Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:06:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: Yükseliş çok sert olacak.  (Read 1448 times)
sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:56:47 AM

Kripto piyasası için genel bir yükseliş gelmesi bu yıl içerisinde zor gözüküyor ,bir kısım koinlere 2-3 x pump yaptırım sonra geri çekmeye başladılar ,şansımıza inşallah bizde bundan faydalanırız.

"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714759579
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714759579
Reply with quote  #2

1714759579
Report to moderator
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
October 10, 2018, 04:53:40 PM

Hocam yükseliş ve artış kelimelerini düşüş ve azalma olarak değiştirseniz on numara bir tespit yapmış olurdunuz. Ama zaman kavramını saymazsak er geç dedikleriniz olacaktır.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 10, 2018, 08:01:49 PM

Bir yıldır bu başlıkta yazılana ilişkin fikirler ortaya atılmış olsa da artık tahminler düşmeye başladı. Piyasaya giren para göremiyorum ben; bir coinden başkasına akıyor ve genellikle de Bitcoine akıyor para. Coinmarketcap de yer alan bitcoin dominansına bakarsanız şu an %53 seviyelerinde; bu düşmüş hali. Şayet bir bitcoin boğası gelirse öncelikli para yine bitcoine gelecek sonrasında altcoin hareketlenmesiyle para yön değiştirecek.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:21:25 PM

Kesenin agzini sonuna kadar actik yukselisin gelmesini sabirsizlikla bekliyoruz.  Yavas yavas yukselsin ama,  altcoinler darma duman oluyor yoksa.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
October 10, 2018, 10:27:37 PM

Herkes yükseliş bekliyorsa tersi olur durumu vardı, şimdi ise kim ne bekliyor durum karışık. Fiyatlar hemen hemen dibi buldu olağan dışı durumlar gerçekleşirse daha dibide vardır ama genelde dipte, yükseliş nasıl isterse öyle gelsin yeter ki.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 14, 2018, 08:24:27 PM

Öyle 2018 senesi geçti gitti market tepeden çeyreğe düştü 2.5 kat arttı tekrar şimdiki seviyeye geriledi benim için enteresan yıl oldu 2018. 2019 ile 2020 öngörülerim pazarın iyileşme  büyüme göstergelerinin tekrar geri döneceği şeklinde.
srknzk
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
October 14, 2018, 08:36:15 PM

Yaklaşık 4-5 aydır beklenen bir yükseliş var ve bir bakıma şehir efsanesi haline geldi. Önemli bir gelişme olmadan ve yeni büyük oyuncular yatırım yapmadan bir yükseliş beklemiyorum ben açıkcası
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
October 14, 2018, 10:05:19 PM

Sert yükseliş. İlginç bir söylem şekli  Smiley Pek sanmıyorum ama inş. dediğim gibi olur. Ben piyasanın yavaş yavaş toparlayacağı düşüyorum. Umarım düşüş kısa sürer.
Bitcoinin ya da alternatiflerinin bir gecede inanılmaz yükselişler yaşadığı zamanları buradaki arkadaşlar yakından gördü. Gelecek yükselişin farklı olacağını neden düşünüyorsunuz?
  Yükseliş ne zaman başlar? Hatta bu sene yükseliş görecek miyiz? bunlar doğru sorular bence. Ama yükselişin sert olacağı bir genel tespit. Balinalar asla ucuza mal kaptırmazlar. Bu da genel bir tespit.  Balinalarla yüzersiniz umarım Smiley
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 19, 2018, 06:47:15 PM

Evet geldik yükseliş konusundaki tahminlere. Uzmanların geneli 2019 yılı ilk çeyreğine işaret ediyor EFT vadeli işlem açığa satış borsa dışı OTC pazarı seçenekleri pazarın geleceğine yön verecek.
brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
October 19, 2018, 08:24:04 PM

Ne zaman başlıcak dersiniz yükseliş, hep bir yükseliş trendinde bekliyoruz ama bir turlu bu yukseliş başlamadı dolarında duşmesiyle tl bazında daha bi düşüşe başladı artık kırmalı mı kırmamalı mı  ?

eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
October 19, 2018, 09:06:40 PM

Geçmişe dönüp baktığımızda evet yükselişler hızlı bir şekilde olmuş ,düşüşler ise kısmi sert aşağı çekilmeler ve sonrasında ise yedire yedire dibe çekmişler ,bir an önce yükseliş başlasında nasıl yükselirse yükselsin.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 20, 2018, 06:38:02 AM

Piyasa şuan için yavaş adımlarla eski haline dönme yolunda ilerliyor.Dikkat çekmeden toplanılan mal adamlara daha çok kazandıracaktır.Vakti geldiğinde belkide beklenilen sert hareketler de gebilir ama,şuana kadar benim izlenimim kimseyi uyandırmadan bazı coinlerin toplandığı ve boğa geldiğinde acayip bi şeklilde patlayacağı.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
October 20, 2018, 08:34:49 AM

Ben anlık ve hızlı bir yükseliş olmasını beklemiyorum. Neden olduğunu da açıklayayım. Kripto para piyasasında o kadar çok para alıp pusuda yükselmesini bekleyen yatırımcı var ki, kısa sürede havadan para kazanmak istiyorlar. Buna izin vereceklerini hiç zannetmiyorum. Bir şekilde aşırı yükselecek olsa bile önüne geçerler. Dengeli yükselmesini sağlarlar.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
cyhngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 21, 2018, 04:08:46 AM

Kendinizi bir şeylerin olacağına inandırmaktan vazgeçin arkadaşlar lütfen. Bunu hem iyi manada hem kötü manada yapıyorsunuz ve psikolojinizi iyiden iyiye bozuyorsunuz.

token10250
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
October 24, 2018, 06:28:02 PM

Yükseliş sert olmayacak bana göre yükseliş göreceğim kısmen sonra ardından düşmeler gelecek. Kendimizi şartlamayalım. Kripto piyasası nereye gideceği kestirilemeyen fenomen.
Prott
Member
**

Merit: 32

View Profile WWW
October 24, 2018, 06:55:14 PM

Adam konuyu neredeyse 9 ay önce açmış ki o zaman ki düşüşler sinek ısırığı gibiydi o zaman bile yükseliş beklentisi varmış. Şimdi o boğada ki ATH leri bir kenara birakalım, geçen şubata geri dönebilsek keşke diyeceğimiz bir piyasadayız malesef.

1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
October 25, 2018, 11:19:08 AM

Bitcoinde yükselişler genellikle hep sert şekilde gelişmiştir. Alt kinlerde se bu sefer fiyatları yavaş yavaş yukarı çekeceklerini ve ara ara puma yapıp belli bir fiyatta tutacaklarını sanıyorum.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
October 25, 2018, 05:10:44 PM

ben aksini düşünüyorum. bu zamana kadar neyden ümit etsek fos çıktı. elimizde de şimdilik sadece ralli var. sert yükselişten ziyade ufak ufak artacağını düşünüyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
October 25, 2018, 07:39:02 PM

Hem bitcoin hem de alt coinlerin yükseliş başladığında kimseye alım fırsatı vermeden, çok hızlı bir şekilde en az %50 yukarıya gideceğini düşünüyorum.Borsalarda da durum hep böyle olmuştur, düşüşler yedire yedire, çıkışlarda ise hiç kimseye aldırmadan sürekli ve çok hızlı bir şekilde yukarı. Burada en önemli nokta, düşüş ne zaman duracak, yükseliş ne zaman başlayacak?

Zaten bu durumu kestirebilsek bu piyasadan çok para kaldırmıştık; ben piyasanın eskiye nazaran daha oturaklı bir şekilde ilerlediğini düşünüyorum. Umutsuz olmaya gerek yok ama çok fazla yükseliş, beklentisine de girmemek gerek.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:40:46 PM

Düşüş de çok sert olabilir bu piyasada her şey mümkün, her durumu nazara alarak adım atmak lazım sonra terste kalıp hareket çekilen biz olabiliriz. Kendimizi en kötü senaryoya göre ayarlayıp iyisi de gelirse ne hoş deyip geçmeliyiz.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: