Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:31:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [All]
  Print  
Author Topic: Yükseliş çok sert olacak.  (Read 1448 times)
heygidikaradeniz (OP)
Jr. Member
*

Activity: 135
Merit: 2

View Profile WWW
February 02, 2018, 11:06:39 AM

Hem bitcoin hem de alt coinlerin yükseliş başladığında kimseye alım fırsatı vermeden, çok hızlı bir şekilde en az %50 yukarıya gideceğini düşünüyorum.Borsalarda da durum hep böyle olmuştur, düşüşler yedire yedire, çıkışlarda ise hiç kimseye aldırmadan sürekli ve çok hızlı bir şekilde yukarı. Burada en önemli nokta, düşüş ne zaman duracak, yükseliş ne zaman başlayacak?
1714793507
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793507
Reply with quote  #2

1714793507
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714793507
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793507
Reply with quote  #2

1714793507
Report to moderator
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
February 02, 2018, 11:25:27 AM

Sert yükseliş. İlginç bir söylem şekli  Smiley Pek sanmıyorum ama inş. dediğim gibi olur. Ben piyasanın yavaş yavaş toparlayacağı düşüyorum. Umarım düşüş kısa sürer.
ideal35
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 02, 2018, 11:38:08 AM

Arkadaşlar insanların daha fazla zarar etmesine sebep olabilecek bir konu ya da haber yapmayın. Hiçbir bilgisi olmayan insanda yazıyor olanda yazıyor ancak bu piyasa maalesef daha da kendine zor gelir.

Daha önce düştüğünde tekrar yükseldiği için yine aynı olacak diye bir durum yok. Bende çok büyük terste kaldım ancak artık benim için al-sat devri bitmiştir. Aktif olarak BTC-ETC trade yapıyordum ancak şuan ki zararım ortalama 65,000 $ [ Atmış Beş Bin Dolar ]. Kimse hikayeden yok efendim yükselecek bilmem ne havalarına girmesin. Bu piyasa sakat ve artık milyonlar ümidini kesmiş durumda.

Çok açık bir şey söyleyeyim, piyasa diyelim 800 milyar $ bunu bazı insanlar, kurumlar dilerlerse akşamına 100 milyar $ civarına bile düşürebilir bu sebeple tamamen kumar ve boş muhabbet işi bu iş. Asla ancak asla fiyatlar yükselecek diye kimsenin gazına gelip toplamaya çalışmayın. Benim param yerine gelsin diye de kimsenin vebaline böyle bir konu açarak girmem-giremem.

Olan bizim gibi insanlara oldu, balina denilen pezevenkler bizi parmakladı, işte asıl olan şey budur!
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 02, 2018, 12:04:32 PM

yükselişin sert olması tek başına bir şey ifade eden bir bilgi olmadığı için böyle bir şeyin ihtimali kabul  edilse de zaman marjı önemli. binlerce insan düşmesini bekliyordu zaten.hatta olayın dışında olan insanlarda alım yapmak için düşmesini bekliyor. sanıyor musun ki onca yatırım yapan adam bırakıp gidecek. yurtdışında ne yatırımlar dönüyor abiyane tabirle finansın kurdu olmuş ne cin adamlar var. hadi düştü gidelim diye bir durum yok. çabuk ısınan çabuk soğur. ben aralıkta 6000 doları zorlayacak diye yazdığım postlarda olmuştu. bir şey ifade etti mi? hayır tabi ki de.. kimse aa böyle diyorlar gideyim de bekleyim ya da satayım demedi. önemli olan karar alma öngörüyü bir karara bağlama.
şubat sonuna kadar bu seyirlerde devam eder görüşündeyim. beklemek tutmak beni yormuyor. o yüzden daha da düşerse yapacağım tek şey alım yapmak olur.
Hypos
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
February 02, 2018, 12:10:57 PM

Ben yükseleceği görüşüne katılıyorum ancak ne kadar ve ne zaman.Eski haline gelişi yani BTC'nin 11k 12k yı görmesi bence en azından 1 ayı bulur diye düşünüyorum.Ancak 11 12 k dan daha yukarı gene ufak bir düşüş yapmadan geçmez diye düşünüyorum.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 02, 2018, 12:36:17 PM

Çok iyimser yorumlar görüyorum ama ben tekrar 15-20k seviyelerini bulmamızın 1 seneyi bulmasından korkuyorum. Umarım yanılırım ve kripto paralar sert bir yükselişle beraber bize tekrar kazandırırlar

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
bcercan
Newbie
*

Activity: 23

View Profile WWW
February 02, 2018, 01:12:12 PM

9300 doların altına düşerse 8 bine kadar düşeceği söyleniyordu, şimdide 5600 lere kadar düşebileceği söyleniyor. dikkatli olmak gerek.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 02, 2018, 01:18:06 PM

Umarım yükseliş gerçekleşir bir şekilde. Sert ya da yumuşak olması pek de önemli değil bu durumda. Bir yerlerden toparlayıp dönmesi gerek, yoksa panik satışları arttıkça daha da düşecek.

Şahsen nereye kadar düşeceğini merak ediyorum ve işlem yapmadım, izliyorum. Bakalım neler gösterecek önümüzdeki saatler.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
February 02, 2018, 01:23:07 PM

Öyle düşünmüyorum çünkü bu düşüş yapay faktörlerden haber gibi şeylerden dolayı olsa bile, bu tarz bir düzeltme her türlü olacaktı. Olay şudur market büyür sonra çok parabolik bir yükseliş gerçekleşir o düzeltilir sonra uzun vadede daha yavaş bir büyüme gerçekleşir.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Patrice_89
Jr. Member
*

Activity: 73

View Profile
February 02, 2018, 01:28:02 PM

Ben de herkes gbi bu marketin bi yerde duzelmesi gerektigini dusunuyodum, ama bu kadar degil, iki hafta onceki cokuste kotu gunler geride kaldi diyordum ama gidisat cok ta umut vermiyor.Su anda hic bir yeni sey almiyorum ve marketin sabitlenmesini bekliyorum.

▰✔ https://www.esportsecosystem.com/ ✔▰ eSPORTS  - ECOSYSTEM "Empowering Gamers!"  ♞❉ http://www.t.me/esportsecosystem ❉♞
Uhde
Full Member

Activity: 616
Merit: 124

View Profile
February 02, 2018, 01:52:33 PM

Katılıyorum. ben fiatta olmadığım için çok problem etmiyorum  Cheesy Şu an altcoinlerde pozisyon almış durumdayım (çok zararım var).Eğer yükselişi kaçırmak istemiyorsanız borsalarda buy limit  kullanılabilir. 9000 usdyi geçerse al gibi.
J-hoon
Member
**

Activity: 104
Merit: 19

View Profile WWW
February 02, 2018, 02:32:58 PM

Sert yükselirse yine ser düşecektir. 3 ayda bunu deneyimledik. O yüzden bu piyasanın sağlıklı bir şekilde yavaş yavaş yükselmesi lazım. Bu tür hareketler güveni azaltıyor. Bu yüzden düşüşler daha da dibe vuruyor.

icorus
Member
**

Activity: 114

View Profile
February 02, 2018, 02:43:23 PM

Herkesin aklinda soru isareti var...Gercekten bu bir dediginiz gibi sert yukselis mi olacak yoksa okadar sert bir dusus mu yasayacagiz. Bakalim, hayirlisi
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
February 02, 2018, 03:02:02 PM

Market hacmi büyümesi lazım ciddi sermaye akışı gerekiyor fiyatın sert yukselmesi için. Kısa veya uzun vade diyemem ancak hedef 1 trilyon dolarlık hacme ulaşılacaktır bence.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 02, 2018, 03:12:06 PM

Hem bitcoin hem de alt coinlerin yükseliş başladığında kimseye alım fırsatı vermeden, çok hızlı bir şekilde en az %50 yukarıya gideceğini düşünüyorum.Borsalarda da durum hep böyle olmuştur, düşüşler yedire yedire, çıkışlarda ise hiç kimseye aldırmadan sürekli ve çok hızlı bir şekilde yukarı. Burada en önemli nokta, düşüş ne zaman duracak, yükseliş ne zaman başlayacak?

hayaller paris Cheesy dev gibi canavardı hikayesi aklıma geldi Cheesy
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
February 02, 2018, 04:38:52 PM

Bir anda kendini fırlatmazsa sıkıntı büyük gibi gözüküyor, Bitcoin 1800 dolar olacak diyenlere inanmıyorum ama 8k dolar civarında uzun süre sürünebiliriz diye düşünüyorum.. 8-11 arası gidip gelmek hoş değil, olsana şöyle bir 30 k dolar gönlümüz hoş olsun?
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
February 02, 2018, 04:53:12 PM

yükselecek yükselecek de daha sürüneceğiz bu seviyelerde. şu sıralar yine bir yükselişe girdi de ben bunu anlık yükseliş olarak düşünüyorum ama umarım yanılırım da yükselişe geçer şubat başı ile beraber.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 02, 2018, 05:35:30 PM

Yıl başından bu yana iki kere ciddi ve hızlı çöküş gerçekleşti. Benim korkum bu düşüşun birkac daha devam edeceği şuanda bile çok fazla riskte insan varken düşüşün devam etmesi bir çok insanı batiracaktir .

Sadece kendimi düşünerek söylemiyorum buraya nakit parasi ile giren yok sadece borç ve kredi ile de girenler var ki bu üzücü bir durum .

Yükselme dönemini 4. 5. ay olarak düşünüyorum ve bu günleri bir kazanç olarak düşünüp kârımi arttırmayı hedefliyorum .
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
February 02, 2018, 07:01:23 PM

Ben hiç öyle olacağını düşünmüyorum kolay kolay yükselmez artık bu piyasa daha da düşecektir ve toparlama kolay kolay olmayacaktır.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
February 02, 2018, 07:15:45 PM

Sert yükselirse yine ser düşecektir. 3 ayda bunu deneyimledik. O yüzden bu piyasanın sağlıklı bir şekilde yavaş yavaş yükselmesi lazım. Bu tür hareketler güveni azaltıyor. Bu yüzden düşüşler daha da dibe vuruyor.

Bu arkadaşa katılıyorum çok sert yükseldiği zaman yine aynı hızda düşüşler yaşanıyor. Acele etmeden yavaş yavaş yerine sağlama alarak yükselirse herkes için daha hayırlı olur.
AkFon
Member
**

Activity: 182

View Profile
February 02, 2018, 08:15:39 PM

Bana kalırsa da bu piyasa için yapılan tahminler oldukça zor hiçbir grafiğe veya önceden yaşanmışliga belki kalmıyor yeni gelişmeler her gelişme kendine has oluyor genelde
carlzec
Full Member

View Profile
February 02, 2018, 10:46:18 PM

Sert bir yükselişten ziyade daha yavaş bir seyir bekliyorum. Çünkü öyle bir silkeleme olduki resmen yeni girenleri erittiler ya gözü karartıp iyice dalarlar yada kaçarlar bu piyasadan bence.
sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
February 03, 2018, 10:19:25 AM

Bana kalırsa Nisan ayından önce öyle fazla bi sıçrayış olmayacak ama güneşli günler geldiğinde kasıp kavuracak. Sadece kendi öngörüşüm. İnş tez zamanda toparlar Smiley

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
February 03, 2018, 09:01:45 PM

Ben şu an ki durumda işlem yapmaya korkuyorum. Bitcoin'in biraz daha toparlandıktan sonra yeniden düşeceğini düşünüyorum.
Şu an altcoindeyim ama kardayken sattığımda bile bu ani düşüşün etkisini kapatmıyor. Yani zararımı nasıl tölare edebilirim acıkçası bende bilmiyorum.
Bu belirsizlik yüzünden maliyet düşürme için alım da yapamıyorum. Çünkü yarına nasıl uyanacağımız belli değil.
Gerçi burası borsa değil ve analizler de gerçekçi değil...
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 03, 2018, 09:18:55 PM

sert yükseliş olursa kar yapanlar yine satıp düşürür.

sert yükseliş beklemiyorum düşüşler 1-2 ay daha devam eder tahmimce.

TaylorJ
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
February 03, 2018, 11:46:45 PM

bir an once su sert yukselisine gecsin artik Smiley

░|∙.Blend.∙|░
░|Blend, the all-in-one solution for cross-platform lending investments|░ (http://blendcoins.io/)[/cente
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 04, 2018, 09:34:08 PM

Sert yükseliş istemiyoruz. Kararlı bir şekilde insanlara güven vererek ilerlemesi daha mantıklı olacaktır. Sert yükselişler piyasaya korku havası veriyor.

If you like it, you can give Merit!
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140

View Profile
February 04, 2018, 10:21:20 PM

Genellikle bitcoin sert bir düşüş yaşadıktan sonra daha sert bir tepki verip yükseliyor.Ama bu sefer durum böyle olmayabilir.Ben bitcoinin tekrardan yükseleceğini hatta 20 bin doların çok üstüne çıkacağını düşünen kişilerdenim ama bu sefer yükseliş ağır ağır olacaktır.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
February 04, 2018, 10:58:52 PM

Yükselişe geçtiginde kimseye alım fırsatı tanımadan birden yüksek seviyelere gelebilir bence aşması gerekeb bir eşik var ve onu aşınca çok hızlı bir yükselişe gececek
sahnesiz71
Newbie
*

View Profile
February 04, 2018, 11:52:36 PM

Bana kalırsa tekrar dönüşü beklentisini karsilamayabilir yani bu sert düşüşün bitcoine önümüzdeki bir kaç ay için hatta yıl bile diyebiliriz zarar verdiğinden bahsediyorum
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
February 05, 2018, 06:36:44 PM

Çok iyimser yorumlar görüyorum ama ben tekrar 15-20k seviyelerini bulmamızın 1 seneyi bulmasından korkuyorum. Umarım yanılırım ve kripto paralar sert bir yükselişle beraber bize tekrar kazandırırlar

Maalesef ben de böyle düşünüyorum. 19k için 2018 sonu diyorum.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

coinkeke
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
February 05, 2018, 07:14:44 PM

Zaten grafiğine bakınca önceki iniş çıkışların da bu şekilde olduğu görülüyor ama şu an düşüş ne kadar sürer ne zaman durur ne süre öyle kalır bilinmez
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 05, 2018, 07:27:03 PM

Onlarca felaket senaryosunun içerisinde böyle bir konu da bulmak güzel gerçekten. Geleceğe dair biraz umudumuz olsun ki kripto paralara olan ilgimizi kaybetmeyelim  Undecided

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
February 05, 2018, 07:36:18 PM

umarım dediğiniz gibi olur hocam.
mhtakfdmr
Member
**

Activity: 87

View Profile
February 05, 2018, 08:40:54 PM

bitcoinde sürekli düşüşler olmuştur ancak bu şekilde yavaş yavaş düşmesi daha can sıkıcı olduğunu düşünüyorum rakam vermek istemiyorum ama zarar büyük ancak yavaş yavaş toparlayacaktır efam yapmaya gerek yok her şey yoluna girecek Smiley
Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
February 05, 2018, 08:53:15 PM

Neden sürekli bu piyasada hep sert yükseliş beklentisi hakim anlayamıyorum. Sert yükseliş beraberinde ser düşüşler getirir bu mudur yatırım anlayışı insanların. Yatırımdan ziyade kumara çevirdiler artık bu işleri
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
February 05, 2018, 10:48:23 PM

Yükselir mi derseniz, evet benim şahsi olarak inancım var. Ama tekrardan ATH yapması bence çok zor ve zaman isteyen bir iş. Hemen olabilecek birşey değil. Son girenlerin çoğunun güveni kalmadı bu piyasaya. eski girenler, daha önce bu senaryoyu bir kaç defa yaşayanlar olumlu. Ama bu senaryoyu görmemişler bırakıp kaçmak için yer arıyorlar. İnşaAllah kısa sürede tekrardan toparlanır ve millet zararını çıkarır. Hakkımız da hayrlısı.
kingofrogues07
Member
**

Merit: 13

View Profile
February 06, 2018, 12:29:32 AM

Uzun dönem hk. hiçbir fikrim yok. Fakat böyle 3 te birine yaklaşan sert düşüşlerde genelde bir yüzde 50-100 sert yükseliş hareketi gözükme olasılığı yüksek bence. Sonra nirvanayada gidebilir dip de yapabiliri en ufak fikrim yok.
adile
Member
**

View Profile
February 06, 2018, 05:49:11 AM

böyle bir anda yükseleceğine ihtimal bile vermiyorum. bunu destekleyecek neyiniz varda böyle söylüyorsunuz. bunu bilmek için piyasaya iyice hakim olmak gerekmez mi . şuan piyasadaki insanlar bile buna sizin dediğiniz gibi bir anda yükselecek tahmininde bulunmuyorlar.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 06, 2018, 06:46:55 AM

Bu arkadaşa katılıyorum çok sert yükseldiği zaman yine aynı hızda düşüşler yaşanıyor. Acele etmeden yavaş yavaş yerine sağlama alarak yükselirse herkes için daha hayırlı olur.

benim fikrim bitcoinin yeni bir evreye girdiğidir. bu sefer sert yükselmeyeceğini daha yatay bir planda yükseleceğini düşünüyorum. elliot dalgalarından bence 1'i tamamladık, 2'yi (düzeltme-gerileme) hareketindeyiz ve 3. dalga hep daha yavaş bir hızda ama en çok kar getiren dalgadır.

Teknik olarak bakıyoruz ama ikinci senaryoyu sizlere anlatayım. Malum ülkeler bitcoinin üzerine binmeye, sopayı vurmaya aynı hızda devam ederse orasını düşünemiyorum. Bitcoine balon diyen ülkeler zaten yasaklar ile durumu bu hale getirdi. Bunlar hiçbir şekilde yasaklama yapmasalardı güllik gülistanlık gidecektik.
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
February 06, 2018, 08:55:12 AM

Umarım bahsettiğin yükseliş çok fazla gecikmez. Insanlar sabır taşına döndü.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 06, 2018, 09:03:07 AM

Diger altları bilmem ama ether dün 0.095 ten 0.11 e 5dk icinde cıktı. Cunku dumplayan haricinde kademe yok. O yuzden ether btc bazlı 0.12 yi heran görebilir. 1000 dolarıda yakında yakalayacagını düşünüyorum
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 06, 2018, 10:37:37 AM

Ethereum en hızlı çıkış yapacak üst sıralardaki coin olacak. Btc krizi etkilemese 2000 doların üstünde dolanıyor olurdu. Sabırsızlar parayı balinalara kaptırmasın.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
eserersan
Member
**

Activity: 126

View Profile
February 06, 2018, 05:32:35 PM

onu bilemeyiz toparlanacağını düşünüyorum ben de yavaş yavaş ancak olay burada balinalara bakıyor istese adamlar piyasayı anında çökertebilir ya da yükselte de bilirler iş biraz kumar burada, sen kimsenin gazına gelme yine de bence.

Berr_JWick
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
February 06, 2018, 07:14:13 PM

Market hacmi tüm kriptoların yükselişi ile 3 trilyon civarında olacagına inanıyorum
gkhnhsyn1
Newbie
*

View Profile
February 06, 2018, 09:39:57 PM

talep olmadan, piyasaya para girişi olmadan kimsenin haberi olmadan nasıl yükselecek acaba?o zaman aynı şekilde de düşebilir demek mi?zannetmiyorum..
hrsyrk
Newbie
*

View Profile
February 07, 2018, 07:16:48 AM

yükseliş olacaktır ama keskin olacağını düşünmüyorum.şu an kripto para piyasası güven kaybı yaşıyor.bunu da aşması zaman alacaktır.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 07, 2018, 09:17:34 AM

Bu kadar sert bir düşüş olduktan sonra aynı şekilde sert bir çıkış mi ?
Bu atmosferde o kadar da kolay değil bazı şeylerin aşılması lazım . Kısa vadede pek güvenim yok ki artık uzun vadede korkmaya başladım .
Ciddi güzel haberlerin gelmesini bekliyoruz
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350

View Profile
February 07, 2018, 09:26:32 AM

Bu dönemlerde BTC nin sert yükselişi grafiklerde gözükmüyor ,ufak artışlarla haziran ayına kadar böyle gider ,haziran ayından sonra uçuşa geçer.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
M.aksak
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 07, 2018, 10:06:38 AM

kullanıcılar tarafından oldukça büyük bir yükseliş beklenmekte ama bu durum ne zaman başlar net birşey söylemek çok zor inşallah bu sene sonuna kadar uzamaz bu süre.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
karaleke
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 07, 2018, 10:22:39 AM

Sanmıyorum sert bir çıkış olacağını. Çünkü insanlar artık farkında bu düzensiz hareketlerin ve korkarak yaklaşıyorlar. Bundan sonra daha yavaş yükselme ve düşüşler yaşayacaktır.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
February 07, 2018, 10:34:02 AM

Piyasada şuan dönem olarak Btc nin sert yükseleceği dönemde değiliz,mayıs ve haziran ayından sonra btc sert yükselişine başlayacakır. mayıs ve haziran ayına kadar ufak ufak kademeli olarak artmaya devam edecek.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
February 07, 2018, 10:47:49 AM

bir kaç ay daha yatay hareketlerle piyasayı zorlayacak ve haziran ayından itibaren yükselişlere başlayacaktır. bu süre biraz daha uzun sürebilir. YTD
ozgurluk
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
February 07, 2018, 12:33:47 PM

Dibi gördü artık.
carlzec
Full Member

View Profile
February 07, 2018, 04:37:29 PM

Ben yükselişin sert olacağını düşünmüyorum. Kaldı ki bence sertte olmasın. Sakin sakin yükselsin altcoinlerde eşlik etsin bu durumda hep beraber gidilsin yukarı. Cheesy
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
February 07, 2018, 04:54:39 PM

Bir tarafta delicesine daha düşecek bunlar iyi günlerimiz diyenler var diğer yanda ani sert yükseliş bekleyen bir kitle. Piyasadaki kaos beklentiyi de ikiye bölmüş durumda. İşin açıkçası ben her halukarda bekler ve yoluma bakarım, devran dönüp duruyor.
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
February 07, 2018, 05:58:45 PM

Bence 5.000 dolara kadar ufak hareketler sergileyecek. Ardından yükseliş trendine girecektir. Ama yükseliş bir gecede ya da bir hafta kadar kısa dönemlerde olmayacaktır. Ben bu sefer yükselişin kademeli olarak 6 ay kadar bir sürede olacağını tahmin ediyorum. Yanlış anlaşılmasın yükseliş 6 ay sonra olur demiyorum, yükseliş trendine girerse zirveyi bulması 6 ay sürer diyorum. Tabi bu sürede aslında kısa, fakat BTC artık daha popüler bunu göze önünde tutmak lazım.

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
February 07, 2018, 06:01:38 PM
Merited by pitipawn (30)

Dibi gördü artık.

yahu neyin dibini gördü be hocam yapmayin allahinizi severseniz. mesajı dün veya bir gün önce attiginizi düşündüm bugun hiç düşüş olmamasina rağmen aksine %30 larda bir artiş söz konusuyken dibi gördü artik demeniz de bir acayip doğrusu. neyse o şekil yazsaniz daha mantıklı.. piyasa yavaş yavaş toplayacaktir olumsuz bir hava yok yakın zamanda görüşmeler vardi bitcoin ile ilgili ki o da muhtemelen pozitif ilerledi ki piyasaya yansidi. her yılın q1 denilen araligi bir şekilde böyle geçmiş zaten milyar dolarlik bir sektörden bahsediyoruz oyle kolay kolay batmaz batirmazlar herkesin ilgisi var coğunun parasi var herkes için bi şekilde ekmek oluyor burasi.herkes kazansa ama demek ki bir problem var demektir kazançlar oldugu gibi kayiplar da olacak olmali tabi önemli olan en az zararla bu süreci takip etmek. bakin en az zararla ayrilmak demiyorum sadece en az zararla takip etmek diyorum farki iyi anlayin. satmadiysaniz zararda değilsiniz demektir.. herşey bir habere  bakar rahat olun tekrar uçar gider 2o k lara gider demiyorum ama satmayın elinizdekileri.bekleyin biraz sabredin.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 07, 2018, 06:15:17 PM

Bakıyorum herkes yine uçuş moduna girmiş. Daha dün bitcoin öldü bitti diyenler bugun hızlı çıkacak diyor. Açıkca tekrar 10Kları görmeden gerçek anlamda bir çıkış trendine girdiğini, söylemek güç olur. Bu da yavas yavas olması en sağlıklısı olur. Yoksa gördük hepimiz ne kadar sert çıkarsa o kadar sert aşağı süzülüyor.
Sampix
Member
**

Activity: 98

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
February 07, 2018, 08:04:02 PM

Ben hiç öyle olacağını düşünmüyorum kolay kolay yükselmez artık bu piyasa daha da düşecektir ve toparlama kolay kolay olmayacaktır.

Bu düşüşlerden sonra çoğu kişi senin gibi düşünür oldu zaten. Bakalım ne zamana toparlanacak

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 07, 2018, 08:30:39 PM

Geçen günlerdeki sert düşüşün nedenlerinden biri olarak; USDT ve nakite geçenlerin sayısındaki artış olarak görüyorum. Düşüşte epey alış da yapıldı ama satıp çıkanlar da epey fazlaydı. Medyadaki haberlerin etkisiyle yeni giren amatör yatırımcı korkup çıktı diye düşünüyorum. Mutlaka çok daha başka nedenler de vardır. Ben aklıma geleni söylemek istedim.
Yükseliş olarak da 2 aya kalmaz tekrar $20.000'i bulur diye tahmin ediyorum. Daha dün $7.000'den aldım biraz altlara yatırdım. Tam bir ayı piyasası görüntüsü var tabloda. Uzun vadeciler bu zaman aralığını iyi değerlendirmeli. Yaza kalmaz tekrar neşeli günlere döneriz inşallah. Bol kazançlar Wink
akanus
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 07, 2018, 08:37:35 PM

#masterluc 2 ay içerisinde 5.500'e düşeceğine %90 eminim dedi. Haziran öncesi ben de 3.700'e kadar düşmesini bekliyorum.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
February 07, 2018, 09:14:32 PM

Ani düşüşlerin ardından bitcoinde yülselişler sert şekilde oluyor evet,  baktığımızda 6 000 dolar seviyesinden 8200 dolar seviyelerine acaba acaba derken geldik , burada demem o ki önemli olan yükseliş olacak düşüncesi varsa geç kalmadan yatırımı yapmak olacaktır yoksa sert yükselişler olurken potanın dışında kalırsınız .
gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 07, 2018, 09:25:18 PM

Kimse ne zaman yükseliş başlayacak ne zaman bitecek bilemiyor ama bence bitcoin çok hızlı yükselişe geçmeyecek belli bir süre 8 bin ile 10 bin dolarlara civarında dolaşacak ondan sonrada kademe kademe yükselişine devam edecektir.
argurbuz
Member
**

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 07, 2018, 09:30:09 PM

Her yçıkışın bir inişi vardır her inişinde bir çıkışı vardır Smiley evet yükselişte sert olma ihtimali yüksek.

campeck
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
February 08, 2018, 08:30:50 AM

Amman sert düşüşte istemem sert yükselişte bir zahmet sindire sindire güzel bir yükseliş olsun, piyasa dursun otursun biraz, daha da düşmez dedikçe nerelere düştü alım maksadıyla  bekleyen yatırımcılar için fırsat oldu ama pek çok yatırımcı da bu arada panikle telef oldu.
cemaluzan
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 08, 2018, 09:26:04 AM

Ne geldiyse başımıza bu sert iniş çıkışlardan geldi zaten . Yükselsin ivmelisine gerek yok yavaş yavaş yükselsin . Ama artık yükselsin .
clex_us
Full Member

View Profile
February 08, 2018, 05:00:18 PM

Balinaların btc yi rahat bırakacağını düşünmüyorum. Hızlı düşme arkasından hızlı yükselme gelecek, bir şekilde ilgiyi tekrar Bitcoin fiyatı üzerine çekeceklerdir. Medyada bu konuda destek verecektir. Btc fiyatının sakin artması beklenmez.
ubeyd.y
Newbie
*

View Profile WWW
February 09, 2018, 08:11:48 AM

Herkesin beklentisi bu. Ama asil soru bu yukselis ne zaman gelecek.
hayratposta
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 09:08:40 AM

Kazanmak icin sabirsizlaniyorum. En kisa surede eski degerlerini gecse artik.
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
February 09, 2018, 11:54:28 AM

Herkes kripto para uzmanı maşallah
cabbaraga
Member
**

View Profile WWW
February 09, 2018, 02:59:38 PM
Merited by aleya yavuze (1)

Bitcoin daha önce hızlı bir yükseliş içerisine defalarca girdiği için biz yine aynı durumun olmasını bekliyoruz ama bence denge konumuna geldilkten sonra hızlı düşüş yada yükseliş yapmayacaktır

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
reddolphin
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 05:30:25 PM

yükseliş yine sert olursa düşüşte yine sert olacaktır.bence bitcoin bir lokomotif gibi hareket etmeli.en önde ve sağlam bir şekilde diğer coinleri sürüklemeli.diğer türlü balon gibi şişip şişip patlayacak.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
February 09, 2018, 06:00:18 PM

Yükseliş olacağını söyleyen insanlar genelde mart aylarında bir yükseliş bekliyor bence bu yükseliş çok sert olmayacak sert diyebileceğimiz bir yükseliş anca aralık aylarında oluyor.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
February 09, 2018, 08:06:43 PM

çok sert olacağını düşünmüyorum açıkçası çünkü yne sert düşme riski var olacak. bu da güven ortamını ciddi anlamda etkiler.

benim görüşüm orta vadede 2 leri 1 geri şeklinde. 800 milyar dolardan 300 milyar dolara düşüşe kadar olan boşluğu yavaş yavaş doldurarak istikrarlı ve güveni kazanan bir yol izleyebilir. Smiley
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
February 09, 2018, 11:23:32 PM

yükselişin çok sert olması kötü bir gelişme olur bizim açımızdan bence, ki öyle olacağını düşünmüyorum ben

mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
February 09, 2018, 11:26:31 PM

Sert bir yükseliş geçen seferki çıkışı hatırlatacak ve yeni yatırımcı piyasaya girişe çekinecektir  bana göre, yavaş ve yavaş sağlıklı yükseliş olmasını umuyorum, şu balon imajını da atmalı üstünden.
digital1755
Member
**

View Profile WWW
February 10, 2018, 07:37:25 PM

Balon söylemleri zararın büyüğünü verdi. Sert yükselişi bir kaç sonra bekliyorum. İstikrar daha önemli. Fiyatın kısa periyotlarla ve azar azar çıkması hepimizin para kazanmasını sağlar.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
February 10, 2018, 09:49:51 PM

Bence de yükseliş sert olacak.Ve bu sefer çok uç rakamlar olabilir 20 binlere geldiğinde borsaların hacmini 2 katına çıkaran yatırımcılar yükseliş olduğunda daha da fazla olacak çünkü daha önce kazananlar oldu.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Tiyatroibo
Newbie
*

View Profile
February 10, 2018, 10:19:22 PM

Düşüş İçin de ayn şeyi söylemişlerdi ve gerçek oldu
Bu dik iniş çıkışlar bitcoinin doğasında var
tayyip baba
Member
**

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 10, 2018, 11:02:14 PM

Yükseliş sonrası güzel seviyeler görülecek denebilir fakat yükselişin hızlı olacağını sanmıyorum en azından piyasanın şu anki durumu bana bu yorumu yaptırıyor

simonzenke55
Member
**

View Profile
February 11, 2018, 07:20:41 PM

Yükseliş sonrası güzel seviyeler görülecek denebilir fakat yükselişin hızlı olacağını sanmıyorum en azından piyasanın şu anki durumu bana bu yorumu yaptırıyor
Hocam zahmet olmazsa birazcık daha açar mısınız yorumunuzu piyasanın şu anki durumundan neler çıkarıp böyle bir yorum yapıyorsunuz yani ?
a.hasat
Member
**

View Profile
February 11, 2018, 11:20:05 PM

Amerika'nın bir eyaletinde vergi için kullanılmaya başlanması ve bir çok şirketin de btc ye destek vermeye başlaması ile yeniden bir çıkış yapacak gibi geliyor ama bundan sonra belli bir yerlerde daha sabit kalmasını bekliyorum
bora19
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 12, 2018, 12:10:51 AM

herkez yükleşi bekliyo zarar eden çok ama çoğu kişi kaar edecek onlarda cesurlar
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208

View Profile
February 13, 2018, 01:22:21 PM

en yukarıya zıplamak için önce kendinizi en aşağı çekersiniz  Wink coinlerde de bu durumu seziyorum sene başları aşağıda sene sonlarına doğru zıplamalar
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
February 13, 2018, 01:27:30 PM

ALT cinler mart ayı ortasından haziran ayına kadar kademeli olarak yükseltilecek .Bitcoin ise haziran ayına kadar 15-16 bin dolar seviyelerine kadar getirilecek ,haziran ayından sonra ara ara sert çıkışlar ile sene sonuna kadar 140 bin dolara kadar yükselecektir.

tatanga54
Newbie
*

View Profile WWW
February 13, 2018, 01:48:21 PM

Haziran ayına kadar ben şahsen btc den sert bir yükseliş beklemiyorum. Şimdiki 8-9 ka seviyelerinden haziran ayına kadar 13 k seviyelerine gelip temmuzdan itibaren büyük bir ivme kazanıp uçuşa geçecektir.2018 yılı içerisinde bye nin 200 k seviyelerine gelmesi bekleniyor.
matrixturk
Full Member

View Profile
February 13, 2018, 08:53:07 PM

Yükselişin çok sert olacağını sanmıyorum. yazın başına kadar yavaş yavaş yükselecek ondan sonra bir sıçrama yapacaktır ama senin anlattığın gibi çok sert olmayacaktır. Yatırımcılara alım fırsatı verecektir diye düşünüyorum.
wallet
Full Member

Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 14, 2018, 05:47:26 PM

Son gelen haberlere dikkat edersek yükselişin yakında geleceğini ve sert olacağını anlarız büyük oyuncular düşük fiyatlardan yeterince kripto para birimi toparladılar.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
ARHN2000
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
May 25, 2018, 12:41:43 PM

evet oyle gözüküyor ilgi bekleniyor olucak. gibi 2-3 aya yükseliş gorucez gibi düşünüyorum bide oyuzden yatirimimi bekletiyorum .
bluemylife1907
Member
**

View Profile
May 25, 2018, 12:45:42 PM

Bende ayını düşüncedeyim , piyasa boğa durumuna geçer ise eğer ,fiyatlar aniden yukarı fırlayıp prim yapabilir , fakat bu çıkış için biraz daha zamana ihtiyaç var gibi , bir türlü ayı piyasasından maalesef çıkmadık.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142

View Profile
May 25, 2018, 03:13:57 PM

gelecekse gelşin şu dönem yeteri kadar stok yaptık bakalım ya kazanır ya kaybedeceğiz hayırlısı ancak bekle bekle gelmedi gitti şu yükseliş.
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239

View Profile
May 27, 2018, 12:38:18 PM

Konu şubat ayı gibi açılmış sanırım 3 ay bitiyor doğru düzgün bir kıpırdama görünmedi ki son bir haftadır da düşüş devam ediyor ,bu son düşüşe kadar bende sert çıkış olur diye umuyordum şuan pek olası durmuyor gibi.
Otisabi
Member
**

otisbey

View Profile
May 27, 2018, 01:22:37 PM

birden aşırı bir şekilde yükseliş grafiği göreceğimize ihtimal dahil vermiyorum düşük bir piyasa ile devam edilir gibi uzun bir günler böyle gider ama 2019 da artış göstereceği muhtemeldir

alchera
Newbie
*

View Profile
May 27, 2018, 01:51:36 PM

artış sert yumuşak fark etmez bi şekilde yükselsin..şekil yapmasın bize..artistt
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424

View Profile
May 27, 2018, 01:54:06 PM

Yay ne kadar gerilirse ok o kadar ileri gider. Yükselişin sert olmasını istiyorsak düşüşün olabildiğince uzun ve kasvetli olmasına katlanmamız gerekiyor. Eğer yükseliş bu sonbahara değil de gelecek seneye ertelenirse daha etkili olabilir. Hepimiz bazı konularda sabırsızız ama bu piyasada sabreden kazanıyor.
jasernity
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
May 27, 2018, 02:05:27 PM

hızlı koşan atın ... seyrek düşermiş derler. geçen sene 20x yaptı da ne oldu. 8-9'lardayız hala. 20'yi zorlasa ve hatta geçecek olsa o zaman bekle-gör yapan yatırımcılar yeniden dönüş sağlar. Hızlı ve soluksuz yükselişler pek bitcoine yaramıyor, ona yaramıyor ise zaten diğerlerini de etkilediğinden hiçkimseye yaramıyor. daha sakin gidilir ise rekorlar uzun soluklu olabilir.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
May 27, 2018, 03:07:18 PM

Olamamış. Şubat ayında açılmış konu, o zamandan beri bir hareket yok. Uzun süre de olmayacak gibi. Yaz ayları tüm piyasalarda durgun geçer. 15-20 gün kaldı, sonrası piyasa biraz geri çekilip, tüm yaz hacimsiz geçecektir.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
May 27, 2018, 05:08:13 PM

Geçen sene kârını alan aldı köşeye çekildi fırsatın değerlendirilmesi bir yetenektir daha fazlasını isteyenler ise maalesef terste kaldı, bu yıl hareket olmasada gelecek yıl olur borsa sabır işi değil mi.
Razor5
Full Member

View Profile
May 27, 2018, 05:18:48 PM

Şu an azıcık duruldu gibi gözüküyor ama tekrar bir sıçrayış yaşanacaktır bence kesinlikle çünkü euro hala yükseliyor,dolarda fazla rahat durmaz gibi bence.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Gocu
Member
**

Activity: 302

View Profile
May 27, 2018, 05:36:19 PM

Bekliyoruz ama bir türlü büyük yükseliş yaşanmıyor.O kadar çok al satçı var ki bitcoinin bir yere gideceği kalmadı.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
May 27, 2018, 07:54:38 PM

vallahi yükselsinler de yapsınlar artık şu yükselişi zaten hepimiz iyi mecralarda bekleme yaptığımızı düşünüyorum alım fırsatı olmasa da pek koymaz bize.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
May 27, 2018, 08:14:30 PM

Altcoinleri yıkacak seviyede bir Bitcoin sert yükselişi olmaması dileğim, öyle olsa bile hacimli yükseliş gelsin yön belli olsun o bile yeter bize.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
abernaty
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:25:23 PM

Subattan bu yana sert bir yukselis beklentisi var fakat gelmiyor 7 bin dolardan 9 bine cok guzel geldi fakat 10 bin dolari gecemedi. Bundan sonra nasil olacak bakalim.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
B.aksoy
Member
**

Activity: 308

View Profile
May 27, 2018, 08:40:22 PM

Hepimizin bir beklentisi var o yonde. Ama bu sadece beklenti şeklinde kalacak gibi. Forumda 10 tane bu sefer ciddi yükselecek şeklinde başlık var ve nerdeyse hepsi bos tahminler. Neden yukselis sert olacak diyoruz geçen sene öyle oldu deniliyor. Mantıklı bir açıklama.
fragilesun
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:45:25 PM

Sanki yükselişten daha çok düşüş trendinin devam ettiğini düşünüyorum. özelikle bu işlem hacmiyle pekte yükselecekmiş gibi görünmüyor.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
hunter17
Jr. Member
*

Merit: 8

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:47:52 PM

O yukselis beklendigi kadar sert olmadi maalesef umarim sadece hazirlik olmustur. Yeniden yasanacak olan yukselisten bekletim cok.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:57:58 PM

Ben cok kisa bir surede bekliyorum o sert yukselisi. Yeterince hazirlik yaptigini dusunuyorum artik vakti gelmistir bence.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
canpare
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:58:19 PM

Yukselis sert olacak ama ne kadar surecek. 7 binden 10 bine kadar geldi fakat gecemedi. 10 bin dolari bir gecse iste o zaman gumbur gumbur geliyor diyebiliriz.
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 27, 2018, 10:20:02 PM

bence yükseliş sert olursa altcoinler pek sert yükselemez geçen gördük bunu ve hep de görüyoruz yani bitcoin sert yükselirse altcoinler afallar ki hep öyle oluyor.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 27, 2018, 10:33:47 PM

piyasa çok uzun zamandır resmen sürünüyor. bi ara kıpırdar gibi oldu ama çok kısa sürdü. birçok kişinin umudu kalmadı yükselişten. bir süre daha böyle gidecek gibi duruyor.

,........
Karides
Newbie
*

View Profile
May 27, 2018, 11:49:59 PM

Düşüşü sert olduğundan dolayı çıkışı da sert olacaktır
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
May 28, 2018, 03:27:45 AM

Bitcoin ve altcoinlerdeki hızlı yükselişin temmuz ayından itibaren olacağını tahmin ediyorum.piyasalar ancak o zamana kadar kendine gelir.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
May 28, 2018, 03:37:46 AM

Valla yükseliş hızlı olur, düşüşler yedire yedire olur demişsinizde, ocak ayındaki düşüşü yabana atmamak gerek, düşüş baya bi sert olmuştu. Tabi düşüşten önceki yükseliş gerçekten yazdığınız gibiydi, bu defa da öyle olması muhtemel.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
May 28, 2018, 10:59:26 AM

Zaten piyasada düşüş de sert oluyor yükseliş de tam beklemeye geçiyorsun elindekilere güvenip sonra piyasaya sert bir yaptırım uygulanıyor panikleyip satmadıgın ve beklemeye devam ettiğinde yükseliş furyasında buluyorsun kendini.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 28, 2018, 11:04:09 AM

O kadar fena battık ki.Nasıl çıkacağız bilmiyorum.
Bu yükselişin öyle böyle değil anormal bir hal alması gerekiyor .Zararı çıkartmak için bile.
Kaç aydır sadece bir düşüş var başka bşey olduğu yok
cessumnuf
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 01:42:57 AM

yükseliş sert olacak demişsiniz ben onu düzelteyim yükselmeyiş dert olacak, hala yükselmiyor ne zaman yükselecek?
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
August 26, 2018, 03:06:38 AM

2X görmeyi bile dört gözle bekler olduk, yılın başından bu yana ha bugün ha yarın yükselir derken kaşıkla gelen para kepçe kepçe geri gitti.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
August 26, 2018, 05:13:57 AM

İnşallah öyle olur umudumuz o yönde. Normal seviyeye gelmesi için bile altcoinlerin en az x3 yapması lazım bence.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Underreal
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 26, 2018, 06:43:23 AM

yükseliş sert olacak da kimse alamayacak öylemi ya sen anlık takipçileri unutmuşsun herhalde 7/24 elinde telefon tablet 1 kuruşluk sükselişleri takip edenler var naısl alamayacak

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
mynet
Member
**

View Profile
October 04, 2018, 04:06:42 PM

Yükselişin nasıl olduğu ile çok ilgilenildiğini sanmıyorum ,yükselsinde nasıl yükselirse yükselsin ,bu piyasada yer alan birçok kripto yatırımcısı işi gücü kripto paralar olmuş bence her türlü piyasanın yükselişini anlarlar.

cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 04, 2018, 06:46:23 PM

Yükselişin çook sert olması düşüşü de aynı oranda sert kılıyor yavaş adımlarla ama istikrarlı bir yükselişin olmasını daha faydalı buluyorum, gerçekleşir gerçekleşmez orasını bilemem ama piyasaya olan güvenin kırılmaması lazım

Lethapudi
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
October 04, 2018, 07:50:30 PM

Aylardır bugün yarın yükselir diyerek beklediğinden dolayı elindekiler eriyen yatırımcıların zararını kısmende olsa giderecek kadar yükseliş olsa şimdilik moral olacak. Bu yıl böyle kapatacak gibi görünüyor ama her gün bir sürpriz bekleyişimiz bitmiyor, piyasanın karakteri bu beklentimizi körükler nitelikte.
cyhngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 05, 2018, 03:00:10 AM

doğruluğunu hala sürdüren bir önerme bu.. amiyane bir ifadeyle iyi sıçrayabilmek için iyi düşmek gerekiyordu. çok güzel düştük bakalım yükseliş ne zaman bulacak bizi.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
eller55
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 05, 2018, 05:41:07 PM

Piyasa zaten aylardır düşüyor ,yatırımcıların yaptığı  zararın haddi hesabı yok ,bu zararı bir nebze olsun kapatabilmenin zaten tek yolu sert bir çıkış olması ,yoksa hepimizi hali harap.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
October 05, 2018, 06:32:03 PM

Bana da öyle geliyor ki bitcoin ve altcoinlerin yükselişine ayak bile uyduramayacağız. Çok sert bir dalga geliyor sanki. Aslında şimdilerde tam maliyetlenme zamanı. Hazır hepsi ucuzken parça parça toplamak gerekiyor

▔▔▔▔▔
brsaltun
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 05, 2018, 09:33:13 PM

"ABD merkezli dünyanın önde gelen bilişim teknolojisi şirketi IBM, Singapur merkezli nakliye şirketi Pacific International Lines (PIL) ile gerçekleştirdiği yeni işbirliği ile blockchain teknolojisi yoluyla konşimentoyu dijitalleştirmeyi hedeflediğini duyurdu. IBMin yanında, Malta Finansal Hizmetler Denetim Otoritesi, ConsulCoin Kripto para Fonuna lisans vererek, blockchain teknolojisi ve ana kripto para birimlerine dayalı finansal ürünler ve şirketler için oluşturulan ilk Avrupa merkezli ve regüle edilen kripto para birimi fonunu onayladı.

Kripto para birimleri piyasaları ve blockchain teknolojisini olumlu yönde etkileyen haberlerin ardından piyasadaki artış yerini düşüşe bırakırken, 113 milyar 848 milyon dolarlık piyasa hacmiyle piyasanın belirleyicisi Bitcoin, son 24 saatte yüzde 0.09 düşerek 6,578 dolara geriledi."

Piyasada aslında olumlu haberler olsa da yinede bazı kripto paralarda düşüş olduğu görülmüştür.

1.Bitcoin yüzde 0.09

2.Ethereum yüzde 0.90

3.Ripple yüzde 2.86

4.Bitcoin Cash yüzde 1.90

6.Stellar yüzde 0.54

7.Litecoin yüzde 0.80

9. Cardano yüzde 0.86

10.Monero yüzde 0.32 düşerken

5.EOS yüzde 1.64

8.Tether yüzde 0.06 arttı.

asında hep bir artış beklenirken bu düşüşün sebebi ne olabilir demicem çünkü bir anda fırlama olucak aslında haberin ayrıntısına bakıldığında kripto paralar için hep olumlu beklentiler gelişmekte.

iccel
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
October 06, 2018, 12:57:24 AM

Haber ve haberleri yorumlama da haberin bir yönünü abartacak biçimde ortaya koyarsak bundan etkilenip işlem yapacak arkadaşların zarar edebilecegini düşünerek hareket etmeliyiz.Böylece hem piyasanın gelişmesine katkıda bulunmuş oluruz hemde başka insanlara zarar verme olasalığımız azalır.

ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
October 06, 2018, 12:25:03 PM

Haber ve haberleri yorumlama da haberin bir yönünü abartacak biçimde ortaya koyarsak bundan etkilenip işlem yapacak arkadaşların zarar edebilecegini düşünerek hareket etmeliyiz.Böylece hem piyasanın gelişmesine katkıda bulunmuş oluruz hemde başka insanlara zarar verme olasalığımız azalır.

Başkasının sözüyle hareket eden her türlü kaybetmeye mahkumdur. Haberleri kendi analiz edemiyorsa, kendi yatırım kararlarını kendi veremiyorsa zaten bu piyasada kazanamaz.
Yükseliş sert ve kısa mı olacak yoksa yumuşak ve uzun mu olacak o konuda emin değilim. Emin olduğum tek bir konu var, yükseliş olacak.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Peao
Legendary
*

Activity: 1320

View Profile
October 06, 2018, 01:42:54 PM

umarım bu beklentiyle 8 aydır beklemiyorsunuzdur hocam. Allah hepimize sabır versin, zor günler geçirdik. acaba bitti mi artık yükseliş trendine giriyor muyuz.

anket yapılsın şu an;

kimse sert yükseliş beklemez, yavaş yavaş.. Smiley bu kadar sabrettik bir yıl daha ederiz. lakin volatilite çok olmasın, hacimimiz yüksek trendimiz yukarı dengeli olsun. Cheesy
zorbey
Member
**

Merit: 33

View Profile WWW
October 06, 2018, 06:10:54 PM

Çok sert yükselişin olmasını istemiyorum açıkcası. Çünkü ne kadar sert yükselirse bu durum yükselişin kalıcı olmasını engeller. Ben yavaş yavaş ama kalıcı yükselmesi taraftarıyım.
campeck
Sr. Member

View Profile
October 06, 2018, 06:46:44 PM

Nasıl olacağını bilemeyiz, artık bir yükseliş olsunda nasıl olursa olsun artık diyecek şekli şemali aldık. Hamur gibi yoğrulduk piyasada bu yıl, 2017 yılının gazı ile bütün parayla oraya buraya dalıyorduk, netice şimdi fiyatlar düşük alıma cesaret edemiyoruz çoğumuz.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490

View Profile WWW
October 07, 2018, 01:16:37 PM

bu kesin fakat önemli olan biraz da yükselişin ne zaman olacağıyla ilgili. sadece piyasa değil insanlar da depresyona geçti çünkü.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 07, 2018, 05:01:29 PM

Her gün iyi niyetli yazıları okuyorum.Ama umudum kalmadı resmen Sad tamam teknoloji harika ama kazandığımız tüm paraları geri aldılar.Kredi borcunu zor öder oldum.
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 07, 2018, 08:44:31 PM

Maalesef son zamanlarda olan kripto para piyasası küçülmesinden sonra borç alarak yatırım yapanlar zarar etti. Yükselişi bekleyecek kadar zamanı olmayan satış yapıp çıkarak zararını azaltabilir. Boğa sezonu geç gelebilir.
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 07, 2018, 08:58:13 PM

Yükselsin de alım fırsatı vermesin. Biz alacağımızı aldık zaten. Ama katılıyorum yükseliş çok ama çk sert olacak. Geçen seneki gibi.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
October 09, 2018, 03:40:48 PM

Yükselişin çook sert olması düşüşü de aynı oranda sert kılıyor yavaş adımlarla ama istikrarlı bir yükselişin olmasını daha faydalı buluyorum, gerçekleşir gerçekleşmez orasını bilemem ama piyasaya olan güvenin kırılmaması lazım

şu açıdan da bakılabilir. yükseliş çok sert olsun, 20,000'i rahat geçer örneğin 23,000 dolara gelir ve oradan 20,000'e gelerek bir süre orada gezinir yoluna daha sakin devam eder. bitcoinde geçen sene başlayan çok sert yükseliş 20x yapmasına sebep oldu ve geri çekilme de 6000'e kadar oldu.
1453ist
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 09, 2018, 05:19:42 PM

Zaman çok hızlı akıp gidiyor ,10 aydır süren düşüşe rağmen biz bu düşüşe piyasanın dibe çakılmasına nasıl dayanmışız hayret edersin,bu kadar sabra artık kripto dünyasının yatırımcısını yüksek katlar ile ödüllendirmesi şart oldu.

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
October 09, 2018, 06:12:23 PM

yaw ne kadar yüksek olabilir ki. 6600 dolar ve 24 saat içerisinde 12000 dolara mı gelecek. hayır tabi ki. pump başladıktan 24 saat içinde pump başlangıç fiyatından daha yüksek fiyat olsa da yine de fırsat önünüzde duracak.

freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
October 09, 2018, 11:33:05 PM

bende bu düüşünceye katılıyorum sene başından beri beklenen bir yükseliş durumu var. büyük ihtimalle diğer yatırım enstrümanlarından çıkan para buraya aktığında yükseleceğiz.
sofikurban
Member
**

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:56:47 AM

Kripto piyasası için genel bir yükseliş gelmesi bu yıl içerisinde zor gözüküyor ,bir kısım koinlere 2-3 x pump yaptırım sonra geri çekmeye başladılar ,şansımıza inşallah bizde bundan faydalanırız.

samgizsu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 10, 2018, 04:53:40 PM

Hocam yükseliş ve artış kelimelerini düşüş ve azalma olarak değiştirseniz on numara bir tespit yapmış olurdunuz. Ama zaman kavramını saymazsak er geç dedikleriniz olacaktır.

heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
October 10, 2018, 08:01:49 PM

Bir yıldır bu başlıkta yazılana ilişkin fikirler ortaya atılmış olsa da artık tahminler düşmeye başladı. Piyasaya giren para göremiyorum ben; bir coinden başkasına akıyor ve genellikle de Bitcoine akıyor para. Coinmarketcap de yer alan bitcoin dominansına bakarsanız şu an %53 seviyelerinde; bu düşmüş hali. Şayet bir bitcoin boğası gelirse öncelikli para yine bitcoine gelecek sonrasında altcoin hareketlenmesiyle para yön değiştirecek.
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
October 10, 2018, 08:21:25 PM

Kesenin agzini sonuna kadar actik yukselisin gelmesini sabirsizlikla bekliyoruz.  Yavas yavas yukselsin ama,  altcoinler darma duman oluyor yoksa.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
October 10, 2018, 10:27:37 PM

Herkes yükseliş bekliyorsa tersi olur durumu vardı, şimdi ise kim ne bekliyor durum karışık. Fiyatlar hemen hemen dibi buldu olağan dışı durumlar gerçekleşirse daha dibide vardır ama genelde dipte, yükseliş nasıl isterse öyle gelsin yeter ki.
fullypak
Legendary
*

View Profile
October 14, 2018, 08:24:27 PM

Öyle 2018 senesi geçti gitti market tepeden çeyreğe düştü 2.5 kat arttı tekrar şimdiki seviyeye geriledi benim için enteresan yıl oldu 2018. 2019 ile 2020 öngörülerim pazarın iyileşme  büyüme göstergelerinin tekrar geri döneceği şeklinde.
srknzk
Jr. Member
*

Activity: 119

View Profile
October 14, 2018, 08:36:15 PM

Yaklaşık 4-5 aydır beklenen bir yükseliş var ve bir bakıma şehir efsanesi haline geldi. Önemli bir gelişme olmadan ve yeni büyük oyuncular yatırım yapmadan bir yükseliş beklemiyorum ben açıkcası
naz14
Member
**

DAO Maker

View Profile
October 14, 2018, 10:05:19 PM

Sert yükseliş. İlginç bir söylem şekli  Smiley Pek sanmıyorum ama inş. dediğim gibi olur. Ben piyasanın yavaş yavaş toparlayacağı düşüyorum. Umarım düşüş kısa sürer.
Bitcoinin ya da alternatiflerinin bir gecede inanılmaz yükselişler yaşadığı zamanları buradaki arkadaşlar yakından gördü. Gelecek yükselişin farklı olacağını neden düşünüyorsunuz?
  Yükseliş ne zaman başlar? Hatta bu sene yükseliş görecek miyiz? bunlar doğru sorular bence. Ama yükselişin sert olacağı bir genel tespit. Balinalar asla ucuza mal kaptırmazlar. Bu da genel bir tespit.  Balinalarla yüzersiniz umarım Smiley
fullypak
Legendary
*

View Profile
October 19, 2018, 06:47:15 PM

Evet geldik yükseliş konusundaki tahminlere. Uzmanların geneli 2019 yılı ilk çeyreğine işaret ediyor EFT vadeli işlem açığa satış borsa dışı OTC pazarı seçenekleri pazarın geleceğine yön verecek.
brsaltun
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 19, 2018, 08:24:04 PM

Ne zaman başlıcak dersiniz yükseliş, hep bir yükseliş trendinde bekliyoruz ama bir turlu bu yukseliş başlamadı dolarında duşmesiyle tl bazında daha bi düşüşe başladı artık kırmalı mı kırmamalı mı  ?

eller55
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 19, 2018, 09:06:40 PM

Geçmişe dönüp baktığımızda evet yükselişler hızlı bir şekilde olmuş ,düşüşler ise kısmi sert aşağı çekilmeler ve sonrasında ise yedire yedire dibe çekmişler ,bir an önce yükseliş başlasında nasıl yükselirse yükselsin.

Mstulu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 20, 2018, 06:38:02 AM

Piyasa şuan için yavaş adımlarla eski haline dönme yolunda ilerliyor.Dikkat çekmeden toplanılan mal adamlara daha çok kazandıracaktır.Vakti geldiğinde belkide beklenilen sert hareketler de gebilir ama,şuana kadar benim izlenimim kimseyi uyandırmadan bazı coinlerin toplandığı ve boğa geldiğinde acayip bi şeklilde patlayacağı.
Rdu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 20, 2018, 08:34:49 AM

Ben anlık ve hızlı bir yükseliş olmasını beklemiyorum. Neden olduğunu da açıklayayım. Kripto para piyasasında o kadar çok para alıp pusuda yükselmesini bekleyen yatırımcı var ki, kısa sürede havadan para kazanmak istiyorlar. Buna izin vereceklerini hiç zannetmiyorum. Bir şekilde aşırı yükselecek olsa bile önüne geçerler. Dengeli yükselmesini sağlarlar.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
cyhngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 21, 2018, 04:08:46 AM

Kendinizi bir şeylerin olacağına inandırmaktan vazgeçin arkadaşlar lütfen. Bunu hem iyi manada hem kötü manada yapıyorsunuz ve psikolojinizi iyiden iyiye bozuyorsunuz.

token10250
Member
**

View Profile WWW
October 24, 2018, 06:28:02 PM

Yükseliş sert olmayacak bana göre yükseliş göreceğim kısmen sonra ardından düşmeler gelecek. Kendimizi şartlamayalım. Kripto piyasası nereye gideceği kestirilemeyen fenomen.
Prott
Member
**

Merit: 32

View Profile WWW
October 24, 2018, 06:55:14 PM

Adam konuyu neredeyse 9 ay önce açmış ki o zaman ki düşüşler sinek ısırığı gibiydi o zaman bile yükseliş beklentisi varmış. Şimdi o boğada ki ATH leri bir kenara birakalım, geçen şubata geri dönebilsek keşke diyeceğimiz bir piyasadayız malesef.

1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
October 25, 2018, 11:19:08 AM

Bitcoinde yükselişler genellikle hep sert şekilde gelişmiştir. Alt kinlerde se bu sefer fiyatları yavaş yavaş yukarı çekeceklerini ve ara ara puma yapıp belli bir fiyatta tutacaklarını sanıyorum.

beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
October 25, 2018, 05:10:44 PM

ben aksini düşünüyorum. bu zamana kadar neyden ümit etsek fos çıktı. elimizde de şimdilik sadece ralli var. sert yükselişten ziyade ufak ufak artacağını düşünüyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
etzecet
Jr. Member
*

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
October 25, 2018, 07:39:02 PM

Zaten bu durumu kestirebilsek bu piyasadan çok para kaldırmıştık; ben piyasanın eskiye nazaran daha oturaklı bir şekilde ilerlediğini düşünüyorum. Umutsuz olmaya gerek yok ama çok fazla yükseliş, beklentisine de girmemek gerek.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 25, 2018, 08:40:46 PM

Düşüş de çok sert olabilir bu piyasada her şey mümkün, her durumu nazara alarak adım atmak lazım sonra terste kalıp hareket çekilen biz olabiliriz. Kendimizi en kötü senaryoya göre ayarlayıp iyisi de gelirse ne hoş deyip geçmeliyiz.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [All]
  Print  

Jump to: