Bitcoin Forum
May 23, 2024, 11:32:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: DIW Token (DIW)  (Read 2620 times)
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 30, 2018, 08:13:18 PM

Bu token bounty ve airdroplarla çok kazandırdı. Eğer hızlı bir yükseliş yaparsa çoğu kişinin yüzünü güldürecektir.

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 30, 2018, 09:28:32 PM

cedex de uzattıydı pişman olmuştum açıkcası diw'e katılmadığıma şimdi buda uzatmıs icosunu hangisine sulansam bi prüz çıkıyor ne nasipsiz adamım ben ya
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 30, 2018, 10:17:48 PM

Ocak ve Şubat aylarında Apollo DAE imzasındaydım. Güzel bir kampanya geçti fakat ICO'yu ertelediler.
Sonra mart ayında DIW'e girdim, bitmeye az kalmışken bir şeyler toplayayım dedim. DIW de uzattı ICO'sunu.
Token adetleri iyiymiş dedim, onları da düşürmüşler. Neye girsem ya ICO'su uzatılıyor ya da bir olumsuzluk oluyor, hevesim kursağımda kalıyor.
Gerçi BTC ve tüm altlar bu kadar düşmüşken ICO yapmak iyi mi kötü mü onu da bilemiyorum. Hayırlısı olsun bakalım
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 30, 2018, 10:45:40 PM

Diw token başarılı bir ıco gerçekleştiriyor.Ödülleri düşürmesi de başarılı olacağının işareti.Borsaya güzel bir çıkış yaparsa x2 gibi güzel olur ödül ikiye katlanmış olur.Ben başaracaklarına inanıyorum.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 30, 2018, 11:10:02 PM

DIW iyice ne yapıcağını şaşırdı. Ceplerinden para çıkmaması için elinden geleni yapıyor. ICOyu zaten uzattılar. Yemin ederim kusucam artık bu imza işlerinden iyice cılkı çıkmaya başladı. Eskiden güzel güzel paralar kazanırdık. Bounty işini doğru düzgün yapan bir ico bulamıyorum son zamanlarda.

heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
March 31, 2018, 11:42:33 AM

Piyasadaki olumsuzluklar ve düşüşler ne yazık ki ICO sürecine de yansıyor. Verilen ödüllerde düşüşler ve sürecin planlanandan uzun sürmesi bunun göstegeleri, olumlu tarafından bakıldığında ise scam projeler bu ortamda desteği çekip kapatıyoruz diyebilirler ama sağlam görünen ICO'lar tabir yerindeyse çırpınarak direnmeye ve sonuca ulaşmaya çalışıyorlar.
nascasto
Full Member

Activity: 504

View Profile
March 31, 2018, 01:12:13 PM

Piyasadaki olumsuzluklar ve düşüşler ne yazık ki ICO sürecine de yansıyor. Verilen ödüllerde düşüşler ve sürecin planlanandan uzun sürmesi bunun göstegeleri, olumlu tarafından bakıldığında ise scam projeler bu ortamda desteği çekip kapatıyoruz diyebilirler ama sağlam görünen ICO'lar tabir yerindeyse çırpınarak direnmeye ve sonuca ulaşmaya çalışıyorlar.
Artık bounty yapanlara ben tutmayacak gözüyle bakıyorum. İmza işleri de yavaş yavaş sona eriyor. Zaten sağlam projeler duyuluyor direk ve yatırım topluyor bountye gerek duymuyorlar. Benim de girdiğim bountyler saçmalıyor diwdeydim vinchain geçtim softcap yapamıyor  Grin

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
April 01, 2018, 11:45:07 AM

Piyasanın kötü durumda olması diğer projeler gibi DIW Token'i de etkilemiş durumda.

Bitcoin bu kadar düşmeden çok daha efektif ve pozitif giden bir kampanya, insanların düşüşten etkilenmesiyle doğal olarak tahammülsüzlüklere yol açıyor. Bu süreci atlatırsa DIW Token'in ileride iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. İmza kampanyasına bir süre katıldım ve oradan gelecek miktarı hemen elimden çıkarmayı düşünmüyorum. Bitcoin umarım artık yükseliş trendine girer artık; çünkü altcoinler ve ico'ların rahatlaması tamamen buna bağlanmış durumda.
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
April 01, 2018, 01:24:47 PM

Artık bounty yapanlara ben tutmayacak gözüyle bakıyorum. İmza işleri de yavaş yavaş sona eriyor. Zaten sağlam projeler duyuluyor direk ve yatırım topluyor bountye gerek duymuyorlar. Benim de girdiğim bountyler saçmalıyor diwdeydim vinchain geçtim softcap yapamıyor  Grin

Bende öyle düşünüyorum ama bounty sayesinde reklam yapan ve çok para toplayan icolar var.Bu yüzden sağlam olan ico bontye bakmaz.Bounty max yüzde 2-3 oluyor.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 01, 2018, 02:39:16 PM

Reklamsız bu işler dönmez.Bounty her zaman olacaktır.Tabi şartları zorlaşacak ve reklam yapanlar biraz daha fazla çalışmak zorunda kalacak.Icoları dünyaya tanıtan bizleriz.Sosyal medya da bu güç önemsenmeli.Tv'ler reklamla ayakta duruyorsa bu piyasa da bizlerde bounty sayesinde biraz olsun zararlarımızı önlemiş oluyoruz.
batux
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
April 01, 2018, 05:24:08 PM

Ben de bu altcoini listeme ekleyeyim. İşe yarayabilir gözüküyor. Dağıtık kimlik servisi olarak belirtilmiş. Bu projeden iş çıkar bence.
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
April 02, 2018, 01:20:10 PM

gerçekten piyasanın ihtiyacı vardı bu projeye ama rakipleri de sağlam gidiyor o yüzden izlemek lazım bountyye biraz daha fazla ayırsalardır belki güzel paralar kazanılabilirdi.
Matthewww
Full Member

View Profile
April 02, 2018, 02:26:34 PM

planlanan sürenin uzaması verilen ödüllerde ki düşüşler artık can sıkıcı hal aldı. umarı bir ertleme daha yaşanmaz.
The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
April 02, 2018, 02:28:29 PM

planlanan sürenin uzaması verilen ödüllerde ki düşüşler artık can sıkıcı hal aldı. umarı bir ertleme daha yaşanmaz.

Ben de öyle düşünüyorum. Ha ödüller mutlaka azalacaktır zamanla ama sanki DIW projesinde biraz abartılı bir azalma yaşandı. Bu kadar abartılı bir katılım yaşandığını düşünmüyorum.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 02, 2018, 11:37:01 PM

Çok düşürdüler ödülleri aslında garip karşılamıyorum piyasa çok kötü durumda ama baya çok düştü son kesmeyi yapmasalardı iyi olurdu. Neyse zaten ertelenmeye alıştık.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
April 03, 2018, 09:50:12 AM

Aynen dostum jhontwis erteleme işine alıştık artık. Keşke piyasalar eskisi gibi rayına otursa da biz de kazancımızı planladığımız zamanda ve planladığımız ölçüde gerçekleştirebilsek ne güzel olur.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
April 03, 2018, 10:33:38 AM

Çok büyük beklentilerin olduğu bir proje. İmza kampanyasından ayrıldım ama hergün yeni kişiler imzayı üstleniyor. Umarım pizzacılar ölü parasına satmazlarda biraz prim yapar.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 03, 2018, 11:53:04 AM

Büyük beklentimiz var aslında ama bu piyasa da ne kadar büyük beklentiye girdiysek hep hüsran oldu.Mth,Utk,Wpr,Pundi X bunlar en az x5 ile çıkar düşüncesindeydik.Ico fiyatları civarında dolaşıyor.Piyasanın da etkisi var.Piyasa düzelirse güzel yerlere gelir beklentimiz olan coinler.Diw tokenden de beklentim büyük.Boğa sezonuna denk gelir umarım değerinde satarız coinleri.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

View Profile
April 03, 2018, 11:58:04 AM

Benim diwe karşı bir beklentim kalmadı. ICO sürecini uzatmak bence çok güven zedeleyen bir iş. Gözlerine para bürümesi demek. Borsalara girdiğinde de istenilen sükseyi yapacağını düşünmüyorum. İmzasındaydım 2 hafta önce çıktım haftalık ciklet parası vermeye başladılar. Bu saatten sonra diwde imzasında duranlara da alllahtan sabır diliyorum  Grin

Matthewww
Full Member

View Profile
April 03, 2018, 02:10:22 PM

her ne kadar verilen ödüllerde ki düşüşler ve sürecin uzaması olumsuz etki yaratsa da ben dıw in scam olmadığını düşünüyorum. sabredip borsaya girmesini beklemekte fayda var x2 yapsa yeter diye düşünüyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: