Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:57:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 2674 times)
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
February 09, 2018, 07:07:51 PM

bence düşüşte elinde hangi coin varsa ondan alınır. kademe kademe ortalamayı dusurup sabırla beklemek gerekli tabiki elde tuttugunuz coin dandik bi coin değilse
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
February 09, 2018, 07:26:22 PM

Düşüşte herşey alınır aslında ama dip noktasını iyi kestirmeniz gerekiyor tron 2,5 cente kadar düşmüştü biraz aceleci davranmışsınız mesala ama 5 6 cente çıkar diye düşünüyorum

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 08:03:45 PM

Düşüşte herşey alınır aslında ama dip noktasını iyi kestirmeniz gerekiyor tron 2,5 cente kadar düşmüştü biraz aceleci davranmışsınız mesala ama 5 6 cente çıkar diye düşünüyorum
Katılıyorum düşüşte bir çok şey alınabilir. İlk 50 mesela . Ve kademeli alım yapılmasını öneririm.

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 09, 2018, 08:54:50 PM

Ben hala ethereum kararimda israrliyim en mantiklisi ve en güvenilir olanı o gözüküyor

carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 09:25:02 PM

Düşüşte sağlam olan her proje alınır neredeyse zaten pump başladımı durulmaz önünde. Dump içinde aynı şey geçerli kralın hareketlerini daima göz önünde bulundurmak lazım.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 09, 2018, 09:42:24 PM

Düsüste hic bir sey alinmaz. Daha devam düsüp düsmeyecegi belli degildir. Neden düsüste alalim ki? Riski seven ve uzuncu takilmak isteyen elbette her kademe ve her harekette alabilir. Ama normalinde düsüste mal alinmaz. Al al al, nereye kadar... Kar realizasyonu cok önemli. Bazen kol kesmek bile gerek.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 09, 2018, 10:16:22 PM
Last edit: February 13, 2018, 06:29:40 PM by lossnet

Ben bu düşüşte biraz BTC, biraz MTH, biraz da BNB aldım. Borsa tokenlerinin ileride çok değerleneceğini düşünüyorum. Ayrıca ETC de alınabilecekler arasında bence. 100 dolar potansiyeli olduğunu düşünüyorum.
$1 civarında bir şey almak isteyenler de ZRX'e yönelebilirler. Geleceği parlak görünüyor. Ayrıca şu sıralar Apollo DAE adında yeni bir borsa açılacak. Tokeninin açılış fiyatı $0.04. İlgilenenler bunu da bir incelesinler. Site adresi https://apollodae.io/
İmzasına da girmiştim, tanıtımını yapayım, ayıp olmasın Wink
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
February 09, 2018, 10:19:32 PM

Ben düşüşte de garantici olmayı seviyorum, Neo, Vechain ve Ethereum alıyorum.
Ayrıca Qtum, Ark, Omisego, Walton, 0x alabilirsiniz.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 09, 2018, 10:42:45 PM

Tron seçerek iyi yapmışsın yakında Çinliler basacak onu çünkü önümüzdeki dönemde Coin Burn gözüküyor.. Bugün Ethereum bazında %25 pump yedi, Binance kapalı olmasaydı kim bilir % kaçlara fırlatacaklardı Tron'u. Ripple'de dipten alındığında her zaman para kazandırmıştır.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
February 09, 2018, 10:51:18 PM

bitcoin white ile rebelius birazda zepin aldım neo yu düşündüm ona karar vermedim bunlardan da alım sayım makül düzeyde tutum

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
February 09, 2018, 10:55:14 PM

Düşüşte en mantıklı olan şey ileride gelişme olacak kriptoparalara yatırım yapmaktır.. Kendi zinciri olan proje olması şart, kendi zinciri yok ise fazla güvenmeyeceksin adamlar zaten direkt olarak Ethereum'a bağlı olduğu için Ethereum satın almak daha mantıklı geliyor.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
February 10, 2018, 05:03:52 AM

Düşüşte btc alma taraftarıyım, btc için en azından bi fikrimiz var sonuçta  2013 yılında da buna benzer bir durum yaşayıp sonra da toparladı. O yüzden şu an en iyisi btc almak benim fikrimce.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 10, 2018, 07:51:58 AM

Bitcoin en basindan beri bu sert dusus ve akabinde kararli yükselişlerini yapiyor. Buyuk balinalar bu kadar piyasanin icinde olmasi munasebetiyle bitcoinin yok olmasi mumkun degil. Btc ye alinmali. ytd.

LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
February 10, 2018, 09:19:25 AM

aslına bakarsanız düşüşte biraz mantıklı projesi olan ne varsa alabilirsiniz. bok olsa bok alın. ilerde pahalı bok olur. bu tarz büyük düşüşler güzel alım fırsatları doğurur. değerlendirmek lazım
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
March 05, 2018, 06:54:47 PM

Bir kaç tane altcoin ve token belirleyip piyasanın düzeleceğine inanıp beklemeden yatırım yapmalı. ileride kazanç sağlamayı bugünün şartlarını gözden geçirerek yapabiliriz. İmkansız değil.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
March 05, 2018, 07:13:51 PM

Yatırım düşerken yapılır, yükselirkende satılır. Yani herkesin tersine gitmek lazım. Millet satarken almak, alırken de satmak. Aslında birçok coin düşük fiyattan alındığında yükselişte büyük bir olasılıkla kar getirir. 

Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
March 05, 2018, 07:50:19 PM

Piyasadaki bir çok token ethereum tabanlı.Fakat bu demek değil ki o aldığınız ethereum tabanlı token yükselmeyecek.

Şahsen bir çok kişi etc forkuna odaklanmışken monerov forkunu gözden kaçırmış gibi geliyor bana.Bence dikkatten kaçmamalı bu fork.

Monero forku Monerov:

https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_range%5D=05%2F03%2F2018+-+01%2F09%2F2021&form%5Bcoin%5D%5B%5D=Monero+%28XMR%29&form%5Bsort_by%5D=&form%5Bfilter_by%5D=&form%5Bsubmit%5D=

Waves pişmanlıktır diye başlık açılmış şimdi gördüm.Yani sevgili arkadaşlar Waves bir platformdur token değildir.Astronomik şekilde artmasa bile çok fazla değer de kaybetmemiştir bu süreçte.Tether(usdt) gibi kalmıştır sabitlenmiştir diyebiliriz.Bakınız Strat'da öyle.Şu an Strat'ın fiyatı çok sıkıştı gerçi.Analizler hep yukarıyı gösteriyor.Velhasıl yakından takip etmek lazım.Umuyorum önümüzdeki ay boğa sezonu süreklilik arz eder ve altcoinler 2017 yılındaki güzel çıkışına kaldığı yerden devam eder.

Herkese bol kazançlar diliyorum.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
March 05, 2018, 07:58:52 PM

Piyasadaki bir çok token ethereum tabanlı.Fakat bu demek değil ki o aldığınız ethereum tabanlı token yükselmeyecek.

Şahsen bir çok kişi etc forkuna odaklanmışken monerov forkunu gözden kaçırmış gibi geliyor bana.Bence dikkatten kaçmamalı bu fork.

Monero forku Monerov:

https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_range%5D=05%2F03%2F2018+-+01%2F09%2F2021&form%5Bcoin%5D%5B%5D=Monero+%28XMR%29&form%5Bsort_by%5D=&form%5Bfilter_by%5D=&form%5Bsubmit%5D=

Waves pişmanlıktır diye başlık açılmış şimdi gördüm.Yani sevgili arkadaşlar Waves bir platformdur token değildir.Astronomik şekilde artmasa bile çok fazla değer de kaybetmemiştir bu süreçte.Tether(usdt) gibi kalmıştır sabitlenmiştir diyebiliriz.Bakınız Strat'da öyle.Şu an Strat'ın fiyatı çok sıkıştı gerçi.Analizler hep yukarıyı gösteriyor.Velhasıl yakından takip etmek lazım.Umuyorum önümüzdeki ay boğa sezonu süreklilik arz eder ve altcoinler 2017 yılındaki güzel çıkışına kaldığı yerden devam eder.

Herkese bol kazançlar diliyorum.

Ben hem Stratis'ten, hem Waves'ten bıktım. Waves'ten bir bok olmayacak çünkü insanlar 1 Waves karşılığında asset üretiyor, bütün kötü projeler Waves'ten çıktı, Waves'in projelerine ne kadar iyi olursa olsun kötü gözle bakılıyor ve aynı şekilde eskiden Stratis fanı olan ben kesinlikle artık Stratis'in de ICO Platform ile herhangi bir iş gerçekleştiremeyeceğini düşünüyorum.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 08:30:44 PM

ben yine icon diyorum ve icona abanıyorum arkadaşlar mart-nisanı atlatana kadarda elimde tutacağım hatta daha uzun süre bile bekletmeyi düşünüyorum.icon dışındada etn almıştım ondan kara geçtik çok şükür. hala bekletiyorum etn için kısa vade 20 cent hedef koydum kendime.kalanı ise 1 dolara kadar tutmayı düşünüyorum

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
March 05, 2018, 08:37:37 PM

Düşüşte al stox al zrx al coindash al waves al bunları al sakla en erken zamanda artacaktır.Haa birde  bcpt ve neblio var onlarda favorilerim arasında geliyorlar
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: