Bitcoin Forum
May 11, 2024, 10:38:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Neden Coinlerle/Tokenlerle kavga ediyorsunuz ?  (Read 391 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
February 03, 2018, 11:54:45 PM

coin ve tokenlardan ziyade savunucularıyla kavga ediyordum, artık ignore ediyorum  Wink dediğiniz gibi her coin bir fırsattır, delist edilmediği müddetçe belirli aralıklarla kazanç sunar hepsi de yalnız ister scam olsun ister ethereum tepeden aldırmaya çalışanları gördükçe ister istemez birşeyler söyleme isteği doğuyor. ancak baktım ki kendimi yıpratıyorum, kavgaya yöneldiğim ve ya abuk-subuk yazanları ileride kavga ederim diye ignore ediyorum. varsın arada değerli bilgi versin ve ya bazı görüşleri doğru olsun umrumda değil açıkçası, ruh sağlığım sinir katsayım yerinde olmalı yoksa bir anlık sinirle yanlış adımlar atabilirim. o soldaki ignore butonu değerli bir buton, küçük ama etkili, buradaki atmosferinizi yemyeşil bir bahçeye çevirebilir dostlar  Smiley... ben dahil görüşlerini üslubunu beğenmediğiniz herkesi ignore'layın.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1715423933
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715423933
Reply with quote  #2

1715423933
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715423933
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715423933
Reply with quote  #2

1715423933
Report to moderator
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 04, 2018, 12:19:22 AM

Kavga edenede karşıyım her coinler duygusal bağ kuran adamada karşıyım.özellikle bazı adamlar waves hayranlığını o kadar abartmış durumdaki hani waves vücut bulmuş olsa bunlara veriyor diye düşüneceğim nerdeyse.her coinden para kazanılır ama tutupta voine küfretmek veya yere göğe sığdıramamak bağlanmak saçma.aslında öyle bişey yok bile amk.şu pcnin başından kalkıp gerçek dünyaya dönünce bazen ne yapıyorum lan diyorum.olmayan bişeyi alıp satıyoruz amk

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
February 04, 2018, 10:54:55 AM

Kendimizde olmayan bir şeyi ezme durumumuz ne yazık ki toplumumuzda var. Eğer sahip olmadığımız bir coin sürekli yükseliyorsa bu hepimizin zoruna gider ama kimse elindekinin bıraktığı karı rakam ne olursa olsun beğenmez

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 04, 2018, 11:27:56 AM

Ben de aynı mantık ile düşünüyorum. Hiçbir coine tokene bağlanmam bana getirdiği paraya bakarım hedeflediğim değere gelmiş ise satar çıkarım başka ufuklara yelken açarım.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 04, 2018, 11:33:59 AM

Bitcoin White deyince baktım 300 Btw duruyor wallette. Ve borsaya girmişler. Sanırım kendi borsaları ama bu da başlangıç. Yakın zamanda inşallah 5-10x yapar da herkes birşeyler kazanır.
Ayrıca harbiden niye kavga ediyorsunuz Smiley Yahu görüyorum bütün gün Ripple pişmanlıktır şu şöyledir bu böyledir. Bize ne arkadaşlar biz paramıza bakarız. Çok güzel kazandıran coinler oldu hem yatırım hem bountylerden gelenler olarak ama şuan zorluyorum zorluyorum bir kısmı aklıma bile gelmiyor. Ne yapayım yani para kazandırdı diye alnıma dövmesini mi yaptırayım? Ya da kazandırmayınca proje ekibinin peşine mi düşeyim?
Arkadaşın dediği gibi hacmin artmasıyla birlikte altcoin piyasası da coştu ve katlana katlana gidecek inşallah.
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378

View Profile
February 04, 2018, 12:37:08 PM

kavga değil de bekleneni vermeyince inada biniyor bazen satmıyorum ulan şu fiyata gelecek eşşek gibi mesela öyle olabiliyor Cheesy

helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
February 04, 2018, 02:11:34 PM

duygusal bağ kuranlar var ya baya biliyorum öyle yatırımcılar ama bence çok yanlış bir hareket, düzeltilmesi gerekir
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
February 04, 2018, 02:22:24 PM

Kavga ettiğimiz falan yokta piyasanın balinaların dumeninde gitmesi insanı sinir ediyor. Kafalarına göre fiyatları arttırıp azaltıyorlar.

Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
February 04, 2018, 02:48:17 PM

Güzel bir noktaya değinmişsiniz aslında amaç kar yapmak değil mi zaten odaklanılması gereken nokta hiç bir güven vermeyen coinler bile zaman zaman çok kazandırabiliyor.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
February 04, 2018, 03:03:39 PM

Bende öyle düşünüyorum bazı şeyler az da olsa gecikebilir veya olağındışı bir şey olabilir fiyatı düşünce hemen scam oluveriyor coinler çok saçma bir düşünce bence de.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 05, 2018, 05:28:00 AM

Aslında birçok koin uzun vadede iş yapar diye düşünüyorum. İllaki degerlenecektir. Yani çok az bir ihtimal dusmesi uzun vadede.

lxjtian
Full Member

Activity: 201

View Profile
February 05, 2018, 10:23:02 AM

Fiyatların düştüğünü görüp coin ve tokenlerle kavga etmeye gerek yok. Henüz piyasaya alışmamış olanlar hayal kırıklığına uğramış olabilir.1 yıllık plan yapıp beklemeleri gerekiyor.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 07, 2018, 05:23:22 PM

Bana göre coin veya tokenler ile kavga eden arkadaşlar en çok malı götüren arkadaşlar, bu her zaman böyle olmuştur ve böylede olmaya devam edecektir. EBTC için çok laf edildi çok fazla konuşuldu geldiği yer şimdi malum KuCoin'e girdi. Burdan sonra alır başını gider umarım elinde tutan arkadaşlar varsa eğer güzel değerlenecektir tokeni. Bitcoinwhie mesela forumda ilk zamanlarda 3-4 tane konusu olmuştu şimdi borsaya girmiş ve katılımcılarına güzel para kazandıracak gibi duruyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 07, 2018, 05:29:43 PM

Şu adamın bakış açısına bayılıyorum. Karını al geç yada tut daha büyük kar et.
Herkesin scam dediği e-btc aldı yürüdü.
Uzun vadede bitcoin whiteın da benzer bir getirisi olabilir.

DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 07, 2018, 06:04:59 PM

Şu adamın bakış açısına bayılıyorum. Karını al geç yada tut daha büyük kar et.
Herkesin scam dediği e-btc aldı yürüdü.
Uzun vadede bitcoin whiteın da benzer bir getirisi olabilir.
Katılıyorum hocam sana  btw ileride çok güzel kazançlar sağlayacaktır. Elde tutmakta fayda var. Erkeden satıp kârdan zarar etmenin bir âlemi yok. Bir çok airdrop tokenimi gelir gelmez bozduran birisi olarak söylüyorum ki hemen bozdurma taraftarı değilim artık elimde en az 1.5-2 hafta bekletiyorum düşersede gözüm görmüyor sonuçta benim olmayan bir para. düşmüş veya artmış fazla takmıyorum kafaya

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
February 07, 2018, 07:15:40 PM

Arkadaşlar devamlı söylüyorum hiçbir kripto parayla kavga etmeyin. Smiley
Siz ondan ne kazanabilirsiniz ona bakın.
Dün ebtc ye laf ediyorlardı bugün ebtc gayet başarılı işler yapmaya başladı.
Şimdi bitcoin white diye bir coin çıkmış bu seferde buna scam,kopya falan diyorsunuz Cheesy
niye kavga ediyorsunuz canım kardeşlerim.
İnsanlar bunlardan 10,20 tl kazansa bile kardır onlara.
Neden küçümseyip yaftalıyorsunuz.
Bu piyasada uzun zamandır varım ama daha yeni emeklemeye başladı Smiley
Eskiden toplam altcoin piyasasında günlük volüm yok gibi birşeydi.
Yeni yeni canlanmaya başlamış ve bence daha canlanacak.Tutup o scam bu scam demek çok saçma.
Bir ekip o projeyi komple bırakıp,tüm borsalardaki alış emirlerini patlatıp kaçmadıysa scam değildir.
Düzenli bir yol haritaları varsa ve haritaya sadık kalmaya çalışıyorlarsa scam değildir.
Eğer bir coine scam diyeceksek btc den sonraki tüm coinlerin tamamı scamdır.kopyadır.
Öyle birşey olmasıda size yaramaz.Kavga etmeyin o coinden nasıl kazanırsınız ona bakın.
Eğer güveniyorsanız destekleyin o coini hodl yapın.değerlenecektir.
Tecrübeyle sabittir.

Ben hala bitcoin white'a neden scam proje diyorlar çözebilmiş değilim. Projelerini yakından takip ediyorum ve adamlar harıl harıl çalışıyor. Yarın sabah hatta getbtc'de listelenecek BTW. Son olarak da bir corsanın bitcoin white ile trade özelliği gelecek o haber geldi. Millet coinlerden Binance'da listelenmeyi bekliyor veya büyük borsalarda. BTW de düşük hacimli borsalarda çıkınca hemen scam söylentileri çıktı. Yahu biraz araştırın ve ondan sonra yorum yapın be. Sonra kaybeden sizler olacaksınız.

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
February 07, 2018, 08:31:24 PM

İnsanlar kendi sevmediği coinleri insanların da almasını istemiyor, elinden geldiğince kötülüyor. Burda bu kötülemeler yüzünden mesela hiçbirimiz ripple almadık, ee noldu 5-6ya katladı para yatıranlar kısa sürede, biz de öyle uzaktan bakıp durduk, bakmakla yetinmedik waves saçmalığına tonla para koyduk, ne kar var ne bişey zarardan ne zaman kurtulcaz diye bekliyoruz.

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
February 07, 2018, 10:12:42 PM

İnsanlar kendi kararını veriyor her zaman, suçu başkalarında aramak zayıflıktır,  son kararında bir başkasının kötülemesiyle o coini almaktan vazgeçmişse de bu yine kendi kararıdır.  Bunun maddi sorumluluğu kendisine ait, fanatik şekilde bazı coinlere tepki verenler var, okurum, sebepleri anlamaya çalışırım ama  son raddede ben kendi kararımı gene kendi fikrime göre uygularım.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 07, 2018, 10:28:33 PM

Alt koinlerin fiyatlarının şu an da çok ama çok yüksek olduğunu düşünüyorum, aşırı şişmiş bir piyasa ile karşı karşıyayız.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
February 07, 2018, 11:09:06 PM

Bir proje scamse ona scam denir. Kaç paraya çıkmış, kaça katlamış, ne kadar hacmi varmış, kaç kişi al sat yapmış, sosyal medyada kaç takipçisi varmış, bunlar fark etmez. Ayrıca orijinal Bitcoin dışında adında Bitcoin olan tüm coinler scamdir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x