Bitcoin Forum
April 26, 2024, 02:56:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Gemiler Batiyor....  (Read 2434 times)
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
June 16, 2018, 04:05:57 PM

Gemiler daha ne kadar batıcak acaba deniz kalmıyacak biraz daha batarsa geminin batcapı yerdede kalmıyacak bundan dolayı çok kötü düşüyor piyasa adam gibi geri dönüş yapamıyor
1714143382
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714143382
Reply with quote  #2

1714143382
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714143382
Hero Member
*

Ignore
1714143382
Reply with quote  #2

1714143382
Report to moderator
1714143382
Hero Member
*

Ignore
1714143382
Reply with quote  #2

1714143382
Report to moderator
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
June 16, 2018, 04:13:32 PM

düşsün düşsün, dibe ne kadar erken varırsak o kadar iyi, zaman kaybetmemiş oluruz! 1 dolar yapsınlar btc'yi, ethereum 15 cent yeter, neo falan 1 cent oh ne güzel, altcoinler ether'in milyonda biri olsun yeter, sonra da bir taraflarına sokarlar o coinleri Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 16, 2018, 07:27:55 PM

Merak etmeyin gemi su almış olsa dahi kolay kolay batmaz, blockchain ve bitcoin henüz yeni başlamışken bitme aşamasına gelmez, evet piyasa hepimiz açısından olumsuz geçiyor baya bir zaman daha yoracaklar kesin ama önü cok aydınlık

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 16, 2018, 08:19:01 PM

eheheheheheh, valla panik manik bilmem, bir keresinde 20 günde 20x yaptığım parayı düşüş sırasında ordan oraya geçerek büyük bir hırsla devam ederken 4x e kadar düşürmüştüm, meğer borsa çöküyormuş, tethere kaçsana di mi, şimdi diceksin ee acemilik mi aptallık mı, hırs mı, valla ne dersen de ama bu sürenin sadece 3 dk olmasından ders çıkar, benim yaptığımı sen yapma.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 17, 2018, 12:12:23 AM

bazı gemıler batacak ki filo yenilensin ve yeni filo ile daha büyük denizlere yelken açabilelim,

yaz bunu güzel cümle oldu,
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1234

View Profile
June 17, 2018, 12:20:32 AM

Bunların hepsi bilinçli yapılan şeyler panik satışları yaptırmak için yapılan dumplar herkes panik yapıp satmasa bu işler böyle olmazda cok fazla insan var piyasada yapıcak bişiy yatırıma ve beklmeye devam etmekten başka şansımız yok zaten

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
June 17, 2018, 12:44:57 AM

Gemiler su almaya başladı, kovayla geri boşaltıyoruz suyu. Belki devrim dediğimiz şey bize darbe yaşatacak ama hala umutluyum ya. Eski değerlere ulaşamayabiliriz ama şuankilerden de pek memnun değiliz. %50 civarı bi yükseliş olsa tadından yenmez. Gemi batarken terketmek yerine gemiye yeni insanları alıyoruz galiba.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
June 17, 2018, 01:36:53 AM

Denizde çok fazla gemi var, sağlam gemilere yer açılması için sağlam olmayanların batması gerekir. Survival of the fittest deniyor buna. Bazıları batacak ki bazıları çıkacak.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
evrica
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
June 17, 2018, 02:08:38 AM

batıyoruz albayım  Grin
orcuncanli
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
June 17, 2018, 01:33:05 PM

zaten kaybedeceğimizi kaybettik bu saatten sonra da bırakmanın bir manası olmaz . sonuna kadar devam edeceğiz artık. yarınları umutla bekliyoruz
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
June 17, 2018, 06:48:35 PM

Diğer piyasalarda beş on yılda ancak kazanabileceğimiz parayı burada üç-beş ayda kazanabiliyoruz. Bu bizi farklı bir psikolojiye itiyor, kârlılık sürekli olsun şeklinde bir isteğimiz var, koinden koine atlayalım hep kazanalım maalesef böyle bir dünya yok.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283
Merit: 10

View Profile
June 17, 2018, 07:08:05 PM

battı balık yan gider derler. bizde battıkça daha çok keyif alıyoruz. neden böyle oldu ama batmanın vermiş olduğu ironik bir keyif var üstümüzde.
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
June 17, 2018, 07:27:13 PM

Bir sey satmadigin surece batmis sayilmazsin. Bunun dışında, Piyasa kosullarinin normale dönmesi icin binlerce altcoinin en az yüzde 80'inin piyasadan kalkmasi gerek diye dusunuyorum. Her gün onlarca token piyasaya giriyor. Iyice çöplüğe döndü ortalık.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 17, 2018, 07:32:55 PM

Bugün konuyu okudum yazmadım o kadar umutsuz değilim diye. Ama gün geçtikçe siniri bozuluyor insanın ve acaba diyor. Marketcap'ın hareket etmemesi dışında artık borsalar bile yavaşladı. Kaç tane borsanın Twitter hesabına bakıyorum birkaç gündür hareket yok tweet atmamışlar. Bu ölçü değil ama onların bile iştahı kaçmışsa bizim kaçması gayet normal.
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 17, 2018, 07:41:54 PM

hocam valla geminin battığı falan yok geçen sene 1000 dolardı şu an 6000 dolar bitcoin, ben 500 dolar bile olsa battık batıyoruz demem, bitcoinin doğası böyle
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
June 17, 2018, 08:46:22 PM

bence çok karamsar düşünüyorsunuz hocam, en güzeli biraz daha olumlu düşünüp, geleceğe doğru bakmak
skywalker67
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
June 17, 2018, 09:35:22 PM

Gün geçtikçe hesaplar eriyor, artış beklerken her gün zararla uyanıyoruz gemiler tekrar eski haline gelecek mi beklemekten başka çaremiz yok bu durumda.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
June 17, 2018, 11:35:08 PM

bakıyorum bakıyorum bakıyorum, sanki bir şey bekleniyor gibi! hacim komple düşmüş, binance bile bittrex'in eski günlerindeki kadar ancak! bittrex desen dead! total market volume 9.5 milyar dolar! işsizlikten bazı şeyler okumaya başladım, tapınakçılar ezoterik rakamlar vs...geçenlerde "6 haziran büyük yükseliş" diye başlık açılmıştı acaba diyorum 6 temmuz ya da o dönemlerde görülebilir mi böyle bir yükseliş! malum, para bu tür inanışlara sahip grupların elinde daha çok, 6+7=13 falan, mistik şeylerden anlayan varsa aydınlatabilir belki  Smiley

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 18, 2018, 12:49:06 AM

Gemiler batti mi batcak mi bilmiyorum artik. Ocak'tan beri bekliyoruz HODL diyoruz ama nereye kadar hic bir fikrim yok. Piyasa eskisi gibi degil tek bildigimiz bu.
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
June 18, 2018, 08:45:19 AM

bakıyorum bakıyorum bakıyorum, sanki bir şey bekleniyor gibi! hacim komple düşmüş, binance bile bittrex'in eski günlerindeki kadar ancak! bittrex desen dead! total market volume 9.5 milyar dolar! işsizlikten bazı şeyler okumaya başladım, tapınakçılar ezoterik rakamlar vs...geçenlerde "6 haziran büyük yükseliş" diye başlık açılmıştı acaba diyorum 6 temmuz ya da o dönemlerde görülebilir mi böyle bir yükseliş! malum, para bu tür inanışlara sahip grupların elinde daha çok, 6+7=13 falan, mistik şeylerden anlayan varsa aydınlatabilir belki  Smiley

temmuz ayındaki g20 bekleniyor. burada olumsuz bir karar verileceğini sanmıyorum, her olumlu mesaj yükseliş olarak fiyatlanacaktır. çünkü tüm kötü haberler düşüş olarak fiyatlandı zaten şimdiye kadar. umarım g20 yine bir erteleme yapmaz ve güzel mesajlar verirler.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: