Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:09:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Crypto-Trader ile risksiz altcoin trade yapmak! (BİTTREX) (!!-SADECE 20 TL-!!)  (Read 621 times)
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
March 02, 2018, 09:05:37 AM

1 coine bu emirleri girebilirsin ama AYNI ZAMANDA giremezsin. mesela stop-loss koyarsın, sonra stop-loss'u iptal edip başka emir verirsin. Çoklu emir verme imkanı hiçbir borsada yok. eğer gerçekten varsa kanıtlarsın. yoksa da konuyu baltaladığını varsayarım.

Program emirleri API'ye göndermiyor, server'a gönderiyor, server'de fiyatları değerlendirip zamanı geldiğinde emir'i borsaya veriyor. Programcıysanız bunu anlamak zor olmayacaktır.

En az 4 Aylık bir emek var burada. pat diye düşünülüp yapılmadı bu. ihtiyaç gereği yapıldı. onun için lütfen önce iyice anlayın sonra yorum yapın lütfen. Burada karısık birşey yok gayet basit bi anlatım var.

Yinede yorumun için teşekkür ediyorum. inşallah anlamışsınızdır.

şimdi sen "konuyu baltaladığımı" düşündün. Evet programcıyım ve şimdi sen bana şu sözünü açıkla "ayrıca API keyler şifreli bir biçimde veritabanına kayıt oluyor."

şimdi şifrelediğin keyi mecbur olarak kullanabilmen için decrypt etmen gerekecek. peki script ve db'ni ele geçiren kişi şifrelediğin apikeyleri decrypt edemez mi? pek tabiki eder. o yüzden şifreliyorum birşey olmaz gibi sözler çok iddalı olmadı mı? (tıpkı GİREMEZSİN dediğin gibi)

Kardeş kusura bakma ama tam bir sığırsın, bide programcıyım yazıp resim koymuş  Grin Grin Grin

Arkadaşlar api key in güvenlik tehlikesi falan yok, bütün botlar, uygulamalar, 3. parti yazılımlar falan aynı şekilde çalışıyor...

Bende bir yazılımcı olarak arkadaşı tebrik ediyorum, gayet basit, anlaşılır ve kullanışlı bir uygulama yapmış ve en önemlisi fahiş fiyat çekmek yerine 10 tl gibi sembolik bir ücret yazmış...

Yüksekten satış emri girip stoploss koyamadığım için binlerce dolar kaybeden birisi olarak ben şahsen kullanmayı düşünüyorum...

Not: Hocam bu arada sitenin iletişim kısmını düzelt istersen, sonra insanlar kıllanıp şüphe duyuyor Smiley

Çok teşekkür ediyorum Cheesy güzel yorumun için.  Arkadaşlarınıza da tavsiye ederseniz daha da memnun olurum Cheesy 2-3 kişi aldı simdiye kadar sırf o kendini bilmezin yorumları yüzünden.
İletişim bölümünü düzelttim
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715447375
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715447375
Reply with quote  #2

1715447375
Report to moderator
1715447375
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715447375
Reply with quote  #2

1715447375
Report to moderator
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 04, 2018, 09:10:23 AM

Güncelleme

Çok yakında BTCTurk eklenecektir
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
March 06, 2018, 09:05:18 AM

Güncelleme

programın hoşuma gitti. trade işlerinden elimi ayağımı çektim yoksa kullanmak için alırdım doğrusu.
örnek olarak %20 kardayım. yükselir diyorum ya düşüşe geçerse. %20 bana kafi ise çekerim %10 kardan satış bir de %40 dan satış.

iyi bişey böyle yazılımcıların bir şeyler geliştirme çabası.

Baltalamaya çalışan arkadaş yüzünden de motivasyonun bozulmasın devam çalışmaya
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 06, 2018, 04:05:03 PM

Güncelleme

programın hoşuma gitti. trade işlerinden elimi ayağımı çektim yoksa kullanmak için alırdım doğrusu.
örnek olarak %20 kardayım. yükselir diyorum ya düşüşe geçerse. %20 bana kafi ise çekerim %10 kardan satış bir de %40 dan satış.

iyi bişey böyle yazılımcıların bir şeyler geliştirme çabası.

Baltalamaya çalışan arkadaş yüzünden de motivasyonun bozulmasın devam çalışmaya
Teşekkür ediyorum sagolun

Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 13, 2018, 08:55:42 AM

Güncel.

BTCTurk sitesinde XRP alınıp satılabiliyor fakat API'ye daha eklenmemiş. o eklenince programa eklenecektir o yüzden güncelleme biraz gecikecek.
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 14, 2018, 05:06:54 PM

Bu son bnb olayından sonra api key vermenin hiç de güvenli olmadığı ortaya çıktı, sizin bu konudaki önlemleriniz nedir,
Kaptan_Barbaros (OP)
Newbie
*

View Profile
March 15, 2018, 08:36:07 AM

Bu son bnb olayından sonra api key vermenin hiç de güvenli olmadığı ortaya çıktı, sizin bu konudaki önlemleriniz nedir,
Binance olayı, Binance'nin kendisinde olan bir sorundu.  Botlarla alakası yoktu. Bütün api key'lere çekme izni verirse ne olur tabiki herkes hırsızlıga baslar.
Bittrex'de api ayarlarından para çekme iznini kapatıyorsun bu kadar basit birsey. Gerisi borsa'nın güvenliğine kalıyor. Web'deki gördügünüz botlardan bi farkı yoktur güvenlik açısından.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: