Bitcoin Forum
June 20, 2024, 12:14:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Hodl, Hodl, Hodl. --- Ya sabır, Ya sabır, Ya sabır. BTC alma Vakti Geldimi?  (Read 2166 times)
sankaneri
Member
**

Activity: 143
Merit: 10

View Profile
April 15, 2018, 11:08:56 AM

Artış başlayacak diye düşünüyorum yavaş yavaş bu nedenle bitcoin almak bu fiyatlardan güzel bir tercih olabilir. Diğer coinler için de aynı şey geçerli. Elinizde varsa da satmayın ilerleyen zamana göre zarar edersiniz benim görüşüm bu yönde.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 15, 2018, 12:10:10 PM

Alınacak son zamanlar belki saatler. Her geçen gün %10 koyuyor üstüne btc ve eth. Pump geldiği zaman öyle hızlı geliyor ki burdan alsam ya düşse korkusu yaşatıyor, arttıkça artıyor ve en sonunda 7-8k dolar olan btc 20k olunca alınamaz hale geliyor.

smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142
Merit: 1

View Profile
April 15, 2018, 12:51:43 PM

valla ben sabırla bekliyorum sonumuz hayrolsun inşallah bu bekleyişin olumlu dönüşleri olacak.
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
April 15, 2018, 04:53:00 PM

Yön yukarı diyor grafik okuyanlar analizciler, buradan dönüş olsa bile sonradan pişmanlık duymayacağım bir fiyat var bana göre şu anda Bitcoinde bir miktar alış yaptım gerisi kısmet artık. 
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 15, 2018, 08:38:46 PM

Dişimizi sıkmaktan ağzımızda diş kalmadı hocam ama ölümüne hodl bu fiyattan bozan bizden değildir Grin
perspin32
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
April 19, 2018, 11:23:00 AM

Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik artık. Az kaldı toparlanmaya başlıyoruz. Bu fiyatlar alım için bir fırsattı. Bu fiyatlardan alıp uzun vadede bekleten yatırımcıların pişman olmayacağını düşünüyorum. Bu fiyatlara direnmenin geri dönüşü iyi olacak.
earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
April 19, 2018, 12:02:47 PM

Hali hazırda piyasa durgun ve genel olarak coinler düşüş trendindeyken almak mantıklı. Ama elde tutmak gerekir bence. Düşüş devam ederse düştüğü noktada da alım yapılabilir. Zaten Bİtcoin geçtiğimiz senede aynı şekilde tutum gösterdi ve son aylarda vurgun yaptı. Yine böyle bir şeye hazırlıyor olabilir piyasayı. O yüzden önümüzü görmeden asıp kesmeyelim.
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 20, 2018, 08:45:08 AM

benim mottom bu, tut tut tut,  uzun vade en az 5 sene 10 sene tutmak lazım, olacakları hayal bile edemezsiniz.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
April 20, 2018, 06:34:43 PM

Şu an için btc alma vakti gibi. Artış başlıyor gibi gözüküyor. Balinalar da alttan toplamaya başlamıştı zaten. Bundan sonrası hodl
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
April 20, 2018, 08:12:17 PM

Piyasadan ne beklediğinize bağlı, ben her zaman uzun vadeciyim ve hep son noktayı düşünerek sabrediyorum. O yüzden fırsat buldukça eğer maddi olarak uygunsam bana göre her daim btc alma vaktidir çünkü en son noktada yeterli bekleyişle yine zarar etmeyip artıya geçeceğime inanıyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
dammedonut
Full Member

Activity: 224

View Profile
April 20, 2018, 09:00:24 PM

Bir ay önce 6.000 dolar civarında iken çevremde ki herkese almaları yönünde açıkça baskı kurdum. Beni dinleyen bir arkadaşım oldu o da kârını yaptı. Şu an da alınabilinir. Bitcoin birkaç ay içinde 12.000 doların üzerine atabilir kendini.

pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
April 21, 2018, 07:10:08 PM

Biri birşeyler söylesin arkadaşlar. Eldeki bozup Dijital Para olaylarına veda mı edelim? Yoksa ne var ne yok diptendir diyerek almaya devam mı edelim?

Herhangi bir hamle yapmak harekete geçmek için hiç uygun bir zaman diliminde değiliz, zira erken seçimdi abdnin açıklamalarıydı derken bi iniyor bi çıkıyor ekonomik değerler mantıklı olan sürekli takip etmektense bir süreliğine akışına bırakmak....
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 21, 2018, 09:49:33 PM

Btc alma vakti geldi mi diye düşünürken geçmiş dahi olabilir. Şurası bir gerçek ki Bitcoin almanın herhangi bir vakti yok. Almadığımız zaman pişman olma olasılığımız aldığımız için duyacağımız pişmanlıktan neresinden bakarsak bakalım daha fazla olacak gelecekte.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
April 22, 2018, 03:20:43 AM

Bitcoin alma vakti geçmek üzere, çok olumsuz bir vaka gerçekleşmezse  gelen yeniliklerle birlikte Bitcoin krallığını bir kez daha perçinleyecek, daha şimdiden çok ucuz transfer ücretleri gerçekleşti, ayrıca hızlı.
TURCAN
Full Member

Activity: 230

View Profile
April 22, 2018, 07:03:01 AM

Bu işin ana maddesi sabır ve hodl bunları yapabilirsen kazanabilirsin ..telaş ve acele etmek bu işin düşmanıdır...sana tavsiyem piyasa düzelene kadar beklemen
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 22, 2018, 08:40:51 AM

hodlcular için sabır kelimesi doğru. ama neden sabır. sizi belki 10 defa tuzağa düşürecekler pahalı fiyatlardan almanızı sağlayacak şekilde o tuzaklara düşmemek için biraz özen, kurallar vs.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 22, 2018, 07:34:14 PM

Sanki daha altcoinler icin zaman varmis gibi geliyor once bitcoinin ve ethereum'un yeniden guven toplamasi gerek korkup kacanlardan
perspin32
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
April 25, 2018, 07:21:57 PM

Tabiki alınır. Tüm zamanlarının en yüksek fiyat seviyesinin 2 katından daha düşük fiyatı şuanda. Ekonomi çevrelerinin genel bakışına bakıldığı zaman yeni rekorlar çok da uzakta değil. Bu piyasada beklemeyi bilen her zaman kazanır.
titulng
Sr. Member

Activity: 484

HubrisOne

View Profile
April 29, 2018, 05:52:42 PM

Bu güne kadar her fiyattan her zaman Bitcoin aldım bu sayede ortalamamda oldukça güzel,  beklenen yükselişler gerçekleştiğinde bu bekleyişlerin sefasını süreceğim inşallah.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
May 01, 2018, 11:24:47 PM

O düşüşte alım yapmak lazımdı fakat daha düşer mi sorusu akılları kemirdi halbuki almak isteyenler için güzel fiyatlardı biraz daha düşse geri geleceği malumdu demek ki düşüşte de çok dibi bulmaya çalışmamak gerek Bitcoinde özellikle.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  

Jump to: