Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:10:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: mining de restart atıyorsa ve rig başında duramıyorsanız  (Read 436 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 01, 2018, 08:05:11 PM
Merited by khasank (1)

merhaba,

mining de restart atıyorsa ve rig başında duramıyorsanız, mining yaptığınız programın açılış dosyasının kısa yolunu, şuraya kopyalayın, bilgisayar açıldığında program da otomatik olarak açılacaktır.

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\StartUp

(işine yarayanlar merit verebilir, full olmak için ihtiyacım var, gelenin yarısını geri göndereceğim.)

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
1715011834
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715011834
Reply with quote  #2

1715011834
Report to moderator
1715011834
Hero Member
*

Ignore
1715011834
Reply with quote  #2

1715011834
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715011834
Hero Member
*

Ignore
1715011834
Reply with quote  #2

1715011834
Report to moderator
1715011834
Hero Member
*

Ignore
1715011834
Reply with quote  #2

1715011834
Report to moderator
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 01, 2018, 08:40:29 PM

bu tip reset atma sorunları çok yaşanıyor, çökmeler de çok oluyor, elle açınca bu tip otomatik başlatma gerçekten kolay oluyor.

not.: Hocam valla ilginçbir merit toplama taktiği olmuş bu, umarım toplarsınız,  Smiley
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
February 02, 2018, 03:56:01 AM

merhaba,

mining de restart atıyorsa ve rig başında duramıyorsanız, mining yaptığınız programın açılış dosyasının kısa yolunu, şuraya kopyalayın, bilgisayar açıldığında program da otomatik olarak açılacaktır.

(işine yarayanlar merit verebilir, full olmak için ihtiyacım var, gelenin yarısını geri göndereceğim.)

İşime yaradığından değil ama sizin ihtiyacınız olduğundan Merit i verdim. Sorulan sorulara açıklayıcı cevaplar vermeniz daha kolay merit almanızı sağlar düşüncesindeyim. Merit sahibi arkadaşların büyük çoğunluğu verdiğiniz bilgiyi zaten biliyor. Kolay gelsin
Necroface (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 02, 2018, 05:03:05 PM

bu tip reset atma sorunları çok yaşanıyor, çökmeler de çok oluyor, elle açınca bu tip otomatik başlatma gerçekten kolay oluyor.

not.: Hocam valla ilginçbir merit toplama taktiği olmuş bu, umarım toplarsınız,  Smiley

Eyw hicam saolasin, son dakika merit bizi vurdu, full e 10 gun kala, napcagimizi sasirdik, isine yarayan cikar elbet

Mycro Jobs                                                                                                                                                
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Necroface (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 02, 2018, 05:03:59 PM

merhaba,

İşime yaradığından değil ama sizin ihtiyacınız olduğundan Merit i verdim. Sorulan sorulara açıklayıcı cevaplar vermeniz daha kolay merit almanızı sağlar düşüncesindeyim. Merit sahibi arkadaşların büyük çoğunluğu verdiğiniz bilgiyi zaten biliyor. Kolay gelsin

Tesekkur ederim, o acidan da elimden geleni yapmaya calisiyorum, saygilar

Mycro Jobs                                                                                                                                                
⟩                                                                                                                                                      
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
February 03, 2018, 12:47:02 PM

merhaba,

Yeni baslayanlar için gayette güzel bir bilgi merit olayina tam bakmadim nasıl verildigini felan bilmiyorum araştırıp bakacağım artık ondan sonra veririz.. Wink
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
February 04, 2018, 03:17:06 AM

merhaba,

Yeni baslayanlar için gayette güzel bir bilgi merit olayina tam bakmadim nasıl verildigini felan bilmiyorum araştırıp bakacağım artık ondan sonra veririz.. Wink

Kırmızıyla gösterilen yerden merit gönderebilirsiniz.

Daha sonra açılan bölümden vereceğiniz merit miktarını yazıp Send butonuna bastığınızda merit gidecektir.

merhaba,

Herolar vs burada paylaşılan bir çok bilgiyi zaten biliyorlar hocam onların bilmediğini alt rütbedekilerin söylemesini beklemek biraz saçma olmaz mı ?
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 05, 2018, 11:39:22 PM

Hocam basit gibi gözüksede bir çok kullanıcı bu klasörü bilmiyor ve bu kadar kolay şekilde sorunu çözeceğini bilmiyor. bu yüzden çok işe yarıyor.

not:

adam meriti bile konuna ayrıntılı resimli olarak anlatmış bence artık meriti hak etti diye düşünüyorum.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
February 06, 2018, 09:40:19 PM

AMD kartlarında bazen tek restart ile mining yeniden başlamıyor. Miner yazılımı hata verip kapanabiliyor. Aslında olayı döngüye alıp 2 veya 3 restarttan sonra çalıştıracak şekilde bir zamanlanmış görev ayarlanabilir.
Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
February 07, 2018, 05:29:23 AM

Bende revize edeyim Smiley çalıştır-> shell:startup yazarsanız aynı başlangıç klasörüne erişebilirsiniz.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
February 09, 2018, 01:30:05 PM

merhaba,

güzel bir başlık olmuş.

umarım yeni başlayanlar için yardımcı olurlar ve meritlerii esigemezler.
Necroface (OP)
Full Member

View Profile WWW
February 15, 2018, 10:21:51 PM
Merited by Rhego (1)

umarım esirgemezler, full olacakken merite takıldım  Roll Eyes

Mycro Jobs                                                                                                                                                
⟩                                                                                                                                                      
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 16, 2018, 08:25:16 AM

umarım esirgemezler, full olacakken merite takıldım  Roll Eyes

Bro yanlıs sularda geziyorsun dünyanın makalesini bilgilendirmesini yaptım merit falan alamadım bitcointalk mining türkçe kısmı cok cimri kimse elini cebine atmıyor youtube de mining bios mod için yaptıgım videolardan bugune kadar bircok bagıs  aldım LTC ve ETH olarak. Çok birsey degil ama yine insanlar gönlünden kopup işi görüldü diye bişeyler atesliyor.

Kimseden maddi bir beklentim yok tek kavgam ben bu işe basladıgımda cok rezil oldum kimse yardımcı olmadı kendi kendime işlerimi yaparak bugun bildigim seyleri öğrendim baska insanlarda benim gibi rezillik cekmesin işlerini kolayca halletsin. Elin conisi hansi diegosu bu pastayı yiyecegine bizim adamlar yesin istedim.

Turkçe local mining kısmından iş cıkmaz. Tavsiyem globalde sansını denemen.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
February 16, 2018, 08:32:04 AM

Bro yanlıs sularda geziyorsun dünyanın makalesini bilgilendirmesini yaptım merit falan alamadım bitcointalk mining türkçe kısmı cok cimri kimse elini cebine atmıyor youtube de mining bios mod için yaptıgım videolardan bugune kadar bircok bagıs  aldım LTC ve ETH olarak. Çok birsey degil ama yine insanlar gönlünden kopup işi görüldü diye bişeyler atesliyor.

Kimseden maddi bir beklentim yok tek kavgam ben bu işe basladıgımda cok rezil oldum kimse yardımcı olmadı kendi kendime işlerimi yaparak bugun bildigim seyleri öğrendim baska insanlarda benim gibi rezillik cekmesin işlerini kolayca halletsin. Elin conisi hansi diegosu bu pastayı yiyecegine bizim adamlar yesin istedim.

Turkçe local mining kısmından iş cıkmaz. Tavsiyem globalde sansını denemen.

Bu işi merit için yapanlara özellikle merit vermiyorum. Merit için yapılan iş oldukça özensiz ve yavan geliyor. Sizin gibi düzgün açıklama yapıp bilgilendirmeye çalışanlara meritler feda olsun. Tüm meritlerimi bitirdim zaten.

Zamanında çektiğiniz sıkıntılar sayesinde kendinizi geliştirmişsiniz ve iyi niyetinizle de bu bilgiden bizlerin de paylaşmasına yardımcı oluyorsunuz, takdir ediyorum. Keşke daha fazla meritim olsa da sizin mantalitenizdeki gibilere dağıtabilsem.
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 12:26:26 PM

Çalıştıra Shell:startup yazıp açılan klasöre bat dosyasının kısayolu atılır.
ButSa
Jr. Member
*

Activity: 103

View Profile
May 24, 2018, 06:55:36 PM

başına delay time eklemeyi unutmayin.

1 dakika gibi bir delay time eklersneiz. bilgisayar acildiğinda msi afterburn çalışır sonra kartlar mining yapmaya başlar. bu da sizin icin kartlarınızı korumak anlamına gelir.

╔═════ ★★★★★  http://bit.ly/2tFUPuP   ★★★★★ ═════╗
THE FUTURE OF MINING BEST POOL , Solo - Group Mining , Low Fee
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile
May 25, 2018, 11:22:39 AM

başına delay time eklemeyi unutmayin.

1 dakika gibi bir delay time eklersneiz. bilgisayar acildiğinda msi afterburn çalışır sonra kartlar mining yapmaya başlar. bu da sizin icin kartlarınızı korumak anlamına gelir.

Smiley güzel detay yapılmalı evet. Ben yapmıyordum OC ayarlarının hepsini kartın ROM'una gömmüştüm. Sadece Fan için Sapphire TRIX çalışıyordu. Diğer ayarlar karta gömülü geldiği için hangisinin önce başlamasının önemi yoktu benim için.

Teşekkürler yine de bilgilendirme için
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
May 25, 2018, 12:30:53 PM

merhaba,

faydalı olmuş.

fakat asıl sorun restart atması değil. kilitlenip kalması.
keşke blgisayar kilitlenince işe yarar böyle bir komut olsa
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
May 25, 2018, 01:01:53 PM

fakat asıl sorun restart atması değil. kilitlenip kalması.
keşke blgisayar kilitlenince işe yarar böyle bir komut olsa

claymoreda var hocam.

-wd ve -r komutları ile aktif ediyorsun, miner kilitlenirse sistemi resetliyor.

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 27, 2018, 08:40:01 PM

restarttan sonra bir şekilde haberimiz oluyor zaten kilitlendiğindede ağa bağlı yönetilebilir elektrik prizi var gücü kesip tekrar veriyorum sıkıntı ortadan kalkıyor.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆