kisilerin de sahip olabilecegi, nakit yerine gecen, hem gercek hem sanal alanda kullanabilecegi bir odeme araci olma fikri! Henuz daha gelisme asamasinda ve mobile uygulamalarla umut vadeden bi seyir var.)

Ozellikle bu son konu "Unbanked" muazzam bir potansiyel tasiyor ve crypto para kullaniminin da esasinda bu yonde kendini ileriye goturecegi fikrini (belki daha da yeni inovasyonlarla, evrimlesmis teknoliji uygulamalariyla) ortaya koyuyor.
Sadece ABD'de 10 milyondan fazla "Unbanked" kesim var ve bunun ulke ekonomisindeki rakamsal karsiligi milyarlarca dolarla ifade ediliyor.
Ornegin MasterCard sirketi bu kesime yonelik olarak sundugu  "prepaid" (on odemeli) "CashPassport" kartlariyla piyasadan aslan payini goturmekte. Yani bir cesit "Akbil" veya "Ist.Kart" gibi dusunun. Japonya'da "Suica" ve "Pasmo" gibi once ulasim amacli fakat sonradan gundelik perakende alisveris sektorune yonelmis varyasyonlari da mevcut.

Simdi bunu Crypto Currency alanina tasimak fikrini ilk one suren ve butun dunyaya yaymaya calisan bir proje var karsimizda: Electroneum
Magazalarda ETN odeme cihazlarini gormek, yeniden yuklenebilir ETN hazir kartlarinin marketlerde telefon karti gibi satildigi gunleri gormek aslinda hic de uzak degil.

Burada bahsettiklerim henuz sadece ileriye yonelik projeler olsa da birkac sene icerisinde sansasyonel gelismeler olacaktir. Yatirim yaparken elbette risk alginizi kendinize gore belirlersiniz bunda bir beis yok fakat bir yanda hicbir projesi ve hedefi olmayan, sadece al-sat yaparak piyasayi manipule edenlerin hakim oldugu 600milyar dolarlik bir piyasa ve yuzlerce para birimi var; bir taraafta da varlik sebebini insan hayatindan ve ihtiyaclardan alan bir para birimi ETN var. Tercih sizin...

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: