Bitcoin Forum
August 11, 2024, 06:19:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: EnerjiSa ICO'su  (Read 357 times)
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
January 30, 2018, 07:57:44 AM

Dün banada bu işlerle hiç işi olmayan bir arkadaşım söyledi bende saçmalama felan dedim şimdide senin yazını gördüm.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
January 30, 2018, 07:58:20 AM

Henüz olmadığı belli ama olmayacağı anlamına gelmiyor.
Dolandırıcıları ve fırsat tacirlerini çıkarırsak Türkiye'de crypto ilgilenen azımsanmayacak bir grup var.

legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 30, 2018, 08:53:38 AM

Sabancı Holdingden böyle birşey beklemiyorum Bu sıra hatta Türkiyede ki hemen hemen hiç bir şirketten beklemiyorum. Daha Kripto paranın ne olduğunu bilmeden kafadan uydurma yorumlar yapan devlet büyükleri var. Ekonomi konusunda doktora yapmış adam (Fişi çekince Bitcoin kayboluyormuş) diyor. O yüzden bizim ülkemizde Kripto paraya sıcak bakılmıyor pek.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 30, 2018, 09:00:38 AM

Türkiye de bu işler için yasal mevzuat çıkmadığı sürece hiçbir ciddi holding in ne kadar kazancı ve geleceği olsa da gireceğini düşünmüyorum. Ancak şöyle olabilir taşeron kişiler üzerinden gizli melek yatırımcı olarak çalışmalara başlamış olabilirler.
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 12, 2018, 02:45:45 PM

Halka arz yapacağı yerde yapıştırsa kripto para sektörüne yatırımı ıcoyu ne gerekiyorsa daha hoş olurdu bizim ülkemizde ne zaman olacak çok merak ediyorum zaten sektöre girmek için bayağı bi geç kalmış durumundayız neyi beklediğimizi hala çözebilmiş değilim.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 12, 2018, 07:46:06 PM

ICO değil hocam o halka az. ico initial coin offering demek, yani koin dünyasıyla alakalı bir durum bu.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 12, 2018, 07:50:47 PM

ICO, IPO... karisiklik olabiliyor... heyecanla kripto para piyasasini sürekli takip eden birisi, bir yerde IPO diye birsey duydugunda hemen coin düsünüyor:) bu IxO'lara alisacagiz daha...

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: