Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:06:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 1'ay onceki athlere bence tekrar ulasilamayacak  (Read 1247 times)
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 14, 2018, 05:19:09 PM

Ne zaman dünya devi ülkeler düzenlemelerini yapar Kripto paralarında normal paralar gibi iyi ve kötü amaçla kullanılabileceğini dünya anlar o zaman ancak gerçek bir yükseliş başlar bana göre. Şimdiki kafalarla bir arpa boyu gitmek imkansız.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
June 14, 2018, 06:05:29 PM

değil ocak ayı Athlerini Başlığın açıldığı tarihteki fiyatları bile görmemiz epey zaman alacak gibi. Çok fazla gereksiz ve işe yaramaz proje dolu etraf. borsalarda hacim resmen yerlerde ve üstüne çok fazla zararda olan insan var. Önce piyasaya güven gelmeli ve Piyasaya yeni yatırımcıların girmesi gerekli. Ama yinede kripto işi başka sektörlere benzemez her an her şey olabilir.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 14, 2018, 06:11:53 PM

Yanlız 19:00 dan 20:00 ye piyasaya 16 milyar dolar girdi. Bu nasıl bir piyasa arkadaş ne olcağı belli değil bilmediğimiz bir haber mi var nedir.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 14, 2018, 06:57:19 PM

Yanlız 19:00 dan 20:00 ye piyasaya 16 milyar dolar girdi. Bu nasıl bir piyasa arkadaş ne olcağı belli değil bilmediğimiz bir haber mi var nedir.

Sec'in kripto paraları vergilendirmeyeceği haberi var, piyasa büyük ihtimalle buna tepki verdi. Fakat marketcapin artması her zaman piyasaya yeni para girdiği anlamına gelmez.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
June 14, 2018, 07:12:49 PM

Bence hemen hepsi eski ath seviyelerini geçecek. Kimi kendi fiyat artışıyla kimi bitcoinin yükselmesiyle. Ama hemen hepsi aşacak 1-2 sene içerisinde. Geçmişe dönük fiyatları incelerseniz niye bböyle düşündüğümü anlarsınız.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
June 14, 2018, 07:16:53 PM

Yine yukselirse yine aynisini yaparsin insan dogasi geregi duygusal dusundugunden oturu. Belirsizlik daha da dusmesine sebep oluyor.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
June 14, 2018, 07:36:32 PM

Altcoinlerin büyük kısmı 2017 mayısta gördüğü rakamları 2018 ocakta göremedi. Bundan sonraki yükselişte de muhtemelen ocak ayının altında kalacaklar.
Top 20 deki coinler bu tahminimin dışında.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
June 14, 2018, 07:41:23 PM

çok büyük miktarlarda yatırım yapıp hodl yapanların çoğu mağdur oldu umarım en kısa sürede eski fiyatlarını görür piyasa yoksa işler gerçekten sıkıntı.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 14, 2018, 08:39:33 PM

bu piyasada ulaşılamayacak denilenlere ulaşılmıştır.Hem dip hem tavan fiyat olarak.O yüzden sadace bilinçli yatırım yapıp beklemek lazım.Fazla kıpraşma da pek iyi değil bana göre.Hedefinize geldiğinizde yeni hedefler belirleyip yola devam edilmeli.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
June 14, 2018, 09:02:48 PM

hiçbir tahmin tam olarak tutmuyor ama ben de belli kritik miktarların altına düşmeyeceğini düşünüyorum bu yıl sınır 6000 ise seneye kadar bir üst sınıra yükselecek bence. Belli başlı sınırları olacak yani düşüşün de
zirtlan
Jr. Member
*

Activity: 75
Merit: 3

View Profile
June 14, 2018, 10:00:42 PM

altcoinlerin çoğu yüzde 90 civarında kaybettirdi zaten bu saatten sonra satsak ne olur satmasak ne olur . yapılabilecek tek şey var umutla bekliyoruz . neden o eski günlere geri dönmesin ki?
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 14, 2018, 11:04:07 PM

Bu yazıdaki birçok şeye katılıyorum, mantık çerçevesinde bakınca bundan sonra o günlere ulaşılmasının çok zor olduğunu düşünmemek imkansız. Valla sadece piyasada ‘imkansız diye bir şey yoktur’ mantığına tutunarak devam ediyorum. Aksi halde zor beklenir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
June 14, 2018, 11:08:11 PM

Piyasaya gelen yeni altcoinin haddi hesabı yok çığ gibi yenileri ekleniyor, ıcolar devam ediyor geleceklerde yolda, bu durumda her gelen eskilerin pastasından pay almaktadır.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
June 14, 2018, 11:08:58 PM

Ne athler artık aşılmaz denildi ama athden bile 2x-3x yapanlar oldu geçtiiğimiz döenmde yine aynısı olucak tarih tekerrürden ibaret
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 15, 2018, 12:23:37 AM

Güzel günler göreceğiz bence.İyi sağlam projeler tam gaz hızlarını alarak devam edecek.Yeni katılan ıcolarda güzel artışlar yapacaktır.Geçen seneye göre fiyatlar şu an gayet uygun.BTC'nin geçen seneki dengesiz artışını bu sene yaşadığımız krizle ödüyoruz.Yakın zamanda düzene girecektir.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
June 15, 2018, 12:05:00 PM

Altcoinlerin büyük kısmı 2017 mayısta gördüğü rakamları 2018 ocakta göremedi. Bundan sonraki yükselişte de muhtemelen ocak ayının altında kalacaklar.
Top 20 deki coinler bu tahminimin dışında.

Bende bu görüşe katılıyorum, zararda olmasam sepetteki coinlerin büyük kısmını ilk 20 artı birkaç sürpriz coine çeviririm.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 15, 2018, 12:19:28 PM

Aralık Ocak dönemindeki zirveleri çoğu coinin en az yıl sonuna kadar göremeyeceğini kabul etmek lazım. Kısa süreli parlayan nadir coinleri elden çıkarmak lazım.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
June 15, 2018, 12:42:27 PM

piyasadaki coinler oldukça ucuz ama sorun şu ortada yaprak kıpırtısı yok ise pek işe yaramıyor. ya çok sabırlı olacaksın ve bugün paranın %10'u ile alıyorsun. gerileme durumuna göre %10'dan fazla olacak şekilde küçük küçük alıp zula yapıyorsun. ya da izleme de kalıp ralli başladıktan iki adım sonra harekete geçiyoruz.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
June 15, 2018, 01:00:19 PM

oldukça fazla proje cıkıyor piyasaya tabi bunların bir çoğu yok olup gidecektir. Fakar her halükarda pasta bölünüyor ama marketcap tekrar 700 800 milyarı görürse bana göre tekrar o fiyatlara cıkabilir her yaz sonunda bir sıçrama olmuş bu yaz sonu ben tekrar bir sıçrama yapacağını düşünüyorum fakat bitcoinin 17 18 binleri görmesini düşük ihtimal görüyorum yinede 12 13 bini görecektir bence. Hayırlısı olsun arkadaşlar beklemekten başka yapacak bir şey yok.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
June 15, 2018, 10:47:41 PM

devran dönecek yoksa elde tokenlar-coinler kendi aramızda paslaşırız, o ona btc verir öteki karşılığında eth gönderir, bir dal neo'nu alırım, üstüne waves yakarım! bu ne arkadaş böyle piyasa işler mi? Çıkardıkları nakitler tekrar girecek, gerçi nakite de gerek yok: usdt bas-git borsadan al, fiyatı tırmandır-gönder borsaya nakit çek, ohh ne ala ne ala mualla! Piyasa bile isteye öldürülüyorsa ve bunlar mal değillerse bir yerden dönecek, yıllardır bunun için mi uğraşılıyor? Herşeyin bir zamanı var. Dünya Kupası başladı, bitiminde cıngar çıkar, Çin ticaret savaşları, Kuzey Kore, Venezüella, Suudi Arabistan, Yemen, Suriye, İran,petrol, Dramp başkanlık sallantıda, Rusya'nın yeni "en uzun" menzilli füzesi de kısacık gitmiş düşmüş  Cheesy ...şu bu derken Dünya hızla evrimleşir, bizim tükkana da canlılık gelir. Gelmezse de canları cehenneme, bitirsinler satışları, kapatıp gidelim evimize, internette takılalım, avon falan yaparız.  Smiley
En çok da sosyal medyadan "gördünüz miii düştiii" diyenlere ayar oluyorum. hangi değer aralıksız sürekli yükselmiş! Yükselmeye başlar, tavsiye isterler "almayın" derler 10x olur adam dayanamaz alır sonra hüsrana uğrayınca "ben size demedim mi" derler. Ula 10x yapmış, o farkı nasıl karşılayacaksın? Öteki tarafta altın-döviz 6 ayda %20 artsa "bakın ben kazandırıyorum" der, de get işine yaw

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: