Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:26:47 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 1'ay onceki athlere bence tekrar ulasilamayacak  (Read 1247 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 05, 2018, 02:21:23 PM
Last edit: February 06, 2018, 08:59:18 PM by avalonn

bi bitmediniz be işiniz gücünüz felaket tellalığı...yükselince iyi düşünce balondu patladı bitti vs vs...

@yenilmez86
alacaksın eline kağıt kalemi 20k$ iken aldığın zamandaki sağlam coinlerin sat bazındaki değeri ile bugünkü sat bazındaki değerini karşılaştıracaksın..en az kayba uğramış olanlardan bir liste yapacaksın

daha sonra piyasa düzeldiğinde  en iyi sıçrayış yapabilecek olanları içeren bir liste daha yapacaksın

gerekirse bu iki listeye bir de puanlama yapabilirsin...proje ekip yol haritası referansları vs tarzında bir kıstaslar ölçütü olacak bir puan

puanları da dağıttıktan sonra kararını vereceksin..

veya da ilkel ve hantal bitcoinde kalıp nasılsa yükselecek diye bekleyeceksin ya da bir nevi teknoloji yatırımı yapıp diğer coinler vs onlarda bekleyeceksin.

şimdi genel bir görüşe göre, tüm piyasanın yükselebilmesi için btc nin öncelikli yükselmesi gerekiyor..haliyle ne kadar dandikte olsa yeni nesil teknolojilere göre, btc nin bu zoraki görevinden dolayı yükseleceğini söylüyorlar...bende diyorum ki kripto para satın alabilmek için illaki btc nin alınması gerekmiyor...piyasaya ether dash doge litecoin vs üzerinden de para akışı olabilir...yeni bir furya başlarsa ne olacak ?  Grin
bu balina abiler yeni bir coini parlatmaya çalışırlarsa ne olacak ? sisteme evrim geçirtmeye çalışırlarsa ne olacak ?

olur demiyorum düşüncelerimi yazıyorum

(ytd)
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
February 05, 2018, 02:26:56 PM

Her kafafan değişik ses çıkıyor, piyasa yükselirken gazla hareket ettiğimiz gibi şimdi de gömdükçe gömüyoruz. Bu kadar olumsuz olmayalım ama gerçekçi analizlerden de kopmayalım, bundan önceki son yükseliş dalgasında kârımızı alıp çıkmalıydık ve sonra düşükten toplamalıydık.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 03:11:14 PM

fiyatlar bence cok konusulmaması gerekıyor cunkı projenın potansıyelını gorup yatıranlar kazanıyor x50 x100 yapmısken alanlar degıl o yuzden bol bol arastırın ve bir spekülatör olun!
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
February 05, 2018, 03:14:57 PM

Artar artar o seviyeler dahi kücük kalacak ileride gülecegiz ve tüm paramiza coin almadigimiz icin kizacagiz kendimize
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
February 05, 2018, 03:41:47 PM

Şuan risk piyasasındayız artıp artmayacağını kimse bilmiyor, herkesin öngörüleri, tahminleri, felaketleri var hangisi tutacak zaman gösterecek ve aldığınız riskin ya kazancı büyük olur ya kaybı; riskin tanımı bu zaten. Herkesin ne yapmak istediğine karar vermesi gerekli sadece..

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 03:44:59 PM

Daha düne kadar kaç yıl önce Bitcoin alıpta tutan insanlardan söz edip özeniyorduk, bu insanların bekleme döneminde hiç mi bunalımlı dönemler olmadı elbet oldu, bir müddet sakin kalmakta fayda var.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
February 05, 2018, 03:47:37 PM

Ulaşması bayağı zaman alacak gibi görünüyor bu yüzden daha eth satılabilir çok sağlam arttı 0.027 btc lerden geldi buralara zaten o yüzden düşüş yaşar
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
February 05, 2018, 03:48:09 PM

Eski coinler için konuşuyorum birçoğu 2017 mayıs dönemindeki zirveleri btc nin geri çekilmesi nedeniyle görmedi. Yarım kalan ralli başlarsa tekrar  göreceğini düşünüyorum.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
February 05, 2018, 03:48:56 PM

tekrar görecektir ve daha da üzerine de çıkacaktır o değerlerin.bir coinin değeri artarken hep artacak, düşerken de bir daha çıkmayacakmış gibi geliyor.eğer sabredilirse tekrar yükseliş olacaktır ama bu ne kadar sürer orası muamma.

,........
ahmetsusar
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 7

View Profile
February 05, 2018, 04:58:26 PM

temmuz ağostos ayındaki ath lere bakarsan aslında bunların ath olmadığını görebileceğin %50 den fazla coin var oyuzden bu piaysada önemli olan herkes konusurken cıkıp herkes sustuğunda girmek ki bu her tarz bu yapılanma içi,n geçerli olduğunu düşünüyorum inşallah hepimizin sonucunda mutlu oluruz
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 05, 2018, 05:10:12 PM

Henüz dibi gördük mü görmedik mi emin değili ama bitcoinde altcoinlerde eski zirveleri test edeceklerdir.

Yeni çıkan coin ve token konusuna bende katılıyorum. İş pastadan pay alma yarışına döndü.

altanbyz
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 05, 2018, 05:25:20 PM

Ath lere ulaşmakla kalmayacak katlayacak. BTC fiyatı kasım ayının ATH si. Mevcut fiyatlar piyasaya sonradan girenlerin ATL fiyatları olabilir ama bu öldü bitti demek değil.

Dünya nüfusu 7milyar
BTC sayısı 21milyon

Bugün 1 bitcoin alsanız, dünyada 7 milyar insan arasından 21 milyon kişinin sahip olabileceği çok değerli bir madenin sahibi olacaksınız.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 05, 2018, 05:36:41 PM

Kripto piyasasındaki yaklaşık 8 aylık tecrübemde gördüğüm şey, her zaman yeni yatırımcıların piyasaya girmelerini teşvik eden ve tabanı genişleten bir hareket sergilemesi. Aralık 2017 de ATH sini görmüş iken yılbaşı ertesinde 25-27 k dolar beklentisi ifade ediliyordu. Şayet öyle olsaydı kanaatimce çok daha güvensiz bir piyasaya dönüşebilirdi. Şimdilerde dip yapsa bile kripto piyasasına olan güvende en azından yatırımcıları bakımından çok ciddi bir güvensizlik yok. Ama bu fiyatlarladan piyasaya girenleri de düşündüğümüzde fiyatların düşmüş olmasının piyasanın cazibesini arttırdığını söyleyebiliriz.  
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 06, 2018, 08:13:30 PM

Piyasa düşük diye moralleri düşük tutmamak elde değil fakat kasım ayında piyasaya girmiş olmanızdan kaynaklanan pump dump dönemine denk geldiğiniz için panik olmanıza gerek yok ayrıca hiç birşey için geç değil. Biraz umut diyorum.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
February 06, 2018, 08:17:14 PM

o athleride geçeceğiz millet yazacak kaçırdık bitcoin işini ne güzel düştü fırsat verdi diye ama iş işten geçecek bu yüzden panik yapmadan almaya devam bence

Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 06, 2018, 08:21:50 PM

Çok içten yazmışsınız üzüldüm birazcık, kasım-aralık pump / ocak zirve noktasıydı. Yanlış zamanda girmişsiniz tecrübesizliğinize verip üzülmeden ve panik satışları yapmadan hodl yapıp eski fiyatlara gelmeyi bekleyin. Elbet gelcektir
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
February 06, 2018, 08:25:09 PM

Kemerleri takın bir ay sonraki zirvelere yol almaya başladık.
İlk ulaşacaklar gvt, ven, zrx, wtc olabilir. Bol kazanç dilerim

Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 06, 2018, 08:57:58 PM

Boğa piyasasına az kaldı sabretmek lazım ama tamam kabul hem çok uzun sürdü bu düşüş hem de eldeki coinlerden olan benim gibi mağdurlar da çok ama az kaldı
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 07, 2018, 02:13:27 AM

Çok ağlayan gördüm buralarda 3000 dolardan alıp 1800 e düştüğünde bittim öldüm birdaha kim bilir ne zaman görür 3000 i diye..Bu forumda biraz araştırma yapılırsa daha 3-4 ay önce bitcoin 6000 doları görür mü? 7000 dolar hayal mi? çok başlık açıldı..Şimdi 6000 dolara düşüldü diye herkez bu işin bittiğini söylüyor..Bitcoin çok kısa zamanda bu kaygıları hep yok etmiştir.Yine çok yeni ATH ler göreceğiz inşallah..Sahip olmanız gerekn tek şey sabır..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
February 07, 2018, 03:29:09 AM

Acımasız bir piyasadayız, ne yazık ki oyunu kuralına göre oynamadığımız her an büyük kayıplarla karşı karşıya kalacağız. Kazanmak için ille de ATh lere ihtiyaç yok fakat biz nedense hep bunu bekliyoruz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: