Bitcoin Forum
May 27, 2024, 02:21:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bountyhive.io Hakkında  (Read 945 times)
Doctor-Coin
Full Member

Activity: 378
Merit: 114

View Profile
March 17, 2018, 04:06:47 PM

benim gibi tembel adamlar için güzel bir bounty sitesi olmuş bountyhive.io  / raporlamaya gerek yok

iki haftadır aktif kullanıyorum -  Dropil projesinin twitter kampanyasına girmiştim gecikmeli;  2 hafta katıldım ve kampanya biter bitmez iki gün içinde 4600 küsür Drop Token gönderdiler MEW cüzdanıma. 

Şimdilik iyi çalışıyor gibi ...

Ancak iki haftadır hiçbir tercüme kampanyasından faydalanmadım, hepsi reddedildi... Sanırım tercümeleri tanıdıkları türk arkadaşlara veriyorlar gibi geldi bana ...

soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
March 18, 2018, 09:21:03 AM

Ben bir süredir kullanıyorum baya güzel olmuş. Kampanyalara katılmak çok kolay ayrıca twitter kampanyalarında raporlama yapmak gerekmiyor. Tek sıkıntısı çok fazla kişi katılıyor ve gelen ödüller düşük olacaktır muhtemelen.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
March 18, 2018, 08:58:42 PM

Kapalı spreadsheet dışında sistem tıkır tıkır çalışıyor ve hızlı ödeme yapılıyor ama bugün hak yenmediği yarın yöneticinin paraları cukkalayacağı gerçeğini değiştirmez.. Şu ana kadar bir zaman geçtikten sonra hak yemeyen bounty menajeri görmedim.
Doctor-Coin
Full Member

View Profile
March 27, 2018, 08:00:46 AM

bountyhive'in kampanyalarına yaklaşık bir buçuk aydır katıldıktan sonra şu sonuca vardım:

- tercüme kampanyaları kesinlikle arka planda tanıdıklara paylaştırılıyor

- iki aylık twitter kampanyalarından elde edilen token miktarı, bitcointalk'taki elde edilen token miktarlarının haylı altında

- bountyhive.io  kurucularını veya şirket hakkında herhangi bir bilgiyi websitesinde göremiyorsunuz

- şu anda bu tür siteler piyasada mantar gibi biterken bountyhive eğer bu şekilde devam ederse kısa zamanda egale olur diye düşünüyorum

- telegramdaki bountyhive moderatörleri son derece çaylak

Sonuç:  tavsiye etmiyorum, direk bitcointalk'taki sağlam menejerlerin bounty'lerine katılın.
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
March 27, 2018, 12:14:50 PM

Sosyal medya kampanyalarını yakalamak çok zor artık . Zaten azıcık ödülü sadece twitter da 4000 parçaya bölümüyor . Bir çorba parası anca çıkıyor.

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
financialgoal
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 27, 2018, 01:32:20 PM

katılımcı fazla olmuş gelen az ödülden şikayetler var
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
March 27, 2018, 04:17:59 PM

Açıkçası ben de raporlama derdi olmayan sosyal kampanyaları arıyordum. İyi güzel hoş da; raporlamasız kampanyalarda minimum 1000 katılımcı olur. Raporlularda bile minimum 500 kişileri görüyoruz. Taş attımda kolum mu yoruldu mantığıyla katılıp çorbanızı bedavaya getirebilirsiniz, daha iyi kazanç isteyenler raporlu kampanyalara baksınlar..

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
March 27, 2018, 06:14:36 PM

İyi hoş da aman aman bir şey düşmüyor genelde açıkcası. Zaten tercüme kampanyaları kafalarına göre biraz da.
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
March 27, 2018, 06:23:21 PM

sistem gayet güzel ilerliyor dropil ve pindex de cok güzel dapğıttılar ancak bitcoinus düşük gelince millet isyan etmeye başladı.Ancak zaten bitcoinusun düşük geleceği belliydi . cünkü katılım fazlaydı. Ben oldukça memnunum
Doctor-Coin
Full Member

View Profile
March 28, 2018, 01:35:48 AM

pardon da dropil'den yaklaşık 7000 token aldım; çorba param bile çıkmadı - sana göre güzel verdi deyimi 2-3 $ ile sınırlıysa haklısın  Roll Eyes

Edit:  bitcointalk'ta tercüme kampanyaları için peşimde koşanlara bazen vakit yetmediği için cevap veremezken, bountyhive'de 10 tercüme başvurum da geri çevrildi.

Bountyhive'i tanımak isteyenler ofisyel telegram kanallarına bi baksın, incelesin.

ICO'ları nasıl inceliyorsanız, ICO'lar ile çalışan ve bounty hizmeti sunan şirketleri de o şekilde incelemelisiniz. Ama bountyhive size o imkanı sunmuyor.

Burda sayabileceğim bilimum bounty hizmeti ve ICO hizmeti veren şirketler var ve hepsinin de takımları websitelerinde tanıtılmış; tokensuite bunlardan biri.

needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
March 28, 2018, 05:28:06 AM

pardon da dropil'den yaklaşık 7000 token aldım; çorba param bile çıkmadı - sana göre güzel verdi deyimi 2-3 $ ile sınırlıysa haklısın  Roll Eyes

Edit:  bitcointalk'ta tercüme kampanyaları için peşimde koşanlara bazen vakit yetmediği için cevap veremezken, bountyhive'de 10 tercüme başvurum da geri çevrildi.

Bountyhive'i tanımak isteyenler ofisyel telegram kanallarına bi baksın, incelesin.

ICO'ları nasıl inceliyorsanız, ICO'lar ile çalışan ve bounty hizmeti sunan şirketleri de o şekilde incelemelisiniz. Ama bountyhive size o imkanı sunmuyor.

Burda sayabileceğim bilimum bounty hizmeti ve ICO hizmeti veren şirketler var ve hepsinin de takımları websitelerinde tanıtılmış; tokensuite bunlardan biri.

Merhaba Doctor-Coin, evet, biz fazlasıyla şeffaf olmaya çalışıyoruz. Bu sebeple üzerinde çalıştığımız, tasarımı biten ve yakında açılacak olan airdrop sitemiz tokendrops.com ve tasarımına yeni başladığımız bounty sitemizde özellikle şeffaflığa ve kullanıcı deneyimine çok önem verdik. Bizim zaten bizzat kim olduğumuz, hepimizin teker teker sosyal medya hesapları, Telegram kullanıcı adları kendi sitemizde mevcut. Airdrop ve bounty sitelerinde çalışan arkadaşlarımız için de aynısı geçerli olacak.

Bu kullanıcı deneyimi konusunu biraz açmak istiyorum. Bizim gözümüze takılan bu tarz portallardaki en büyük problem şeffaflık. Malumunuz, her ne kadar manuel ve yorucu bir sistem olsa da, Google tablolar (yani spreadsheetler) gayet şeffaf, herkes her durumu canlı olarak görüntüleyebiliyor. Bu şeffaflık bizce çok önemli. "Alın, şu kadar token kazandınız" sonucu hiç tatmin edici değil. Bu sebeple biz öncelikle üzerinde çalıştığımız sitede, sosyal medya gibi bountylerin otomasyon, imza gibi bountylerinde açık seçik tabloladan takip edilebildiği bir arayüz tasarlıyoruz. Bunun üzerine çok daha kullanıcı dostu, net ve detaylı bir arayüz ile kullanıcı deneyiminizi de arttırmak istiyoruz.

Önerilerinize açığız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 28, 2018, 10:01:59 AM

bountyhive'in kampanyalarına yaklaşık bir buçuk aydır katıldıktan sonra şu sonuca vardım:

- iki aylık twitter kampanyalarından elde edilen token miktarı, bitcointalk'taki elde edilen token miktarlarının haylı altında

- bountyhive.io  kurucularını veya şirket hakkında herhangi bir bilgiyi websitesinde göremiyorsunuz

- şu anda bu tür siteler piyasada mantar gibi biterken bountyhive eğer bu şekilde devam ederse kısa zamanda egale olur diye düşünüyorum

Sonuç:  tavsiye etmiyorum, direk bitcointalk'taki sağlam menejerlerin bounty'lerine katılın.
Katılıyorum her harfine. Özellikle şeffaflık olmaması geri plandaki işleri düşündürüyor... Hive bu gidişle yakında potansiyeli düşer.

pardon da dropil'den yaklaşık 7000 token aldım; çorba param bile çıkmadı - sana göre güzel verdi deyimi 2-3 $ ile sınırlıysa haklısın  Roll Eyes

Merhaba Doctor-Coin, evet, biz fazlasıyla şeffaf olmaya çalışıyoruz. Bu sebeple üzerinde çalıştığımız, tasarımı biten ve yakında açılacak olan airdrop sitemiz tokendrops.com ve tasarımına yeni başladığımız bounty sitemizde özellikle şeffaflığa ve kullanıcı deneyimine çok önem verdik. Bizim zaten bizzat kim olduğumuz, hepimizin teker teker sosyal medya hesapları, Telegram kullanıcı adları kendi sitemizde mevcut. Airdrop ve bounty sitelerinde çalışan arkadaşlarımız için de aynısı geçerli olacak.

Bu kullanıcı deneyimi konusunu biraz açmak istiyorum. Bizim gözümüze takılan bu tarz portallardaki en büyük problem şeffaflık. Malumunuz, her ne kadar manuel ve yorucu bir sistem olsa da, Google tablolar (yani spreadsheetler) gayet şeffaf, herkes her durumu canlı olarak görüntüleyebiliyor. Bu şeffaflık bizce çok önemli. "Alın, şu kadar token kazandınız" sonucu hiç tatmin edici değil. Bu sebeple biz öncelikle üzerinde çalıştığımız sitede, sosyal medya gibi bountylerin otomasyon, imza gibi bountylerinde açık seçik tabloladan takip edilebildiği bir arayüz tasarlıyoruz. Bunun üzerine çok daha kullanıcı dostu, net ve detaylı bir arayüz ile kullanıcı deneyiminizi de arttırmak istiyoruz.

Önerilerinize açığız.
Ekibinizden bir arkadaşla twitleşmiştik. Hive benzeri bir sisteme geçilebileceğini söylemişlerdi.
Airdrop'tan ziyade böyle bir sistem kursanız da hive'la falan uğraşmadan bildiğimiz güvendiğimiz kişilerin sistemlerini kullansak.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
needmoney
Legendary
*

I am a good bro

View Profile
March 28, 2018, 12:02:23 PM

Katılıyorum her harfine. Özellikle şeffaflık olmaması geri plandaki işleri düşündürüyor... Hive bu gidişle yakında potansiyeli düşer.

pardon da dropil'den yaklaşık 7000 token aldım; çorba param bile çıkmadı - sana göre güzel verdi deyimi 2-3 $ ile sınırlıysa haklısın  Roll Eyes

Önerilerinize açığız.
Ekibinizden bir arkadaşla twitleşmiştik. Hive benzeri bir sisteme geçilebileceğini söylemişlerdi.
Airdrop'tan ziyade böyle bir sistem kursanız da hive'la falan uğraşmadan bildiğimiz güvendiğimiz kişilerin sistemlerini kullansak.

Airdrop sitesine öncelik verdik çünkü aşırı derecede bir talep var airdrop'a ve özellikle bize. Airdrop'un ileride ICO'ların yerini alabileceğini de düşünüyoruz. Bu yüzden önce bunu tamamlayacağız. Ancak zaten tasarımları tamamen bitti, backend'de de bu hafta closed alpha'ya geçip aramızda test yapacağız, muhtemelen Nisan'ın birinci ikinci haftası çıkarız yayına.

Bounty sitesinin logo çalışmaları bitti, sayfa tasarımlarına bugün başlıyoruz. Yazılım ekibimiz airdrop sitesinin işini bitirdiğinde hemen bounty sitesinin yazılımına geçecek zira tasarım çoktan html olarak hazır olmuş olacak. Sizden biraz daha müddet istiyoruz. Smiley Önerilerinizi bekliyoruz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
ay-x
Newbie
*

Activity: 153
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 12:38:07 PM

@needmoney beklemedeyiz  Cool
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 28, 2018, 06:19:47 PM

Önerilerinize açığız.

Airdrop sitesine öncelik verdik çünkü aşırı derecede bir talep var airdrop'a ve özellikle bize. Airdrop'un ileride ICO'ların yerini alabileceğini de düşünüyoruz. Bu yüzden önce bunu tamamlayacağız. Ancak zaten tasarımları tamamen bitti, backend'de de bu hafta closed alpha'ya geçip aramızda test yapacağız, muhtemelen Nisan'ın birinci ikinci haftası çıkarız yayına.

Bounty sitesinin logo çalışmaları bitti, sayfa tasarımlarına bugün başlıyoruz. Yazılım ekibimiz airdrop sitesinin işini bitirdiğinde hemen bounty sitesinin yazılımına geçecek zira tasarım çoktan html olarak hazır olmuş olacak. Sizden biraz daha müddet istiyoruz. Smiley Önerilerinizi bekliyoruz.
Önerilerim olacak mutlaka, nereden yazalım? Bradan mı twitter falan mı?

Bir bounty managament grubunun airdrop sitesi açması mutlaka iyi. Ama bounty sitesi şart.  Sizin bir çok sosyal medya kampanyanıza rapor olduğu için girmeyen ben dahil bir sürü kişi var mesela.
Sylon rapor istemiyor, ufacık bir yazılımla hallediyor her şeyi. Zira hive da öyle. Bir twitter app'i çözüyor her şeyi. Siz daha iyisini yaparsınız eminim. Zra hive'ın tasarımı web tasarım standartlarının çok altında. Bildiğiniz kötü bir tasarım. Ama rapor istememesi ve her şeyi kolaylaştırmasından dolayı bu kadar tutuldu.

Merakla bekliyoruz airdrop ve bounty sitelerinizi.

needmoney
Legendary
*

I am a good bro

View Profile
March 28, 2018, 09:00:30 PM

Merhaba, öncelikle bir yanlışı düzeltelim müsadeniz ile. Bounty bizim birçok servisimizin sadece görünen bir kısmı. Smiley

Airdrop konusunda çok talep aldığımız ve piyasada böyle bir açık gördüğümüz için öncelikle buna yöneldik.

Script yazmak sıkıntı değil ancak public API ile 1000 tweet geriye gidilebiliyor. Bu yüzden tam zamanlı kontrol eden bir site şart.

Sitemiz alpha'ya girdiğinde burada sizlerle paylaşacağım, geri bildirimleriniz için.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
March 29, 2018, 06:39:57 AM

Bountyhive'daki şeffaf olmayan sistem tokensuite'in yeni geliştireceği yeni sistemleri ile geride kalır umarım. Kapalı bir kutu içerisinde dönen bounty paralarının kaç doları bize düşer bilmiyoruz ama bountyhive'ın trendi birkaç kampanya daha sonra erdikten sonra azalabilir

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 29, 2018, 07:10:46 AM

Merhaba, öncelikle bir yanlışı düzeltelim müsadeniz ile. Bounty bizim birçok servisimizin sadece görünen bir kısmı. Smiley

Airdrop konusunda çok talep aldığımız ve piyasada böyle bir açık gördüğümüz için öncelikle buna yöneldik.

Script yazmak sıkıntı değil ancak public API ile 1000 tweet geriye gidilebiliyor. Bu yüzden tam zamanlı kontrol eden bir site şart.

Sitemiz alpha'ya girdiğinde burada sizlerle paylaşacağım, geri bildirimleriniz için.
Biz görünen kısımdan haberdarız. Gerisi hakkkında çok bilgimiz yok.
Ayrıca şunu da bilmenizi isterim ki sizi her zaman tebrik ve taktirle yad ediyorum kampanyalarınızı gördükçe. Türkiye'den böyle bir ekip çıkması çok mutlu edici bir şey.

needmoney
Legendary
*

I am a good bro

View Profile
March 29, 2018, 04:51:40 PM

Ayrıca şunu da bilmenizi isterim ki sizi her zaman tebrik ve taktirle yad ediyorum kampanyalarınızı gördükçe. Türkiye'den böyle bir ekip çıkması çok mutlu edici bir şey.

İyi dilekleriniz için tekrar çok teşekkür ederim. Müsait bir vaktimiz olduğunda, biraz da şu piyasalar vs. durulduğunda aslında bir lansman da yapmak istiyoruz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
PHI1618
Legendary
*

View Profile
March 30, 2018, 08:07:07 AM

İyi dilekleriniz için tekrar çok teşekkür ederim. Müsait bir vaktimiz olduğunda, biraz da şu piyasalar vs. durulduğunda aslında bir lansman da yapmak istiyoruz.

[i mg]https://i.imgur.com/8zvVbks.png[/img]

[i mg]https://i.imgur.com/cmbUnnJ.png[/img]

BountySuite
Güzel ve anlamlı. Gelişmeleri merakla bekliyoruz.

Bir de imza kampanyalarınızdaki "%30 local bölüm mesajı, kalanı ingilizce" şartını kaldırsanız harika olacak aslında Smiley
İngilizce biliyoruz tamam da orda takılmak ayrı bi mevzu. Türkçe bölümde kendi kendimizeyiz Smiley

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: