Bitcoin Forum
June 20, 2024, 05:59:29 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Evleri  (Read 1001 times)
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
February 12, 2018, 08:56:29 PM

Üzülerek söylüyorum ama ilk önce öldürürler sonra gömerler sonra paralarını çalarlar bizde . Götü kurtardık diye seviniriz .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
February 13, 2018, 08:57:45 AM

Ev arkadaşın da sanal para ile ilgileniyorsa evde sabah akşam kriptopara konuşuluyor zaten. Arkadaşlarının arasında ilgili olan olsun ya da olmasın evine misafir geldiği zaman muhabbet oraya kesin kayıyor hele bitcoin yükselmeye başladığı zamanlar.
En önemlisi disiplinin olacak ne sen arkadaşının ne de arkadaşın senin şahsi bilgisayarına dokunmayacak. Bir şey yapacağından değil ama bir dalgınlıkla keylogger girer, virüs girer zan altında kalmaya gerek yok.
Daha sonra kimse kimsenin nesi var bilmeyecek. gerek yok.
Telefonun şifresini vermeyeceksin kimseye. ne kadar yakın olsa bile gerek yok.

Ben bunu ev arkadaşın veya arkadaşın çalar diye söylemiyorum. Yanlışlıkla silebilir. yanlış bir program yükleyebilir. yanlış sitelere girebilir. Gerek yok riske girmeye.
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 13, 2018, 09:28:53 AM

bu kadar kitlesel bu kadar birlik ve kalabalık bir oluşum içinde olmaya gerek yok bence. bunun yerine daha çekirdek gruplarla belli zamanlarda küçük söyleşi toplantı yemek vs. gibi etkinliklerde bir araya gelmek daha işlevsel ve sağlıklı olabilir.
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 13, 2018, 12:07:28 PM

bu kadar kitlesel bu kadar birlik ve kalabalık bir oluşum içinde olmaya gerek yok bence. bunun yerine daha çekirdek gruplarla belli zamanlarda küçük söyleşi toplantı yemek vs. gibi etkinliklerde bir araya gelmek daha işlevsel ve sağlıklı olabilir.

Bir kaç tane güvendiğin kişiler ile sadece muhabbetini edebilirsin ortak paydada . Yoksa sıkıntılı .
Grun Haus Maschinen
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
February 13, 2018, 12:35:03 PM

Aranizda kripto evi olan var mi? Hangi bolgede ne tarz bir ev? Kac kisi kaliyorsunuz? Neler yapiyorsunuz? Faydali mi? Nasil daha faydali olurdu?

Benim odtu civarina kripto evi acma planim var. Data toplamaya calisiyorum. Ayrica eger Ankarada iseniz ve kabul ederseniz gelip gormek de isterim.

Huh Huh Huh
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 13, 2018, 01:03:19 PM

dikkat edin beyler içeri atılabilirsiniz Smiley hayır polise dicen abi o kripto bildiğin kripto değil anlamicak tabi ki fetöden içeri girersiniz Smiley
- sen : abi bak bi sistem var para gönderiyosun ücreti çok düşük , hızlı hem de . block lıyor sistem ortan zincir oluşuyor.
- polis : bylock mu ? kesin fetöcü bu al al al..

ciddi söylüyorum güme gidersiniz..

burakalp
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 1

View Profile
March 02, 2018, 05:17:03 AM

Bende ilk defa duydum bu olayı bir işe çevirerek düşünülmüş bir uygulamaysa mantıklı diğer yönden mantıksız geldi.

[ iShook ]THE NEW ENGINE FOR LITERARY SOCIAL MEDIA ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ►►PRE-SALE | Jan 8th, 2018 ◄◄ (http://ishookico.ishookoffer.com)
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
March 02, 2018, 06:13:20 AM

Daha nereler göreceğiz bakalım Smiley Hayatımda ilk defa böyle bir şey duydum. Hadi mining tesisi filan duydumda kripto evi nedir hocam Smiley  tabi yanlış da anlamış olabilirim sanırım al sat borsa evi gibi olacak.  Smiley
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
March 03, 2018, 12:42:58 PM

Tehlike çanlarının çalacağı ev olur. Bence ülkemizde olmaması daha hayırlı  Wink

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
tranqella
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
March 04, 2018, 11:58:28 AM

Çok fantastik olmuş. Ama çoğu kişi artık sosyal medyadan sürekli iletişim halinde neden onca kişi bir eve tıkılmak isterki  Grin
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
March 04, 2018, 09:24:37 PM

ilk defa duydum değişik bir fikir. Bizim ülkemizde tutmaz bu. biri kazanıp diğeri kaybederse ne olacak? kardeşler arasında bile sorun olan bir memlekette yaşıyoruz.
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
March 04, 2018, 10:23:20 PM

Bu ülkede 50 kuruş için adam bıçaklayan insanlar varken kimse kimseye güvenipte Bitcoin evi oluşturmaz zaten çok sakıncalı bir şey ben kriptopara yatırımı yaptığımı sadece ailem ile paylaştım.. akrabalarıma bile söylemeyi düşünmüyorum, arkadaşlar da öyle.
kutsal_money
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
March 04, 2018, 11:19:49 PM

bu terimle ilk defa karşılaşıyorum ve işlev olarak çok işe yarayabilir fakat kripto düşmanları tarafından nasıl komplo teorileri üretilir bu evlere dair tahmin edemiyorum
boyacilar
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
March 05, 2018, 10:12:23 AM

Yalnız kimse linki açıp bakmadı mı? Linkte herkesin bir arada kalacağı bir evden bahsedilmiyor. Sadece ödemeyi kripto parayla yapacağınız bir yerden bahsediyor. Yani Airbnb’nin ödemesi kripto paralarda olan versiyonu gibi. İster evi tutun, isterseniz odayı tutun başkalarıyla kalın mantığı.
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
March 05, 2018, 11:06:43 AM

Valla şu can güvenliği olayından sıkıldım. 0.01 btc si olan kendini balina zannederek can güvenliğimiz olmaz diye serzenişte bulunuyor. Sonuçta ha btc var ha hesabında para var Cheesy bu kadar abartmayın
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 11:24:30 PM

Kripto evleri oldukça tehlikeli buluyorum (güvenlik açısından)

bence kripto evleri değilde devlet destekli çalıştaylar, kurultaylar düzenlenebilir,
oktalik
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
March 06, 2018, 06:38:24 AM

bizim toplumumuzda sıkıntı yaşatır bu Cheesy kripto işi karda yürü izini belli etme okadar güvenlik için kendini kas sonra ev arkadaşın gece telefonundan kendine göndersin gereksiz ve saçma
surakbakin
Newbie
*

Activity: 64

View Profile WWW
March 06, 2018, 05:29:55 PM

Mantıklı olmasının yanında artniyetli olarak kullanılabilecek oluşum. Üniversitede bilgisayar mühendisi oda arkadaşım bir şekilde modemi kendi bilgisayarı üzerinden işlem yaptırıyordu ve 600 kişilik yurtta tüm şifreleri toplamıştı. Bu tarz olayları bildiğim için Türkiye harici herhangi bi yerde denemek istediğim ama Türkiye'de asla denemeyeceğim oluşum olur.
Ephermo
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
March 06, 2018, 07:22:25 PM

Aranizda kripto evi olan var mi? Hangi bolgede ne tarz bir ev? Kac kisi kaliyorsunuz? Neler yapiyorsunuz? Faydali mi? Nasil daha faydali olurdu?

Benim odtu civarina kripto evi acma planim var. Data toplamaya calisiyorum. Ayrica eger Ankarada iseniz ve kabul ederseniz gelip gormek de isterim.

Açık adres de verelim mi? Cheesy Çok enteresan bir soru olmuş bu. Hani bazı arkadaşlar her hafta sohbet ortamımız oluyor ama hiç beraber eve çıkmayı düşünmedik Smiley
mick42
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
March 06, 2018, 10:01:30 PM

bu piyasa için bu tür bir evin çok fazla tehlike doğurabileceğini düşünüyorum özellikle evlerde çalışılacak ekibin çok iyi seçilmesi gerekiyor malesef herkese güven olmuyor konu maddiyat olunca
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: