Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:55:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 1'ay onceki athlere bence tekrar ulasilamayacak  (Read 1238 times)
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
June 16, 2018, 06:42:25 AM

çok büyük miktarlarda yatırım yapıp hodl yapanların çoğu mağdur oldu umarım en kısa sürede eski fiyatlarını görür piyasa yoksa işler gerçekten sıkıntı.
1715248539
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715248539
Reply with quote  #2

1715248539
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715248539
Hero Member
*

Ignore
1715248539
Reply with quote  #2

1715248539
Report to moderator
1715248539
Hero Member
*

Ignore
1715248539
Reply with quote  #2

1715248539
Report to moderator
byzlm
Jr. Member
*

Activity: 49
Merit: 1

View Profile
June 16, 2018, 01:03:31 PM

Bir şekilde bu piyasanın yeniden yükselişe geçeceğine inananlardanım. Amma bugün amma yarın. Belki 5 yıl sonra. Ama mutlaka çıkacak. Yatırım tavsiyesi değildir.
L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
June 16, 2018, 06:55:06 PM

her yıl yeni zirveler oluyor, bu sene de yeni zirveler olmazsa ayıp olur   Cheesy Cheesy Cry
kelbasatarak
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
June 16, 2018, 06:57:19 PM

bu gidişle bu sene içerisinde de ulaşamayacak
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 16, 2018, 07:02:30 PM

Buralar market cycle daki depression dönemleri bence bu daha bişey değil bu fiyatların 2 katı daha düştükten hemen sonra uçuşa geçecek ve 10-15k yı taban yapacaktır yeni hedef ise 50 bin dolar. Smiley bence
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 16, 2018, 07:07:35 PM

Ben bu düşünceye çok katılmıyorum uzun süredir piyasa sabrımızı fazlasıyla denedi bunu kabul ediyorum, ama boğa piyasasına halen geçiş yapamadığımız için yüksek miktarlı artışlar göremiyoruz, belki her coinde olmaz ama 10x yapacak kalitede coinler piyasada halen mevcut.

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
June 16, 2018, 07:08:33 PM

bu yılsonuna kadar gözle görülür bir artış beklemiyorum açıkçası piyasadan umarım yanıltırda tekrar eski günlere döneriz.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
June 16, 2018, 07:12:00 PM

ath lar yalan oldu maalesef keşke ulaşılabilseydi ama ulaşılamayacak bence de. boğa sezonu bu sene epey gecikti bitcoin düşüyor altlar düşüyor bitcoin çıkıyor altlar yine düşüyor şuan dolar da kalmak en doğrusu bence. umarım dolarda kalabilen olmuştur. boğa sezonunun en kısa sürede gelmesi dileğiylle
tendor
Full Member

Activity: 350

View Profile
June 16, 2018, 08:32:53 PM

ne ath si ya. millet zararımı nasıl çıkarırım derdinde. inanın kimse kar peşinde koşmuyor şu anda. herkes biraz daha alttan alıp ortalama bir fiyat yakalamak için çabalıyor. zararı minimize ettikleri ilk anda satarlar. tabi bu da yükselişleri engelliyor. hal böyle olunca ath bekleyen varsa rüya görüyordur diyebilirim.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
June 16, 2018, 08:52:22 PM

Devir artık ayakta kalacak olana yatırım yapma devri. öyle ath olacak, 1 koyup 3 alacağım dönemi kapandı bana göre
Yani bundan 2 yıl sonra hangi projeler hayatta olacak? hangileri yok olup gidecek?
Bunu ön görerek yatırım yapmak lazım. Kendinize şunu sorun;
2 yıl sonra bu yatırım yaptığınız projelerin / coinlerin hangisi yaşıyor olacak?
machine1667
Newbie
*

Activity: 66

View Profile
June 16, 2018, 11:24:15 PM

Zararımız çok beklemekten başka çaremiz de yok, umarım en kısa sürede yeni yatırımcı gelirde market cap eskisi gibi yeşillenir ve mutlu günlerimize geri döneriz  Wink
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 16, 2018, 11:54:28 PM

birçok coin saçma sapan market caplere ulastı. o coınlerın cogu eskı sevıyelerıne gelemeyecek yada gelseler bıle baya uzun surecek. o coınler asıl sağlam projeler ıcın yakıt kaynağı oldu,
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
June 17, 2018, 12:43:26 AM

Artık banada öyle geliyor, Ocaktaki athlere ulaşamayacağız böyle böyle eriyip gidecek herşey. Herşeyi çekip kafamı yaşıyayım diyorum ama ya çıktıktan 1 ay sonra tekrar geri dönerse, bekle babam bekle ama sınır dayandı. İnsanları bıktırıp tekrar bindiricekler piyasa bundan ibaret. Borsa-Gayrimenkul-Ekonomi her türlü böyle işliyor. Bitmeyecek tek bir şey biliyorum şu dünyada altın abi, kazan altına yatır bekle senelerce Smiley
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
June 22, 2018, 06:47:01 PM

mutlaka pazarda hareketlenme olacak ve eski ath noktalarına yaklaşılacak, bu uzun bir yatırım yolu kısa zamanda sonuç almak ve hızlıca zengin olmak mümkün değil, sabırlı olmaya devam ederek sonuçları göreceğim.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
June 22, 2018, 06:50:02 PM

Coinlerin bir çoğunun ulaşamayacağı bir gerçek bunu kabul etmek lazım. Eski coinler ve gelecek vaad edenler yeni zirveler görecektir.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
June 22, 2018, 06:56:27 PM

Kasimda girip 10 farkli altcoinle parami kisa surede 5 6x katlamistim ama su an başa döndü. Zirvede satmama nedenim forumda her koin basliginda zaten cok yuksek fiyatlar varken gordugumiz su kadar olacak bu kadar olacak yazilari oldu.

Mesela su anda 50 cent olan substratum 3.5 dolari gormustu ve ben neden 10 dolar olmasin kafasindaydim. Her coin icin durum boyleydi neredeyse.

Ben artik o athlerin gorulemeyecigini dusunuyorum cunku
Surekli ve inanilmaz bir arisla yeni coinler ve tokenlar cikiyor.
Her alanda ve her konuda bir suru benzer proje ve daha cikacak onlarcasi.
Sokaktaki simitci bile simit koin cikaracak neredeyse.
Bu durum boyleyken piyasaya inanilmaz paralar girmedigi muddetce ben gecen seferki altcoin zirvelerine yaklasilacagini dusunmuyorum ki girse bile 1000 yeni koin daha cikar gene bolunur pasta.

Daha devletlerin ve buyuk sirketlerin kendi coinlerini cikarmalari senaryolari ve buraya olacak akislar var. Kredi kartiyla alim yasaklari, banka hesap kapatmalari vs vs.

Keske boga piyasasinda coskuya ve buyuk hayallere kapilmayip mevcut karin buyuklugunu gorebilseydim.

Ben de bir çok coin için aynı düşüncedeyim. Birçok altcoin bırakın en yüksek değerini tekrar yakalamayı, piyasada kalıcı olmayı bile başaramayacak, yokolacaklardır. Fakat özellikle Ethereum ve NEO'nun en yüksek seviyelerine tekrar geleceğini ve hatta yeni zirveler göreceğini düşünüyorum.
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
June 22, 2018, 06:58:25 PM

Kasimda girip 10 farkli altcoinle parami kisa surede 5 6x katlamistim ama su an başa döndü. Zirvede satmama nedenim forumda her koin basliginda zaten cok yuksek fiyatlar varken gordugumiz su kadar olacak bu kadar olacak yazilari oldu.

Mesela su anda 50 cent olan substratum 3.5 dolari gormustu ve ben neden 10 dolar olmasin kafasindaydim. Her coin icin durum boyleydi neredeyse.

Ben artik o athlerin gorulemeyecigini dusunuyorum cunku
Surekli ve inanilmaz bir arisla yeni coinler ve tokenlar cikiyor.
Her alanda ve her konuda bir suru benzer proje ve daha cikacak onlarcasi.
Sokaktaki simitci bile simit koin cikaracak neredeyse.
Bu durum boyleyken piyasaya inanilmaz paralar girmedigi muddetce ben gecen seferki altcoin zirvelerine yaklasilacagini dusunmuyorum ki girse bile 1000 yeni koin daha cikar gene bolunur pasta.

Daha devletlerin ve buyuk sirketlerin kendi coinlerini cikarmalari senaryolari ve buraya olacak akislar var. Kredi kartiyla alim yasaklari, banka hesap kapatmalari vs vs.

Keske boga piyasasinda coskuya ve buyuk hayallere kapilmayip mevcut karin buyuklugunu gorebilseydim.

Ben de bir çok coin için aynı düşüncedeyim. Birçok altcoin bırakın en yüksek değerini tekrar yakalamayı, piyasada kalıcı olmayı bile başaramayacak, yokolacaklardır. Fakat özellikle Ethereum ve NEO'nun en yüksek seviyelerine tekrar geleceğini ve hatta yeni zirveler göreceğini düşünüyorum.

Doğru tespitler, birçok coin silinmese bile hacmi ve değerleri çok düşecek. Piyasa belli başlı projesi olan coinler kalacak.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 22, 2018, 07:29:00 PM

bilmiyorum tekrar ulaşır mı ulaşmaz mı. Bazen diyorum yanlış zaman girdim bu piyasaya daha erken girmeliydim daha iyi kazanırdım piyasa daha iyi olurdu ama bir yandan da saniye saniye fark eden bir sistem ne olacağını bilemiyoruz diyorum bakalım ne olacak
Necroface
Full Member

Activity: 518

simply getting the job done

View Profile WWW
June 22, 2018, 08:59:10 PM

ortalıkta çıkıp açık açık yetkili ağzından sayısal lotoda, milli piyangoda hile yapılıyor denmesine rağmen her hafta sayısal lotoda o kadar para toplanıyor, milli piyango biletleri yok satıyorken, bir piyasada bitcoin 3-5 bin dolar düştü diye, kimse kepenk kapatıp gitmez. Başından beri herkesin bildiği ve tekrar ettiği ama sonunda hepimizin isyan ettiği, sadece çok azımızın güle oynaya kulaklarını tıkayıp, sonra evine para sayma makinesi koyduğu uzun sürecin kodu: sabır! Tipik borsa mantığı, köşeni kap bekle, doğru köşeyi kaptıysan, ki kapmaman için bir neden yok, güzel günler göreceksin.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
June 22, 2018, 09:29:43 PM

Geel vatandaaaş geel batan geminin malları bunlar Cheesy 200-250 milyar dolar arası son savunma hattı bence! orayı da kırarsa geçmiş olsun. Yalnız şöyle bir durum var: market düştükçe giren para miktarı reel olarak artıyor. Yani içeride kalanlar (bizler) sayıca ya da nakit anlamında çok fazla değiliz, bu daha çok dışarıdakilere "gel gel" yapmak! "Ayağınız alışsın" der gibi herşeyi ucuza veriyorlar bakalım, verdiklerini de dayanamayıp satanlardan tedarik ediyorlar ama ben satmayacağım. İsterse 10 dolara düşsün artık bu saatten sonra çıkmam çok fazla ihtiyaç duymazsam nakite... Yeni girenlere bol kazançlar diliyorum, bizim için çok geç! Geleceğin teknolojisi için bu rakamlar üzücü ancak kimilerine de fırsat oluyor. Büyük risk alıyorlar, piyasaya para sokmak bu kadar zor olmamalıydı, tether'i hiç kullanmadılar örneğin...O geçilmez denen ath'lerin de çok yakında üzerinden silindirle geçeceklerdir. Cool

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: