Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:16:22 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Şu çöp dediğiniz vardı ya, eBTC Kucoin'de...  (Read 557 times)
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
February 05, 2018, 03:37:56 AM

Hodl yapanlar şu an köşe  Grin
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 03:48:30 AM

İşte biz bu  yüzden Kazanamıyorum ya airdrop unu kaçırdım aklım nerde bilmiyordum
lxjtian
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 10:39:23 AM

Airdroptan 2000 tane Ebtc token alan şu anda çok keyifli durumdadır. Kucoin Borsasına girişi ile birlikte uzun süredir elinde tutanlar hedeflerine ulaşmış oldular hayırlı olsun.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 05, 2018, 10:46:37 AM

Kucoin neyde giren bir coinin çöp olmadığı anlaşılıyor ? piyasada kucoin ve benzeri bir çok borsa var, elini sallasan kucoin'e çarpıyor.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
February 05, 2018, 11:11:46 AM

65 cent civarındayken filan 1600 dolara elimden çıkarmıştım airdroptan gelenleri , siz düşünün işte şuanki değerini , airdrop arada değerleniyor işe yarıyor..
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 05, 2018, 11:13:51 AM

Hala cöp coin olabilir ne fiyati nede girdigi borsa coinin cop olup olamdigi hakkinda bilgi vermez.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 05, 2018, 11:25:33 AM

Piyasa çok kötü durumda.O yüzden Kucoin girişi bile fiyatta hareketlenmeye neden olmuyor.Çok kötü zamana denk getirdi borsa.Umarım ilerleyen günlerde hacmi artmaya başlar.
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
February 05, 2018, 12:21:08 PM

eBTC gelipte bir zamanlar fakir ama gururlu bir coin vardı diyecek sandım Cheesy

Boğa piyasasında çöp dediğimiz çoğu coin değerlenebiliyor tabi ki ama şu sıralar tam tersi bir durum söz konusu sonumuz hayrola.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
February 05, 2018, 03:49:11 PM

bu piyasda öngörü yapmak cok zor arkasındakı ekıbı tanımadıgınız surece bi coin cop dememek lazım cunkı ummadık taş yarıyor mübarek.. kucoinde nasıl bu kadar gitti anlamıs değilim

frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 05, 2018, 04:04:21 PM

kucoine girmesi çöp olduğu gerçeğini değiştirmiyor bence. parayı basarsın borsaya girersin yani zor bi şey değil. sağlam bi ürün verdiler mi önemli olan o.

Çöp olması kısmı ile ilgili yorum yapmıyorum doğru olabilir ama para vererek listelenmedi. Anket sonucu birinci olarak listeleme hakkı kazandı.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 05, 2018, 04:18:49 PM

İlk airdropum idi fakat cüzdan adresi yerine borsa adresi vermişim ve şuan orda duruyor. nasıl alabilirim hiç fikri olan varmı? eğer yardımcı olan olursa onu ethplorer dan girip görebiliyorum. fakat nasıl alacağım hiç fikrim yok. eğer yarımcı olan olursa onu ordan çıkartıp satabilirsem yarı yarıya paylaşırım. DELİKANLI SÖZÜ. çünkü benim nasıl yapabileceğim hakkında hiç fikrim yok. bana sanki çöp oldu gibi hislerim var.

hangi borsada ise, orda hesabin varsa senin hesaba gelmistir.. yani anca ordaki supporta durumu izah edip anlatirsan senin oldiugunu ,hesabina yazarlar muhtememlen

livecoinin hesap adresini vermiştim ama coin orda yok bildiğim kadarıyla. cevapladığınız için teşekkürler. eğer olurda orda ise yarı yarıya bölüşürüz. tabi satabilirsem. bereketli kazançlar dilerim.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
February 05, 2018, 09:52:46 PM

birşey öğrendiysem şu piyasada, herkes herseyi çok biliyor. herkes broker herkes analizci vs vs. yas grubu ortalama lise talebesi veyahut hadi üniversite çağlarında. böyle şeylere kulak asmamayı en başında herkesin ögrenmesi lazım. ne coinler gördü bu gözler yıllar içinde kaybolup giden, ne olmaz dediklerimiz şaha kalktı. onun için herkes içinden konussun biraz. dışa vurmanıza gerek yok.

bilgilendirici bulduysanız merit gönderebilirsiniz..

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
February 05, 2018, 10:00:50 PM

Çöpmüş, amaçsızmış, teknolojik bir getirisi olmayacakmış. Mışmış da, muşmuş. Bunlar zerre umurumda değil ve hatta iddia ediyorum bir çok kişinin de umurunda değil. Ben cebime atacağım paraya bakarım, ondan sonra o proje ister uzaya koloni yollasın ister çöp olsun.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 05, 2018, 10:09:39 PM

Çöpmüş, amaçsızmış, teknolojik bir getirisi olmayacakmış. Mışmış da, muşmuş. Bunlar zerre umurumda değil ve hatta iddia ediyorum bir çok kişinin de umurunda değil. Ben cebime atacağım paraya bakarım, ondan sonra o proje ister uzaya koloni yollasın ister çöp olsun.

kısa vadeli yatırımcıysan cebine atacagin paraya bakacaksın tabi ama uzun vadeli yatırım yapacaksan işler değişiyor proje çöpmü değilmi bilmek lazım uzun vadeli bir yatırım yapmak için.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 07, 2018, 01:14:09 PM

Hocam EBTC resmen bu piyasanın airdrop kralı olarak adlandırmak yalnış olmaz. Çoğu kişi EBTC airdropuna katılım sağladı kimisi hemen sattı elinden çıkardı kimisi elinde tuttu hala tutmaya devam eden arkadaşlar vardır belki. EBTC cidden bana göre cidden güzel bir proje ile karşımıza çıktı ama sonrasında yaşananlar biraz güven sarstı çoğu kişide. Bilmiyorum sonu ne olur ama ben hala dikkatli yaklaşma taraftarıyım EBTC ye

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
February 07, 2018, 01:49:45 PM

İlk airdropum idi fakat cüzdan adresi yerine borsa adresi vermişim ve şuan orda duruyor. nasıl alabilirim hiç fikri olan varmı? eğer yardımcı olan olursa onu ethplorer dan girip görebiliyorum. fakat nasıl alacağım hiç fikrim yok. eğer yarımcı olan olursa onu ordan çıkartıp satabilirsem yarı yarıya paylaşırım. DELİKANLI SÖZÜ. çünkü benim nasıl yapabileceğim hakkında hiç fikrim yok. bana sanki çöp oldu gibi hislerim var.

Talep ettiğinizde vereceklerini düşünmüyorum. Ancak hangi borsada ise hesabınız, takipte kalın. eBTC, o borsaya girerse "benim de sizdeki ..... hesabımda eBTC'lerim var. Bakiyeme aktarın." yazın desteğe. O borsaya eBTC giriş yaptığında tokenlarınıza ulaşma ihtimaliniz var.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 07, 2018, 01:56:38 PM

Adamlar swap mwap yaptı bişeyler yaptı girdiler harbiden . Helal olsun elinde hala tutan oldugunu sanmıyorum ama

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 07, 2018, 04:12:44 PM

Girdiler de bir işe yaramıyor şu anda.Bitcoin yüzünden girmesinin de bir manası kalmadı.Borsaya tam olarak piyasa kan ağlarken eklendi ve hacimde şu ana kadar pek değişiklik yarattığı söylenemez.Kötü şans. :/
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 07, 2018, 06:27:53 PM

hayır exchange sitesine girince noluyor ? aldınız biraz kar ettiniz sonra satın başka napılabilir eBTC ? neye faydası var ? şu shitcoinlere kafa yorduğunuz kadar gerçek projelere odaklansanız köşesiniz zaten.. Matrix araştır, Agi araştır , VEN araştır ne bilim INS olur , NEO olur , COV var mesela çok güzel. adamlar gerçek projeleri sağlam . şimdi btc düştü diye fiyatları da düştü al 5 ay sonra en az 5xtesin çoğunda eBTC nedir hamına ??

vmeihcmm
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 1

View Profile
February 07, 2018, 06:37:23 PM

Bir çöp coîn 100 USD' de olabilir, fiyatının artması onun çöp olmadığını kanıtlamaz. Fiyatı belirleyen durum talebin fazla olması, borsaya girmesi falan filan. Bazı borsalara iyi projeler giremezken diğerleri ödeme yaparak girebiliyor.  Nitekim bazı borsalarda işlem gören tokenlerde listeden kaldırılıp yok oluyor. Yorumum genel, Ebtc'yi bilemem incelemedim. Aslında bizim bilmediğimiz bir sürü dolap dönüyor. Kar ettiysen keyfine bak, tadını çıkar.

Çok doğru yorum ve tespitler. Aslında BTC nin de fiyatının buralarda olması, yavaşlık vs.. gibi sorunlara bakılırsa mantıksız. Fakat bir şeyin fiyatını belirleyen taleptir. Talebi de vitrinde duruşu yani reklamı, ünü, namı belirler. Fakat gerçekte değersiz olan hiçbir şey (her zaman değil) gerçekte değerli olanı sonsuza kadar geçemez.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: