Bitcoin Forum
May 28, 2024, 04:50:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: PTT Messenger  (Read 219 times)
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 06, 2018, 12:50:23 PM

hayyatta kullanmam yarın öbür bunların ne yapcagı bellı olmaz.belki de herkesın yazısmaları kayıt altına alıncak 3-5 sene sonra içeri bile atarlar.hayatta guvenmem maalaseff.

belki mi bana göre kesin kayıt altına girer. uygulamayı hayata geçirmiş izlemezler mi
kaya.parca
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile WWW
February 06, 2018, 01:06:02 PM

Her şeyimiz güvenli (!) bir şekilde kayıt altına alınsın artık. Her ne kadar milli bir proje de olsa ben kendi kişisel bilgilerimin bir Türk'e gitmesinden korkarım abi . Bir şeye Türk el attıysa illa bir sıkıntı çıkar kafasindayim ben hala kusura bakmayın . Biraz fazla büyük bir ön yargı ama
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
February 06, 2018, 01:15:50 PM

Her şeyimiz güvenli (!) bir şekilde kayıt altına alınsın artık. Her ne kadar milli bir proje de olsa ben kendi kişisel bilgilerimin bir Türk'e gitmesinden korkarım abi . Bir şeye Türk el attıysa illa bir sıkıntı çıkar kafasindayim ben hala kusura bakmayın . Biraz fazla büyük bir ön yargı ama

bu önyargı bu zamana kadar yapılanlardan dolayı oluştu. milli dedikleri zaman korkar oldum.
ha bi ara da milli araba vardı bilim teknoloji bakanı lansmanını yapmıştı. sonra ne oldu o yok oldu herhalde.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
February 06, 2018, 05:17:34 PM

instagramda karşıma çıktı ben anlamıyorum da bu kodlamadan falan eğer doğruysa bi yalan daha çıkıyor karşımıza

HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 06, 2018, 05:34:23 PM

Onca sorun varken şimdi nereden çıktı bu abuk sabuk saçma mesajlaşma proğramı..
Kim kullanır bunu..Uyanıklık yapıyorlar akıllarınca.Güya herkesin ne yaptığını ne düşündüğünü takip etmek istiyorlar.
Olm vergilerle zaten skyorsunuz herşey ücretli ve müteahhitlerin zaten. Köprü,yol,hastane hepsi yap işlet devret..
Parasıyla geçeceksem yoldan köprüden niye vergi ödüyorum o zmn amk..
Bütün bunları yapıyorsunuz ülke kocaman bir hapishane gibi.Birde milletin kime ne yazdığını kontrol etmek istiyorsunuz..
Bu uygulamanın tek amacı bu..
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
February 07, 2018, 12:59:42 PM

kesinlikle kullanmayın, kullandırmayın.
devletin hele tc devletinin yaptığı yazılıma güvenen saf köylüdür en hafif tabiriyle.
erdemyolcu
Member
**

Activity: 94
Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 08:26:13 PM

twitter da atilan her mesaj abd merkez kütüphanesinde kayıt altina alinir.. butun sosyal medya bilgilerinkayit altinda, sakliyacak bir seyim yok devletten, gelismis ulkelerer milliyetci tutum sergiler

❘|❘ NEUFUND — Re-Imagine ICOs  ❘|❘ JOIN THE ICBM | JOIN THE DISCUSSION
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
February 08, 2018, 09:16:55 PM

geçen gördümde mallar ptt olan uygulamayı yerli sanmışlar türkçesi yok diyoalrdı
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
February 08, 2018, 09:18:47 PM

geçen gördümde mallar ptt olan uygulamayı yerli sanmışlar türkçesi yok diyoalrdı
yarıldım ona bende ya hahahahdhasasdasdefsdf
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 09, 2018, 09:52:36 AM

bir yerden başlamaları gerekiyordu bu tarz şeyler yapmak için. umarım biraz daha milli duyguları kabarır yönetimdeki kişilerin de bu kadar çok yetenekli zehir gibi adamları kullanmak isterler.
diyafram8
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 5

View Profile
February 09, 2018, 10:57:20 AM

PTT milli mi ki?
Internet Explorer
Member
**

Activity: 208
Merit: 10

View Profile
February 13, 2018, 03:26:35 PM

Yerli ve Milli mi? Değil mi? PTT Messenger'ın ‘Acknowledgements' bölümüne girerseniz burada  ‘Miloi Software' adlı Amerikalı bir şirket tarafından geliştirildiği ortaya çıkıyor PTT'nin yaptığı ise muhtemelen bu yazılım alınarak Türkçeleştirilmesi veya bu firmaya Türkçe sürümünün sipariş edilmesi.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: