Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:26:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Deutsche Bank: Kripto Paralar 5-10 Yıl İçinde Legal Statü Kazanabilir  (Read 455 times)
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 09:55:47 PM

Bu durum zaten malumun ilanı. Ve kaçınılmaz son. Kabul edilecekler. Cunku onlarsiz bir gelecek olmayacak.

"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714893982
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714893982
Reply with quote  #2

1714893982
Report to moderator
xiaoyum
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

Blockchain with solar energy

View Profile
February 10, 2018, 07:31:28 AM

Bu pek sevgili Alman arkadaş biraz kontrollü konuşmuş yani spekülasyon yapmamaya çalışmış. Bitcoin maksimum 2 seneye tamamen legal statü kazanır. Ethereum, Litecoin gibi coinler ise 5 ila 7 yıl arasında. Şimdiden söylüyorum.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
frarslan
Member
**

Activity: 140

View Profile
February 10, 2018, 08:03:57 AM

Bu piyasayı biteremeyeklerine göre statüsünü legal hale getirecekler. Bu kaçınımaz. Blockchain teknolojisi her yere girecek zaten. cripto coinler de her yerdde kullanıma başlayacak çok uzak değil bu düşünceler.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 08:06:07 AM

Bankalar ve hükümetler kendilerine tehdit gördükleri için uzunca süre reddettiler. Ama er ya da geç kabul edeceklerdir. Erkenden bu teknolojiye hazırlıklı olan kazanır.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 10, 2018, 09:06:36 AM

Kriptoparaların legal statü kazanması kaçınılmaz bir şey, her şey Satoshi ve arkasındakilerin planına göre gitmeseydi Bitcoin bin doları bile göremezdi. Bitcoin birileri tarafından destekleniyor, finansal sistem yeniden inşaa ediliyor, uzun vade de kağıt para ya da altın destekli para kalmayacak çünkü bugün gerçeğinden ayırt edilemeyen birebir elmas bile üretilebilirken gelecekte altında üretilecek.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 10, 2018, 09:21:50 AM

Millet kripto paraları legale taşımaya çalışsın biz hala enteresan enteresan konuşmalar yapalım. Bazen düşünmüyor değilim bu abuk sabuk konuşmaları yapan kişilerin bu piyasada ne kadar yatırımı var acaba diye. Eminim onlar bu işin içinde.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
February 10, 2018, 09:24:16 AM

Böyle bir şeyin olacağına emin olmak için illa Deutsche Bank ın açıklama yapması mı gerekiyor. Ben de diyorum size 5-10 sene sürmez daha kısa zamanda legal statü kazanır diye. beni dinleyin siz Smiley
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 10, 2018, 08:12:22 PM

Deutsche Bank genellikle kripto paralarle ilgili fiyat düşürücü nitelikteki açıklamalarıyla biliniyorken, birden kripto paraların legal statüye gelebileceği ile ilgili açıklamalara başlaması da ilginç. Demek ki düşüşlerden bayağı bir stok yapmış demektir, hayırlı olsun.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
teamsah5416
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
February 10, 2018, 08:43:08 PM

Gayet beklediğimiz şeylerden biri bu fakat bunun bize yarar mı zarar mı sağlayacağı önemli. Maalesef vadeli işlem olayları bizleri biraz geriye götürdü.
Merkeziyetçilikten uzak olması bizim için önemlli. Legal statü olarak adlandırılan vergi ise zaten kesinlikle gelecek. Devletlerin gözü şuan için bunlara vergi uygulamakta. İlk yaptırım bu olur. Bu legal statü olayları için de 5 10 yıl çok uzun süreler. Daha kısa zaman zarfında gerçekleşecektir.
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 11, 2018, 10:16:50 AM

Bankalar bu sisteme dahil olmak için bir şeyler yapmalı zaten. Erkenden öngören ayakta kalır, öngöremeyenlerin de nasıl değer kaybettiğini göreceğiz

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
February 11, 2018, 10:39:14 AM

onumuzdeki 5 yılda bunlar gerçekleşebilir ama her bankanın bunu bildiğini ve böyle açıklama yapmaya cesaretleri yok yasaklama veya başka yolları deneyeceklerdir ama eninde sonunda dönecekleri yer kripto para.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 11, 2018, 10:44:43 AM

5 ile 10 sene içerisinde legal statü kazanabilir değil 'kazanacak' olmalıydı. Bu adamlar bu lafı söyleyerek en az 5 yıl yıldırma politikası uyguladıklarını itiraf etmiş oldu, bana göre en az 5 sene daha bu tepe/dip - tepe/dip yani bıktırma politikasını göreceğiz.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 11, 2018, 10:59:39 AM

Kacinilmaz olarak boyle bir durum gerceklesecek ama genelde aciklamalari kendi yatirimlarindan para kazanmak icin yaptiklarini dusunuyorum. Birgun yasaklamak diger gun desteklemek  Lips sealed
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
February 11, 2018, 11:01:25 AM

Ben artık bankaların ne dediğini umursamıyorum çünkü alım emri giren banka övüyor, iki ay sonra sattığında sövüyor aynı JP Morgan gibi.. Bu yavşakların bu piyasada sözü bile geçmemeli, millet bunlar konuştuğu anda hasiktir diyip götüyle gülmeli.
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
February 11, 2018, 11:56:07 AM

legal statü kazanması acaba ekonomiyi nasıl etkileyecektir ve ders kitaplarına girecek midir benim en çok merak ettiğim ve dünyayı ilgilendiren konulardan biri olması gerekiyo bence

stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
February 11, 2018, 11:57:58 AM

legal statü kazanması acaba ekonomiyi nasıl etkileyecektir ve ders kitaplarına girecek midir benim en çok merak ettiğim ve dünyayı ilgilendiren konulardan biri olması gerekiyo bence

Ben ders kitaplarına gireceğini hiç zannetmiyorum belki üniversitelerde anlatılabilir bunun dışında lise ve dengi olarak anlatılmaz, legal statü kazanacağı kesinde bu adamların açıklamalarına göre yatırım yaptığımız sürece bizimle oynacaklar.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: