Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:23:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin çöküyor mu?  (Read 500 times)
OldToken
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
February 04, 2018, 01:16:21 PM

Medyanın kaz kafalı finans uzmanlarının(!) yorumu bu kadar olur, güldüm geçtim. Ayrıca bir zamanlar saadet zincirinin feriştahı/başkenti olan (götten çıkma holdinglerle milleti az tokatlamadı puştlar) Konya'nın ticaretinin sanayisinin başkanından da ancak böyle bir yorum beklenir.
Diğer bir husus da şu, youbit Kore'nin adı bile yobit borsasını andırsın diye kurulan boktan bir borsası, iflas etmesi bile başarıdır.
Bak benden sana (yazanı değil, bu haberlerlere inanana söylüyorum) tavsiye, deneyimli wall street uzmanlarını falan salla gitsin, çünkü
a) Ya hala kafaları para ve hisse senedi olmayan bir yatırım piyasasına basmıyor ve öcü ilan ediyorlar   (ve/veya)
b) Böyle spekülasyonlarla iyice fiyat kırıp kendileri toplama derdindeler.

Btc için yokuş aşağı gidiş henüz bitmedi, 8.000 dolarlara kadar yolu var, o noktadan sonra satmayan 1.000 dolara düşse bile satmayacağı için operasyon biter ve yükseliş başlar. Mayısta muhtemelen burada yine bitcoin 20.000 dolara düşer mi başlıkları açılacak (ama Haziranda yine düşer), yıl sonu tahminim 30.000-35.000 dolar civarı, kaidemden de uydurmuyorum. Acil paraya ihtiyacınız yoksa satmayın, başta bitcoin olmak üzere kripto emtiaların önünü artık kimse kesemez, engeller koyar, arada sendeletirler o kadar, üstelik o taktikler bile bir süre sonra işe yaramayacak. Benim tahminim 2019 kripto ciddi ciddi legalize olma adımları atmaya başladığı yıl olacak ve bu tarz yorumların, demeçlerin de sonu gelmeye başlayacak ama o zamanlara kadar böyle sikindirik uzmanlar konuşup durmaya devam edecek.

Bu piyasayı bildim bile birileri batırıyor birileri çıkartıyor. Her zaman bu senoryaların olma ihtimali var. Yükselişin Mayısdan önce Mart gibi başlama ihtimali yüksek. Çünkü, Her ne kadar kötü haberler ile piyasayı düşerme çabaları varsa. aynı şekilde bir kaç tane olumlu haberler de olmaya başladı. 
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
February 04, 2018, 01:30:15 PM

Yeni üyelere konu açmak yasaklansin ya her 2 konudan 1'inin basliği bitcoin cokuyor gibi basliklardan olusuyor, ilgi cekmek icin soyle basliklar atmayin
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 04, 2018, 01:51:41 PM

neye göre bu şekilde kanaat getiriyorsunuz hocam cidden gülünç ya bazen sırf yazı yazmış olmak için saçmalık dolu cümleler sarfediyorsunuz gibime geliyor

minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
February 04, 2018, 05:27:18 PM

Sürekli bi sabredin diyenleri görüyorum ama gercekten de paraları var mı acaba bitcoin de çünkü bu kadar düşmüşken sabretmek çok zor git gide düşüyor. Umarim yeniden yükselir de beklemenin ekmegini yeriz.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
SogukSavas
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
February 04, 2018, 06:14:35 PM

Bitcoin ilk kez düşüş yaşamıyor
Bu tarz düşüşü 4 5 kere yaşadı ve düştüğü yerden yükseldi yine yükselir
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: