Bitcoin Forum
May 11, 2024, 10:13:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Crypto-Trader ile risksiz altcoin trade yapmak! (BİTTREX) (!!-SADECE 20 TL-!!)  (Read 621 times)
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 02:45:25 PM
Last edit: March 13, 2018, 08:56:43 AM by Kaptan_Barbaros

Daha iyi anlatım ve kullanmak için adres: http://www.zero-loss.ml/
Tek seferlik ödeme alınarak indirilir. fiyatı 0.0006 BTC'dir ( yaklasık 20 TL) ETH ile de alınabilir siteden.
İletişim: http://twitter.com/kaptanbarbaros_
BTCTURK PROGRAMA EKLENMEK ÜZERE
Bağış için (BTC): 1QAkPAdgpJfeAuR9bX68DutsaNecMaKkzk
Bağış için (ETH): 0x416D854378495161a013928bACB68a89f25D9E93

Crypto-Trader Nedir?

Bittrex gibi crypto borsalarda coin trade işlemlerinizde aynı anda tek emir verebilirken (örneğin; Fiyat yükselince sat) Crypto-Trader ise aynı anda 3 emir verebilmenizi sağlar. Bunlar; Sadece Sat, Sat sonrada al, Al sonrada sat. Bu çoklu emir kipleri sayesinde hata payını azaltıp, fırsatları kaçırmayıp planlı bir şekilde trade yapabilceksiniz. Peki bu emir kipleri ne işe yarar? işte cevap;

"Sadece sat"
Bu emir kipi, Sizde olan bir coini belirlediğiniz yüksek fiyattan satmaya çalışır. Satamaz ise az zarar ile satar ve böylece risk almanızı ve büyük zararları önler.

"Sat sonra da ucuzdan al"
Sizde olan bir coini önce belirlediğiniz yüksek fiyattan satar, fiyat tahmin ettiğiniz gibi yükselmez ise girdiğiniz 2. satış emri ile satar. Ve coinin satış işlemi bittikten sonra belirlediğiniz düşük fiyattan tekrar coini alır. Böylece elinizdeki coinin miktarı artar.

"Al sonra da sat"
Belirlediğiniz düşük fiyattan istediğiniz coini alır. Ve belirlediğiniz yüksek satış fiyatına coini satar. Coin girdiğiniz satış fiyatına yükselmez ise belirlediğiniz 2. satış emri ile satar(2. satış emri genelde az zarar ile satış dır).

Herşey istediğiniz gibi...
Bir coine emir verirken tüm fiyatları siz belirlersiniz. Planlı trade yapmış olursunuz. Ve böylece bir coini gece gündüz takip etmenize gerek kalmaz. Daha anlaşılabilir anlatım için resimli anlatımı inceleyiniz.

Kullanmak için: http://www.zero-loss.ml

Resimli anlatım;

Not: Resimler görünmüyor ama üzerine tıklarsanız yönlendirecektir. Resim eklemeyi tam yapamadım.

Arkadaslar kısaca anlatmak gerekiyorsa, borsalarda bir coin'e aynı zamanda sadece 1 emir verebiliyorsunuz bu stop-loss mu olur limit-sell mi olur o size kalmıs. Programda ise STOP-LOSS ile diğer emirleri aynı anda veriyorsunuz! ve 3 tip emir'i aynı anda veriyorsunuz. Çoklu emir vermenin en büyük avantajı, fırsatları kaçırmamanızı sağlamasıdır. Örneğin "Sat sonra da ucuzdan al" emir kipi ile fiyat düşüşlerinden bile kar edersiniz. Yani elinizdeki coin miktarını arttırırsınız. Bunun gibi 3 çeşit toplu emir kipi vardır, yukarıdaki anlatımda hepsi anlatılmıstır. Video ve resimli anlatımda ise kullanımları anlatılmıştır.

Ayrıca API Key izinlerini kendiniz bittrex'de ayarlıyorsunuz.. Para çekme iznini kapatıyorsunuz. Bu sebeple güvenlik sorunu yoktur. Bu bakımdan bot'lara nasıl API key eklemeye güveniyorsanız buna da o kadar güvenebilirsiniz. Bittrex API Açma örneği(para cekme izni kapalı): https://image.prntscr.com/image/NscyqFG6SDuumJiwYY5FOA.png

Arkadaşlar api key in güvenlik tehlikesi falan yok, bütün botlar, uygulamalar, 3. parti yazılımlar falan aynı şekilde çalışıyor...

Bende bir yazılımcı olarak arkadaşı tebrik ediyorum, gayet basit, anlaşılır ve kullanışlı bir uygulama yapmış ve en önemlisi fahiş fiyat çekmek yerine 10 tl gibi sembolik bir ücret yazmış...

Yüksekten satış emri girip stoploss koyamadığım için binlerce dolar kaybeden birisi olarak ben şahsen kullanmayı düşünüyorum...

programın hoşuma gitti. trade işlerinden elimi ayağımı çektim yoksa kullanmak için alırdım doğrusu.
örnek olarak %20 kardayım. yükselir diyorum ya düşüşe geçerse. %20 bana kafi ise çekerim %10 kardan satış bir de %40 dan satış.

iyi bişey böyle yazılımcıların bir şeyler geliştirme çabası.

Baltalamaya çalışan arkadaş yüzünden de motivasyonun bozulmasın devam çalışmaya

tabtrader'ın geliştirilmiş versiyonu..

1715422389
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715422389
Reply with quote  #2

1715422389
Report to moderator
1715422389
Hero Member
*

Ignore
1715422389
Reply with quote  #2

1715422389
Report to moderator
1715422389
Hero Member
*

Ignore
1715422389
Reply with quote  #2

1715422389
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715422389
Hero Member
*

Ignore
1715422389
Reply with quote  #2

1715422389
Report to moderator
1715422389
Hero Member
*

Ignore
1715422389
Reply with quote  #2

1715422389
Report to moderator
1715422389
Hero Member
*

Ignore
1715422389
Reply with quote  #2

1715422389
Report to moderator
ozcanucler
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 03, 2018, 08:01:59 PM

Ticarette her zaman risk vardır kafadan eleniyor proje Smiley umarım daha iyileri ile gelirsiniz.

lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
February 03, 2018, 10:49:36 PM

bunu zaten borsalarda 1-2 tıkla yapabiliyoruz.

katkınız nedir tam anlayamadım Huh
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 04, 2018, 10:28:08 AM
Last edit: February 04, 2018, 10:41:17 AM by Kaptan_Barbaros

bunu zaten borsalarda 1-2 tıkla yapabiliyoruz.

katkınız nedir tam anlayamadım Huh

borsalarda bir coin'e aynı zamanda sadece 1 emir verebiliyoruz. Bu emir stop-loss veya yüksek fiyattan satıs icin limit-sell olur o size kalmıs. Programda ise aynı zamanda 3 emir birden veriyorsunuz. stop-loss + limit-sell + limit-buy.

örnek;

elinizde 500 DGB var, 500 sats'den aldınız diyelim. Ve yükseleceğini düşünüyorsunuz, 1500'den satma emri veriyorsunuz ya DGB tahmin ettiginiz gibi yükselmeyip aldıgınız fiyatın altına düşerse? siz stop-loss emri de vermediniz, fiyat şuraya yükselince sat dediniz.  Programda hem stop-loss hem yüksek fiyattan satış hem de satış dan sonra ucuz bir fiyattan tekrar alıs icin toplu emir verme imkanı var. (3 emir birden) , resimleri incelemeni tavsiye ederim ve video'yu.

Ticarette her zaman risk vardır kafadan eleniyor proje Smiley umarım daha iyileri ile gelirsiniz.

Burada risksiz dememin nedenini anlamaya calıs. Sen stop-loss verirken aynı zamanda yüksek fiyattan da sat diyebiliyormusun borsaya? hatta stop-loss + limit-sell + limit-buy emirlerini aynı anda verebiliyormusun ? Burada ki maksat çoklu emir vererek diğer fırsatları kaçırmamak. Fiyat sadece düşse bile elinizdeki coin miktarınızı arttıracak emir kipi var programda. İyice anlamadan konuyu baltalama! 4 aydan fazla emek var burda!
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
February 04, 2018, 10:57:42 AM

program güzel olmuş emirleri borsadan değil program üstünden veriyorsun. o değerlere göre program borsada emir giriyor.
güzel bir program olmuş olsa da api keyleri vermek benim için pek güvenilir değil.
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 04, 2018, 11:45:39 AM

program güzel olmuş emirleri borsadan değil program üstünden veriyorsun. o değerlere göre program borsada emir giriyor.
güzel bir program olmuş olsa da api keyleri vermek benim için pek güvenilir değil.

Bu güzel yorumun için teşekkür ediyorum.
API Key için kaygılanmanıza gerek yok çünki bittrex'de API key eklerken izinleri siz ayarlıyorsunuz yani para çekme izini'ni kapatıyorsunuz. Sadece Trade izin'i veriyorsunuz.
Ayrıca API Key'ler güvenli bir veritabanına şifrelenerek kayıt ediliyor. o konuda şüpheniz olmasın.
lodos2005
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
February 04, 2018, 01:28:32 PM

borsalarda bir coin'e aynı zamanda sadece 1 emir verebiliyoruz. Bu emir stop-loss veya yüksek fiyattan satıs icin limit-sell olur o size kalmıs. Programda ise aynı zamanda 3 emir birden veriyorsunuz. stop-loss + limit-sell + limit-buy.

Sanırım yanlışınız var.
1 coin için aynı zamanda bu dediğiniz 3 işlemi girebilirim. fiyata göre borsa uygun olan emri yapacaktır.
kaldı ki borsa bu 3 işlemi aynı anda izin vermiyorsa API kısmından da girmenize izin vermeyecek.
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 04, 2018, 01:58:02 PM

Sanırım yanlışınız var.
1 coin için aynı zamanda bu dediğiniz 3 işlemi girebilirim. fiyata göre borsa uygun olan emri yapacaktır.
kaldı ki borsa bu 3 işlemi aynı anda izin vermiyorsa API kısmından da girmenize izin vermeyecek.

1 coine bu emirleri girebilirsin ama AYNI ZAMANDA giremezsin. mesela stop-loss koyarsın, sonra stop-loss'u iptal edip başka emir verirsin. Çoklu emir verme imkanı hiçbir borsada yok. eğer gerçekten varsa kanıtlarsın. yoksa da konuyu baltaladığını varsayarım.

Program emirleri API'ye göndermiyor, server'a gönderiyor, server'de fiyatları değerlendirip zamanı geldiğinde emir'i borsaya veriyor. Programcıysanız bunu anlamak zor olmayacaktır.

En az 4 Aylık bir emek var burada. pat diye düşünülüp yapılmadı bu. ihtiyaç gereği yapıldı. onun için lütfen önce iyice anlayın sonra yorum yapın lütfen. Burada karısık birşey yok gayet basit bi anlatım var.

Yinede yorumun için teşekkür ediyorum. inşallah anlamışsınızdır.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
February 04, 2018, 02:20:50 PM

tabtrader'ın geliştirilmiş versiyonu. mobil applicationu geliştirilirse güvenenler daha rahat işlem yapabilirler.
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 04, 2018, 02:27:21 PM
Last edit: February 04, 2018, 02:45:30 PM by Kaptan_Barbaros

tabtrader'ın geliştirilmiş versiyonu. mobil applicationu geliştirilirse güvenenler daha rahat işlem yapabilirler.
Teşekkür ederim kısa zamanda mobil versiyonu için çalışmaya başlayacağım. birde güvenmemeniz için bir sebep yok, API key izinlerini bittrex'de ayarlıyorsunuz, Para çekme izinini kapatıyorsunuz. ayrıca API keyler şifreli bir biçimde veritabanına kayıt oluyor.
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 05, 2018, 03:00:16 PM

Arkadaslar BTC'nin fiyatı düşmüşken almanızı tavsiye ederim  Wink  Grin Siteden kolayca ETH veya BTC ile alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
lodos2005
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
February 05, 2018, 10:47:24 PM

1 coine bu emirleri girebilirsin ama AYNI ZAMANDA giremezsin. mesela stop-loss koyarsın, sonra stop-loss'u iptal edip başka emir verirsin. Çoklu emir verme imkanı hiçbir borsada yok. eğer gerçekten varsa kanıtlarsın. yoksa da konuyu baltaladığını varsayarım.

Program emirleri API'ye göndermiyor, server'a gönderiyor, server'de fiyatları değerlendirip zamanı geldiğinde emir'i borsaya veriyor. Programcıysanız bunu anlamak zor olmayacaktır.

En az 4 Aylık bir emek var burada. pat diye düşünülüp yapılmadı bu. ihtiyaç gereği yapıldı. onun için lütfen önce iyice anlayın sonra yorum yapın lütfen. Burada karısık birşey yok gayet basit bi anlatım var.

şimdi sen "konuyu baltaladığımı" düşündün. Evet programcıyım ve şimdi sen bana şu sözünü açıkla "ayrıca API keyler şifreli bir biçimde veritabanına kayıt oluyor."

şimdi şifrelediğin keyi mecbur olarak kullanabilmen için decrypt etmen gerekecek. peki script ve db'ni ele geçiren kişi şifrelediğin apikeyleri decrypt edemez mi? pek tabiki eder. o yüzden şifreliyorum birşey olmaz gibi sözler çok iddalı olmadı mı? (tıpkı GİREMEZSİN dediğin gibi)
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 06, 2018, 10:10:04 AM
Last edit: February 06, 2018, 10:26:57 AM by Kaptan_Barbaros

https://i.hizliresim.com/gOXWW3.png

şimdi sen "konuyu baltaladığımı" düşündün. Evet programcıyım ve şimdi sen bana şu sözünü açıkla "ayrıca API keyler şifreli bir biçimde veritabanına kayıt oluyor."

şimdi şifrelediğin keyi mecbur olarak kullanabilmen için decrypt etmen gerekecek. peki script ve db'ni ele geçiren kişi şifrelediğin apikeyleri decrypt edemez mi? pek tabiki eder. o yüzden şifreliyorum birşey olmaz gibi sözler çok iddalı olmadı mı? (tıpkı GİREMEZSİN dediğin gibi)

Konuyu baltalamaya devam ediyorsun. Emeğe saygı ne demek asla öğrenemeyeceksin, ama yinede iddia'nı çürülteyim;

Öncelikle program bu işlemleri kullanıcının kazanç elde edeceği şekilde kombinasyonlu bir biçimde yapıyor. O resimde yaptıkların da tamamen "ali cengiz oyunu"dur Wink bir coinde 100 bakiyen var diyelim sen gidip o 100 bakiyenin 10'u nu sell yapmışsın. Sonra da buy emri koyup btc bakiyen ile bi miktar tekrar almak istemişsin, tamamen bakiyeler birbirinden ayrı. Bu durumda o yüksekten satmak istediğin 10'un stop-loss'u da yok, sonradan alış emride yok! Programda bir coindeki istedigin bakiyeyi aynı anda toplu bir biçimde işleme alıyor yani diğer emirleride aynı bakiye üzerinden işliyor. Senin yaptıgının normal emirden hiçbir farkı yok. Bu program ise riskleri azaltıp fırsatları kaçırmamak için toplu emir verme imkanı sağlıyor..

Şifreleme iddiasına geçelim;

Kendi algoritmamla şifreledim daha önce BİLİNMEYEN bir algoritma ile. okey? senin gibi işi bilmeyenler sürekli hazır şeyleri kullandıkları için böyle konusman normaldir. Benim emeğimi yalan/yanlış sebeplerle baltalıyorsun en az 4 aylık emek var burada. Emeğe saygı diye birşey yokmu sende hiç? Piyasada bundan daha iyisi ve benzeri yoktur! önemli olan daha önce yapılmamıs olanı yapmaktır! eğer senin mantıgınla calıssaydım gidip piysada binlerce bot olmasına ragmen bot yapardım.
Sync485
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
February 06, 2018, 10:28:50 AM

[img]https://i.hizliresim.com/gOXWW3.png

ne boş yapmışsın ne saçmalamışsın ya. 7 yaşındaki çocuk bile anlar şu programın nasıl çalıştığını seni niye bu kadar zorladı bu. koyduğun resimle de tasdik etmişsin
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 06, 2018, 10:39:12 AM

[img]https://i.hizliresim.com/gOXWW3.png

ne boş yapmışsın ne saçmalamışsın ya. 7 yaşındaki çocuk bile anlar şu programın nasıl çalıştığını seni niye bu kadar zorladı bu. koyduğun resimle de tasdik etmişsin

Teşekkür ederim programı anlayıp emeğe saygısız olan insanlardan savunduğunuz için. Zaten iyi bişey yaptıgın zaman ki aylarca ugratım ben bunun üzerinde emek verdim illaki çekemeyenler olacaktır.
Peno
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
February 06, 2018, 01:29:58 PM

Evet bende bir programcıyım ve emeğinize saygı duyuyor ve zaman geçtikçe daha da profesyonelleşeceğine inanıyorum. Keşke bu tür programlarla paribu, BTCTurk gibi yerel borsalardan alım satım yapabiliyor olsak
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 06, 2018, 01:57:47 PM

Evet bende bir programcıyım ve emeğinize saygı duyuyor ve zaman geçtikçe daha da profesyonelleşeceğine inanıyorum. Keşke bu tür programlarla paribu, BTCTurk gibi yerel borsalardan alım satım yapabiliyor olsak
Teşekkür ediyorum BTCTurk 'ün API'si var onun desteğini kısa zamanda programa eklerim. Ama paribu'nun varmı bilmiyorum olmasa da baska sekilde yapmaya calısırım. Simdilik sadece Bittrex destekliyor, bittrex'de altcoin trade yapanların işine yarayacaktır. tekrar teşekkürler
Peno
Newbie
*

View Profile
February 06, 2018, 07:31:46 PM

Btctürk, paribu, koinim, koineks bunların api bilgilerini atarım size
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 06, 2018, 09:32:44 PM

Öncelikle hayırlı olsun şimdi borsadan paralarımız çalınamıyor çünkü withdrawal özelliği kapalı peki her kullanıcıya aynı anda sahte bir sinyal göndererek kendinizin yatırım yaptığı bir kriptoparaya buy emri gönderebilir misiniz? Bu sorunun cevabını merak ediyorum.
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 07, 2018, 09:25:07 AM

Öncelikle hayırlı olsun şimdi borsadan paralarımız çalınamıyor çünkü withdrawal özelliği kapalı peki her kullanıcıya aynı anda sahte bir sinyal göndererek kendinizin yatırım yaptığı bir kriptoparaya buy emri gönderebilir misiniz? Bu sorunun cevabını merak ediyorum.
Çok teşekkür ediyorum
öyle bir sorun olmaz çünki her kullanıcının kendi hesabı ve kendi serial key'i var onun icin o dediginizin yapılması mümkün olmaz sistem herkesin emrini ayrı bir sekilde işliyor tekrar teşekkürler

Btctürk, paribu, koinim, koineks bunların api bilgilerini atarım size
yardımın için çok sağol
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 09:47:28 AM

UP
Konuya bağış için BTC ve ETH adresleri ekledim. güncelleme yapmam için desteğiniz gerekiyor   Smiley şimdiden teşekkürler
Dectron
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 3

View Profile
February 09, 2018, 12:34:54 PM

Selamlar.
Şimdi konuyla biraz alakasız olucak, madem siz programcısınız yani yorumu yapan arkadaş.
Bende PHP Programcısıyım.Piyasada düzinelerce çok başarılı veyada çok başarısız bot var.
Bunların çoğu apiler üzerinden iş yapıyor ve apiyi bir sonraki üye işlemini yapmak için çeşitli veritabanlarda saklı tutuyor.
İnsan eli ile yapılan herşeyde illaki hatalar vardır.Hiçbir sistemin / ortamın güvenilir olmadığı gibi.Haliyle trading işlemini yapan botlardada açıklar olabilir, hacklenebilir.
Ama buraya gelip, sadece bu arkadaşın yazıp piyasaya sürdüğü botta açık olabilirmiş gibi muamele etmeniz yanlış.Madem "Programcısınız" bazı şeylerin farkında olmanız gerekir.
Bir türk yazılımcısının, programcısının, geliştiricinin yaptığı birşeyi daha iyi yerlere getirmek yerine nasıl daha kötü yerlere getirebilirizin derdindeyiz.
Jack Ma ' nın çok sevdiğim bir sözü vardır.Bir insana 2 seçenek verin, biri mevcut biyerde çalışmak, diğeri girişimcilik.İnsanların çoğu ilki, yani mevcut biyerde çalışmayı seçer der.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
February 09, 2018, 01:14:51 PM

elinize sağlık. genel olarak bot trader kullanımına sıcak bakmıyorum ama kuıllananlar için kolaylık sağlayabilir. tabi güvenlik konusunda emin olduktan sonra. rsi macd gibi grafikleri okuyarak işlem yapabilse daha iyi olacaktı. umarım ileride bu da olur.

Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 09, 2018, 01:23:00 PM

elinize sağlık. genel olarak bot trader kullanımına sıcak bakmıyorum ama kuıllananlar için kolaylık sağlayabilir. tabi güvenlik konusunda emin olduktan sonra. rsi macd gibi grafikleri okuyarak işlem yapabilse daha iyi olacaktı. umarım ileride bu da olur.
Teşekkür ederim.
Aslında bu bildiğiniz otomatik botlardan değil, hatta bot demek dogru olmaz, cunki bu program coklu emir verme imkanı saglayarak trade avantajını arttıran bi program diyebiliriz. Herseyi kullanıcı belirliyor yani
teknik olarak, fiyatları degerlendirmek icin sunucu da bot calısıyor orası ayrı  Cheesy
Kehanist
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
February 09, 2018, 05:56:08 PM

Hocam coğu kişide bittrex hesabı maalesef yok bilinenlerden binance eklermisiniz duruma göre alım yapmayı düşünüyorum botunuzu
emeğinize sağlık
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 16, 2018, 05:10:26 PM

GÜNCELL

Arkadaşlar fiyat 10 TL'ye indirilmiştir, yakında binance borsa api'si eklenecektir. şuan sadece Bittrex ile çalışıyor. İyi kullanımlar
Kehanist
Newbie
*

View Profile
February 26, 2018, 03:03:22 PM

Hocam merhaba dun sıze odeme yapdım ancak tam bır  bılgım oladıgı ıcın btc adres yanlıs oldu galıba ıslem su
https://live.blockcypher.com/btc/tx/26894291e713bdcb025b7d0d4606259f703a9225aae9d5be731a8e7df96d840e

hesap mail adres pltdeneme07@yandex.com

Yardımcı olursanız sevınırım
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 26, 2018, 04:09:20 PM

Hocam merhaba dun sıze odeme yapdım ancak tam bır  bılgım oladıgı ıcın btc adres yanlıs oldu galıba ıslem su
https://live.blockcypher.com/btc/tx/26894291e713bdcb025b7d0d4606259f703a9225aae9d5be731a8e7df96d840e

hesap mail adres pltdeneme07@yandex.com

Yardımcı olursanız sevınırım
Siteye girip indirebilirsiniz hayırlı olsun
Kehanist
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 01:46:30 PM

Hocam böyle bır hata alıyorum programı açmaya calıstıgımda

https://i.hizliresim.com/nOb4ql.jpg

Ayrıca Secret api  diye bırsey yok oraya ne yazıyoruz acaba ?
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 03:20:01 PM

Hocam böyle bır hata alıyorum programı açmaya calıstıgımda

https://i.hizliresim.com/nOb4ql.jpg

Ayrıca Secret api  diye bırsey yok oraya ne yazıyoruz acaba ?
API Secret kodunu yazmazsanız hesapınıza bağlanamaz, sonra da o hatayı verir. Bittrex'de API key oluştururken orada hem key hemde secret key veriyor onları alıp yazıcaksınız. Bittrex'e girip yeni Key oluşturun derim.
Kehanist
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 03:36:50 PM

Hocam anladım ancak programı acamıyorum acdıgımda sureklı bu yazı gelıyor  yanı ayarlar  bolumu vs acılma konusu yok yanı
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 03:45:52 PM

Hocam anladım ancak programı acamıyorum acdıgımda sureklı bu yazı gelıyor  yanı ayarlar  bolumu vs acılma konusu yok yanı

Siteden güncel sürümü indirin hocam çalışmazsa ayar dosyasını silmeniz gerekicek
Kehanist
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 04:02:21 PM

Maalesef hesabınızda api  key bulunmuyor tekrar giriş yapın uyarısı verıyor program acılmıyor
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 04:04:25 PM

Maalesef hesabınızda api  key bulunmuyor tekrar giriş yapın uyarısı verıyor program acılmıyor
Programı tekrar aç ve giriş yap. çünki o mesajı verdikten sonra program kapanır.
Kehanist
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 04:13:51 PM

Hocam giriş yapılıcak birşey yok maalesef hatadan sonra tamam dıyorum ve  acılan vs bısey yok
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 04:20:17 PM

Hocam giriş yapılıcak birşey yok maalesef hatadan sonra tamam dıyorum ve  acılan vs bısey yok
Teamviewer ile bağlanıp yardımcı olurum istersen özelden teamviewer id şifre atarsın. veya şu işlemi yap;
herhangi bir klasör aç üstte adres çubugu var oraya tıkla %temp% yaz entere bas oradan "conff2" adlı dosyayı sil ve programı aç sorun çözülür.
Kehanist
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 04:26:11 PM

Hocam sağolun sizide yordum hallettim dediğiniz gibi
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 04:29:38 PM

Hocam sağolun sizide yordum hallettim dediğiniz gibi
önemli değil arkadaşlarına falan tavsiye edersen memnun olurum   Cheesy
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 01, 2018, 08:47:21 AM
Last edit: March 01, 2018, 10:10:20 AM by Kaptan_Barbaros

olayı tam olarak anlayamadım ben yardımcı olabilirmisiniz
Basit bi sekilde anlatmak gerekirse şöyle;

Normal borsalarda şöyle: Mesela elinde DGB diye bi coin var sen bunu yüksek bi fiyattan satıp kar etmek istiyorsun fakat fiyat yükselmiyor ve fena halde düşüyor sende borsaya bakana kadar iflas ettiriyor. bu durumun olmaması için yüksek fiyattan satış emri yerine stop-loss emri koyuyorsun o az zarar ile satış yapıp büyük zararları önlüyor fakat böyle yapıncada fiyat yükseldiğinde satamıyor. çünki aynı zamanda sadece 1 emir verebilirsin ya yüksek fiyattan satış ya alış ya da stop-loss vs.

ama programda 3 emir'i aynı anda veriyorsun böylece diğer fırsatları kaçırmamış oluyorsun.

Bu siteden kayıt olup indiriyorsun: http://zero-loss.ml/
ktemur
Newbie
*

View Profile
March 01, 2018, 04:54:24 PM

Kardeş kusura bakma ama tam bir sığırsın, bide programcıyım yazıp resim koymuş  Grin Grin Grin

Arkadaşlar api key in güvenlik tehlikesi falan yok, bütün botlar, uygulamalar, 3. parti yazılımlar falan aynı şekilde çalışıyor...

Bende bir yazılımcı olarak arkadaşı tebrik ediyorum, gayet basit, anlaşılır ve kullanışlı bir uygulama yapmış ve en önemlisi fahiş fiyat çekmek yerine 10 tl gibi sembolik bir ücret yazmış...

Yüksekten satış emri girip stoploss koyamadığım için binlerce dolar kaybeden birisi olarak ben şahsen kullanmayı düşünüyorum...

Not: Hocam bu arada sitenin iletişim kısmını düzelt istersen, sonra insanlar kıllanıp şüphe duyuyor Smiley
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 02, 2018, 09:05:37 AM

Kardeş kusura bakma ama tam bir sığırsın, bide programcıyım yazıp resim koymuş  Grin Grin Grin

Not: Hocam bu arada sitenin iletişim kısmını düzelt istersen, sonra insanlar kıllanıp şüphe duyuyor Smiley

Çok teşekkür ediyorum Cheesy güzel yorumun için.  Arkadaşlarınıza da tavsiye ederseniz daha da memnun olurum Cheesy 2-3 kişi aldı simdiye kadar sırf o kendini bilmezin yorumları yüzünden.
İletişim bölümünü düzelttim
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 04, 2018, 09:10:23 AM

Güncelleme

Çok yakında BTCTurk eklenecektir
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
March 06, 2018, 09:05:18 AM

Güncelleme

programın hoşuma gitti. trade işlerinden elimi ayağımı çektim yoksa kullanmak için alırdım doğrusu.
örnek olarak %20 kardayım. yükselir diyorum ya düşüşe geçerse. %20 bana kafi ise çekerim %10 kardan satış bir de %40 dan satış.

Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 06, 2018, 04:05:03 PM

Güncelleme

Teşekkür ediyorum sagolun

Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 13, 2018, 08:55:42 AM

Güncel.

BTCTurk sitesinde XRP alınıp satılabiliyor fakat API'ye daha eklenmemiş. o eklenince programa eklenecektir o yüzden güncelleme biraz gecikecek.
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 14, 2018, 05:06:54 PM

Bu son bnb olayından sonra api key vermenin hiç de güvenli olmadığı ortaya çıktı, sizin bu konudaki önlemleriniz nedir,
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 15, 2018, 08:36:07 AM

Bu son bnb olayından sonra api key vermenin hiç de güvenli olmadığı ortaya çıktı, sizin bu konudaki önlemleriniz nedir,
Binance olayı, Binance'nin kendisinde olan bir sorundu.  Botlarla alakası yoktu. Bütün api key'lere çekme izni verirse ne olur tabiki herkes hırsızlıga baslar.
Bittrex'de api ayarlarından para çekme iznini kapatıyorsun bu kadar basit birsey. Gerisi borsa'nın güvenliğine kalıyor. Web'deki gördügünüz botlardan bi farkı yoktur güvenlik açısından.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: