Bitcoin Forum
May 23, 2024, 09:16:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token (DIW)  (Read 2620 times)
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 12:24:46 PM

Projesini bilmem ama hala bounty güncel. Telegramdan girerek bile DIW kazanabiliyorsun. Kenarda dursun diye yapılabilir
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 12, 2018, 02:16:14 PM

DIW in Türkçe sayfasına da yorum bırakarak destek olalım arkadaşlar:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2780686.0

Çeviriyi beğendiyseniz meritleyebilirsiniz Cheesy

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 12, 2018, 02:17:21 PM
Last edit: February 12, 2018, 02:50:34 PM by CryptoBey

Daha önce bu token için konu açıldı mı bilmiyorum. Bu token hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Şuan kampanyalarından vs 10.000 kadar biriktirdim.
iyi toplamışsın DIW'den. İmzasına niye katılmadın? Ico bitene kadar 20k DIW toplamayı umuyorum ben de.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
February 12, 2018, 02:50:55 PM

Daha önce bu token için konu açıldı mı bilmiyorum. Bu token hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Şuan kampanyalarından vs 10.000 kadar biriktirdim.
iyi toplamışsın DIW'den. İmzasına niye katılmadın?

Katıldım fakat tedbir amaçlı çok fazla vakit kaybetmemek adına 4 hafta sonunda imzamı değiştim. Smiley
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 12, 2018, 07:38:44 PM

Ben de projenin geleceği olduğunu düşünüyorum. Güvenlik ve bilgi kelimeleri yan yana bile gelince zaten önemli olduğunu belli ediyor. Ha projeyi çok içli dışlı araştıramadım ama anladığım kadarıyla güvenilir bir proje. Kampanyasına da yeni katıldım sayılır 2 hafta oluyor. Toplayabildiğim kadar toplayıp uzun vadeye bırakacağım bakalım neler olacak.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 12, 2018, 08:29:53 PM

bir çok kişide bu coin in imzasını gördüm fakat kendim katılmadım. bir sürü kişinin katıldığı yere de başvurmak pek mantıklı gelmiyor. çünkü dağıtılacak miktar azalıyor. eğer coin dağıtım sonrası ciddi değerlere gelirse o zaman bir şeye benzer.. bun en canlı örneği genesis vizion token oldu. bayağı bi ciddi seviyelere geldi. yatırımcısının yüzünü ciddi güldürdü. bakalım DIW nasıl olacak. katılamadığım için üzgünüm.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
February 12, 2018, 08:36:24 PM

Ben katılmıyorum.
Projeye de kampanya ya da destek veriyorum. İnş pişmanlık yaşamazsınız

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
February 12, 2018, 11:07:30 PM

İmzasına şöyle bir baktım üst rütbeler resmen dolmuş. Ya büyük vurgun var yada büyük hayal kırıklığı. Düşük rütbelerde katılmış ancak bu kadar hero, sr nin yanında ne kadar token düşer bilemiyorum.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 13, 2018, 05:12:55 PM

İmzasına şöyle bir baktım üst rütbeler resmen dolmuş. Ya büyük vurgun var yada büyük hayal kırıklığı. Düşük rütbelerde katılmış ancak bu kadar hero, sr nin yanında ne kadar token düşer bilemiyorum.

Stake değilde direkt olarak coin ile ödeme yapıyorlar. Bu yönden güzel, umarım GVT gibi başarılı olurda hesabımda 150.000 USD para görürüm 😁
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 13, 2018, 05:25:10 PM

vallaha ben inandım güvendim bu projeye. zaten bunu yazmama da gerek yok sanıyorum. sağıma soluma bakarsanız anlaşılıyor Smiley projenin yapısı güzel. ortak bir değerli veri havuzu oluşturmak hacim yaratabilecek bir girişim.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 13, 2018, 05:53:05 PM

vallaha ben inandım güvendim bu projeye. zaten bunu yazmama da gerek yok sanıyorum. sağıma soluma bakarsanız anlaşılıyor Smiley projenin yapısı güzel. ortak bir değerli veri havuzu oluşturmak hacim yaratabilecek bir girişim.

Hayaller 15 USD umarım hayatlar daha fazlası olur.  Tongue Roll Eyes
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 13, 2018, 07:55:54 PM

DIW Token bounty kampanyasi ne zaman sona eriyor? ICO sürecinden sonra anca gelir bizim bounty imkramiyeleri sanirim? Bakalim, tez vakit borsalara girsin, degerlensinde, sevinelim birkac DIW Tokenimiz oldu diye. Bu DIW is yapacak gibi geliyor bana. Umut var.

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 13, 2018, 08:02:15 PM

Diw'in yolu uzun daha bounty bitmesi için.10 Nisan da satışlar bitecek.Sonra 1-2 ay gibi bir bekleme kontrol süresi.Mayısı bulur gibi bounty gelmesi.Tabi bunlar normal şartlarda olması gerekenler.Birde bir seneyi bulan hala beklediğimiz bounty'ler var.Bekliyoruz scam çıkmazsa gönderirler heralde.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 14, 2018, 06:41:35 AM

Diw'in yolu uzun daha bounty bitmesi için.10 Nisan da satışlar bitecek.Sonra 1-2 ay gibi bir bekleme kontrol süresi.Mayısı bulur gibi bounty gelmesi.Tabi bunlar normal şartlarda olması gerekenler.Birde bir seneyi bulan hala beklediğimiz bounty'ler var.Bekliyoruz scam çıkmazsa gönderirler heralde.

Hadi ya? Ilk defa katiliyorum böyle bir bounty kampanyasina. O kadar bekleyeceksek yandik. Simdi bu adamlar borsalara girmeden gönderirler diye düsündüm, borsaya girerde iyi degerlenirse adamlar hadi ordan da diyebilir. Öyle kolay, hemen bir imza ekleyip yazi yazayim, garanti para demek hata yani.

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 06:48:18 AM

DİW token çok popüler olmaya başladı. Ama takvime bakınca bountylerin gelmesi çok zaman alacak. Şimdiden girmek bıktırır. Mart ortasından itibaren imzasına girmeyi düşünüyorum. bakalım nasıl seyredecek.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 14, 2018, 07:11:23 AM

İmzasına geçen hafta girdim pundix'ten çıkınca. Güzel proje. İmzadan gelecek olanlar haricinde yatırım yapar mıyım bilemiyorum şimdilik.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 14, 2018, 11:48:55 AM

İmzanın bu kadar ilgi görmesinin nedeni adet olarak fazla veriyormuş gibi gözükmesidir diye düşünüyorum. Full member bile haftalık 2000 adet kazanabiliyor. Ancak ufak bir hatırlatma yapmak lazım, Supply miktarı tam 1 milyar. Bu nedenle kısa vadede 1 $ bile büyük bir rakam, projeyi beğendiğim için uzun süre tutmayı hedefliyorum. İmzadan haftalık stake alıp çıkabilseydik daha karlı olabilirdi.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 14, 2018, 12:12:42 PM

İmzanın bu kadar ilgi görmesinin nedeni adet olarak fazla veriyormuş gibi gözükmesidir diye düşünüyorum. Full member bile haftalık 2000 adet kazanabiliyor. Ancak ufak bir hatırlatma yapmak lazım, Supply miktarı tam 1 milyar. Bu nedenle kısa vadede 1 $ bile büyük bir rakam, projeyi beğendiğim için uzun süre tutmayı hedefliyorum. İmzadan haftalık stake alıp çıkabilseydik daha karlı olabilirdi.

Supply miktarı bende de bazı soru işaretleri oluşturdu değer açısından fakat Ripple bile 3 USD gibi değerlere ulaşmış o yüzden hiç belli olmaz bu gibi durumlara. Smiley
Exelean
Member
**

Activity: 83
Merit: 11

Computer Engineer

View Profile
February 14, 2018, 06:58:15 PM

Supply miktarı bende de bazı soru işaretleri oluşturdu değer açısından fakat Ripple bile 3 USD gibi değerlere ulaşmış o yüzden hiç belli olmaz bu gibi durumlara. Smiley

Ripple ile değerlendirmen ilginç Smiley

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
February 15, 2018, 10:19:19 AM

Ripple ile değerlendirmen ilginç Smiley

Biliyorum, biliyorum Tongue
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: