Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:42:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White 2.Bir Blue Mi geliyor ?  (Read 1153 times)
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
January 30, 2018, 06:29:56 PM

Alexpro pinledi telegrama bakalım güzel haberler var bu coinle ilgili. Çok büyük olmasa da güzel kendi çapında iyi denilebilecek borsalara girecek çok yakın zamanda haberler gayet güzel. Hadi bakalım ölümüne hodl.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715460177
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715460177
Reply with quote  #2

1715460177
Report to moderator
1715460177
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715460177
Reply with quote  #2

1715460177
Report to moderator
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 30, 2018, 07:29:52 PM

Hitbtc falan girse bu adamlar es kaza deli iş yaparlar . Next exchange giriceklermiş şimdi açılınca. 2.Blue vakası geliyor sanırım

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 30, 2018, 07:31:33 PM

10 adres verip 3k btw toplamıştım sanırım katıldığım en karlı airdrop oldu. Çok bekledik yinede değmiş gibi gözüküyor, konuyu görünce çok sevindim şuan Smiley Beyler yinede size tavsiyem çok elde tutmayın kendinize hedef koyun 0.15 de satın mesela, elinizde çok varsa 1k bırakın unutun. Sonuçta airdrop güven olmaz
Kuzan (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
January 30, 2018, 07:49:38 PM

10 adres verip 3k btw toplamıştım sanırım katıldığım en karlı airdrop oldu. Çok bekledik yinede değmiş gibi gözüküyor, konuyu görünce çok sevindim şuan Smiley Beyler yinede size tavsiyem çok elde tutmayın kendinize hedef koyun 0.15 de satın mesela, elinizde çok varsa 1k bırakın unutun. Sonuçta airdrop güven olmaz

Şuan zaten 0.16 da Cheesy

Talep aşamasında olanlar hariç büyük ihtimalle gireceği ve kesinleşen borsalar aşağıdaki gibi:

Bitflip - +
- Nextexchange - + (BTW, borsanın faaliyete geçmesinden sonra listelenecek.)
- Altcoin - + (BTW, borsanın faaliyete geçmesinden sonra listelenecek.)
- 5iquant - + (Anlaşıldı, entegrasyon bekleniyor)
- Openledger - + (Anlaşıldı, entegrasyon bekleniyor)
- GetBTC - + (Anlaşıldı, entegrasyon bekleniyor)
- StocksExchange - + (Anlaşıldı, entegrasyon bekleniyor)
- Mercatox - teknik işler görüşülüyor, bu işler bittikten sonra listelenecekler.
- Kucoin - görüşülmekte
- Binance - görüşülmekte

Kucoşn ve Binance olursa çok farklı yerlere gelebilir.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 30, 2018, 07:51:59 PM

Kuzan teşekkürler bilgilendirme için Smiley Nereden takip edeceğimi bulamamıştım 0.1 olarak düz hesap ico fiyatından örnek vermiştim. O zaman benim elimdekiler de dişe dokunacak miktara gelmiş biraz. Tek başına binance girse bile 2x 5x hayal değil. Tek sıkıntı airdroplar çok tutunamıyor arttığı zaman elden çıkartmak gerek yarısından çoğunu
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 30, 2018, 08:55:49 PM

Değerlenir size önerim acele etmemeniz yönünde olacaktır eğer acele ederseniz üzülürsünüz, bana kalırsa kendiniz için mantıklı bir taban fiyat belirleyin elinizdekileri o fiyata ulaşınca satın sadece

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
January 30, 2018, 10:01:06 PM

Hadi scam diyenleri görelim burda tekrar BitcoinWhite cmc'de listelenmiş şuan 18 cent hala döner parasına satıyomusunuz ben araba parası yapmadan çıkmam bu coinden takımın eline koluna sağlık.

https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-white/   Shocked Shocked Shocked
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
January 30, 2018, 10:18:11 PM

Aynı durum benim için de geçerli. Canım sıkıldığı için airdropa katılmıştım ama biraz bende aldım. Satmayacağım bekleyeceğim bakalım nerelere kadar gidecek
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
January 30, 2018, 10:21:58 PM

Normal bir ico bu kadar haber yapılmadı allah için bitcoin white'a çok fazla insan katıldı kime para düşecek çok merak ediyorum, airdrop tokenleri uzun vadede çöp oluyor

EquusAsillus
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
January 30, 2018, 10:43:22 PM

Ne gelirse gelsin 1 sene tutucam
zafa
Newbie
*

Activity: 136

View Profile
January 30, 2018, 11:18:50 PM

REBEL'den sonra iyi getirisi olan 2. airdrop'um oldu.
Bekleyelim bakalım bitflip haricinde düzgün bir borsaya daha çıkarsa wallet'dan çekeriz.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
January 31, 2018, 12:08:49 AM

Geliyor gönlümün efendisi 24 Cent oldu satanlar pişman satmayanlar yazın nerede tatil yapsam diye düşünüyor artık HODL beyler sakın ama sakın satmayın. Proje iyi.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 31, 2018, 02:30:53 AM

hesabımdaki btw'leri blocklamıslar , işin komik kısmı multi yapmakla uğraşmamıstım. cok ucuza 5,6 kişiden almıstım , onlar dahil her coini blocklamıslar Cheesy öyle çok bişey de yoktu , 2.5 k küsür bişey vardı.  bu trajikomik duruma mı üzüleyim , bosu bosuna harcadığım 0.1 ethere'e mi üzüleyim bilemedim Smiley

dpos algoritmasında demokrasi varmıs , böyle birşeye hakları varmıs Cheesy
Enflow
Member
**

Activity: 139

View Profile
January 31, 2018, 03:22:52 AM

Max Supply
60.000.000 BTW
coin markette bu bilgi var
doğrumu acaba ?
Kuzan (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
January 31, 2018, 04:24:56 AM

hesabımdaki btw'leri blocklamıslar , işin komik kısmı multi yapmakla uğraşmamıstım. cok ucuza 5,6 kişiden almıstım , onlar dahil her coini blocklamıslar Cheesy öyle çok bişey de yoktu , 2.5 k küsür bişey vardı.  bu trajikomik duruma mı üzüleyim , bosu bosuna harcadığım 0.1 ethere'e mi üzüleyim bilemedim Smiley

dpos algoritmasında demokrasi varmıs , böyle birşeye hakları varmıs Cheesy

Hocam ico süresince duyuru yapıldı bu konuda yasak hesaplar dondurulacak diye. Ama şu var kripto paraların olayı kontrol edilememesi değil mi nerede kaldı için o kısmı?
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 31, 2018, 06:35:05 AM

Bu airdrop olayını anlamıyorum adamlar neden bedevadan coin gönderiyor sadece reklam yapmak içinmi oluyor bu, çoğu airdrop ico bile düzenlemiyor parayı nereden bulup borsaya giriyorlar
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 31, 2018, 08:52:35 AM

Bu airdrop olayını anlamıyorum adamlar neden bedevadan coin gönderiyor sadece reklam yapmak içinmi oluyor bu, çoğu airdrop ico bile düzenlemiyor parayı nereden bulup borsaya giriyorlar

Evet bu bir çeşit taban oluşturmak ve bilinilirliği arttırma da kullanılan yöntem bazı projeler ICO yapmadan direk airdrop ile çıkıyor yani bizim paraya ihtiyacımız yok (yada yapacağımız iş için şu anda paraya ihtiyacımız yok) diyip piyasaya çıkıyorlar.
Marasko
Newbie
*

Activity: 60

View Profile
January 31, 2018, 03:37:23 PM

Beyler şu an 0.7 cent oldu.
Nerede 1 $ olmaz diyenler Smiley Daha 3. gününde neredeyse dandik bir borsa da 1$ oldu.
Yakında 5 borsaya daha girecek ve 3-4 $ ı aşmaması için neden yok.
Ben 2.000 adet 0.2 den aldım.

Yalnız Bitflipte cüzdan sorunu var, dünde vardı ama akşam düzelmişti, şu an yine var. Btw leri cüzdana çekemiyorum şu an, beklemedeyim.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
January 31, 2018, 03:39:58 PM

Bitcoinwhite bounty'sinde çok fazla token dağıttı sanırsam token yolluyorlar ama listelendiğinde alıcı bulabilecekmisiniz bakalım, Dereyi görmeden paçayı sıvamayın

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
dhmi
Member
**

Activity: 191

View Profile
January 31, 2018, 03:44:15 PM

Bitcoinwhite bounty'sinde çok fazla token dağıttı sanırsam token yolluyorlar ama listelendiğinde alıcı bulabilecekmisiniz bakalım, Dereyi görmeden paçayı sıvamayın

Gayet de alıcı bulunuyor lsitelendiğinde https://bitflip.li/trade/BTW-USD

Bitflipe eklendiğinden beridir borsanın işlem hacmi 5 e katladı resmen o da btw sayesinde. Alıcılar doluştu bitflip de. Önü açık olan bir coin bu fiyattan bile kaçırılmamalı diye düşünüyorum. Araştırıldığında ne demek istendiğim anlaşılır.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: