Bitcoin Forum
May 29, 2024, 06:21:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: İmza Kampanyaları ve Yeni Zorluğu : Merit Sistemi  (Read 995 times)
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 05, 2018, 08:04:47 PM

bize haksizlik oldu benle aktivitesi ayni uyeler 100 merit ben 12. nasil alayim 88 tane?
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 05, 2018, 08:25:23 PM

Full memberi eskiden beğenmezdim hedefim hero olmaktı tabi herkes gibi ama artık full olmayı becerdim diye dua eder hale geldim.zaten bu saatten sonra rütbe atlamam imkansız gibi bişey oldu.Asıl darbeyi yeni üyeler yiyecek hesap fiyatlarıda şişecek.satın alım yapmadan imzaya girmyei unutabilir bence yeni üyeler.eskiler için ise zaten sıkıntı yok özellikle hero legendaryler işin kaymağını daha çok yemeye devam edecek
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 05, 2018, 08:27:32 PM

Herkes imza kampanyalarını düşünerek olaya kendi açısındna bakmış ama genel olarak bakabilirsek olumlu bir sistemin bizi beklediğini düşünüyorum.Bir takım olumsuzluklar ilk aşamada olabilir ama onlar da bana göre ilerleyen süreçte düzeltilecektir.
Commendatore
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 08:37:57 PM

güzel olmuş, açgözlü insanlara karşı, şuan için iyi bir sistem.
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 05, 2018, 08:42:29 PM

Bu olaya tek sevinen sr.member ve hero member hesaplar zaten. Gelmişler bir de burada çok iyi oldu iyi ki bu sistem geldi diyorlar ama haklısınız ben de sizin yerinizde olsam ben de öyle derdim tabi Cheesy
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
February 05, 2018, 08:56:20 PM

Bu durum beni de mağdur etti. Tam full member olacağım derken yeni uygulama ile epey ötelenmiş oldu. Napalım yapacak bir şey yok.

tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 05, 2018, 10:03:24 PM

Zorluk bizim gibi yeni rank alıcaklara zor sr.member hero ve legendaryler için bi sıkıntı yok. Foruma yeni gelen kullanıcılar için çok zor bi durum oldu bu herkes diyor kaliteli olucak ama yeni gelen birisi full member olana kadar kafadan 1 seneye yakın geçer gibime geliyor.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1258
Merit: 43

View Profile
February 05, 2018, 10:20:20 PM

Bazı HERO ve LEGENDERY'ler ne kadar da işkembeden sallamışlar ya. Kendilerinin tuzu kuru ya diğerlerine ne olursa olsun. Biz de oldukça fazla paylaşım yaptık, bir çok kişiye yardım ettik, yeri geldi yardım aldık ama aktifliğimizi ve paylaşımcı yapımızı hiç bozmadık; kimseyi de forumdaki rütbesine göre değerlendirmedik. Öyle bir algı oluşturulmaya çalışılıyor ki bazı HERO ve LEGENDERY'ler ne derse o olur, ne demişlerse de doğrudur; yanlışları olamaz. Siz paylaşım yaparak veya bazılarınız sadece post kasarak o rütbelere gelebildiniz. Bizim de tek eksiğimiz size nazaran buraya daha geç gelmek olduysa suç mu yani bu?
Bu merit çıktı şimdi bazılarınız daha da fazla düşük rütbelileri hor görmeye başladınız. Yapmayın arkadaşlar, hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. Adil ve hoşgörüyü kaybedersek yazık olsun bize. Sözüm meclisten dışarı..
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 05, 2018, 10:27:02 PM

bence harika bir sistem ama en başta dağıtılan merit sayısı activity kadar olmalıydı. terfi etmek uzere olanlar magdur oldular biraz.
arapgeceleri
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 10:34:31 PM

bence yine de bazı şeylerin önüne geçilebilmesi zor. hepsa sayısı birden fazla olan rütbeli hesabı olan onlarca üye varken bu meritleri kendi hesaplarında dağıtıp ya da el altından merit satın alıp halledebilecek çok kişi var, görüyoruz zaten merit alış satışları başlamış bile ne kadar yasak olsa da. pek bir şey farkettirmeyecek gibi. tek hesabı olanlar sadece daha kaliteli mesajlar atmaya çalışacak diğerleri için durum halen aynı.

primeer
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 10:58:10 PM
Last edit: February 05, 2018, 11:54:52 PM by primeer

bence yine de bazı şeylerin önüne geçilebilmesi zor. hepsa sayısı birden fazla olan rütbeli hesabı olan onlarca üye varken bu meritleri kendi hesaplarında dağıtıp ya da el altından merit satın alıp halledebilecek çok kişi var, görüyoruz zaten merit alış satışları başlamış bile ne kadar yasak olsa da. pek bir şey farkettirmeyecek gibi. tek hesabı olanlar sadece daha kaliteli mesajlar atmaya çalışacak diğerleri için durum halen aynı.

hiç düşünmemiştim forumda çakal çok bunlarla ilgili başlık bile açmışlar. merit sistemini suistimal eden birileri varsa buradan raporlamak lazım

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2823221.0
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 11:14:27 PM

Bu sistem gerçekten faydalı oldu, forumun böyle bir şeye ihtiyacı vardı ve en sonunda yaptılar, doğru buluyorum bu tarz uygulamaları.
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 11:21:03 PM

Yakında cuma namazından sonra merid dilenmeye gideceğim beyler kaliteli post atın diyen arkadaşlar kaliteli post ne ya biri bana anlatsın? Bu sisteme benim gibi geç giren arkadaşlar ceremesini çekiyoruz
primeer
Sr. Member

View Profile
February 05, 2018, 11:27:14 PM
Last edit: February 05, 2018, 11:54:29 PM by primeer

Yakında cuma namazından sonra merid dilenmeye gideceğim beyler kaliteli post atın diyen arkadaşlar kaliteli post ne ya biri bana anlatsın? Bu sisteme benim gibi geç giren arkadaşlar ceremesini çekiyoruz

kaliteli post başkalarına faydası olacak bilgileri içeren post demektir amaçsızca post kasmak değil birileri faydalansın diye yazılmıştır
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
February 05, 2018, 11:50:44 PM

Kaliteli post yok hocam, direk zaten adamlar kendi arkadaşlarına veriyorlar ya da hiç vermeyip biriktiriyorlar bu koinleri.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 06, 2018, 12:48:44 AM

yoldaşlar merhabalar member olmak için 7 merit lazım yardımcı olursanız sevinirim puromu yaktım sessizce beklemedeyim esenlikle kalın
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 06, 2018, 01:18:17 AM

yoldaşlar merhabalar member olmak için 7 merit lazım yardımcı olursanız sevinirim puromu yaktım sessizce beklemedeyim esenlikle kalın

Daha activityin yrtmiyo klkmışsın merit dileniyosun bari ilk activityin olsunda öyle diren bak bizde mağduruz ama dilenmiyor adam gibi bilgi paylaş zaten atarlar sana merit dilenmekle olmaz bu iş.
trc22@gmail.com
Member
**

Merit: 11

View Profile
February 06, 2018, 07:30:27 AM

Benim artık beklentim yok merit nasıl olsa bizi bitirdi sr ve üzeri rahat nasıl olsa, neyse en azından member olduk ona şükür
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 06, 2018, 08:48:41 AM

Kimse kimseye havadan merit vermeyecek bana göre de . Forum da artık rank artması bir hayal oldu gibi . Ancak parayla satanlar yine yolunu bulacaklardır . Birden bu şekilde zorlaştırmaları ağır geldi gibi . İnsanlar bir şekilde açık arayacak bakalım neler göreceğiz ilerleyen dönemlerde ..
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 06, 2018, 08:51:41 AM

Yav arkadaslar bu merit sisteminden sonra artik full memberi bile 1 senede anca olurum ya hadi jr den membere 10 biraz mantikli ama memberden full member 100 nedir abi yapsana bir 25. Sonucta herkes full member olmak isticek ve 90 adet merit herkese lazim olacak. E zaten merit kisitli cok az gonderilior boyle olunca cok ta merit bekleyen kisiler olunca yok abi yok cok zor. Anca turk forumundan bir merit kaynagi arkadasimiz cikar bolca verir herkese o zaman ayri
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: