Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:22:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ethereum için parçalar hazır sizce kac Mh/s? (Resim)  (Read 243 times)
bymmt (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
January 31, 2018, 05:39:44 PM

https://i.hizliresim.com/qGMq9q.jpg

Beklediğim kargo'lar bugün tamamı elime ulaştı.Rig için malzeme almam gerekiyor kurulum gerçekleşmedi. Yarın kurulumda herhangi bir aksilik olmaz ise sistem hazır hale gelicek, sizce bu sistem ile kaç mh/s alabilirim ?

Şuanlık sistem donanımı

2X Cooler Master V1200 Platinum
2X Asus Strix Rx580 T 8GB
2X Asus Strix Rx580 OC 8GB
3X Sapphire Rx 580 Nitro+  8GB
1X Sapphire R9 290X Vapor-X 8GB

Asrock H110 Pro BTC+
Intel Pentium G4400 3.3GHZ
Intel Solid State 540S ssd
Kingston DDR4 8GB Hyperx Fury Ram
sdksdk
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
January 31, 2018, 10:25:56 PM

220 civari bioslari modlar iseniz
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
February 01, 2018, 02:45:24 PM

Kartlarda bulunan ram markalarına bağlı biraz mh/s değerleri. Tahminimce 220-240 aralığında olur mh/s değeri

risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
February 01, 2018, 04:07:46 PM

Amd Rx Serisi ile R9 serisi umarı birlikte çalışır normalde çalışıyor ama genellikle düşük mhz sıkıntıları ile umarım bu sorunu yaşamadan çalıştırırsınız.
ortalama 220Mh civarı alırsınız burda önemli olan yüksek mhz den çok yaktığı elektrik en uygun watt başına mhz almanız gerekmekte.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
February 01, 2018, 05:16:31 PM

Hocam hayırlı olsun diyorum öncelikle ama sorun gerçekten çok saçma olmuş yanı sen bu masrafı bu kadar malzemeyi alırken ne kadar mhs vereceğini ve buna bağlı olarak ne kadar  kazanacağını bilmeden mi girdin ,elinin altında net yok mu kart modelini yazıp mhs değerini öğrenebileceğin siteler zaten mevcut ,ve bunun haricinde de sistem ether kazacak ise kusura bakma sen bu işten hiç anlamıyorsun demektir. Huh

Kart mhs için buradan
https://www.youtube.com/watch?v=DHmdycaX2dI

kazdığının ne kadar gelir getirip ne kadar ortalama elektrik masraf vs harcadığınada buradan kontrol edebilirsin
whattomine.com
bymmt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 01, 2018, 05:39:17 PM

Hocam hayırlı olsun diyorum öncelikle ama sorun gerçekten çok saçma olmuş yanı sen bu masrafı bu kadar malzemeyi alırken ne kadar mhs vereceğini ve buna bağlı olarak ne kadar  kazanacağını bilmeden mi girdin ,elinin altında net yok mu kart modelini yazıp mhs değerini öğrenebileceğin siteler zaten mevcut ,ve bunun haricinde de sistem ether kazacak ise kusura bakma sen bu işten hiç anlamıyorsun demektir. Huh

Kart mhs için buradan

kazdığının ne kadar gelir getirip ne kadar ortalama elektrik masraf vs harcadığınada buradan kontrol edebilirsin
whattomine.com

Yeterince bilgiye sahibim diye düşünüyorum ayrıca sadece forum'dakilerin fikrini almak istedim. Bahsettiğin sitede defalarca araştırma yaptım. Böyle bi sistem kullanıcaksam gerekli araştırmaları yapmış olduğumdan emin olabilirsin.  Cool

khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
February 02, 2018, 04:06:09 AM

Kart mhs için buradan

whattomine.com

Yeterince bilgiye sahibim diye düşünüyorum ayrıca sadece forum'dakilerin fikrini almak istedim. Bahsettiğin sitede defalarca araştırma yaptım. Böyle bi sistem kullanıcaksam gerekli araştırmaları yapmış olduğumdan emin olabilirsin.  Cool

Millet sizi "Newbie" görünce pek bilgi sahibi olmadan bu işe giriştiğinizi düşünmüş olabilir. Bu forum da Newbie ler de çok görülen bir vakıa . Hiç bir google veya forum içi araştırması yapmadan bütün bilgiyi forum daki insanlardan almaya çalışanlar çok oldu.

Sorunuza gelince 240 - 250 mh/s arası bir hashrate alabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin
ck1903
Newbie
*

Activity: 97

View Profile
February 02, 2018, 11:14:55 AM

Beklediğim kargo'lar bugün tamamı elime ulaştı.Rig için malzeme almam gerekiyor kurulum gerçekleşmedi. Yarın kurulumda herhangi bir aksilik olmaz ise sistem hazır hale gelicek, sizce bu sistem ile kaç mh/s alabilirim ?

Şuanlık sistem donanımı

Asrock H110 Pro BTC+

Biosu modlarsanız minimum 220 alıcaksınızdır. Sormamda sakınca yoksa kartları nereden, kaç paraya aldınız?
bymmt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 02, 2018, 07:07:05 PM

Kart mhs için buradan

whattomine.com

Millet sizi "Newbie" görünce pek bilgi sahibi olmadan bu işe giriştiğinizi düşünmüş olabilir. Bu forum da Newbie ler de çok görülen bir vakıa . Hiç bir google veya forum içi araştırması yapmadan bütün bilgiyi forum daki insanlardan almaya çalışanlar çok oldu.

Sorunuza gelince 240 - 250 mh/s arası bir hashrate alabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin

Teşekkür ederim yorumun için farkındayım genelde cocuklarda bu gibi durumlar oluyor fesatlıktan laf sokma çabası içerisinde ki gördüğü malzemeler araba parası olduğundan haberdar değil sanırım arkadaş benim amaçım sadece sizlerin yorumunu almaktadı. 242mh/s alıyorum.
bymmt (OP)
Newbie
*

View Profile
February 02, 2018, 07:13:12 PM

Şuanlık sistem donanımı

Asrock H110 Pro BTC+

Biosu modlarsanız minimum 220 alıcaksınızdır. Sormamda sakınca yoksa kartları nereden, kaç paraya aldınız?

Merhaba dostum,  Asus Strix Rx580 T 8GB  430 Euro  / Asus Strix Rx580 OC 8GB 417 Euro /  Sapphire Rx 580 Nitro+  8GB 420 Euro / Sapphire R9 290X Vapor-X 8GB 400 Euro / Asrock H110 Pro BTC+ 250 Euro / şeklinde bundan 1 ay önce almaya başladım şuanda yurt dışındada fiyatlar uçmuş durumda Asuslara aldıgım dükkanlar 50 100 Euro zam getirmiş aldığım siteler , alternate.de snogard.de ebay.com amazon.de  reichelt.com bu belirtiğim siteler üzerinden alışveriş yapabilmeniz adına almanyada bir tanıdığınız olması gerekiyor ve teslimat adresi almanya olması zorunludur.
ck1903
Newbie
*

Activity: 97

View Profile
February 03, 2018, 05:25:04 AM

Şuanlık sistem donanımı

Asrock H110 Pro BTC+

Merhaba dostum,  Asus Strix Rx580 T 8GB  430 Euro  / Asus Strix Rx580 OC 8GB 417 Euro /  Sapphire Rx 580 Nitro+  8GB 420 Euro / Sapphire R9 290X Vapor-X 8GB 400 Euro / Asrock H110 Pro BTC+ 250 Euro / şeklinde bundan 1 ay önce almaya başladım şuanda yurt dışındada fiyatlar uçmuş durumda Asuslara aldıgım dükkanlar 50 100 Euro zam getirmiş aldığım siteler , alternate.de snogard.de ebay.com amazon.de  reichelt.com bu belirtiğim siteler üzerinden alışveriş yapabilmeniz adına almanyada bir tanıdığınız olması gerekiyor ve teslimat adresi almanya olması zorunludur.
Hocam bilgilendirme icin çok teşekkür ederim. Bu arada Mh'ınız başarılı, güle güle kullanın  Smiley
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
February 03, 2018, 12:44:26 PM

Kazıma başladınız mı hocam herhangibir problem varmı merak ettim..
Pages: [1]
  Print  

Jump to: