Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:03:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [All]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Kaç Kere Öldü ?  (Read 2449 times)
paca08 (OP)
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
February 03, 2018, 01:07:42 AM
Merited by teramit (2), Leteravian (2), EFS (1), freim (1)

Bitcoin yıllardır ölüyor veya birçok kesim tarafından öldürülüyor. Bitcoin balon, saadet zinciri gibi yaftalamalarla karalanıyor. Bunlar da yetmiyor. Bitcoin bitti veya BALONNN patladı gibi haberler ve yaygaralar yapılıyor. Şimdi bitcoin bundan önce kaç kez öldü, bitti ve patladı denmiş bakalım.

• Haziran-Kasım 2011'de Bitcoin 32 $'dan 2 $'a düştü. Evet yanlış duymadınız. 32.000 $'lık yatırım yaptınız öyle bir hale geliyorki yatırımınız tamı tamına 2.000 $'a düşüyor. Kayıp % 94 yani şimdiki duruma ahlar vahlar edenler. Acaba o dönemde ne yaparlardı.

• Haziran 2012'de BTC 7 $'dan 4 $'a düşüyor. Yani 7 birimlik yatırımınız 4 birime düşüyor. Kısacası zararınız da % 45 olmuş oluyor.

• Nisan 2013'te BTC 266 $'dan 54 $'a düşüyor.  % 80' lik bir düşüş trendi yaşanmış.

• Kasım 2013'ten Ocak 2015'e 1166 $'dan 170 $'a düşüyor BTC'miz. %87'lik bir kayıp trendine girmiş hemde 1.5 yıllık bir düşüş trendinden bahsediyoruz.
  • Eylül 2017'de BTC 5000 $'dan 2972 $'a düşmüş. %40'lık bir düşüş yaşamış ama sonrası malum 20.000 $ seviyeleri.

• Son olarak Ocak 2018DE 19.000 $ seviyelerinden 8000 $ seviyelerine geriledi. Düşüş trendimiz % 58.

Sonuç olarak BTC bir çok kez balondu ve patladı denildi. Her düşüşünde bir önceki zirvesini aşarak BTC balon patlayacak diyenleri patlattı. BTC öldü, bitti, saadet zinciri diyenler, BTC rekor üstüne rekor kırınca toz duman oldu. Unutmayalım BTC şu anda bulunduğu seviyesinin de  altına düşebilir ancak önceki zirvesini tekrardan aşarak yoluna devam edecektir.

Şimdi size soruyorum arkadaşlar ? Sizce BTC tekrar eski günlerine dönüp zirvesini aşarak yola mı devam edecek ? Yoksa balon diyenler haklı çıkacak ve tarihin tozlu sayfalarında yerini mi alacak ?

Yorumları alalım....

Dipnot: Veriler twitterdan fatihhamurcu adlı kullanıcıdan alınmıştır. Bunun üzerine kendi yorumlama mı yaptım. Bilginiz olsun.
[/list]
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715472182
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715472182
Reply with quote  #2

1715472182
Report to moderator
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
February 03, 2018, 02:25:48 AM

patlaması için büyük ülkelerden sağlam yasak gelmesi lazım yoksa durduk yere patlaması için ortada sebep yok.
sanki forex piyasası veya dolar altın borsasında farklı işlemlermi donüyor.
fed açıklama yapıyor dolar yükseliyor sebep ne fed piyasada dolaşan parayı saymış da ona göre tam hesapmı çıkarmış
insanlar bu piyasada alım satım yapmayı kabul ettiği sürece patlamaz korkmaya gerek yok.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
February 03, 2018, 04:27:28 AM

Bitcoinin fiyatını belirleyen yegane unsur alıcılardır. Bu sebeple Bitcoin hiç bir zaman ölmez. Bitcoinin yıllar içerisindeki yükseliş ve düşüşlerine bakınca toparlanıp yoluna yeniden devam edeceğini açık seçik görebiliriz. Güzel paylaşım, karamsar yatırımcılar için biraz moral olduğunu düşünüyorum.
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
February 03, 2018, 07:58:54 AM

Evet arkadaşlar yorumlardan hep bahsedildiği gibi Piyasalar bunun gibi inmeleri çıkmaları çok kötü ortadan az çok anlayan Herkes bilir ki bu düşmeler büyük bir rekorun habercisidir burada yapılması gereken tek şey sabır ve ne kadar çok düştükten sonra o kadar çok para alma

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
February 03, 2018, 08:24:44 AM

Balonun patlaması için daha ne kadar düşmesi lazım ? 20.00$ - 7.800 $ düşmüş.Bu patlamak değilde nedir ? Düzeltmem mi ? Grin arkadaşlar ya sağlam bir kriz yaşayacağız uzun süreli yada artık 1 bitcoin eskisi gibi 800-900 $ olana kadar durmayacaklar bana göre YTd !

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 03, 2018, 08:54:16 AM

Böyle büyük düzeltmeler önceden de oldu bundan sonra da olacaktır. Benim tek pişmanlığım bu büyük düzeltmeleri önceden farkedemeyip bitcoin sayımı arttıramamak oldu. Satıp alttan alabilirdim. Biraz analistleri takip etsek olur belki. Önümüzdeki büyük düzeltmede bunu yapmaya çalışacağım bakalım başarılı olacakmı.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 03, 2018, 11:18:39 AM

Lütfen şunu unutmayın, kripto piyasası başta bitcoin olmak üzere emtiaların bu kadar büyük dalgalanmaları olmasa bir süre sonra karlılığını yitirecektir. Falancadan 10X, 20X yaptım diye göbek atarken her şey güzel, düşerken kaka! Bitcoin (ve diğerleri) bu kadar oynak olmasa ve bitcoin sürekli yükselse nasıl yapacaksın o çarpıları?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
February 03, 2018, 11:21:26 AM

• Nisan 2013'te BTC 266 $'dan 54 $'a düşüyor.  % 80' lik bir düşüş trendi yaşanmış.

tam zamanım en kötü anılarım bu dönemde oldu malesef ama olsun yinede vazgecmedik patlasada patlamasada kazandırmaya devam ediyor akıllı yatırımlar yapmak koşulu ile toplarlanacağına inanıyorum . %80 lik düşüşte kendimi kaybetmeseydim şu an daha güzel pozitif mesajlar veriyor olurdum belkide Smiley sans kısmet ..
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 01:36:56 PM

ne balon olduğunu düşünüyorum ne de bahsedilen uçuk rakamlara yükeseleceğini..bir süre sonra normal borsa gibi kendi dinamiklerine oturup ona göre seyredecektir.ama bu dengeye ulaşmasına daha 3-4 sene var diye düşünüyorum
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
February 03, 2018, 01:43:53 PM

Bitcoin ölmeyecek tabiki tekrar eski günlerine dönecektir. Aslında benim için önemli olan altcoinler. Bitcoinin düşüşünde onlar da etkilendiği için bitcoinin ani hareketler yapmasını pek istemiyorum yavaş yavaş yükselirse piyasa düzelecektir.
det.fusco
Member
**

Activity: 75

View Profile
February 03, 2018, 02:45:04 PM

https://www.youtube.com/watch?v=-hlN2nel5HI
Güncel olanını bulamadım ama Temmuz 2011'den  Haziran 2016'ya kadar 106 kez ölüp dirilmiş. O yüzden çok da şeyapmamak lazım :S

___ dock.io _______Decentralized professional data exchange powered by Ethereum_______
WHITEPAPER     █ █ █ █     FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM     █ █ █ █     ANN THREAD
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 03, 2018, 02:55:37 PM

Her zamanki gibi eski trendine dönecektir ve dönmelide olur böyle düşüşler biz yatırımcılar olarak bunu yatırım fırsatı olarak görmeliyiz ve şahsen ben bitcoin 8 bin küsürlere düştüğünde altkoinlerden topladım.

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
February 03, 2018, 03:00:25 PM

son madenci cihazı kapatana kadar bitcoin ölmez. bitcoin maddi bi değer değildir bana göre. bi teknoloji bi kriptovarlıktır. değerini insanlar belirler. bu yüzden öldü vs demek saçma olur.

digital1755
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
February 03, 2018, 03:57:02 PM
Merited by clex_us (2)

Bitcoin tarihinde çöküş senaryolarının gerçekmiş gibi olduğu ancak ileriye dönük hamlelerin üst üste geldiği anlar hep oldu. Kripto paralara güvenmeyen alım yapmasını. Benim güvenim bana yeter.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 04:38:28 PM

tam zamanım en kötü anılarım bu dönemde oldu malesef ama olsun yinede vazgecmedik patlasada patlamasada kazandırmaya devam ediyor akıllı yatırımlar yapmak koşulu ile toplarlanacağına inanıyorum . %80 lik düşüşte kendimi kaybetmeseydim şu an daha güzel pozitif mesajlar veriyor olurdum belkide Smiley sans kısmet ..

Hocam harbiden nasip kısmet ama ben bu yazıyı bunun için paylaştım. Yine aynı olaylar yaşanıyor ve kayıplar azalsın diye paylaştım. Tabiki dinlemeyenler olacak burayı göremeyenler olacak. Biz kaç kişiyi kurtarırsak kardır anlayışındayız.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
February 03, 2018, 04:40:32 PM

Eski çakılma oranlarını vermen çok iyi olmuş. Bitcoin öldü ölüyor diyenleri, grafikleri incelemeyip yorum yapmayanlara anlaması için gayet  güzel olmuş. Birkaç ay geçse de tekrar yeni rekorlar kırsa da biz de rahatlasak. Bitcoin ölmeyecek diye diye dilimizde tüy bitti.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
Borracha
Full Member

Merit: 105

View Profile
February 03, 2018, 05:08:32 PM

Dünyadaki ekonomik durum mükemmel olsaydı ve para piyasalarının temeli ve gidişatı sağlam olsaydı, Bitcoin ve kripto paralar ölür ve bir daha hiç dirilmeyebilirdi,  ekonomilerin ve para piyasalarının gidişatı berbat ötesi ve Bitcoin ileride bu gidişata çözüm bile olabilir.
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
February 03, 2018, 05:15:08 PM

geçmişe yönelik çok güzel istatistikler vermişsiniz. ama şuanda bu piyasada işlem yapanlar malesef geçmişini falan bilmiyorlar. günü birlik al satçılarla doldu etraf ve kimse uzun vadeli düşünmüyor artık. bu yüzden daha çok volatil bir duruma geldi btc. topluluk bilinçlendikçe bu durum düzelecektir.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
February 03, 2018, 05:25:18 PM

Arkadaşlar teşekkür ederim amacım zaten forumdakilere faydalı bilgiler vermekti. Bu tür bilgilerle aslında BTC'nin defalarca bu durumu yaşamış olduğunu ama yinede yoluna devam ettiğini kanıtlamış oluyoruz. Panik yapanlara veya BTC patladı, çatladı diyenlere de aslında ders vermiş oluyoruz. İsteyen bu paylaşımdan çokta iyi şekilde faydalanabilir. İsteyende bu bilgiler boş istatistiklerden ibaret diyebilir. Yalnız bir iki merit verilseydi bari Smiley
perfectinvest3
Member
**

View Profile WWW
February 03, 2018, 05:30:12 PM

Çok sağlam yazı oldu. Tüm olan negatif olguların sonu olduğunu ve piyasanın sallanan pozisyonunu algılamak için biraz geçmişe bakmak gerekiyor. İki ay sonra ortalık güllük gülistanlık olunca kimse Ocak ayını hatırlamaz.
dumrul88
Member
**

Merit: 15

View Profile
February 03, 2018, 05:39:13 PM

öldü, bitti, gemi su aldı, balon patladı, biz demiştik bundan bi cacık olmaz. her düşüşün arkasından gelen söylemler. yapacak bir şey yok piyasa etkileniyor. hele ki şu son 2 hafta çok yüklenildi btc'ye normaldir.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
February 03, 2018, 10:33:00 PM

Belli aralıklarla btc nin yaptığı hareketi arkadaş belirtmiş yeni giren yada kafasında soru işareti olan arkadaşlar için önemli bir bilgi olmuş. Cool
taseron.isci
Member
**

View Profile WWW
February 04, 2018, 10:38:15 AM

Her öldü dediklerinde daha güçlü geri geldi. Gercekten harika bir durum bu yani en azindan insanin icini rahatlatiyor.

M.aksak
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
February 04, 2018, 11:11:09 AM

Bitcoin icin belli donemlerde duymaya alisik oldugumuz sozler bunlar fakat bunlarin tamaminin gecici oldugunu her dususun ardindan gorduk zaten. Yani bu dusus de uzun surmeyecek ve bitcoin yeniden eski halini bulacak hatta gececektir bile.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
bney
Full Member

Activity: 333

View Profile
February 04, 2018, 11:57:30 AM

Btc şirket olmadığı için ölmez batmaz. Arkasında milyonlarca btc alan hissedar var. Hep birlikte fiyatı 20bin usd yaptık, tekrar yükseltmeye yakın günler yakın zamandadır.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
February 04, 2018, 12:05:40 PM

Beklediğimden daha umut dolu mesajlar var. Bu da gösteriyorki daha çok yolumuz var. Ben BTC'nin bu sene 30.000 doları aşacağını düşünüyor ve öngörüyorum bakalım neler olacak.
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 04, 2018, 12:49:08 PM

Bence de bu düşüş de geçici olacak ve geçen senelerdeki gibi tekrar misliyle yükselişe geçecek
Bunu kaç kere yaşadı Bitcoin
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
February 04, 2018, 12:51:46 PM

Bu sene için 2 kez dump yaşadı ve bu dumplar küçük dumplar da değil fiyatları sağlam aşşağıya çekti muhtemelen geriye 3 tane kaldı maksimum fakat bunların sadece 1 sini sağlam dump olarak bekliyorum diğer 2 si normal hafif dumplar olacaktır diye tahmin ediyorum.

kutsal_money
Member
**

Activity: 154

View Profile
February 04, 2018, 02:33:45 PM

Bitcoinin düşüşe geçtiği an da birçok yerde haberini görüyoruz ama bu ay ki düşüsunden toparlanarak çıkmayı başarırsa bence çok büyük yol katetmiş olur kendi adına
SogukSavas
Newbie
*

View Profile
February 04, 2018, 06:21:26 PM

Bunu da düşünmek lazım bu durum ile ilk kez karşılaşılmıyor sonuçta Bitcoin ilk kez düşmedi ve kısa süre içerisinde yükselecek
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
February 04, 2018, 07:32:01 PM

Bu yazı çok güzel olmuş, piyasada ne zaman bir olumsuzluk olsa vura vura öldürmeye çalışan tipler türüyor. Ortalık elbet düzelecektir bu noktada önemli olan sabır.
obradovic
Newbie
*

View Profile
February 04, 2018, 07:42:17 PM

Bitcoin geçmişte de çok ciddi düşüşlere uğradı
Hatta balon diyenler bile oldu bence kısa sürede eski seviyelerine çıkar
virtfund
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
February 04, 2018, 09:27:40 PM

Bitcoin ölecek olsaydı çoktan geçmiş yıllarda ölmüş olurdu, tüm rakipleri eleyerek yerini kimseye kaptırmadı, geçmişi bize hatırlatan başlık için teşekkürler, arada hafızayı tazelemek sabır için sebep oluyor.
cryptocorc
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
February 05, 2018, 09:27:13 AM

Dijital paraların tamamen ölmesini ve piyasadan silinmesini bekleyenler gerçekçi beklentiye sahip değiller. Bitcoin defalarca kere ölmüş olabilir ama tekrar canlandı ve popüler hale geldi.
Tiyatroibo
Newbie
*

View Profile
February 05, 2018, 09:52:19 AM

Bitcoin birçok kez balon denilip sıfırı tüketeceği sanıkdı ama Bitcoin kısa süre içinde bu düşüşten kurtulup eski değerlerinin üstüne çıkar
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
February 05, 2018, 02:55:50 PM

Daha önce de benzer grafikleri çizmesi yatırımcıları oldukça rahatlatıyor en azından eski ya da bilinçli yatırımcıları. Panik yapılacak bir durum değil bence.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
February 05, 2018, 03:02:29 PM

Bu saatten sonra ne uçar ne de kaçar diye düşünüyorum, çok kısa bir sürede olmayacak ama belki hayli zaman sonra yine elinde tutana güzel bir kâr getirip çıkar. Bu piyasanın artısı da eksisi de bu zaten, olması gereken şey oluyor sürekli dikey bir ivme söz konusu olamaz. Yine de umuyorum fazla uzun sürmesin bekleyişimiz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
minerturk
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
February 05, 2018, 03:25:55 PM

Ben başladığımdan beri ilk malesef ve bu düşüş de oldukça can sıkıcı. Ne yapılması daha mantıklı bilmiyorum.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 07:10:41 PM

Ben başladığımdan beri ilk malesef ve bu düşüş de oldukça can sıkıcı. Ne yapılması daha mantıklı bilmiyorum.

Hocam beklemek en mantıklısı bu seviyelerden çıkılmaz artık.
progenic
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
February 05, 2018, 07:23:32 PM

Bence bu bitcoin'in gerçek fiyatı değildi. Bazı spekülatörler tarafından şişirildi ve para kazanıldı. Parası olan kazandı yani. Daha sonra elden çıkarıldı ve fiyatta düşüş yaşandı. Yine aynı kişiler düşük fiyattan bitcoin alacaklar ve fiyatı yükseltecekler.
Ben hiç bitcoin almadım veya kazmadım. Bana her zaman bir bit yeniği var gibi gelmişti. Bitcoini hiçbir zaman yatırım aracı olarak görmedim.
Evde kazarsın, elektrik faturan 600 lira geliyordur ayda 700 lira kazanırsın o bile bir kardır. O başka. Ama ne bileyim sağın solun gazıyla bitcoin alıp 30bin dolara çıkacak beklentisi içinde olmak biraz hayalperestlik.
Alanlarda bence üzülmesin tekrar çıkabilir. Ama ne zaman çıkar bilmiyorum yarında çıkabilir 6 ay sonrada. Ben bu düşük fiyattan alır mıyım? yine almam orası ayrı.
30bin liralık bitcoin borsası oynayacağıma 30bin liralık Gpu alırım. Yeni çıkan koinlerden kazarım. Fiyatı 0,0001 dolardan 0,0002 dolar olsa dahi %100 kar etmiş olursun. Ah birde bunları alacak para olsa neler yapacağım da Cheesy Cheesy
btc_turk
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
February 06, 2018, 09:37:26 AM

Ölmek dememeliyiz buna çünkü bu sadece ara sıra düşmüş olması. Hep yaşadı ve daha güclü geri döndü.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 06, 2018, 12:15:21 PM

Bitcoin 99 canlıdır. Öldü balon  patladı derken yedek canlarını kullanır tekrar hayata döner yatırımcılarını sevindirir. Geçmişe dönük inceleme yapan bunları çok açıkça görür.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
mavipapagan
Member
**

Activity: 111

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
February 06, 2018, 01:04:59 PM

Bitcoin kac kere oldu? Ya arkadaslar hangi yatirimi yaparsaniz yapin, mutlaka risk vardir.Bitcoin de de tabi ki risk var. onemli olan bu riskleri avantaja cevirmek,bence bunun tam zamani analistleri ve analizleri takip edip bitcoin veya alt coin almanin zamani geliyor.benim takip ettigim analistler de ayni goruste.paniklemeden bilincli olarak bu krizi avantaja cevirelim.

Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 06, 2018, 01:18:39 PM

Ölecek olsa bir gecede yok olur. Bu düşüş diğerlerine göre daha çok reklamı yapıldı. Bu defa daha çok kişinin haberi var, bu yüzden yükseliş çok daha sert olacaktır. Yıl sonunda nasıl bir tablo bizi bekliyor merak ediyorum.

If you like it, you can give Merit!
kribati7
Full Member

View Profile
February 06, 2018, 05:25:48 PM

Bitcoin hiç ölmedi arkadaşlar, sadece çok büyük düşüşler yaşadı. Tabloyu yayınlayan arkadaşa teşekkür ederim. Piyasa istediği kadar düşsün mutlaka daha büyük bir sıçrama yapıyor. Bu nedenle panik değil yatırım yapmak şarttır. Bitcoin bir sonraki sıçraması 30.000 doların üstüdür.

eserersan
Member
**

View Profile
February 06, 2018, 06:02:53 PM

Bu öldü haberini sürekli karalamak için yapıyorlar.Ufak bir düşüş olsa balon mu öldü mü haberleri başlıyor devletler ve bazı güçler bu piyasadan çekiniyor ve buna neden oluyor.

Berr_JWick
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
February 06, 2018, 07:10:12 PM

İnadına Tüm criptolarda Hold etmeye devam bakalım uzun vadede kazandıracagına inanıyorum
instr_3535
Newbie
*

View Profile
February 06, 2018, 07:44:42 PM

Bitcoinin değerini talep belirliyor mevcut düşüş muhtemelen yatırım fırsatı olarak görülüp talebi artıracaktır bu da bir süre sonra fiyatların yükselmesine neden olur yükseliş trendine girdiğindeyse "en ünlü kripto para" olmasından dolayı talep aşırı yükselecek, bunun sonucu olarak 17-19k seviyelerini tekrar görüp aşması sürpriz olmaz.
Tiyatroibo
Newbie
*

View Profile
February 06, 2018, 11:26:22 PM

Bitcoin çok sert bir düşüş yaşanmasına rağmen yine kendini toparlayacaktır
Çünkü ilk kez bu düşüşü yaşamadı
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
February 07, 2018, 07:23:18 AM

bitcoin yapısı gereği zaten ölemez. Grin

fiyatı düşer ama hep biryerlerde bulunur. insanlar dönüp dolaşıp onun getirdiği yeniliğe ve altyapıya saygı duyar ve yatırımını yapar.

borsalarda manipülasyonlar spekülasyonlar yapılıyor. forex te manipülasyon yapılamasa da spekülasyonlar oldukça bol yapılıyor.

düşüşler bitcoinin çökmesi veya güvenlik açığı sebebiyle olmuyor. o yüzdende bu düşüşlerden bitcoinin kendisini  sorumlu tutmuyorum. ortak konsensüle blok boyutunun artırılması ve diğer hızlandırma seçenekleri mevcut oladuğundan bu konuda da suçlamıyorum. sadece topluluğun oturup karar vermesi gerek.

o yüzden bitcoine olan yatırımım %90 azalsa da bu konuda pişmanlık duymam. çünkü getirdiği yenilik ve altyapıya olan hayranlığım halen devam ediyor.

redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
February 07, 2018, 08:32:35 AM

sayısız kere bitcoin öldü, öldü, dirildi. parası olan çok verimli kullanıyor ve servetini müthiş artırıyor. kişisel cüzdanına bir güzel bitcoinleri çekip takip de edilemediği için geleceğin milyarderleri arasındaki yerini de almayı garantiliyor.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
February 07, 2018, 11:11:23 AM

Ben bundan sonrada defalarca kez bu tür iniş çıkışları göreceğimizden eminim. Bu yazı sizlere faydalı olduysa ne mutlu bana. Bu ve bunun gibi yazılarla forumdaşlara faydalı olmak için çabalayacağım. Panik havası verenleri de her daim eleştireceğim. Objektif ve analize dayalı yorumlara sözüm yok. Sıkıntılı gördüğüm artniyetli ve herhangi analize dayanmayan yorumlardır.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
February 07, 2018, 11:47:09 AM

Bitcoinin ölmesi değerinde yaşanan büyük düşüşlerle kıyaslanmış Bitcoinin felaket temsilcileri her büyük düşüşte çıkarlar ve bitti, battı, batacak derler sonunda ne olur Bitcoin kaldığı yerden devam eder. Bitcoinin bu saatten sonra yok olması imkansız. Bunu kabul etmek zaman meselesidir zamanla anlaşılabiliyor.
clex_us
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 08, 2018, 03:48:51 PM

BTC nin ve diğer paraların ölmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Sert bir güncelleme geldi diye kocaman bir piyasa sonra ermez. Fiyatların çakıldığı ve tekrar yükseldiği gerçeğini unutmamak gerekiyor.
digital1755
Member
**

View Profile WWW
February 10, 2018, 06:09:02 PM

Piyasa oynaktır, ileri geri giden fiyatlara bakarak para birimlerini öldürmeyelim. Henüz olgunlaşmamış pazar aşama aşama oturacak ve ileriye gidecek. Çin yeni yılı sona ersin, talep çoğalması olur.
Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
April 22, 2018, 08:16:57 PM

Buna ölmek demek çok doğru olmaz kısa süreli güzellik uykusu diyelim her seferinde çok daha güzel bir şekilde karşımıza çıkıyor  Grin

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
sopromat
Full Member

Activity: 353

View Profile
April 22, 2018, 09:52:38 PM

Bitcoin piyasasının hayran bırakan bir tarafıda burada zaten, geçmişini okuyan ya da belgesellerini izleyen bakıyor ki Bitcoin tıpkı anka kuşu gibi yeniden küllerinden doğuyur ve daha yükseklere uçuşa geçiyor.
ethereumcu
Full Member

Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
April 22, 2018, 10:18:58 PM

Oldukça güzel bir konu olmuş hocam, valla kaç kere öldü belli değil ama yoluna devam ediyor eth güçlü şekilde. yani bakıyorsunuz, yıkılacak gibi de değil

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Karides
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
April 22, 2018, 10:47:01 PM

Bitocoin yeterince dibi gördü ve yükseldi bundan sonra yine yükselişe geçecektir
Ve eski seviyelerini bulacaktır
AkFon
Member
**

View Profile
April 22, 2018, 10:59:26 PM

Ben piyasa da bulunduğumdan bu yana düşünecek olursam hiç ölmedi diyebilirim geçtiğimiz aylarda yaşanan düşüş ancak bayılma olabilir
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 22, 2018, 11:34:11 PM

bence bitcoin her gün ölüyor olabilir. her gün belki de yatırımcı kaybediyor. bu da onun için yaralanma belki de her kayıp bir ölüm demek yani bu açıdan da değerlendirmeliyiz.

beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 25, 2018, 11:35:51 AM

ben şu sıralar piyasayı olumlu görüyorum, bakalım bu pozitif etki buralara yansıyacak mı
seyort
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
April 25, 2018, 12:17:53 PM

btc ölür mü hiç. ölmez tabiki. fiyatının düşmesi gayet normal bir şey. sabırlı olanlar kazanıyor. bakın nerelere çıktı nerelere düştü. şimdi tekrar toparlıyor
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 25, 2018, 01:28:55 PM

Bitcoin birçok defa yaşadığı durumu bir kez daha yaşadı ve atlattı. Piyasaya eskiden beri aşina olanlar bunu tahmin etmişlerdi ama deneyimsiz olanlar zararlı çıktı.

Delinquency
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
April 25, 2018, 03:31:18 PM

Çıkarına olmadı mı, insanlar bazı şeylere bok atmayı çok seviyor. Kendisi yararlanamadı diye balon diyen çok kişi var ülkemizde, önemli olan gerçekleri görüp söylemek
yadeke
Member
**

Activity: 62

View Profile
April 25, 2018, 03:34:37 PM

milletin dediklerine ne bakıyosunuz. öldü diyenler de btc almak için can atıyorlar bakmayın siz onların laflarına
bhu11
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 25, 2018, 03:41:34 PM

Bu piyasada artık katlama ile kazanç değil de doğru zamanlarda yapılan al satlar ile kazanç sağlanacak gibi gözüküyor. Çünkü en basitinden BTC 2 seferdir 11 bine gelip tekrar 6 binleri görüyordu. Bu sefer de onun olması muhtemel çünkü bitcoin neden artmiyor abi diyenler birlikte 10 11 i gördü mü satıyor.

FiiiCoin     |    Decrypting Cryptocurrencies
https://fiii.io/
[           PRIVATE SALE STARTED!           ]
teraviboys68
Member
**

Activity: 85

Earn with impressio.io

View Profile
April 25, 2018, 04:27:48 PM

Bitcoin hiçbir zaman riskli değildir ve beklemeyi bilen bir insana her zaman kazandırır. Belli bir fiyat sınırını aştıktan sonra eski günlerine geri dönecek diye düşünüyorum.

▰▰▰▰▰▰      IMPRESSIO     ▰▰     THE FUTURE OF INVESTING      ▰▰▰▰▰▰
Lightpaper   ▰   ✔ Instant Withdrawals  ✔ Team with a huge experience in the field   ▰   Facebook
Telegram   ███  ✔ 5% Partner Commission  ✔ Automated system for investors   ███   Twitter
fixmod
Full Member

Activity: 288

View Profile
April 25, 2018, 05:38:45 PM

Bitcoin ölmüyor. Yara alıyor ve yoluna devam ediyor.  Nerelerden geldiğini düşünürsek bu kadar düşüş yaşaması ve hala en büyük yatırım kaynağı olması tesadüf değil. En büyük düşüşünde bile ilk çıktığı zamanların kaç kat üzerindeydi. Bitcoinden para kaybedenden çok kazananlar daha çoğunlukta.

muteahhit
Member
**

Merit: 20

View Profile
April 25, 2018, 05:47:01 PM

Iste bu yuzden artik kafaya takmayin su batti patladi basliklarini. Yine yukselis baslayacaktir.
B.aksoy
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 06:06:22 PM

Her dususunden sonra yeniden yukselis yasamis bir kripto para oldugunu kanitlamis durumda zaten bu yuzden bu sene yasanan dususte cok korkutmadi bir alim firsati oldu bence.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
April 25, 2018, 06:10:45 PM

Vuraaa vura öldüremediler, bitiremediler. Ben herkesteki bu btc’nin ölmesi yok olması tarzı beklentileri hiç anlamıyorum, daha yeni yeni tabiri caizse yükselme dönemi yaşayacak. Neden bu kadar acele eritip yok etme çabası içindeyiz her şeyi yani sürekli bu negatif beklenti niye? Bana ters geliyor. Güzel yazı olmuş.
grcnn
Member
**

View Profile
April 25, 2018, 07:03:21 PM

bitkonimize kimse laf etmesin Grin neyse şaka maka dediğiniz gibi biz bunları çok gördük yani bunu en sade şekle getirirsek bu işin en temeli sağa sola değil ben ne diyorum o önemli sabır sabır sabır

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
April 25, 2018, 07:39:44 PM

Bitcoin birçok kez öldü ama her zaman dirilmesini bildi ve bundan sonra da öyle olacaktır bunu bir kez daha gösterdi yakın zamanda. 6 bin dolar seviyesinden neredeyse 10 bin dolara kadar çıktı.
investor1
Full Member

Activity: 239

View Profile
April 25, 2018, 08:23:39 PM

Büyük şirketlerin yatırımlarının artması ve dünyanın yavaş yavaş alışması sürecidir 4-5 yılda bu seviye ye gelen bitcoin zamanla bu dengesizliğini yitirecektir kesinlikle eski seviyesinin üstüne katlayarak çıkacaktır güzel günlerin geleceğine inanıyorum fakat ethereum un btc yi geride bırakacağı ve btc nin geride kalacağı tarzı söylentilerde var.

Read Our WHITEPAPER              (((   BIDIUM   )))         Pre-ICO Active  |  JOIN NOW!
Revolutionizing Auction & Freelance Hiring with a Crypto Exchange Powered by Blockchain
███████████ |     FACEBOOK     |      TWITTER      |     TELEGRAM     | ███████████
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
April 25, 2018, 09:18:45 PM

Ufak bir silkeleme oldu yine 9k ya dayandı ancak hafiften market hacmide düştü yine soğuk suda kurbağa gibi kaynatacaklar diye korktum bir an ama bu sefer dayanacak ve yukarı gidecek diye düşünüyorum.
grcnn
Member
**

View Profile
April 26, 2018, 11:02:55 AM

Tarihte bin kere düştü ve öyle düştü ki 2 yıl süründüğünü dahi hatırlıyorum ama ne oldu sabreden kazanır bu işin en büyük isteği sabır

▬[  FXPay.IO  ]▬   
kulmagu
Member
**

View Profile
April 27, 2018, 10:42:06 PM

Bitcoinin kaç kere öldüğü çok önemli değil. yıl içerisinde ne kadar kazandırdığı önemli bence. alım yaptıktan sonra sabırlı olabilirseniz o yıl içerisinde muhakkak size kazanç sağlıyor. sabırlı olmak şart.
SRDT
Member
**

Activity: 123

View Profile
April 28, 2018, 03:16:31 PM

Bitcoin fiyatları mutlaka ulaştığı en yüksek noktayı geçerek yeni rekorlar kıracaktır bundan eminim ..Böyle bir sistemin hep yukarı gitmesi beklenemez arasıra aşağılarıda test etmesi gerekir buda insanlara para kazandırır tabiki giriş ve çıkışı iyi tahmin ederek
tebessum
Member
**

Activity: 314

View Profile
April 28, 2018, 03:23:08 PM

Bundan sonra bitcoinin önüne geçilemez diye düşünüyorum yazıda da denildiği gibi düşebilir ama geri dönüşünde son zirvesini de aşan noktaya gelir . Hele ki artık bu kadar bilindikten sonra mümkün değil tarih olması (fikrindeyim)
risinqsun
Sr. Member

Merit: 273

-

View Profile
April 28, 2018, 03:49:43 PM

Bitcoin fiyatları mutlaka ulaştığı en yüksek noktayı geçerek yeni rekorlar kıracaktır bundan eminim ..Böyle bir sistemin hep yukarı gitmesi beklenemez arasıra aşağılarıda test etmesi gerekir buda insanlara para kazandırır tabiki giriş ve çıkışı iyi tahmin ederek

Bir gün bitcoin sistemi çöktüğünde ne yapacaksınız unutmayın her başlangıcın bir sonu vardır çoğu insan artık bunları unutmaya başladı 2030'a kadar bitcoin gider mi ? bunu hep beraber göreceğiz.
blogmute
Newbie
*

View Profile
April 28, 2018, 08:42:47 PM

hocam en az bir 50 kere bitcoin çöktü haberine denk geldim, bir de inanılmaz düştü falan demiyorlar ha, bitcoin çöktü diyolar resmen
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
April 28, 2018, 11:17:41 PM

Bitcoin tam ölmüyor hatta kendine hiç bir şey olmuyor bizi bir süre komaya sokuyor keraketa sonra tekrar geri geliyor ve esmeye başlıyor 2013 ve 2018 ocak şubat ayları çok sert geçti.
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
April 29, 2018, 05:56:09 AM

Balinalar oldukça ve kötü haberler çıkmaya devam ettikçe bitcoine daha çok balon diyecekler olacak, öldü diyenler olacak, ponzi diyenler olacak.

blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
April 29, 2018, 12:21:06 PM

Bitcoinin bir sahibi yok bir merkezi yok.  Sen ben veriyoruz bu degeri.  Nasil patlasin.  Bir defa mantik hatasi var bunda.  Ben ona deger verdigim surece patlamayacak,  sen deger verdigin surece hayatimizda olacak. Birisi kafaniza silah mi dayiyor bitcoine deger vermeyin diye.  Kendi kendini sokan akrep gibi davranmayi kesin.  Bitcoine hicbirsey olmadi olmayacakta.  Sadece suanda en buyuk sorunu bitmain firmasi.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
April 29, 2018, 10:58:48 PM

Bitcoin sonsuza kadar devam edecek diyende var, her gün cenaze namazını kılanda var hepsi boş bana göre, Bitcoin henüz gençlik çağında en verimli dönemlerini henüz görmedik, uzun sürebilecek süreç sonunda yepyeni teknolojilere yerini devretse bile piyasada bir coin olarak  ve gönlümüzde devam eder.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Karides
Newbie
*

View Profile
April 29, 2018, 11:08:29 PM

Bitcoin gerçekten de dirildi diyebiliriz hatta dipten yeniden eski seviyelerine geldi
Bu çok güzel haber devamı da gelir
Tadic
Full Member

View Profile
April 29, 2018, 11:11:20 PM

bitcoin öldü mü ölmedi mi değil de mevzu olay bitcoin şu an ayakta ve biz ondan ne koparacağız ne kazanacağız öldü mü ölmedi mi kaç kere öldü bunları boşverin.
Eron
Sr. Member

Activity: 735

View Profile
April 29, 2018, 11:16:40 PM

Bitcoin ölmüş olsaydı şu an Bitcoinden bahsediyor olmazdık. Bitcoin defalarca değer kaybetmiş ve her defasında yeniden değerlenerek çıtasını yükselterek yoluna devam etmiş.
dewildance
Full Member

View Profile
April 29, 2018, 11:22:33 PM

bitcoin her daim ölemye devam edecek değil arkadaşlar o zamnalarda alım satım az olduğu için ve hacim olmadığı için bu ölümler olmuştu artık aynı şeylerin olacağını düşünmüyorum
titulng
Sr. Member

Activity: 484

HubrisOne

View Profile
April 29, 2018, 11:52:02 PM
Last edit: April 30, 2018, 12:10:43 AM by titulng

Bitcoin tarihinde öldü denilen zamanlar çok fazla ve dehşet verici oranlarda düşüşler olmasına rağmen  geri dönüşleri hep muhteşem olmuş, gene öyle olacak  bence. Küllerinden yeniden doğan Bitcoin 10 yıldır hayatımızda daha uzun süre piyasada olacak.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
matrixturk
Full Member

View Profile
May 14, 2018, 08:17:44 PM

Bitcoinin arkasında blok zincir teknolojisi olduğu sürece patlaması imkansız. Blok zincire yasak gelirse anacak öyle patlar bitcoin onun dışında durdurulması imkansız artık.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 15, 2018, 07:33:51 PM

En büyük kaybı 2013 yılında yaşamasına rağmen sonrasında durumu fazla iyi toparladığı için sıkıntı yok ama bu seneki düşüşün ardından herkes bitcoinin daha fazla yükseleceğini söylese de ben bu fiyatın maximum %20 üstüne çıkabileceğini düşünüyorum
hndgnl
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile
May 15, 2018, 07:44:40 PM

Bitcoin bugunlere geldi ve her seferinde ölmedigini kanitladi. Yine yukselise gececektir.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2018, 09:00:36 PM

Vay be taa ne zaman yazmışım bu yazıyı ve Bitcoinde ölmediğini her seferinde gösterdiği gibi göstermiş. İlerleyen zamanlarda yine yükselişe geçip haklılığımı göstermiş olacak. Unutmayalım bu piyasanın kralı hala BTC'dir. Uzun bir zamanda böyle devam eder.
Rahip
Full Member

Merit: 111

View Profile
May 15, 2018, 09:04:52 PM

Evet bir çok kez öldü fakat her ölümün ardından daha güçlü bir şekilde tekrar doğdu. En güzel yükselişini en çok düştüğü dönemden sonra yaşadı Umarım bu senenin başındaki düşüş bitcoinin son düşüşü olmuştur.
a.sena
Newbie
*

View Profile
May 16, 2018, 06:23:41 PM

Hic bir zaman ölmedi bence. Ne zaman öldü dedilerse her seferinde yeniden yukseldi. Bugunleri de atlatiriz.
ht_turk
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 16, 2018, 06:56:39 PM

Ne zaman öldü densede yeniden yükselip kendini kanitladi bitcoin. Hep oldugu gibi simdide yukselecektir bence.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
mahmure
Newbie
*

View Profile WWW
May 16, 2018, 08:32:32 PM

Bitcoin ölmüyor ölü toprağını üzerinden atıp daha yükseklere çıkıyor her seferinde. Bu sene içerisinde de muhakkak 20 bin doları aşacak ve yeni rekor gelecektir. Geçmiş bunu gösteriyor.
kuldun
Member
**

View Profile
May 16, 2018, 09:29:04 PM

Bitcoin sene içerisinde muhakkak bir kere ölüyor ve sonra tekrar dirilip o öldüğü noktadan daha ileriye gidip yeni bir rekor kırıyor. Bu sende 20bin doları geçecektir ölmüş olan bitcoin Smiley

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
Zakkaya
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 17, 2018, 04:51:19 PM

Bana kalirsa hic olmedi. Kim öldü dediyse yeniden yukseldi ve guven kazandi.
kaya.parca
Newbie
*

View Profile WWW
May 17, 2018, 05:47:24 PM

Bu tarihlerin hepsinde de insanlarin soyledigi tek sey bitcoin öldü olmustu ama bitcoin geldigi noktalarla onlari susturmayi basardi.
O.capan
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile
May 19, 2018, 01:09:09 PM

O dususlerin tamamini yasadi ve bir cok yatirimcinin hic umudu yoktu buna ragmen yine yukseldi. Ne zaman dustuyse kalktiginda daha yukseklere ulasti. Simdi de beklenti o yonde bakalim.
karaleke
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 19, 2018, 04:00:05 PM

Eminim ilk bir kac dususte geri donusun olabilecegine inanan yatirimci sayisi cok azdi. Ama su anda bu dususlerin geri yukselise donecegini bilen yatirimci daha fazla. Bu yuzden bir suredir bitcoin öldü basliklari gormuyoruz. Bakalim bu geri yukselis ne zaman baslayacak.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372

View Profile
May 19, 2018, 08:29:55 PM

Bu kadar buyuk düşüş ve yükselişleri belki 1-2 kere daha görebiliriz sonra ya her şey oturmuş olacak yada bitcoin balondu diyenler haklı cıkacak.
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
May 21, 2018, 05:23:15 AM

Bitcoindeki bu dalgalanmalar bitcoinin öldüğü anlamına gelmez elbette bu dalgalanmalar olmasa yani bitcoin fiyatı düşmese kimsede yatırımını bitcoine yapmaz.eminim yakın zamanda bitcoin eski değerini bulur.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
June 10, 2018, 11:04:11 AM

Bitcoin hiç bir zaman ölmedi, ölmeye de niyeti yok. Bitcoinde büyük düşüşler oluyor ancak her düşüşün ardından Bitcoin daha da geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşarak yeniden yükseliyor. Lightinşng Network’un hayata geçirilecek olması Bitcoinin geleceğinde önemli bir rol oynayacak.

Katılıyorum, bitcoin hiç bir zaman ölmedi. Geçen sene ki hype ortada yok o kadar yükseğe çıkıp düşmesi yani şu an ki yaşadığımız dönem bence normal, toparlanacağını düşünüyorum.
komodosevket
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
June 10, 2018, 01:16:44 PM

btc balon etkisinin altında değil artık kimse korkmasın btcyi borsalara alarak bir nevi sabitlediler
sunistator
Newbie
*

View Profile WWW
June 10, 2018, 02:20:35 PM

bitcoin için sayısız kere öldü, balon patladı artık yükselmez gibi yazdılar yazdılar. bitcoin her defasında yeni fiyat rekorları kırdı yine kıracaktır. hani ucuzladı coinde falan değilsiniz bugün kripto ile tanıştın. paranı parçalara bölerek olabildiği kadar daha ucuz fiyatlardan toplama yapıp hold belki 5 sene sonra seni mükemmel yere taşıyabilir. ytd
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
June 10, 2018, 02:33:54 PM

Güzel bir yazı olmuş gerçekten, bitcoin'in nereden geldiğini ve ne durumlar yaşadığını bilmeyip, düşüş trendinde gözünü açan yatırımcıların ufkunu genişletebilecek nitelikte anlayana..
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1488

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
June 10, 2018, 02:40:50 PM

Bitcoin ölmez blokzincir bölünmez. Satoshi'nin dediği gibi 10 sene sonra çok yükseklerde olacağız. Artık Bitcoin kendini kanıtladı, bu konuda hiç şüphe yok.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
jembaba1
Newbie
*

Activity: 150

View Profile
June 10, 2018, 03:00:03 PM

kesinlikle katılıyorum.bu kaçıncı balon oluşu ve patlayışı değil mi?halbuki şu an bile ne kadar yüksek bir oranda seyrediyor ama görebilene..
arhan2015
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 10, 2018, 07:23:56 PM

Geçmişe bu şekilde baktığımızda hala umut olduğunu görüyoruz. Ama sabır lazım biraz, bu sene bulup buluşturup bitcoin alanlar ve acil paraya ihtiyacı olanların çok yanlış yaptıklarını da görüyoruz

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
kevindeangelis
Full Member

Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
June 10, 2018, 10:26:07 PM
Merited by micalith (25)

Birileri Bitcoin öldü diye cenazesini kaldırmayı düşünürken, düşükten alacak olmanın sevincini yaşayanlar da var, hem Bitcoin piyasasına yeni gireceği söylenen ve dört gözle beklenen milyonlarca yeni yatırımcıyı teşvik edecek haberlerde gelmeye başlamalı artık.

Helpful62
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
June 10, 2018, 11:29:54 PM

cok düşüsu oldu ama daha bence ölmedi su 5 senede olmaz bide ekonomi düzelirse bitcoin fırlar gibi .
arhanklc
Newbie
*

View Profile
June 11, 2018, 12:07:19 AM

piyasa dolayı çok düşüşte yaşadı insanlarda bu dususu olus zannettiler ama bitcoin daha 5 sene daha olucegini dusunmuyorum .
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
June 12, 2018, 10:07:42 PM

Cok eskiyi bilmem ama benim hatirladigim 10u gecmistir.   Her defasinda aha ne oluyoru demedim.  Ilk zamanlar cok panikliyordum ama simdi alistim.  Ya herro ya merro.  Reatine rest. Blofunu goruyorum dostum modundayim.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
silvermicro
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 12, 2018, 10:12:56 PM

Bitcoin ne zaman öldü deseler her zaman geri donus yapti bu dususun de sonu olacaktir elbet geri donusu ne kadar zor olsa da imkansiz degil.
wanhun
Newbie
*

View Profile WWW
June 12, 2018, 10:26:14 PM

Bitcoinin beklenen yükselişi yapabilmesi için burada verilen bilgilerde ki gibi önce bir kez ölmesi gerekiyor ondan sonra dirilişi gerçekleştiriyor. Şuan o ölüm gerçekleşti diriliş yakındır. Grin
Rasta.modeli
Newbie
*

View Profile WWW
June 12, 2018, 10:40:00 PM

Butun o karanlik gunler er ya da gec aydinliga ulasti fakat bu sefer oldukca zor olacak gibi gorunuyor. Ama olmayacak diye birsey yok.
mela65
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 282

Best Crypto / Online Casino Writing Services

View Profile
June 13, 2018, 07:17:20 AM

Bir kalp kaç kere kırılır be kardeş '' repliğini hatırlattı bu yazınız. Açıkcası benim öngörüm, küçük ve kısa vadede vurkaç yapmaya uğraşan insanların da bu düşüşlerde etkisi olduğu. Bu teknolojiyi anlamadan yatırım yapanlar veya kaybetme korkusu fazla olan yatırımcılar piyasada azaldıkça, bu piyasa toparlanmaya başlar.
neowutang
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:10:23 AM

bitcoin sayısız kere öldü, dirildi müthiş yükseldi, balon, şu bu dediler son 1 senedir hiç uğraşmadıkları kadar piyasa ile uğraşanların alayı ortada. kripto dünyasının ağırlıklı kendisini finans etmesi gerek. belki bunun temelleri atılıyor belki 10 sene sonra kriptoların tamamen yok olacağını göreceğiz.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
kiymetli
Member
**

View Profile WWW
June 13, 2018, 03:45:00 PM

Ne zaman öldü deseler de bitcoin her zaman geri donus yapti. Bunun en acik tespiti su an ki degeri bence. Uzun vade de kazandirmaya devam edecektir.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 13, 2018, 06:59:21 PM

Roll EyesSmiley güzel bir başlık olmuş evet doğru söylüyor kaç kere öldü bu bitcoin kaç canlıymış arkadaş ne zaman doğrulacak ya söylenenler doğru muydu yoksa
bulson
Full Member

Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
June 13, 2018, 08:19:22 PM

Ülkelerin getirecekleri yasaklar dahi btc nin sonu olmayacaktır.Btc nin sonu ancak cüzdanların yarısı kadarı hacklenmesi tarzı bir olay olursa sonu gelecektir.Bana göre 2018 sonuna kadar btc muhteşem uçacak.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:04:01 PM

bitcoin defalarca öldü sonra tekrar hayata döndü ve yatırımcısına para kazandırmaya devam etti. tekrar aynı şeylerin olduğunu ve yatırımcıların bitcoin talebini çoğalttığını görüyorum. bitcoin yaşamaya devam edecek.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
eller55
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 14, 2018, 01:07:49 PM

Bitcoin dokuz canlı kedi gibi ,ölüp ölüp diriliyor ,bu sefer durum eskisi gibi olacak işte o biraz meçhul , geçmiş piyasa yapısı ile şimdiki durum açısında cidid hacim farkları var.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
gunmunj
Member
**

View Profile
June 14, 2018, 07:25:11 PM

Bitcoin ile ilgili hep geçmiş grafiklere bakarak yorumlar ve tahminler yapılıyor, geçmişte kaç kez öldüğü önemli değil bu son ölüşü nasıl diriltecek önemli olan o bence. Bu düşüşü kimse beklemiyordu. Boğa sezonu beklenirken gelen ayı oldu.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
June 14, 2018, 09:00:13 PM

Her düşüşten sonra ciddi sıçramalar yapmış geçmişte ama bu sene öyle gözükmüyor, bu sene geri dönüşü yapamayacak algısı oluştu insanlarda ve bu yüzden piyasadan çekilmeye başladılar.

[/center]
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
June 14, 2018, 09:54:57 PM

Arkadaşlar bu yazıyı aylar önce yazmıştım. O dönemlerde BTC 2000 dolar olacak vs deniyordu olmadı ama diyelimki oldu. Bir şey farketmez yeniden toparlanıp hakettiği noktalara dönecektir. Ben buna inanıyorum önemli miktarda BTC bulunmuyor bende yani yatırımım çok küçük ancak ben bu teknolojiye inanıyorum. Bu arada şu yazımı beğendiyseniz meritleri ihmal etmeyin.
Coin.milyarderi
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 14, 2018, 09:57:15 PM

Bu dususlerin hic birine ölüm denemez bence. Tamaminda eskisinden daha iyi yerlere yukselmeyi basardi ve bu dususun geri donusude harika olacaktir.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
June 14, 2018, 10:55:13 PM

Ölmüş oldugunu dusunenle su an ki fiyata baksinlar ve buraya geldigi degerlere baksinlar uzun vade de hep bir yukselis soz konusu.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
neinnein125
Sr. Member

Activity: 475

VTOS

View Profile
June 15, 2018, 11:08:10 AM

Bitcoin ölecek diye bir şey yok öncelikle bunu aklınızdan çıkarmanız lazım böylesine büyük bir piyasa bir anda silinip havaya uçmaz buharlaşmaz.. Ama bitcoin in ağırlığı hep artar mı şüpheliyim çok iyi altcoinler çıkmaya başladı..

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
V T O S      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
FACEBOOK     TELEGRAM
MEDIUM    TWITTER     GITHUB

⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
fragilesun
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 15, 2018, 12:12:27 PM

Bitcoindeki bu dalgalanmanın bitcoinin öldüğü veya öleceği anlamına gelmez. Sadece piyasa daha yeni ve henüz kendine bir yön bulmaya çalışıyor.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
June 15, 2018, 07:15:29 PM

Balondu patladi, öldü bu haberleri her düşüş döneminin ardından hoplatiyorlar ama yine de toparlanmasını biliyor. Çok aşırı güvensizlik oluşturacak bir düşüş zemini hazırlanırsa işte bu çok tehlikeli olur ve önü alınamayabilir.
bluemylife1907
Member
**

View Profile
June 15, 2018, 07:37:04 PM

Ciddi oranda düşüş yaşayan bitcoin bu saaten sonra  2018 yılı içerisinde toparlanması mucize gibi gözüküyor , bütün herşeyi bir kenara koyup 2020 yi beklemek zorunda bırakıldık.

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
June 15, 2018, 08:12:34 PM

Ilk defa bir varliga/paraya yatirim yapanlarin klasik yorumlaridir.  Tecrube ve pekte bilgi sahibi olmadan girdikleri bu piyasada tabiri caizse sudan cikmis baliga donuyorlar.  Hepi topu 5-6 aylik yatirim gecmisi olanlar icin hicbir zaman bu yorumlar degismeyecektir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
tatanga54
Newbie
*

View Profile WWW
June 15, 2018, 09:02:10 PM

Bu sefer ki çok daha farklı bir bitcoin travması yaşanıyor , hem bitcoin hem kripto piyasası geçmiş senelere oranla daha güçlü iken bu kadar düşüş sergiledi ise bundan sonra bitcoin düzelmesi çok Zor ihtimal .
coinexpert.tr
Jr. Member
*

Activity: 54

Trade Better Trade Crypto

View Profile
June 15, 2018, 09:05:12 PM

Sonuçta merkezi kontrolü olmayan bir borsa ve bu ani iniş çıkışlar tamamen sağlam balinaların elinde bunun bir analtiği olduğunu düşünmüyorum anlık işlemlerde neyse odur. bitcoin ölmez

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
hunter17
Jr. Member
*

Merit: 8

View Profile WWW
June 15, 2018, 11:12:12 PM

Şimdi piyasaların bu durumunu görünce hala birkaç insan çıkıp altından daha güvenli liman demeleri aklıma geldi açıkçası. Kendini kolay bir şekilde sabitliyemiyor ve belli başlı insanların elinde olduğu için kolay kolay güven de kazanamıyor.

◈ HYPERQUANT ◈ Platform for Professional Asset Management  (https://goo.gl/wGkw41)
cabbarhasan
Newbie
*

View Profile
June 15, 2018, 11:38:30 PM

Sacma bir soylem. Bitcoin ölmüs olsa su an hala umudu olan insanlar olmazdi emin olun. Bu yuzden sadece deger kaybetti ve geri toplayacak demek daha dogru.
malilale
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
June 16, 2018, 03:08:57 AM

Tarih her şeyi net göstermiş zaten bu bir devrim.
nefsim
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
June 16, 2018, 08:59:50 AM

Bitcoin yada diğer kripto paralar artık dünyamıza girdi. Dünya bu trende alışmak zorunda. Gün gelecek market alışverişlerimize kadar kripto paralar olacak. Çok değil 10 yıl sonra işler çok değişecektir. Böyle iniş çıkışları milletin elinde avucunda ne varsa almaya çalışıyolar. Akıllı ve sabırlı olan kazançlı çıkacaktır.
sectorim
Member
**

Activity: 574

View Profile WWW
June 16, 2018, 09:11:48 AM

Sayısız kere bitcoin aşırı düştü. hiçbir piyasada olmadığı kadar dalgalanmalar var. bu düşüşlerde hep balon terimi deniliyor. "20 binden düşüyor bakın balon demiştim" diyenler 20 bini geçtikten sonra balon demeye de devam edecekler. en iyisi rüzgarı arkanıza olup o istikamette gitmek. kar yapıp gerektiğinde piyasadan çıkmak.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 16, 2018, 10:57:55 AM

oldu diye tabir ettiginiz sey fiyatsa her donemde buyuk dususler yasayip yatirimcisini uzdugu oldu. fakat teknolojik anlamda gecen yil forklardan once cok bezdirmisti. bekleyen tx sayisi uzun bir sure 50k uzerinde seyrediyordu. simdilerde ne zaman baksam 5k nin uzerinde denk gelmedim. artik cok daha az sikintisiz bir sekilde isliyor blockchaini.
necrofurian
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 16, 2018, 02:11:41 PM

2011'de 32 dolardan 2 dolara düştüğü vakitler mi? %80-%90 kayıp of. tepeden alıp da gerçekten hold yapanlar ve satmayanlar köşe oldu. ama 32'nin 2-3 katını görüpde satsa 3x ancak. dumplar inanılmaz nimet ve dumpun dipini bulup da hold yapanlar müthiş kazanıyor. Zarar ediyorum deyip, panikleyip satanlar işte çoğu kişi de böyle olmasa piyasa nasıl yönünü değiştirsin.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
jasernity
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 18, 2018, 12:32:27 PM

büyük düzeltmelerden sonra piyasadaki umudunu kaybedenler olmasa ve o grafiklerde çok ucuz olarak gördüğümüz yerlerden balinalar iyice toplamasa bu kadar sert dumplar olmazdı. düşünsenize birkaç dolardayken alıp da ben 20 bin dolar hedefi koydum diyen balinalar bu amaç için senelerce uğraştı durdu. sonunda meyvesini de baya topladı. ne sabır varmış arkadaş ya.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
June 18, 2018, 12:59:22 PM

Güzel yazı ama bız sabırsızlar ıcın beklemek zor gelıyor artı buraya kadar gelmış bır coının ne kadar daha cıkacagı mechul balınaların elınde ıstedıgı kadar manıpule edıyorlar.
1453eko
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 18, 2018, 03:37:13 PM

Bitcoinin artık bu son ölüşü olur umarım , bu büyük düşüş sonrası bir çok yatırımcının bitcoinin fiyatlanması ile alakalı bir umudu artık kalmadı gibi ,artık hedef 2020.

deli.mehmet1
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
June 19, 2018, 12:30:12 AM

Bitcoin tam bir kraldır , bu devrimi bütün dünya takip edeceği için kral ölümsüz.
pikiditor
Newbie
*

View Profile WWW
June 19, 2018, 05:38:48 PM

bitcoini sırf fiyat anlamında bakıyoruz ve geriliyor iyice ve balon patladı diyoruz. o zaman ilk posttaki veriler ile kaç defa patladığını ve her seferinde balon haberleri yayıldığını da ekleyelim. şu algoritmaya dokunmayacak olurlarsa 2100'lü senelere kadar böyle devam ederse birkaç milyon doların bile üzerine kendisini atabilir.
eller55
Jr. Member
*

View Profile WWW
June 20, 2018, 12:06:24 PM

Bitcoin fiyatlanması uzun bir maraton derken ne dediklerini iyi anlamamışız ,bitcoinden kazanabilmek için uzun vadede sabretmek beklemek gerekiyormuş .

sniper23
Newbie
*

View Profile WWW
June 20, 2018, 02:23:34 PM

Peki bitcoin kaç kere yeniden yeşerdi?
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
June 20, 2018, 04:52:41 PM

ölene çare bulunmaz ama bunun anlamı çöp olmak. bitcoinde çöp gibi durum yok. istiyoruz ki bir an önce geçen seneki gibi paramızı katlayalım. o coinden başkasına geçelim. yahu uçan kuş coini bile geçen senenin yarısından beri kazandı. ama grafikler pek oralı değilse biraz sarı ışıkta beklemek gerekmez mi?
tommyss
Member
**

View Profile WWW
June 20, 2018, 07:23:05 PM

Cidden daha once öldüğünü goren var mi ben bugune kadar gelmis harika bir yukselis goruyorum onun disinda konusanlar bos hep.

skaynar
Newbie
*

View Profile WWW
June 20, 2018, 07:27:22 PM

Bir sürü kez öldü demişler dirilmiş, ne zaman girecek olsam eminim hep en zirvedeyken başlar öldü denilen zamanlarda gözünü gözlerdim. Bu kadar da şanssızım
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 20, 2018, 10:36:42 PM

Fiyatı düştü diye Bitcoinin öldüğünü söyleyemeyiz, Bitcoin değer kazanır, değer kaybeder fakat ölmesi söz konusu olamaz.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
June 21, 2018, 09:55:30 PM

bitcoinin fiyatının düşmesi farklı bir şey blockchain teknolojisinin yaygınlaşması farklı bir şey. bitcoin 1000 dolara düşse bile piyasa devam eder ve bir çok yeni yatırımcı fırsatı görerek alım emri vermeye başlar.
600rr
Newbie
*

View Profile WWW
June 21, 2018, 09:57:49 PM

Her zaman harika donusler yapip eski degerlerini bile katlamayi basardi. Bu yuzden 1000 dolara bile dusse hep umut var.
etzecet
Jr. Member
*

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
June 22, 2018, 12:32:39 PM

Ben sayamadım artık bu tarz boş, klişe ve desteksiz söylemleri onun için önümüze bakmakta fayda var hiç bir yükselişin de düşüşün de kalıcı olmadığını unutmamalı ve buna göre adım atmalıyız.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
mustafacemil
Newbie
*

View Profile WWW
June 22, 2018, 03:05:33 PM

Öldü öldü dirildi anka kuşu gibi küllerinde yeniden doğdu. Bundan sonra da böyle olmaya devam edecek, her öldü dediklerinde daha güçlü doğacak
whitebwithlovelyc
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
June 22, 2018, 03:09:31 PM

bitcoin ölmedi aslında insanlar öldü dediler ama her zaman ayaktaydı
myhometalk
Full Member

Activity: 138
Merit: 102

View Profile
June 23, 2018, 10:32:18 AM

defalarca defalarca öldü dendi ama bitcoin ölmedi, bu kadar çok yatırımcı ve talep varken bitcoin ölümü beklemek haksızlık olur. bitcoin bugün veya gelecekte ölmeyecek ve hiç bir altcoin tarafından geçilemeyecek.
vuanhtuanfpt
Full Member

Activity: 276

View Profile WWW
June 23, 2018, 01:22:23 PM

bitcoinin öleceğini yok olacağını sanmıyorum daha önce balon patlayacak dendi ama yerinde sapasağlam duruyor. fiyat dönemsel olarak artar veya azalır, talepte azalır artar ama bitcoin yaşamaya devam eder.

Razor5
Full Member

View Profile
June 23, 2018, 01:28:05 PM

Bin kere ölsede bin kere dirilir gelcek bunun üstüne kuruluyor o yüzden hiç öleceğini en azından tamamen ölebileceğini düşünmüyorum eğer öyle bir şey olursa milyonlarca insana yazık olur açıkçası.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
bulson
Full Member

Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
June 23, 2018, 09:25:15 PM

Bir ölür bin diriliriz dercesine, forklarla tekrar güç kazanıyordu fakat forklarıda öyle abarttılar ki nerdeyse bir ara haftada 1 fork olacaktı.Yinr bi yolunu bulup dirilteceklet ve bu sefer gerçekten sağlam güç toplamış olarak çıkacak karşımıza.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 23, 2018, 10:54:50 PM

Bitcoin çıktığından bu güne kadar defalarca dip ve zirve yaptı yine aynı karakter de devam ediyor piyasanın bu durumuna dalga denebilir. Sörf yapabilmek için kar zamanları reelize etmek lazım.
georgemamat
Member
**

Merit: 75

View Profile
June 23, 2018, 11:39:41 PM

Bitcoin çok defelar dip yaptı ama bu sfer gerçekten uzun sürdü ben ilk buyuk dibi görmedim şimdi tecrube ediyoruz ama gerçekten dayanması zor
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
July 06, 2018, 01:58:37 PM

Bu yazıyı yazalı baya oldu ama BTC halen daha düzelmedi. Ancak önceki uzun buhranlarıda unutmayalım. Bizimkisi henüz 1 yıl olmadı 2018 sonlarına doğru düzeleceğini düşünmeye devam ediyorum. Sabredenler olarak kazanacağız. Çünkü geleceğin teknolojisinin finans ayağında yer alıyoruz ve finans ayağının kralıda BTC yani kral daha ölmedi, ölmeyecek.
tatanga54
Newbie
*

View Profile WWW
July 06, 2018, 02:25:04 PM

Bitcoin ne ilk çöküşü ne de son çöküşü olacaktır bu ,bundan sonraki süreçlerde de bu zamana kadar ki yaşadığımı bir çok şetyin tekrarını yaşayacağız . ta ki ülkeler kripto paraları resmi para olarak kabul edene kadar.
zeynep.1
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 06, 2018, 02:33:10 PM

Yorumların çoğunda da bahsedildiği gibi piyasalar iniş çıkışları görmeden düzelmez. Şuna dipte ama bu yükselmeyeceği anlamına gelmiyor öyle değil mi?

[www.athero.io]  ❒  ATHERO  ❒  Internet 3.0 solution
▀▀█▄▄   A revolutionary decentralized digital economy   ▄▄█▀▀
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
July 06, 2018, 04:52:38 PM

Bitcoin balondu söndü goygoyculuğu yapanlara bir şarkı göndermek istiyorum;

https://www.youtube.com/watch?v=mrx2gV7DNxw

Piyasayla uzaktan yakından alakası olmayanlar bu yorumları yapacak ama benim aklıma hep Hande Yener'in şarkısı gelecek... Smiley

hadibeabi
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 07, 2018, 03:32:05 PM

Kral seninde açıkladığın gibi defalarca ölmüştür ancak her zaman kendini aşan bir şekilde dönmüştür , ama bu dönüş sürelerinin  her geçen gün uzayacağını düşünüyorum çünkü her dönüşünüde daha çok insanın haberi oluyor ve balinaların hareketleri daha tahmin edelebilir bir hale geliyor o yüzden daha çok beklemek zorunda kalıyorlar.
freim
Member
**

View Profile
July 08, 2018, 03:18:05 PM

paylaşıma kesinlikle katılıyorum yani bunlar birer şans ve ya tesadüf olamaz. paylaşım için teşekkürler ben de bu şekilde düşünüyordum kendi kafamda. demekki istatistiksel yönüde doğruymuş. öte yandan peki şunu sormak istiyorum acaba buradan daha ileriye gidip gerimi düşecek bu senaryoya göre ?
mypat3op
Full Member

View Profile
July 08, 2018, 11:52:15 PM

Bitcoinin ölüm ve diriliş tarihleri net, her zaman küllerinden doğuyor maşallah. Asıl bitcoin yatırımcısına bakalım genellikle her gün ölüp ölüp diriliyorlar, onları azim ve sabırlarından dolayı kutlamak lazım.
tatanga54
Newbie
*

View Profile WWW
July 10, 2018, 03:01:40 PM

Bitcoin bu yıl tam öldü ,20 bin dolar. seviyelerinden 5 bin dolar seviyelerine kadar geriledi ve artık 7 bin doları bile artık göremiyor ,bu saatten sonrada abitcoinde kısa vadede bir şey beklememek lazım.
AstraSedan
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 11, 2018, 07:06:22 PM

Bundan birkaç ay sonrasında BTC yükselir ve herkes güzelce paralarını kazanırsa inan kimse kötü ününe takılmaz, yine yaptı yapacağını der ve bu artık bilinen bir hal alır. En önemli olan şey BTC alımı yapan ve alımlarını ne zaman satışa çıkaracakları olsa gerek. Hepimiz aynı bekleti içerisinde mevcut değerlerin yükselmesini bekliyoruz. Pozitif bir konu olmuş bence hepimiz için. Ellerine sağlık
cerezcikansiz
Newbie
*

View Profile WWW
July 11, 2018, 10:13:09 PM

benim ve çevremdeki bir çok insanın bu piyasaya girme sebebi bitcoine ne kadar vururlarsa vursunlar ölmeyip geri eski seviyesini aşması. yine öyle olacağına inanıyorum.
mynet
Member
**

View Profile
July 11, 2018, 10:28:51 PM

Bitcoinin ne ölmesi nede dirilmesi bitmeyecek ,bu tarz iniş çıkışları sürekli yapacak ,kripto piyasasında belli olan en önemli nokta bu iş daha yolun başında ve çok sabır gerekiyor.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 11, 2018, 06:33:28 PM

Evet bitcoin çok sert bir yükselişe hazırlanıyor.Bunun için öncelikli olarak bıktırma politikası var.Bitcoin bir balon denilecek,herkesin ümitlerini bitirdiği anda bitcoini zirveye çıkartacaklar.Ancak burada psikoloji çok önemli.Ekrana bakmaan kademeli olarak alım yapılıp,arkaya yaslanılmalı artık.

▔▔▔▔▔
lightbringer14
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 11, 2018, 06:54:52 PM

bitcoinin öldüğü veya balon patladı diye bir şey yok. olsa bu zamana kadar göremezdik onu tamamen biterdi. Sadece belli zamanlarda fazla değerleniyor ve arkasından düşüşe geçiyor. Ne kadar hızlı değerlenirse o kadar hızlı değer kaybediyor. Şimdi de o değer kaybettikten sona ki toplarlanma aşamasındayız.
Şu da bir gerçek bu yıl ticaret savaşlarının kanlı savaşlara döndüğü bir yıldayız. Her millet her devlet tedirgin. Sadece türkiyeye karşı değil her ülkede buna benzer problemler var. Zamanla önce piyasa toplar düzene girer arkasından bizim piyasamızda.

whatupos2
Newbie
*

View Profile WWW
August 12, 2018, 05:31:51 AM

böyle başlıklar açarken dikkat etmemiz gerekiyor arkadaşlar. zamanında kurtlar vadisinde süleyman çakır öldüğünde cenazesini kılan halkımız yakında bitcoinin de mezar taşına dikip namazını kılar.
powereddd
Newbie
*

View Profile WWW
August 12, 2018, 05:55:25 AM

Çok büyük panik yapanlar benim gibi piyasaya biraz geç girenler. Ben tecrübelilerin panik yaptığını görmeden endişelenmiyorum artık.
xxbtcxxx
Member
**

View Profile
August 18, 2018, 03:30:29 PM

Bitcoin ölmedi bu zamana kadar ama son 8 aydır iyi sürünüyor. Yataktaki kanser hastası gibi ne ayaklanabiliyor ne canını teslim ediyor.
yaviz0002
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 19, 2018, 04:20:57 AM

daha önceki düşüşlerde evet yüzdesel olarak bakıldığında çok kötü yerlere gidip gelmiş fakat fiyat olarak bakacak olursak 7 dolardan 4 dolara düşmesiyle 20 bin dolardan buralara gelmesi arasında fark var.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490

View Profile WWW
August 19, 2018, 04:33:20 AM

benim dayanak noktam da hep burası oluyor. tarih bilimine olan sevgimden midir bilmem ama hep yine tekerrür edecek diyorum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
August 19, 2018, 05:26:28 AM

tamam düşmüş gelmiş düşmüş gelmiş sürekli de bunun sürdürülebilir olduğunun garantisi de yok ki. ki piyasanın hacmi de baya bir genişlemiş durumda.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
withansolwag
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
August 26, 2018, 12:01:13 PM

bu defa da öldü hatta cenaze namazını bile kıldık başkan duymadınmı?
erlikkhan
Member
**

Activity: 86

Kün Tuğ Bolgıl , Kök Kurıkan !

View Profile
September 06, 2018, 09:09:00 AM

dominance % 55 lere dayandı biraz daha yükselip altları iyice ezmeden yükselmeyecek
Coinscup
Member
**

Activity: 291

View Profile WWW
September 06, 2018, 09:10:58 AM

1000$ yukarı 1000$ aşağı çok fazla oynamaya başladılar. Tam bitti bu iş dediğimizde vuracaklar gibi geliyor.Çok yakın yada uzak tahmin edemiyorum.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
September 06, 2018, 05:55:53 PM

Daha çok ölür ve daha çok diriltirler. Piyasa koşulları her kötüleştiğinde bin tane olumsuz yorum yapan insan görmekten keyfimiz kaçıyor. Gerçi hiçbir şeyin garantisi yok. Zaman gösterecek neler olacağını.
Calligiato
Member
**

Activity: 137

View Profile WWW
September 06, 2018, 08:07:13 PM

Btc'yi dünya piyasasından ayırmak olmaz. İnsanlar riskli yatırımlardansa yüksek garanti faizi tercih ediyorlar. Ama elbet bu devran dönecek...Sabır...
freim
Member
**

View Profile
September 06, 2018, 09:13:36 PM

düşülerin seneleri anlatan güzel bir paylaşım olmuş baktığımız zaman şuan %50 düşmüşüz geçmişte %80 düşüşler olmuş ve toparlanmalar olmuş bu umut verici buradan tkerar toparlanırız gibi.
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
September 06, 2018, 10:33:55 PM

Hiçbir yatırıma kısa vadeli bakmamak gerekiyor arkadaşlar. Bir senelik zaman diliminde hadi iki senelik olsun hep geçmiş senenin üzerine atmış piyasa kendisini.
tatanga54
Newbie
*

View Profile WWW
September 07, 2018, 01:26:57 PM

Kripto piyasasında regülasyonlar bitene ve ülkelerin kripto paralara resmi olarak geçiş yapana kadar bu tür inişli çıkışlı durumlar sürekli yaşanacaktır ,bitcoin bu piyasanın lokomotifidir .Bitcoin en geç 2019 martından itibaren yükselişe geçecektir.
eymareddd
Newbie
*

View Profile WWW
September 08, 2018, 08:05:04 PM

Geçmişteki tüm ölüm sayısı kadar bu senenin içinde öldü ama onu da dikkate almak lazım. Bu sene garip şeyler oluyor bitcoine.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 08, 2018, 08:11:34 PM

Bitcoin ölmüyor ve ölmez de ancak yatırımı olan büyük bir kitleyi ölmekten beter ettigi gerçeğini de unutmamak lazım. Olaylara hep piyasanın döngüsü gözüyle bakıyordum ama artık başka faktörlerin de etkisiyle piyasanın temel döngüden çıktığını düşünmeye başladım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Allonee
Member
**

View Profile
September 08, 2018, 08:17:05 PM

Ben her zaman kazandıracak yatırımın uzun vadeli yatırım olacağına inanmışımdır. Bitcoin de kısa vadeli düşüş hareketleri gösterse de uzun vadede sürekli kazandıran bir yatırım aracı benim gözümde.
paca08 (OP)
Member
**

View Profile
September 08, 2018, 09:45:13 PM

Bitcoin bu yazıda da dediğim gibi hiçbir zaman ölmedi ölmeyecekte. Bu düşüş süreci çok uzun sürse de geçmişte yaşanan düşüşler çok daha uzun sürdü. Bitcoin bir kez daha bizi yanıltayacak bunu hep birlikte göreceğiz.
yussuzc1
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
September 08, 2018, 10:51:19 PM

Bence sonlara geldik , bir kere daha düşüş yaşarız sonra büyük bir ralli başlar diye düşünüyorum , alım için 5500 6000 civarını düşünüyorum bakalım hayırlısı .
semos08
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 08, 2018, 10:58:56 PM

Bu tür düşüşler bundan 10 yıl sonrada olacaktır. Bu işi bilmeyen çaylaklar da felaket tellallığı yapacaktır. Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde Btc artışa geçecektir. Bununla birlikte altcoinler de artışa geçmeye başlayacak.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
heronesle
Newbie
*

View Profile WWW
September 09, 2018, 12:48:40 AM

9 yıldır süre gelen olayları insanların görmemesi, araştırmaması beni şaşırtıyor. en azından şu kadar araştırma yapıp da girin piyasaya ki daha az ağlayın.
loveistanbul
Member
**

View Profile
September 09, 2018, 05:00:12 PM

Bitcoin daha istenile gerçek düşüşü yapmadı ,fiyat 4 bin doları görmeden bitcoin dip yaptı diyemeyeceğiz ,önümüzdeki 1 yıl boyunca bu düşüşün etkisi deva edecek ve 2019 sonuna doru bitcoinde artışlar başlayacaktır .
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 09, 2018, 08:34:25 PM

evet doğru ama piyasaya para sokan insanların iki yıllık bir bekleyişte olacaklarını tahmin etmiyorum açıkçası. yazık bu adamların paraları yem olacak balinalara.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 10, 2018, 02:23:49 AM

Aslında dümdüz düşünürsek bu piyasa erken girene fayda sağlıyor. Erken girip rütbe alıyorsun erken gelip ucuzdan topşuyorsun vs. Umarım bizden bir öncekiler son avantajlılar değildir. Bitcoinin onlarca kez yeniden doğması iyi bir şey mi? evet ama bu hep doğacağı anlamına gelmez.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
1453ist
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 12, 2018, 10:43:35 AM
Merited by sofikurban (1)

Bitcoin en az 20 yıl daha varlığını sürdüreceğini düşünüyorum ,öncesinde bu fiyat iniş çıkışları sürekli olacaktır ,beklentiler hayaller maalesef bu piyasada en doğru adımları atmamızı maalesef etkiliyor.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 12, 2018, 07:29:45 PM

Bitcoin daha istenile gerçek düşüşü yapmadı ,fiyat 4 bin doları görmeden bitcoin dip yaptı diyemeyeceğiz ,önümüzdeki 1 yıl boyunca bu düşüşün etkisi deva edecek ve 2019 sonuna doru bitcoinde artışlar başlayacaktır .

Bazen ben de 4000 dolar seviyesine geleceğini düşünüyorum. Ama o fiyatları görürsek düşüşün önünü alamayız ve herkes artık kaçışmaya başlar. Bu yüden o seviyelere geri dönmeyeceğiz gibi geliyor (:

gecinmederdi
Jr. Member
*

Activity: 34

View Profile
September 14, 2018, 09:06:18 PM

güzel konu açmışsınız teşekkürler.
mypat3op
Full Member

View Profile
September 14, 2018, 10:27:01 PM

Son bir düşüş olacağı beklentisi yüksek piyasada, son düşüş yeni dipleri de ihtimal haline getirecek. Bitcoin bir çok kez küllerinden doğdu elbette ama geçen yıldan beri dünyada koşullar değişmeye başladı.
redboxneo
Member
**

View Profile
September 15, 2018, 05:33:28 PM

yatırımcıların kripto borsalarına para yatırmasının önlenmesi amacıyla çoğu gelişmiş ve gelişmekte olan ülkede önlemler alınmadığı sürece bitcoin ölse bile sayısız kere dirilir ralli yapar bence. ama karşımıza olmadık bir sürü olumsuz gelişme çıktığında etkisi de biraz aşırıya kaçıyor.
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
September 17, 2018, 05:44:22 PM

Bitcoin 2018 yılında hep düştü sayısını bile unuttum önümüzdeki bir kaç ay içindede yükselme olacağını sanmıyorum.
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
September 18, 2018, 02:50:01 PM

Bitcoin 2018 yılında yeden düzgün kalkamadıki ölüp  dirildiğinide bilelim bundan sonrada ne olur tahmin etmek çok zor.
yapyap1
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
September 18, 2018, 06:25:49 PM

Bu defa cenaze namazını bile kıldık hep birlikte. Amma velakin bu tekrardan dirilmeyeceği anlamınada gelmiyor. Bu piyasa da ne olacağı belli olmaz..
Arksun
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
September 20, 2018, 03:24:54 AM

Bitcoin yıllar boyunca iniş çıkışları atlatarak bugünlere kadar geldi, kendini çoktan ispatladı. Bence bitcoini savunmaya gerek bile yok çünkü o kendi kendini çok güzel koruyup savunuyor. Gözleri gören, aklını kullanan herkes bunun farkında.
Büyük paraların döndüğü her piyasa birçok insanda şüphe uyandırır. Kimisi sırf o piyasadaki açıkları arar, kimisi başka çıkar dengeleri olduğu için çamur atar. Dolayısıyla bitcoin öldü diyenleri ya da saadet zinciri diyerek onu karalayıp çamur atanları engelleyemiyoruz. Bunlara takılmaya gerek yok. Piyasaya ve bitcoine inanıp destekleyen kişiler günden güne artıyor. Kafası basmayan faydasız tipler de bu piyasadan uzak olsun zaten, parazite gerek yok.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
1453ist
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 20, 2018, 10:29:14 AM

Bitcoinde ne diriliş biter nede ölüm ,uzun soluklu bir maratonun daha henüz çok başlarındayız .Birçok yatırımcı 2017 de piyasa giriş yaptı ve piyasasının en güzel dönemiydi  ve bu hallere hiç alışkın değiliz.

sgrcn36
Newbie
*

View Profile
September 23, 2018, 03:21:37 PM

Bitcoin 2018 yılında bir türlü kalkmadıkide kaç kere öldüğü belli ola 2018 yılının sonuna geldik bitcoin bir türlü yükselişe gecmedi.
OmarGsPools
Sr. Member

View Profile
September 23, 2018, 03:45:52 PM

Piyasa henüz genç düşüşte öldü diyorlar, yükselince balon. Bunlara kafayı takmamak lazım, klasik bir piyasada değişen trende göre nasıl pozisyonluyorsak buradada aynen devam.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bluemylife1907
Member
**

View Profile
September 23, 2018, 09:00:43 PM

Kripto piyasasının lokomotifi olan bitcoin beraberindeki tüm kripto piyasasını etkileyen hareketleri ile zaman zaman inişili ve çıkışlı grafikleri ile piyasayı çalkalamaya devam ediyor ,bu durumun daha çok uzun yıllar devam edeceğe benziyor.

rexxxoonaa
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 24, 2018, 01:10:56 AM

Emin olun daha o kadar çok ölecek ve sonrasında o kadar çok zıplayacak ki. Ama her dibi bir önceki dibinin çok üzerinde olacak. Güveniyorsanız piyasaya bu dönemsel değişimleri o kadar da kafanıza takmayın sabırlı olun.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
September 25, 2018, 11:30:55 AM

Bitcoin fiyat düzenlemesini ve taban fiyatını belirlediği. zaman çıkışa başlayacaktır ve bu süre tarih olarak tahminimce  2019 ocaka ayından sonra yavaş yavaş başlayacaktır ve 2 yıl boyunca çıkışa devam.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [All]
  Print  

Jump to: