Bitcoin Forum
June 24, 2024, 10:34:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Vibe Treni Kalkıyor (Kalktı Uçuyor)  (Read 334 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
February 01, 2018, 01:54:58 AM
Last edit: February 01, 2018, 06:23:50 AM by OrtaDirek

bana son zamanlarda en çok kazandıran coin her marketcap düzeltmesinden sonra %70 e varan bir artış sağlıyor şuan yine önceki seviyeye geldi  bende aldım yine bakalım bu defada yüzümüzü güldürecek mi derseniz bence yine aynısı olucak. binance de şaun dip seviyede tek yapmamız gereken alıp marketin kendine gelmesi. eminim binancede benim gibi düşünen bir sürü insan fiyatı yukarı çekecektir..

karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
February 01, 2018, 02:02:14 AM

hocam varsayım mı sadece yoksa bir bilgiye dayalı olarak mı söylüyorsunuz tam olarak açıklamanız mümkün mü ?
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
February 01, 2018, 02:11:39 AM

hocam varsayım mı sadece yoksa bir bilgiye dayalı olarak mı söylüyorsunuz tam olarak açıklamanız mümkün mü ?

gayet açık yazdım. kendi tecrübeme dayanarak söylüyorum 3. kez market düzeltmesi sonunda aynı seviyeye geriledi. marketcap artarsa yine güzel artacaktır sadece bir temenni yani. yatırım tavisyesi vermem kimseye ben yazarım isteyen değerlendirir kendine göre.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
February 01, 2018, 02:31:04 AM

gayet açık yazdım. kendi tecrübeme dayanarak söylüyorum 3. kez market düzeltmesi sonunda aynı seviyeye geriledi. marketcap artarsa yine güzel artacaktır sadece bir temenni yani. yatırım tavisyesi vermem kimseye ben yazarım isteyen değerlendirir kendine göre.

anladım icxte takılı kalmasam bir miktar atmak isterdim şu an bekliyorum eğer icx yükselirse tecrübenizi değerlendirmek için bakarım cevap verdiğiniz için teşekkür ederim bol kazançlar
gulubal
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 2

( https://www.sterlingsovereign.co.uk/)

View Profile
February 01, 2018, 03:11:54 AM

Gayet güzel yakalamışsın hocam eline sağlık bir miktar alım yaptım  Smiley

Sterling Sovereign (STSO) (https://www.sterlingsovereign.co.uk/) used for business, hotel or flight booking
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
February 01, 2018, 03:16:18 AM

Aynen ben de sana katılıyorum geçen gözüme çarptı. Senin postu da okuyunca fikirlerim kesinleşti. Yatırım yapıcam muhakkak

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
February 01, 2018, 05:21:13 AM

başladı keşke marketcap ile yükselişe geçseydi neyse sert yükseliyor.
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
February 01, 2018, 06:06:41 AM

konuyu açtıktan sonra -4 den +9 oldu %12 lik bir artış var btc bazında. bu noktadan sonra alınırsa terse bırakabilir çünkü marketcap yerinde sayıyor.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 01, 2018, 06:26:53 AM

Demek sıra Vibe geldi , elimizde kiler uçamadığı için satıp Vibe geçemiyoruz Smiley.

Vibe in yükselmesi ile ilgili bir sebep var mı ? Yeni bir haber, güncelleme yoksa hani hep bu hareketleri yapıyor herhalde çıkar mantığına göre mi söylüyorsunuz ?
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
February 01, 2018, 06:27:28 AM

%20 btc bazında artış meritimi isterim dahada artıyor dediğim oldu vibe adamsın Grin
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
February 01, 2018, 06:29:14 AM

Demek sıra Vibe geldi , elimizde kiler uçamadığı için satıp Vibe geçemiyoruz Smiley.

Vibe in yükselmesi ile ilgili bir sebep var mı ? Yeni bir haber, güncelleme yoksa hani hep bu hareketleri yapıyor herhalde çıkar mantığına göre mi söylüyorsunuz ?

teknik analizim sonucu breakout yapmasını bekliyordum oldu haber fln yok
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
February 01, 2018, 06:44:08 AM

Pazar günü SuperBowl‘da reklami dönecek. Ufak düzeltmeler dışında düşmez daha, artar hep.
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
February 01, 2018, 07:02:48 AM

Pazar günü SuperBowl‘da reklami dönecek. Ufak düzeltmeler dışında düşmez daha, artar hep.

kaynak verebilir misin? keşke yüklü girseydim %40 girdim ayrıca bazen bu tarz haberler hiç etki etmeyebiliyor veya uçurabiliyor. ben bu artışın haber ile ilgili olduğunu sanmıyorum dipteydi zaten
OrtaDirek (OP)
Full Member

View Profile
February 01, 2018, 07:16:31 AM

ben 7500 sats dan çıktım çünkü ben marketcap 550 600 seviyesine gelirse artış bekliyorum. şuan olan pump gibi birşey %20 verdi allah bereket versin halen yüksekken satılmasını öneriyorum çünkü marketcap bu haldeyken başladığı noktaya geri gitmesi yüksek ihtimal..
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 07:30:16 AM

Vibe trenine ben de bindim ama btc nin istikrarsız hareketleri nedeniyle çok da emin değilim. Bir süre takip edeceğim ilk fırsatta vedalaşabilirim.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 01, 2018, 10:20:10 AM

Bende alım yapmıştım sabah tam yükselişe geçtiği zaman. Ama fazla beklemeden sattim. Konuyu gördükten sonra alaydım şuan satmamış olurdum. Şuan daha da yükselecek gibi durmuyor satış duvarı var çünkü yukarda.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 01, 2018, 10:47:16 AM

Btcnin hareketinden vibe da nasibini almış. Breakout denemesi yapmış ama nerdeyse başladığı noktaya çekilmiş.

Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
February 01, 2018, 11:38:34 AM

Aman dikkat uçtu uçuyor yerlerinden girmeyin. Sonra gerçekten uçarsınız mazallah yeni arkadaşlar için özellikle uyarım bir coin grafiği var böyle uçan sonrasının ne olduğuna bakmadan uçuk yerlerden alım yapmanızı tavsiye etmem.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
OldToken
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
February 01, 2018, 11:42:13 AM

anladım icxte takılı kalmasam bir miktar atmak isterdim şu an bekliyorum eğer icx yükselirse tecrübenizi değerlendirmek için bakarım cevap verdiğiniz için teşekkür ederim bol kazançlar

Güzel coin de takılmışsınız. Oda WTC gibi yakında çok hızlı yol alacaktır inşaAllah. Kendi block zincirine geçip, Masternode kuracak. Erc20 den çıkıyor yani. En son Wallet'ı kullanıma sunmaya başlayacaktı.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
February 01, 2018, 11:47:14 AM

çok iyi tespit hocam ben o trene atlayanlardanım korktuğum için cüzzi bi rakam aldım beklemedeyim umarım tekrar eski fiyat aralığına gelir Smiley

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: