Bitcoin Forum
May 24, 2024, 09:30:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin düşerkende sevindiriyor!  (Read 639 times)
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
February 14, 2018, 04:21:04 PM

Harika bir yatirim araci olmus durumda hemde. Eminim bir cok yeni yatirimci biz kadar sevinmese de. Burdaki yazilari okuyup akilli hareket edenler ve sabredenler en cok sevinecek olanlardir.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 14, 2018, 07:40:09 PM

Forum mesajlarını dikkatli bir şekilde takip edenler yatırım yapma ve kripto para satma zamanlarını doğru tahmin edebilir. Düşme olmadı önce ciddi uyarılar forum sayfalarından yapıldı. Şimdi de genelde alım tavsiyesi veriliyor.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Asber (OP)
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 17, 2018, 08:06:04 AM

Arkadaşlar bu iş stres ve heyecan yönetimidir. Birde gerçekten en az 6 ay unutacaginiz veya kaybetseniz bile uzulmeyeceginiz bir parayla bu işe girmek gerekiyor. Çünkü sabreden bu piyasada çok kazanır.
Peki var mı dusustede sevinen ,6000 lerden 10000 lere geldik %67 artış demek bu. Tabi burada bu artışa burun kiviran çok olur ama başka piyasada var mı acaba böyle bir getiri
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
February 17, 2018, 09:23:55 AM

Düşüş yaptığı günleri fırsat olarak görüp alım yapanlar şimdiden sonra sevinmeye başlayacaklardır. 20 bin dolarda çok uzak değil sabreden kazanacak.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
February 17, 2018, 03:07:44 PM

farklı bir bakış açısıyla yaklaşmışsın ama kimse kusura bakmasın beni hiç sevindirmedi.bir an önce yükselmeli, rekorunu kırmalı..
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 17, 2018, 04:42:53 PM

Bana kalırsa bu durum bir fırsat, bakalım göreceğiz ne olacağını.
kingofrogues07
Member
**

Activity: 140
Merit: 13

View Profile
February 17, 2018, 05:53:16 PM

Bana göre BTC'nin önünde 2 yol var. Birisinin sonu balon fiyatlama sonrası sağlam bir düşüş diğerinin sonu ise üst limit yok.

1 - Nasıl altın devletlerin para arzında karşılık olarak merkez bankalarında saklanıyorsa bir değer olarak bir şeylerin karşılığı anlamına geliyorsa, ilerde BTC crpto currency'lerin altını olacak. Şu anki crypto paraların birçoğu anlık transactionlar için kullanışlı değil. İlerde saniyelik transactionlara sahip(waves benzeri) günlük alışverişlerde kullanımı müsait coinler alışveriş amaçlı kullanırken bunların karşılığı BTC olarak bir yerlerde saklanabilir. Çünkü piyasada anlamsız bir coin arzı var. İpini koparan bir coin çıkarıyor devletlerin karşılıksız para basmasından hiçbir farkı yok. Dolayısıyla bir yerde bunlar piyasadan silinip BTC karşılığı piyasaya sürülüp gündelik alışverişlerde kullanılacak coin'lerin ortaya çıkacağını varsayıyorum.

2 - Pek olası görmediğim senaryoda BTC merkezi rezerv para olamaz ve sadece ödeme aracı olarak kalmaya devam eder. Transaction fee'si ve süresi yüksek sayısı çok az bir coinin alışverişte kullanılışı pek mümkün olmayacağı için 2-3 yıl önceki belki dahada düşük fiyatlara geri döner.

Benim öngörüm 1. seçeneğin olacağı yönünde...
digital1755
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
February 17, 2018, 06:06:32 PM

Bitcoin düşerek alım avantajı yarattı, eskiler çoktan 6 binlerden topladı. Yeniler 8 binlerden giriş yaptı. 11 bine doğru giden fiyat toparlanmanın geldiğini kanıtladı. Eski ath lerin geri gelmesi uzun sürmeden olabilir.
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
February 17, 2018, 06:27:20 PM

Bu fırsatları değerlendirmeyenler bitcoinin tekrardan artışa geçtiğinde ağlayacaklar. Keşke alsaydık deyip ah vah edecekler ama iş işten geçmiş olacak.
Piyasanın belirsiz olduğunda para kazanmak her zaman daha kolay olur. Yeterki doğru yerde doğru hamleleleri yapabilecek kadar tecrübeniz olsun.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
February 17, 2018, 10:20:36 PM

Söyledikleriniz çok doğru, zaten insanları tren kaçtı, şans kaçtı diye gaza getiren kişiler para kazanıyor piyasada. En doğru şey heyecanlanmadan sabırla doğru zamanı beklemek. bana kalırsa 10 gün önce bitcoin tam alınacak zamanındaydı.
kutsal_money
Member
**

Activity: 154

View Profile
February 17, 2018, 10:25:38 PM

Piyasayı ve iniş çıkışları kullanmasını bilen birisi inişte de çıkışta da mantıklı hareket ederek sevinmeyi biliyor ama ne yazık ki ben şuan için öyle bir pozisyon da değilim
linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
February 19, 2018, 08:51:42 PM

Borsa bot programları başımıza bela oldu. Borsa bot programları yüzünden para kazanmak çok zor. Piyasa düşerken para kazanmanıza engel oluyor, bot programları yüzünden borsadan bunaldım sıkıldım uzun vadeli yatırım yapacağım.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 22, 2018, 11:22:34 PM

Alım fırsatını kaçıranlar için tabi ki sevindirici bir gelişme. 20 bin dolar seviyelerinde iken alım yapmak insanlara cazip gelmiyordu. Şimdi 10 bin doların altına düşmek üzere ve yatırım yapmak isteyenleri sevindiriyor. Gayet doğal bir durum.

[/center]
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
February 22, 2018, 11:47:16 PM

Bitcoin düşerken ağlamak yerine bu fırsatı nasıl değerlendirebilirim diye düşünüyorum ve genelde düşüş sırasında eldeki kriptoparalarımı Satoshi bazında kârdaysa elden çıkartıyorum.. Bitcoin bana göre şu an dünyadaki en güvenilir yatırım aracı.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 23, 2018, 12:02:55 AM

Nasıl ki çıkış birilerini sevindiriyorsa inişte birilerini sevindirecektir. Bu işin doğasında bu var maalesef. Çok anormal bir durum değil. Düşüş birilerine alım fırsatı oluşturdu.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
February 23, 2018, 08:38:10 AM

Tamam inerken de sevindik uzulmedik ama yeniden yukselmeye baslasa artik ve yukselirken de sevinsek cunku hasret kaldik 2 aydir. Cikti cikacak sicrayacak az kaldi derken 10 bini bile dogru duzgun gecebilmis degil. Mart haziran arasi umarim bol yukselisli gecer.
bora19
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 23, 2018, 09:12:33 AM

kesinlikle haklısın kardeşim katılıyorum
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 23, 2018, 09:59:56 AM

Bitcoin düşerkende yatırım yapmayı düşünen insanları evet sevindiriyor ama bitcoin sahibini maalesef üzüyor bakalım bu sene kaç kişi zengin olabilicek belki o talihli içersinde oluruz Smiley

wanhun
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
February 23, 2018, 02:32:22 PM

Beni düşerken sevindirmiyor ama alım yapmak isteyenleri tabi ki sevindiriyordur. Bu sene yeterince düşüş yaşadık artık yönünü yukarılara doğru çevir sevgili bitcoin. Grin
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
February 23, 2018, 04:28:32 PM

Doğru tercihler yapıldığı zaman uzun vadede her zaman gulebiliriz. Sadece dikkatli olmak ve iyi araştırmak lazım
 Öğrenmek lazım neyin ne olduğunu bilmek lazım. Niçin yapıyoruz ? Amacımız olursa ona göre hareket ederiz
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: