Bitcoin Forum
May 28, 2024, 08:39:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop Hadan Gelen Para veya Altcoin  (Read 691 times)
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
February 07, 2018, 10:28:52 PM

Eskiden boş iş olduğunu düşünürdüm fakat şu an havadan gelen her rakam kıymetli vakit buldukça airdropa katılmaktayım artık, çoğuna geç kaldığım için bir şey gelmiyor, günlük duyuruları takip edip erken katılmak gerek.
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
February 08, 2018, 02:13:16 AM

Airdrop boş iş diyen arkadaşlara şaşırıyorum. 1 airdrop formu doldurma işi en fazla 5 dakika, hadi 10 dakika olsun. Sonuçta maliyet yok, cebinizden para çıkmıyor.

Blue, Bitcoin Red, Acc, Hawala, Rebellious, Zeepin, Bitcoin White, Polymath, Neo Gold, Equal, Datum, Storm, STK ...  şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Neo Gold ve Bitcoin Red hariç bunların hepsi sağlam projeler. Bunların airdropuna katılmış olsaydınız şu an en az minimum 10 ETH yani 10 bin dolar civarı paranız olurdu.

Scam dediğim Neo gold bile 0.8 ethereum kazandırmıştı.

Scam olduğunu düşündüğünüz coin'i değeri iyiyse anında bozdurun, şayet STK gibi çok kıymetli proje ise saklayın 3-5 ay unutun gitsin. Büyük borsalara girdiklerinde x5, x10 yapsın.

Her gün piyasaya yeni onlarca crypto para projeleri çıkıyor, çıktıkça da airdroplar ve bounty ler kazandırmaya devam edecek.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
February 08, 2018, 05:12:32 AM

Airdrop boş iş diyen arkadaşlara şaşırıyorum. 1 airdrop formu doldurma işi en fazla 5 dakika, hadi 10 dakika olsun. Sonuçta maliyet yok, cebinizden para çıkmıyor.

Blue, Bitcoin Red, Acc, Hawala, Rebellious, Zeepin, Bitcoin White, Polymath, Neo Gold, Equal, Datum, Storm, STK ...  şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Neo Gold ve Bitcoin Red hariç bunların hepsi sağlam projeler. Bunların airdropuna katılmış olsaydınız şu an en az minimum 10 ETH yani 10 bin dolar civarı paranız olurdu.

Scam dediğim Neo gold bile 0.8 ethereum kazandırmıştı.

Scam olduğunu düşündüğünüz coin'i değeri iyiyse anında bozdurun, şayet STK gibi çok kıymetli proje ise saklayın 3-5 ay unutun gitsin. Büyük borsalara girdiklerinde x5, x10 yapsın.

Her gün piyasaya yeni onlarca crypto para projeleri çıkıyor, çıktıkça da airdroplar ve bounty ler kazandırmaya devam edecek.

Haklısınız, yukarıda saydığınız projeleri görünce insan vay ben bunlara niye kattılmadım diye bir an hayıflanıyor valla, en azından ben öyle yaptım, bundan sonra şansımı hepsinde deneyecem.
usakli64
Full Member

Activity: 980
Merit: 142

View Profile WWW
February 08, 2018, 05:50:37 AM

airdrop boş iş değil fakat günden güne boş iş haline gelmeye başladı. çoğu airdrop mecburi bağış istiyor. bağışın mecburisimi olur demeyin. bağış alanına yıldız koyuyorlar sizden doldurmanızı istiyorlar. o alana işlem numaranızı girmeniz gerekiyor. birkaç airdropta denk geldim airdroba katılan listesi yapmışlar bağış yapmayanların hepsi kırmızı bağış yapanlar yesil. ICO gibi bir nevi ama adı bağış. Nerdeyse hepsi yapar oldu bunu.

Birde bu durumu kendi lehine çevirenler var. Google'dan form oluşturup kendi twitter ve telegram hesabına takipçi toplamaya çalışanlar mevcut. Yok freeairdrop kanalını takip et, yok dailyairdrop telegramına katıl filan. Bunlar bariz kendi sayfalarına bu  yolla takipçi topluyor.
Şuan yüzde olarak bisey söyleyemem ama 100 tane airdroptan belki 1-2 tanesi gerçek manada proje. Diğerleri çöp.

Postu yararlı bulduysanız merit göndermekten çekinmeyiniz  Smiley

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 06:06:16 AM

airdrop boş iş değil fakat günden güne boş iş haline gelmeye başladı. çoğu airdrop mecburi bağış istiyor. bağışın mecburisimi olur demeyin. bağış alanına yıldız koyuyorlar sizden doldurmanızı istiyorlar. o alana işlem numaranızı girmeniz gerekiyor. birkaç airdropta denk geldim airdroba katılan listesi yapmışlar bağış yapmayanların hepsi kırmızı bağış yapanlar yesil. ICO gibi bir nevi ama adı bağış. Nerdeyse hepsi yapar oldu bunu.

Birde bu durumu kendi lehine çevirenler var. Google'dan form oluşturup kendi twitter ve telegram hesabına takipçi toplamaya çalışanlar mevcut. Yok freeairdrop kanalını takip et, yok dailyairdrop telegramına katıl filan. Bunlar bariz kendi sayfalarına bu  yolla takipçi topluyor.
Şuan yüzde olarak bisey söyleyemem ama 100 tane airdroptan belki 1-2 tanesi gerçek manada proje. Diğerleri çöp.

Postu yararlı bulduysanız merit göndermekten çekinmeyiniz  Smiley

Bende böyle bir proje mi yapsam diyorum. Aslında toplayacağım paraya göre uğraşmaya değer basit bir fikir bir ANN konusu , bir google formu ve sheet i  milletten 100 ETH toplarım gibi geliyor. Bunu niye mi söyledim yapacağımdan değil yapmanın basit olduğunu ve özellikle bağış isteyen airdroplara dikkat etmeniz gerek. Zaten kişisel bilgilerini veriyorsunuz birde bağış yapıyorsunuz.
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
February 08, 2018, 06:14:34 AM

Airdrop için 1 yıl geri dönüşü olmayan kumbara benzetmesi yapılabilinir. Günlük 2-3 taneye grin ve en fazla 10-15 dakka ayırın gelen koinlere hiç bakmayın bile 1 yıl sonra açıp bakın değerlenen illaki olacaktır. Diğer şekilde değerlenmiş mi değerlenmemiş mi çöp mü olmuş falan filan hiç uğraşmayın değmez.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 08, 2018, 07:22:21 AM

Proje sayısı arttıkça airdroptan gelen token sayısı da azalır oldu. Bunu bir gelir kaynağı olarak görmeyin ama eşantiyonmuş gibi değerlendirebilirsiniz. Bir ödül gelecekse aylar sonra geliyor, gelse bile borsaya girmiyor gibi sorunlar yüzünden çok bir karı yok, harcadığınız zamana oluyor olan Smiley biraz da şans işi tabi ki

internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 08:32:04 AM

airdropların yüzden 95'i çöp coin oluyor ama nadiren çok para eden örenklerinide görmedim değil. bu nedenle airdropa girin ama büyük beklenti içine girmeyin.
koinbaba
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile WWW
June 11, 2018, 07:18:54 PM

Adamlar bedava para dağıtıyor, millet vakit kaybetmekten bahsediyor.

Vaktini daha iyi işlere ayırarak daha fazla kazanıyorsan zaten katılma arkadaş. Yok, ben uzun vade düşünüyorum, boş vakitlerimde de airdroplara katılarak kazanç elde edeyim diyorsan katılıyorsundur zaten.

Güncel ve yüksek getirili airdropları takip edebileceğiniz bir site, http://www.joinairdrops.com , telegram kanalı da https://t.me/joinairdrops
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
June 12, 2018, 08:27:17 AM

Adamlar bedava para dağıtıyor, millet vakit kaybetmekten bahsediyor.

Vaktini daha iyi işlere ayırarak daha fazla kazanıyorsan zaten katılma arkadaş. Yok, ben uzun vade düşünüyorum, boş vakitlerimde de airdroplara katılarak kazanç elde edeyim diyorsan katılıyorsundur zaten.

Güncel ve yüksek getirili airdropları takip edebileceğiniz bir site, http://www.joinairdrops.com , telegram kanalı da https://t.me/joinairdrops

aslında bedava dağıtıyorlar ama hepsi değil. kimisi hiç göndermez beklersin aylar sonra şu şu airdroba katıldım niye gelmedi diye. sonuçta siteye üye kaydı ve sosyal medyada paylaşım da emek istiyor.

escrowlu airdrop sitelerini takip etmek, onlara katılım sağlanması bunu öneririm.
senfoni
Jr. Member
*

Activity: 131

View Profile
June 12, 2018, 08:48:35 AM

zamanında 20k gibi bir para kazandım airdroptan ancak uzun zamandır bakmıyorum bu kapı kapandı kimse katılımda bulunmuyor bulunsa da borsa yok
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
June 12, 2018, 08:50:01 AM

Şuan ki durumu bilmiyorum ama önceden çok iyi paralar kazanabiliyoduk kendimden biliyorum havadan 1-2 ethereumluk tokenler gelmişliği var şimdi airdroplar bu kadar vermiyolar ama damlaya damlaya göl olur
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
June 12, 2018, 02:58:27 PM

ucash var mesela 350 ucash verdi ve toplasan 1 dolar anca ediyor değeri. bunu almak için sms ve google uygulama yapman gerekiyor ama gelene bak. bitcoin white yeni adı bitwhite. 0.90'u zorladı iki üç içinde satan sattı şimdi bak 5 centin altında. yani gelirse bakarım fiyatı da güzel kar getirdi satar geçerim böyle düşünüyorsan uğraş 100 airdrop katılırsın birkaç tanesi iyi kazandırabilir.
saskinbali
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
June 12, 2018, 07:29:15 PM

airdroplar her zman kazandırdı kazandırmaya devam edicek kesinlikle
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
June 12, 2018, 08:58:19 PM

Airdrop konusunda ne zaman ne olacağı belli olmaz. Ya tutarsa hesabı. İlk başladığımda çok ağırlık verdim ama çok birşey gelmedi. Şuan bountylere daha çok ağırlık veriyorum ve airdroplara ilgimi çekerse katılıyorum
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 12, 2018, 10:39:40 PM

Her airdroba katılmak bence boş is biraz. Yoksa bazı airdroplar iyi iş yapıyor. Yani ilk geldiği zaman pek iş yapmıyor hatta değeri bile olmuyor.ama borsaya Felan girerse iş yapıyor genelde. İyi kazançlardan elde edebilirsiniz. Aslında icolara yatırım yapmak en mantikliydi bence. Ordan daha fazla kazanırsınız. Yani borsaya girince ico fiyatını en az 3-5 kat artırıyor. bazende daha fazla.

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
June 12, 2018, 11:41:31 PM

Airdroplar boş vaktin var iyi takiple güzel kazandırabilir iyide airdrop takip etmen lazım güzel projeleri seçmen gerekicek bu bir iş olarak görürsen orta vadede hatrı sayılır paralar kazanabilirsin bence sadece airdropa takılı kalma ama Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
June 13, 2018, 01:20:59 AM

Aslında denk gelen bütün airdroplar gireceksin ya sanki bir kaybinmi olacak. Para yatirmiyorsun bişey yapmıyorsun. Gelirse senindir gelmezse zaten hiç senin olmamıştır. İlla hepsi gönderecek diye birşey yok bazı airdroplar dan birşey gelmiyor. Ben birçok airdrobuna girdim çok nadir gönderdiler.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
June 13, 2018, 09:30:03 AM

Şu anda büyük bounty platformların hepsi neredeyse airdrop işine giriyor. Piyasa eskisi gibi olmadığından değeri yüksek paralar gelmiyor ama yine de ufak tefek gelebilir. Bence bu platformların airdroplarına girilebilir. Diğerleri zaten scam projeler. Çok bir vakit kaybı değil bence katılınabilir.
bjoern1978
Member
**

Activity: 133

View Profile
June 13, 2018, 12:24:26 PM

Airdroplara katılmadan önce mutlaka kendine airdrop için mail,twitter,reddit,facebook açmalısın bil hassa bu acacagın hesapların takıpcısı guzel bır sayıda olsa senın yararına olur.Sonradan bu hesapların yuksek takıpcılı olanlarını satın alır acıklarını kapatırsın.Aırdroplar hemen gelmıyor bıraz beklemen lazım hıc de gelmeyebılır tamamen sansına kalmıs bır durum.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: