Bitcoin Forum
May 24, 2024, 03:24:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Nucleus Vision Balina İCO'su  (Read 197 times)
pkblgn (OP)
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
February 01, 2018, 12:47:56 AM

Merhabalar arkadaşlar böyle bir başlık açmamın gerekli olduğunu düşündüm.Anlaşılan küçük yatırımcılara kriptopara sektöründe nefes almakta yok artık!!

Nucleus Vision şirketi Bountylere ve Airdroplara  katılan yatırımcıların tanıtım faaliyetleri sayesinde yüksek bir ivme yakaladı.Haliyle Balinaların da projeye yüksek talepleri oldu PRE-SALE döneminde  Balinalara Ncash hisselerinin büyük bir kısmı sattıktan sonra Whitelistteki ICO için 2-3 ay bekleyen yatırımcılarına şirket Ethereum fiyatlarının yükselmesini bahane göstererek  ICO nun iptal edildiğini satışların direk olarak borsada işleme başlayacağını duyurdu.Bütün hisselerin  Balinaların elinde olması sebebiyle yatırımlarını katlamak isteyen  3x 5x 10x hayali kuran küçük çaplı yatırımcıların paralarına göz diken bu şirketin ve Balinaların  yemi olmayalım arkadaşlar.
Borsada işleme başlayınca almayalım aldırtmayalım şu keferelerin yüzünü güldürmeyelim Aziz Dostlarım...

Yeni başlayan arkadaşlara ufak bir not  Balina nedir

Piyasa terimlerinden birisi olan balinalar, fiyatları etkileyebilecek kadar yüksek miktarda alım ve satım yapabilecek büyük servetlere sahip kişiler olarak tanımlanmaktadır

Balinalar spekülasyon yapma yeteneğine sahip oldukları için istedikleri bi bir hisse senedi ya da Kripto paranın fiyatını arttırabilir ya da düşürebilirler . Genellikle balinalar bir hisse senedini ya da bir Kripto parayı yüksek miktarlarda satın alarak fiyatının yükselmesine sebep olur ve artan fiyatlar sonucunda ellerindeki hisse ya da Kripto parayı satarak kar elde ederler .

Daha sonra sattıkları Kripto para ve hisseleri fiyatı düştükten sonra ucuz fiyattan tekrar satın alarak hem ellerindeki hisse veya Kripto para miktarını arttırır hem de yüksek fiyattan satıştan kalan karlarını alarak yeni Spekülasyonlara yelken açarlar...

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
February 01, 2018, 01:20:59 AM

Balina tarifi gayet net ve anlaşılır olmuş. Kripto paralarla yeni tanışan arkadaşlar için aydınlatıcı olduğunu düşünüyorum. Ncash hakkındaki uyarı için teşekkürler, bu uyarı belkide bir çok insanın maddi kayıp yaşamasını önleyecek. Almayı düşünenler bu uyarıyı akıllarının bir köşesinde bulundurarak kendi araştırmalarını yapabilirler.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 01, 2018, 01:21:58 AM

monetha'da balina icosuydu , hali ortada
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
February 01, 2018, 01:48:22 AM

benim anlamadığım bu adamlar hiç terse düşmüyor mu ya mesela o alırken satanlar bir daha girmemezlik yaparsa vs zarara girmiyor mu ?
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 01, 2018, 05:09:16 AM

Bountylerin de üzerine yattı dimi bu takım. Böyle bir takıma güvenmek zaten baya ilginç olur, hepsi üçkağıtçı dalavereci en son envionda dalavare yapmaya kalkıyorlardı, şimdi de bunlar yapıyor. Parayı bulunca hepsi böyle bakalım güzel gunler gormezler umarım.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 01, 2018, 05:44:53 AM

Nucleus çok çok iyi bi projeydi. Yaptıkları berbat etti her şeyi. Ico'yu iptal edip direk borsaya girmek ne demek yahu! Bi plan çizdiniz o yolda ilerleyin ne demeye ikide bir karar değiştiriyorsunuz.
Bounty'ler de yalan oldu sanırım milletin. Airdrop yapacağız  falan  demişlerdi en son.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 01, 2018, 05:53:55 AM

Bountylerin de üzerine yattı dimi bu takım. Böyle bir takıma güvenmek zaten baya ilginç olur, hepsi üçkağıtçı dalavereci en son envionda dalavare yapmaya kalkıyorlardı, şimdi de bunlar yapıyor. Parayı bulunca hepsi böyle bakalım güzel gunler gormezler umarım.

Arkadaşlar bounty ödemeyen bir takım her şeyi yapabilir. Bu zihniyetteki bir takıma 1 dolar bile yatırım yapmam. Aslında bu durum dolaylı olarak herkesi ilgilendirdiği için herkesin de aynı tepkiyi vermesi gerekiyor. İmzasına katılmadım ama neden katılan arkadaşların hakları yensin ki? Sonuçta herkes vakit ayırıyor, zaman harcıyor. Geçmişte bu tarz hareket yapan coinlerden başarılı olan görmedim, umarım aynı son bunları da bulur.
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
February 01, 2018, 06:05:01 AM

Whitelist' e girenlere ödül falan vermeleri gerekiyordu . ICON zamanında 30 ETH limitiydi veya 0X ilk gün 6,6 ETH limit vardı . Balinalar toplayamadı ve şimdi devasa arttılar . Sinir oluyor bu tip ICO lar . Direk binance ye girip biz sadece arkadan mal gibi bakmak kalıyor.

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 06:08:50 AM

Yapılanlar yanlış umarım tepetaklak olurlar. Bilgilendirme içinde teşekkürler
forumevi
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
February 01, 2018, 06:49:25 AM

Okuduğum yazılardan projeye kesinlikle yatırım yapılmalı diye düşünüyordum , yazıyı görmem iyi oldu , bilgilendirme için teşekkürler
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 01, 2018, 06:50:38 AM

Nucleus' u bekleyen çok var büyük ihtimalle bu mesajı okuyan da okumayan da bekliyordur ve piyasaya girince kac x den alabiliyorlarsa alacaklar. Maalesef üzülüyorum ama yapacak bir şey yok bu piyasanın dinamikleri böyle.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
February 01, 2018, 08:14:00 AM

İCO'yu yapmayıp direk borsaya girmek deli cesaretinden başka bişey değil. Umarım bountyleri dağıtırlar çünkü baya haftadır twitter kampanyasındayım hiç hoş olmaz.
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 01, 2018, 08:20:24 AM

Nucleus' u bekleyen çok var büyük ihtimalle bu mesajı okuyan da okumayan da bekliyordur ve piyasaya girince kac x den alabiliyorlarsa alacaklar. Maalesef üzülüyorum ama yapacak bir şey yok bu piyasanın dinamikleri böyle.
Talebi yapanlar olarak alıcılar belirler, bunlara rağmen gidip alıyorlarsa yüksek fiyattan bırakın alsınlar, sonra vay efendim böyle oldu bize böyle yaptılar diye gelirlerse hak ettiniz deriz. İnsanlar az organize olabilse piyasada üçkağıtçı hiçbir takım iş yapamaz da piyasa işsiz tip kaynıyor aa ne güzel coin diyip ona buna atlıyorlar.

Uhde
Full Member

Merit: 124

View Profile
February 01, 2018, 08:36:13 AM

Arkadaşlar bounty ödemeyen bir takım her şeyi yapabilir. Bu zihniyetteki bir takıma 1 dolar bile yatırım yapmam. Aslında bu durum dolaylı olarak herkesi ilgilendirdiği için herkesin de aynı tepkiyi vermesi gerekiyor. İmzasına katılmadım ama neden katılan arkadaşların hakları yensin ki? Sonuçta herkes vakit ayırıyor, zaman harcıyor. Geçmişte bu tarz hareket yapan coinlerden başarılı olan görmedim, umarım aynı son bunları da bulur.

Bountylerin ödenmeyeceği kanısına nereden vardınız? Bounty ve airdroplar devam ediyor. telegramda official olarak açıklandı. Bu arada balinalar bu piyasanın bir gerçeği. Onlar sayesinde bir ayda x20 x30 yapan altcoinleri görüyoruz. Eğer  onlar olmasaydı kripto para piyasası bu kadar cezbedici olur muydu sizce.
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 08:40:00 AM

Airdrop denen bişey çıkardılar da bounty devam ediyor diye bir açıklama var mı ben görmedim. İki aydır millet konuşuyor ediyor sonra işlerine geleni yapıyorlar, piyasaya istediği fiyattan versin artık balinalar da bir aşağı bir yukarı top gibi oynarlar. Balinalar piyasanın gerçeği diye alayını onlara vermeye gerek yok dimi?

Uhde
Full Member

Merit: 124

View Profile
February 01, 2018, 08:57:10 AM

Airdrop denen bişey çıkardılar da bounty devam ediyor diye bir açıklama var mı ben görmedim. İki aydır millet konuşuyor ediyor sonra işlerine geleni yapıyorlar, piyasaya istediği fiyattan versin artık balinalar da bir aşağı bir yukarı top gibi oynarlar. Balinalar piyasanın gerçeği diye alayını onlara vermeye gerek yok dimi?

telegram kanallarını takip edin hocam orada söylediler. Şu an bounty programı halen aktif.
Bu arada evet en baştan balinaların eline vermek iyi olmamış tabi ki. bunu savunacak değilim. Onun yerine sonradan toplasalar en azından hacim oluşur bize de fırsat gelirdi.
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 01, 2018, 09:25:49 AM

Hamına o balinaların. Eğer ilk piyasaya girdiğinde 5x-10x yapmamışsa alınabilir yoksa tehlikeli olabilir. Çok iyi proje , team çok iyi ama şimdi zaten piyasaya x li girerse millet satabilir. o parayla yeni ico kovalar. biz alsak elimizde kalır . HODL HODL yazarıx anca Smiley dumptan sonra alınabilir kesinlikle ama beklemekte fayda var bence..

forumevi
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
February 01, 2018, 09:38:13 AM

Yatırım yapmayı düşündüğüm bir proje idi, konu vazgeçirdi beni Smiley airdroptan bir şeyler gelirse o kafi şimdilik.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 01, 2018, 10:51:14 AM

Nucleus projesinden umutluydum açıkcası . fakat yöneticilerin birden yelkenleri bu şekilde bırakmaları hoş bir davranış olmamış gerçekten. Tamamen saçmalık olarak yorumluyorum . ICO ' yu iptal etme gibi bir niyetleri de önceden planlanmış olarak yorumlayabiliriz hatta . Yazık olmuş .
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 01, 2018, 11:21:38 AM

elbette bi kısmıda uzun vadeci balinalardır o yüzden uzun vadecilerin yine kafası rahat olmalı bence bu kadar sükse yapan bir projede uzun vadede izlemeyi istemeyenlerde olacaktır elbet

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: