Bitcoin Forum
June 25, 2024, 10:33:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: En az %50 Zarar Ettiğiniz Coin Listesi[Cazip Alım Fırsatları]  (Read 2426 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
February 06, 2018, 09:37:10 AM

şu anda sepetin tamamı neredeyse %50 zararda hangi birini yazayım Smiley
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 06, 2018, 09:57:37 AM

1- Adı:Time New Bank (TNB)
2- Alış Tarih: Ocak ayı 1. hafta Bitfinex'e eklendiği gün
3- Alış Fiyatı:0,000018
4- Güncel Fiyatı:0,000007
5- Alış Nedeni:Bitfinexe girdiği ilk gün olması ve minumum x2 beklentisi sebebiyle.

holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 06, 2018, 10:22:50 AM

Ben de yazamıcam tek tek fakat ocakta aldığım her şey %50 min içerde, aralık ve öncesinde aldıklarım şükür ki çok zararları yok, piyasanın yükselişine aldanıp yükseklerden aldık daha da yükseldiklerinde satmadık, şimdi beklicez bakalım.

mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191
Merit: 0

View Profile
February 06, 2018, 12:00:28 PM

1- Adı:Cardano
2- Alış Tarih: 04.01.18
3- Alış Fiyatı:0,00130098 ETH
4- Güncel Fiyatı:0.00045939 ETH
5- Alış Nedeni:Bitcoin diye bişey varmış süper.

ve daha bir sürü şey Grin

Zaten alım yaptığım tarihe bakarsanız  duruma ne kadar yabancı olduğum anlaşılıyor Smiley
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
February 06, 2018, 01:08:12 PM

Monetha, rlc ve elixir, özellikle elixir iki üçte birine düştü sanırım, bukadar düşebileceğini öngöremedim, bakalım çıkışlar olduğu zaman kim daha önde gidebilecek onu merak ediyorum.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 06, 2018, 02:40:07 PM

1- Adı: SALT
2- Alış Tarih: 3 Ocak 2018
3- Alış Fiyatı: 12,23 $
4- Güncel Fiyatı: 3,71 $
5- Alış Nedeni: Tamamen bir arkadaş tavsiyesine bağlı olarak almıştım.

Stratis, Ripio ve Waves'ten de %65 civarlarında kayıplarım oldu. Olacağı varmış inşallah telafisi de olur.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
February 06, 2018, 04:07:31 PM

Ethereum ve bancordayız. Birlikte düşüp arttıkları için ikiside %50 zarar yazmış durumda. Gelecek pump treninde İkiside eski seviyelerine gelecek ve 2x yapacaktır.

ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 06, 2018, 04:22:47 PM

1- Adı: Lamden TAU
2- Alış Tarih: 14 Ocak 2018
3- Alış Fiyatı: 0,000877 ETH
4- Güncel Fiyatı: 0,00029 ETH
5- Alış Nedeni: Güzel projeydi, ico'su falan iyiydi. Araştırdım ve 1 yıl hodl için aldım. Bu fiyatlardan biraz daha almayı düşünüyorum. Ortalamayı düşürmek gerek Cheesy

2- Alış Tarih: 17 Ocak 2018
3- Alış Fiyatı: 1 ETH kadar aldım
4- Güncel Fiyatı: 0,25 ETH idi en son
5- Alış Nedeni: Güzel proje

1- Adı: TRST
2- Alış Tarih: 20 Aralık 2017
3- Alış Fiyatı: 0,48$
4- Güncel Fiyatı: 0,27$
5- Alış Nedeni: Hodl yapmak için almıştım. Bir ara 3 kat kadar fiyatlandı. Biraz daha beklerim diye satmadım. Şuanda ~%50 kadar zarar var.

ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 06, 2018, 04:23:22 PM

1- Adı: BTC
2- Alış Tarih: Aralık 2017
3- Alış Fiyatı: 75k TL
4- Alış miktarı:2,5 BTC
5- Satış fiyatı: 50k TL
4- Güncel Fiyatı: 27k TL
5- Alış Nedeni: Piyasanın gazına gelmem.
O tarihlerde nxt ye dipden girip 2x yapmasaydım şimdi halim perişandı. Ana para çekilmiştir.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 06, 2018, 06:33:11 PM

%60-70 den aşağıya zararın var ise şanslıyızdır . En iyi proje bile %60 zarar ettirdi .

şuan düşüşten sonra zarar ettirmeyen coin varmiki ? varsa o coine güvenen bu işin peşini asla bırakmasın ben btc den zarar ettim alahtan çok yüklü miktarda almamıştım

Bence başlığı değiştirip %100 kaybettiğiniz koinler yapmalı Smiley. Şu anda her şey düşüyor btc karşısında direnen koinler bile dolar bazında oldukça fazla kaybettiriyor.

porföyümde ne varsa en az %50 kaybettirdi zaten Cheesy birtek son günlerde ocl den btc bazında kar ettim ama yinede usd olarak zarardayım Cheesy daha da ne kadar zarar edeceğiz bakalım...

Aslında konunun amacı normal market şartlarında, cazip coin/token yakalamak iken şuanda hemen hemen tüm coinlerin girdiği bir liste haline döndük. Aslında en çok zarar ettiğiniz olarak düşünebilirsiniz Smiley

şu anda sepetin tamamı neredeyse %50 zararda hangi birini yazayım Smiley

En çok zarar ettiğinizden başlayarak ekleyebilirsiniz. Smiley

1- Adı: SALT
2- Alış Tarih: 3 Ocak 2018
3- Alış Fiyatı: 12,23 $
4- Güncel Fiyatı: 3,71 $
5- Alış Nedeni: Tamamen bir arkadaş tavsiyesine bağlı olarak almıştım.

Stratis, Ripio ve Waves'ten de %65 civarlarında kayıplarım oldu. Olacağı varmış inşallah telafisi de olur.

SALT birçok yerde karşıma çıkıyor. Bir süre önce ben de yatırım yapmayı planlıyordum. Fiyatının bu kadar indiğinden haberim olmamıştı. Paylaşımınız için teşekkürler, kaybınız için geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede tekrar kar edersiniz.

1- Adı: BTC
2- Alış Tarih: Aralık 2017
3- Alış Fiyatı: 75k TL
4- Alış miktarı:2,5 BTC
5- Satış fiyatı: 50k TL
4- Güncel Fiyatı: 27k TL
5- Alış Nedeni: Piyasanın gazına gelmem.
O tarihlerde nxt ye dipden girip 2x yapmasaydım şimdi halim perişandı. Ana para çekilmiştir.

BTC hepimizi zor durumda bıraktı, anaparayı almış olmanıza sevindim. Umarım piyasalar da bir an önce eski haline gelir.

slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
February 06, 2018, 09:39:05 PM

Güzel konular açıyorsunuz hocam tebrik ederim. Lamden Tau muhabbeti bende de mevcut kendi hatam tabi proje güzel olsa bile boğa sezonunda x10 yapmış haliyle aldık neyse ki çok fazla almamıştım. Ben bugün başka bir tokenden bahsedeceğim pek bilinmeyen.

1- Adı: ArbitrageCT (ARCT)
2- Tarih: (Opsiyonel) 25.01.2018
3- Alış Fiyatı: 6 cent
4- Güncel Fiyatı: 1,5 cent
5- Alış Nedeni: Aslında dar ve kalitesiz takımı olmasına rağmen kickico üzerinden düzenlemiş olması ve düşük supply miktarı için aldım. İlk çıktığında 1 centti girecektim ama cesaret edemedim sonradan 10 centi gördü kısa sürede. 6 cent dolaylarına düşünce bir de hitbtcye girecek haberi gelince gireyim tekrar 10 centi görür dedim. Hitbtcye hala girmiş değil 2 gün sonra girecek sanırım. Yüklü girdiğim için zararına çıkma niyetim yok beklemedeyim.

pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
February 06, 2018, 10:00:32 PM

2- Tarih: 13 OCAK 2018
3- Alış Fiyatı: $ 1,12
4- Güncel Fiyatı: $ 0.17  Zarar :bakmak bile istemiyorum
5- Alış Nedeni: Lamdenprojesi, kullanımı kolay araçlar,  kullanıcıya özgü çözüm yöntemleri sunan dökümanlar, sürece katkı sağlayan destek grupları; Node.js ve Python gibi program altyapılarını kullanarak, gelişme sürecine destek olan, blok zincirlerinin hızlı ve tasarruflu bir şekilde geliştirilmesi ve kullanılmasını sağlayacak altyapıyı oluşturmayı ve bu sorunları çözmeyi hedefliyor. Lamden Projesinin farklı şekilde adlandırılmış üç bölümü bulunuyor. Bunlar Saffron, Flora ve Clove. Saffron, blok zinciri dahili bir ağ üzerinde hızlı ve pratik bir şekilde dağıtmak için kullanılacak araç paketini içeriyor. Merkezi bir depo olan Flora ise, akıllı sözleşme paketleri, şablonlar, özel zincir tanımlamaları ve blok zincir keşfini içerisinde barındıracak. Clove ise merkezi olmayan tüm bu sistem içerisinde gerçekleştirilen işlemler ve uygulamalar arasında iletişimi sağlayan ağı ifade ediyor.    Lamden, yukarıda bahsettiğimiz sorunların çözümü için yalnızca tek bir merkezi ağa sahip olmak yerine, ihtiyaç duyulan zamanlarda kullanılmak üzere, blok zinciri kişisel kullanımlar için uyarlanmasına ve birbirleriyle uyum içinde çalışan bir ağa dönüştürmeyi öneriyor. Bu şekilde firmaların ya da kişisel kullanıcıların blok zincirdeki gereksiz iş yükünü ortadan kaldırarak hem zaman ham de nakitten tasarruf yapmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.   Tüm bu sistemde ihtiyaç duyulacak ödeme yöntemleri için ise kripto para olarak “Lamden Tau” oluşturulmuş.  (ALINTIDIR)

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 07, 2018, 06:28:36 AM

Güzel konular açıyorsunuz hocam tebrik ederim. Lamden Tau muhabbeti bende de mevcut kendi hatam tabi proje güzel olsa bile boğa sezonunda x10 yapmış haliyle aldık neyse ki çok fazla almamıştım. Ben bugün başka bir tokenden bahsedeceğim pek bilinmeyen.

1- Adı: ArbitrageCT (ARCT)
2- Tarih: (Opsiyonel) 25.01.2018
3- Alış Fiyatı: 6 cent
4- Güncel Fiyatı: 1,5 cent
5- Alış Nedeni: Aslında dar ve kalitesiz takımı olmasına rağmen kickico üzerinden düzenlemiş olması ve düşük supply miktarı için aldım. İlk çıktığında 1 centti girecektim ama cesaret edemedim sonradan 10 centi gördü kısa sürede. 6 cent dolaylarına düşünce bir de hitbtcye girecek haberi gelince gireyim tekrar 10 centi görür dedim. Hitbtcye hala girmiş değil 2 gün sonra girecek sanırım. Yüklü girdiğim için zararına çıkma niyetim yok beklemedeyim.

Teşekkür ederim hocam, sizin konunuzu da takip ediyorum. Bu yukarıdan girme olayı aslında hepimizi ele geçiren fomo (fear of missing out) etkisi diye düşünüyorum. Yoksa bazen grafiğe bakıyorum, yüksek olduğunu da görüyorum hala daha fazla çıkar korkusuyla alış yapıyoruz. Neyse ki giderek artan tecrübe ile birlikte artık belirli ve zor bir fiyat veriyorum, o fiyata inmezse o coini almaktan vazgeçiyorum. Tavsiye ederim, çok faydasını gördüm.

2- Tarih: 13 OCAK 2018
3- Alış Fiyatı: $ 1,12
4- Güncel Fiyatı: $ 0.17  Zarar :bakmak bile istemiyorum
5- Alış Nedeni: Lamdenprojesi, kullanımı kolay araçlar,  kullanıcıya özgü çözüm yöntemleri sunan dökümanlar, sürece katkı sağlayan destek grupları; Node.js ve Python gibi program altyapılarını kullanarak, gelişme sürecine destek olan, blok zincirlerinin hızlı ve tasarruflu bir şekilde geliştirilmesi ve kullanılmasını sağlayacak altyapıyı oluşturmayı ve bu sorunları çözmeyi hedefliyor. Lamden Projesinin farklı şekilde adlandırılmış üç bölümü bulunuyor. Bunlar Saffron, Flora ve Clove. Saffron, blok zinciri dahili bir ağ üzerinde hızlı ve pratik bir şekilde dağıtmak için kullanılacak araç paketini içeriyor. Merkezi bir depo olan Flora ise, akıllı sözleşme paketleri, şablonlar, özel zincir tanımlamaları ve blok zincir keşfini içerisinde barındıracak. Clove ise merkezi olmayan tüm bu sistem içerisinde gerçekleştirilen işlemler ve uygulamalar arasında iletişimi sağlayan ağı ifade ediyor.    Lamden, yukarıda bahsettiğimiz sorunların çözümü için yalnızca tek bir merkezi ağa sahip olmak yerine, ihtiyaç duyulan zamanlarda kullanılmak üzere, blok zinciri kişisel kullanımlar için uyarlanmasına ve birbirleriyle uyum içinde çalışan bir ağa dönüştürmeyi öneriyor. Bu şekilde firmaların ya da kişisel kullanıcıların blok zincirdeki gereksiz iş yükünü ortadan kaldırarak hem zaman ham de nakitten tasarruf yapmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.   Tüm bu sistemde ihtiyaç duyulacak ödeme yöntemleri için ise kripto para olarak “Lamden Tau” oluşturulmuş.  (ALINTIDIR)

Çok fazla yukarıdan giriş yapan ve hepsi aslında projeyi beğenmiş gibi gözüküyor. Aslında konuya bakarsak, bu tarz projesi beğenilip girilen ender coinlerden bir tanesi ben de bu fiyatlardan girmeyi düşünmeye başladım.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 07, 2018, 05:36:50 PM

1- Adı: PTOY
2- Alış Tarih: 4 Ocak 2018
3- Alış Fiyatı: 0,00004372
4- Güncel Fiyatı: 0,00002360
5- Alış Nedeni: Sağlıkla ilgili bilgileri tutmayı hedefliyordu. Aslında çıktığı zamanlara bakınca, bu konuda en somut giden coin gibi gözüküyor. Ama nedense şu sıralar kan ağlıyor. Supply miktarı da düşüktür.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
February 07, 2018, 05:54:51 PM

Bende Şuan da etherum,bancor,rvtz,sonm gibi tokenler var ama en çok ether ve bancor bulunuyor ikiside düşüşde şu anda %50 zarar var neredeyse diğerleri fazla değil zaten.
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 09, 2018, 05:42:00 PM

Bende Şuan da etherum,bancor,rvtz,sonm gibi tokenler var ama en çok ether ve bancor bulunuyor ikiside düşüşde şu anda %50 zarar var neredeyse diğerleri fazla değil zaten.

Bence Ether ve Bancor için sıkıntı yapmanıza gerek yok. Projesi olan coinler kısa süre sonra zaten ATH noktalarına geri dönüyorlar. Çok olmasa da bende de biraz ETH var ve çok uzun süre satmayı düşünmüyorum. Sonuçta düşünürsek, sadece kendi yapılarına değil Blockchaine bile kazandırdığı teknolojiler olan bir coin.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 09, 2018, 05:48:40 PM

Ethereum %50 zarar ettirmişti şimdiki durum 35-40 civarına kadar geriledi. Durumu toparlayacağını düşünüyorum tekrar 1.5 olup hatta 2k olacağına eminim. Hem mining hem borsada al-sat yaparak miktarı arttırıyorum ethereum altındır satmayın geleceğinize yatırım yapın Smiley
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
February 09, 2018, 05:54:57 PM

1- Adı:SC (Siacoin)
2- Alış Tarih:Mayıs
3- Alış Fiyatı:0,00000590
4- Güncel Fiyatı:0,00000289
5- Alış Nedeni:Duyum aldım fırlayacak diye  Angry
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
February 09, 2018, 05:55:26 PM

Tüm paramı bitcoinde tutuyorum. O bile %50 zarar etti. Piyasada btcye bile guvenemeyeceksek neye güveneceğiz.

yobit.net is banned from signatures
bitterx
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
February 09, 2018, 06:00:12 PM

1- Adı:neblio
2- Alış Tarih: Ocak ayı 1. hafta
3- Alış Fiyatı:ocak 10 aldım   55,1 usd
4- Güncel Fiyatı:  13,2 usd
5- Alış Nedeni:tavsiye üzerine aldım.. terste kaldım.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: