Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:50:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Evleri  (Read 1001 times)
kadirmon
Member
**

Activity: 75
Merit: 10

View Profile
March 06, 2018, 10:06:38 PM

Bence iyi bir düşünce fakat bu kişilerin proje üretmesi kaydı ile. Ortak hedefleri olan ev arkadaşları parlak fikirler cikartabilirler.
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
March 06, 2018, 10:55:38 PM

Kripto evleri çok ama çok gereksiz buluyorum çünkü bu piyasa çok bireysel, birey odaklı bir piyasa.
demiculus (OP)
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 6

View Profile
March 07, 2018, 07:18:32 AM

Kripto evleri çok ama çok gereksiz buluyorum çünkü bu piyasa çok bireysel, birey odaklı bir piyasa.

Tam tersine, su anda 1600+ coin var. Yil sonuna kadar 10k, 2019 sonunda 100k, sonra 1M coin olacak. Hangi birini takip edip yatirim yapacaksin? Sistematik analiz ve ekip olmadan bireysel takilan herkes geride kalacak.
Sunrise35
Newbie
*

Activity: 33

View Profile WWW
March 08, 2018, 10:11:58 PM

B3nce arkadaşlar olumlu yorumlar yapsa da riskin fazla olduğunu düşünüyorum paranın yüzü kirlidir derler.
cagcug
Newbie
*

Activity: 95

View Profile
March 08, 2018, 10:58:35 PM

Ahhahahahah inanamıyorum artık cemiyyet kuruluyor yani . Her halde öğrencilerden ya da bekarlardan ibaret bir ev konsepti gibi bir şey olur . Normal yaşantısı olan insanlar için pek elverişli sayılmaz .
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
March 08, 2018, 11:54:48 PM

güvenlik tehlikesi olmazsa ben de düşünürüm ama ne yazık ki güvenlik problemi var bu tip organizasyonlarda.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
needestor
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:43:40 AM

evet bende duymuştum hatta arkadaşım espriyle karışık bizde açalım gibi konuştu ama sonra riskli olduğu için sanırım dikkat etmek gerekir dedi, yani sonuçta ben bitcoin ile ilgilenmeye başladığım zamanlarda en yakınıma bile net güvenemiyorum, ki akıl aldığım bana yol gösteren kişiler bile aynı tavsiyede ediyorlar, güven önemli.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
May 08, 2018, 08:15:12 AM

Bana kalırsa Türkiye daha bu tarz kripto evi gibi yeniliklere hazır değil. Bunun sebebi ise , daha bizim halkın kripto para dünyasından bihaber olması. Bu sebeple, sen kendin bu işi yapsa belki bir kaç yıl sonra kripto evi açarsın.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
ismailtkngr
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
May 08, 2018, 08:03:04 PM

Em son buna benzer bişey duymuştum 10 20 ortak ev tutup botcoin madenciligi yapicaklardi.Baya populer oldu bizim ulkede
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
May 08, 2018, 08:53:47 PM

Senin istediğin sanırım daha çok brainstorming yapılacak ve birlikte çalışarak para kazanılabilecek bir ortam cryptocribs diye gönderilen linkin bu konuyla uzaktan yakından bir alakası olduğunu sanmıyorum. Açıkçası bende arkadaşlara bu konuda katılıyorum. Tanımadığın insanlarla böyle bir konuda bir araya gelmek alınmaya değmeyecek bir risk.
frankiemalton
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 08, 2018, 11:07:11 PM

Önemli bir rekabet avantajından yararlanma ve kârlılıktan ve teknolojiyi öğrenme arzusundan istifade ederek, dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler yurt odalarından kripto-para birimi madencilik operasyonlarını başlatıyorlar. Gerçi en büyük crypto house’lar Çin’de.
barlasb
Newbie
*

Activity: 96

View Profile WWW
May 09, 2018, 08:01:21 AM

Güvenebileceğin bir kimse ile olabilir ancak şu devirde en yakın arkadaşınla bile eve çıksan bir süre sonra bozuşabiliyorsun sonuçta aynı ortamda yaşamak ile dışarıda görüşmek arasında dağlarca fark var iyi karar verip bu işe girişmeli gerçi çevremde gördüm ortak eve çıkıp madencilik yapan.
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
May 09, 2018, 08:46:16 AM

akıl karı bir iş değil bence adamın böbreğini alırlar.
melihce
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
July 17, 2018, 05:25:46 PM

hayatını sadece bu işe adamış insanlar için mantıklı. Türkiyede de insanlar farkında değildir ama vardır mutlaka.
redlineico
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
July 18, 2018, 08:15:48 AM

bu denli güvensizliğin baş gösterdiği ortamlarda bu fikirin pek tutulacağını sanmıyorum. Hele Türkiye' de çok çok zor..
sessizlikiyi
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
July 18, 2018, 08:51:01 AM

Kripto para evleri aslında var fakat sektördeki insanların kaldıgı degılde, Madencilerin cihazlarını ortak olarak kulandıgı evler mevcut.
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
July 18, 2018, 01:23:47 PM

Küçük çaplı madencilik yapan 3-5 kişinin beraber mining yaptıkları evlerinin bir odası olabilir fakat traderların bir arada olması güvenlik açısından sıkıntılı durumlar oluşturabilir. Ben o topa girmek istemezdim.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
July 18, 2018, 03:12:50 PM

Kripto evini bilemem ama meraklıysan Kripto kafe açabilirsin. Bak iyi fikir aslında. Büyük ekranda kripto para fiyat listesi olur. Sonra bir kaç farklı ekranda populer borsaların pariteleri mesela fena durmaz. Kripto dünyası ile ilgili dergiler filan. Ücretleride kripto olarak kabul edebileceğin bir sistem kurarsan efsane olur. Ayda 10 şanslı müşteriye 0.01 btc ödül tarzı promosyonlarda olabilir bence. Ben bunu hayata geçireyim en iyisi 😁
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
July 19, 2018, 03:59:08 AM

Kripto ile uğraşan kişilerin aynı evde kalma mantığı ne derece doğru olur ki.Çok yakın tanıdığın birisi ile bile sorun yaşama olasılığı yüksekken, ortak noktası kripto olan kişiler nasıl bir fayda sağlayacak bu birliktelikten. Tartışma ve destek amaçlı ise trade ve benzeri konularda bunu sosyal medya üzerinden mesajlaşarak da yapabilirsiniz. Kısacası pek fazla mantıklı gelmedi bana.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
ht_turk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile WWW
July 19, 2018, 02:31:04 PM

Kripto evini bilemem ama meraklıysan Kripto kafe açabilirsin. Bak iyi fikir aslında. Büyük ekranda kripto para fiyat listesi olur. Sonra bir kaç farklı ekranda populer borsaların pariteleri mesela fena durmaz. Kripto dünyası ile ilgili dergiler filan. Ücretleride kripto olarak kabul edebileceğin bir sistem kurarsan efsane olur. Ayda 10 şanslı müşteriye 0.01 btc ödül tarzı promosyonlarda olabilir bence. Ben bunu hayata geçireyim en iyisi 😁

kripto kafeler mantıklı ama ciddi yatırımcıların veya güvenlik konusunu önemseyen yatırımcıların geleceğini pek zannetmiyorum. Asıl parayı traderlara çökmeye çalışanlardan ve hesaplarında açık arayanların içtikleri çay kahvelerden kazanırsınız  Grin

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: