Bitcoin Forum
June 06, 2024, 03:47:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin White 2.Bir Blue Mi geliyor ?  (Read 1154 times)
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
February 01, 2018, 06:52:29 PM

arkadaslar cüzdandaki sorun kalktı yalnız bitflip'ten para çekebilen oldumu hiç bana hiç güvenli bir yer gelmiyorda

ben denemedim daha tutmayı düşünüyorum. sağlam borsalara girebilirse eğer çok daha fazla yükselebilir.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
February 01, 2018, 07:49:44 PM

arkadaslar cüzdandaki sorun kalktı yalnız bitflip'ten para çekebilen oldumu hiç bana hiç güvenli bir yer gelmiyorda

Ltc olarak çektim 1 saatte geldi bilginiz olsun. Herhangi bir sorun yok.
Bu borsa sitesi biraz düşük hacimli ama yine de iş görüyor. Bitcoinwhite grubunda da baya çeken kişi var bir sıkıntı yok.

ALAYBEY
Jr. Member
*

Activity: 72
Merit: 6

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 01, 2018, 08:02:25 PM

2 gündür walletlardaki sorun nedeniyle borsaya depozit yapılamıyordu. Haliyle küçük bir hacimle ve küçük miktarlarla güzel pump yaptılar. Herkeste mecburen izledi. Borsaya ilk günden atanlar güzel rakamlar aldılar. Bugün aksam saatlerinde cüzdan sorunu düzelince transferler gerçekleşmeye başladı. Airdrop kampanyasında yuksek rakam dağıttıkları için elindekini satmak isteyen çok kişi var. Ve bu saatten sonra düşüşe geçmesi olasıdır.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 01, 2018, 08:07:46 PM

Ben aldigim BTWleri unuttum gitti... Gecenlerde seed'i bulamadigim icin girememistim cüzdanima, neler oluyor burada? Piyasa düsüsteyken bu ucuyor mu yoksa? Bendeki sansa bak ki, seed'imi bulamiyorum:) Neyse, ben bunun üzerine temizden bir bardak soguk su iceyim en iyisi:)
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 10:39:14 AM

blueyi herkes 100 dolarlardayken sattı Cheesy ama bunda blue örneğini görenler az biraz para etsede satmadı çünki potansiyeli gördüler bızım turkler x50 x100 yapmasalardı bu coınde gerçekten oladabilirdi ama borsaya acıldıgı cogu turktu chattekılerın D

Coinredd
Full Member

Merit: 103

View Profile
February 02, 2018, 02:11:59 PM

çok kötü bir döneme geldi btw'nin çıkış serüveni. sonu hayır olsun diyelim. btw'den çok borsasına güvenmiyorum ben bitflip karton gibi bişi Cheesy
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 02, 2018, 02:32:30 PM

bende 1500 adet vardı ve stock exchange de sattım. ama ne olur ne olmaz diye bir miktar ayırdım kenara. stock exchange değişik bir borsa ben btw leri satınca dolar geldi elime yaklaşık 718 dolar. ve bende gelen o para ile btc aldım ve paribu hesabıma attım çok hızlı bir şekilde geldi. berekete versin. şu kötü günlerde iyi geldi. boğa sezonu neyse de ayı sezonu ya da al sat yapamadığımız zamanlarda bence airdroplar önemli. scam mcam dinlemeden önünüze geleni yapın geçin derim. hangisinin ne vereceği belli değil. saygılar herkese...
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 02, 2018, 02:34:25 PM

sattım btw leri dolara döüştü btc aldım ve apribuya çektim. ben 2-3 beklerim derken acayip hızlı geldi. yalan olmasın 5 dk de paribudan bana mesaj geldi hesabınıza 0.07 btc girişi oldu diye. şaşkına döndüm
emreyurt999
Newbie
*

Activity: 139
Merit: 0

View Profile
February 02, 2018, 03:13:20 PM

yakında büyük bir borsada yayınlanacak değerlencek dahada araştırmanızı öneririm
tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
February 02, 2018, 07:45:26 PM

2 gündür walletlardaki sorun nedeniyle borsaya depozit yapılamıyordu. Haliyle küçük bir hacimle ve küçük miktarlarla güzel pump yaptılar. Herkeste mecburen izledi. Borsaya ilk günden atanlar güzel rakamlar aldılar. Bugün aksam saatlerinde cüzdan sorunu düzelince transferler gerçekleşmeye başladı. Airdrop kampanyasında yuksek rakam dağıttıkları için elindekini satmak isteyen çok kişi var. Ve bu saatten sonra düşüşe geçmesi olasıdır.

aynen katılıyorum hocam da bir pump daha olur mu umuduyla biraz elde tutmak doğrumudur sizce? Olursa ne zaman olur? Ya da dump yapıp orda kalır mı?
Coinredd
Full Member

Merit: 103

View Profile
February 02, 2018, 07:47:38 PM

arkadaşlar airdropdan gelenleri hemen satmayın hem ekibi hayal kırıklıgına ugratıyorsunuz hemde piyasanın anasını belliyosunuz. adamlar airdroptan havadan dagıtmıs az bekleyin ya ekibide baya ilgili bu işle hemen balıklama dalmayın
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
February 02, 2018, 08:23:05 PM

Piyasanın bu kadar kötü olduğu bir dönemde hemde gerçekten hiç güven vermeyen bir borsada çok iyi bi fiyatta tutundu BTW airdrop düşmanlarını dinlemeyip katılım yaptığım için memnun olduğum bir kaç dağıtımdan biri ...
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 02, 2018, 08:54:39 PM

Piyasanın bu kadar kötü olduğu bir dönemde hemde gerçekten hiç güven vermeyen bir borsada çok iyi bi fiyatta tutundu BTW airdrop düşmanlarını dinlemeyip katılım yaptığım için memnun olduğum bir kaç dağıtımdan biri ...

Kesinlikle katılıyorum. Bu kadar ardı arkasına para çıkışının olduğu ve piyasanın güvensiz gözüktüğü bir durumda bile fiyat seri bir şekilde arttı (elden çıkarmak için satanlara rağmen)
Yalan yok şuan elimdeki btw'ler benim gibi bir öğrenci için iyi para ediyor (6-7 aylık kredi param).Fakat proje ve ekip aşırı güven veriyor bana nedense. Ha 2dolar mı olur yoksa 20 dolar mı bilemem ama kesinlikle güzel yerlere geleceği kanaatindeyim.
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 02, 2018, 11:23:52 PM

iyi tutundu ama fiyatı hala tatminkar bir fiyat değil, daha iyi yerlere gelmesi gerekiyor bu koinin.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
February 03, 2018, 01:16:20 PM

ilk önce dönercilerden temizlenmesi lazım
CLS63
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1671

View Profile
February 03, 2018, 01:57:43 PM

gerçekten blue gibi oldu. whatsapp gruplarında insanların bu airdroptan 1500 usd gibi bi para kazanıldığı konuşuluyor. airdrop diye pek takmadım şu anda pişmanım.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 03, 2018, 02:52:43 PM
Last edit: February 08, 2018, 03:42:37 PM by avalonn

(yazdıklarım YTD)

yeni cüzdan heycan verici   Grin
http://i.hizliresim.com/azEXjO.jpg

anlaşılan yıl sonuna doğru da fena şeyler olacak  Smiley
http://i.hizliresim.com/0EDyN8.jpg

zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
February 03, 2018, 04:12:54 PM

kazandıran bir kaç airdroptan biri de bu. ama insanlar da artık bu işin suyunu çıkarmaya başladı ya. her airdrop 1000 dolar kazandıracak mantığıyla yaklaşıyor herkes. nadir olur böyle şeyler. karını al çekil bence. uzun süre kalmayı pek uygun bulmuyorum airdrop coinlerde
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 05:13:05 PM

Bende blue coin erken satanlardanım hala bunu bir pişmanlığını yaşayanlardanım bu coin i elimde tutacağım sonuna kadar bakalım nereye kadar gidecek bakalım
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
February 03, 2018, 06:08:38 PM

Arkadaşın resimde işaretlediği yer gerçekten önemli. merkeziyetsiz borsa oluşturması fiyatını arttıracaktır. önümüzdeki haftada 2 borsaya daha girecekmiş telegram grubunda okudum. YTD.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: