Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:22:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: İmza Kampanyaları ve Yeni Zorluğu : Merit Sistemi  (Read 995 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
February 09, 2018, 12:03:49 PM

Online olunan her gün bir merit verilebilir, imza kampanyasındaki gibi bazı şartlar konulabilir. Açıkçası çok önemsemiyorum meriti ama rank atlayacaklara haksızlık oldu, meritin subjektif olması sıkıntı! Hele bir de eksi merit gelirse ortalık iyice karışır. Forum aşırı yüklenmeye çare aradı bitcoin gibi blokların zorluğunu arttırmak istedi bence ama olmadı bu..

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 12:06:08 PM

Diğer konuyada yazmıştım ama bence +rep gelmesi çok mantıklıydı. Yada en azından verdiğinde kişiden eksilme miktarına bir ayar çekseler çok daha iyi olurdu. Forumun hiçbir anlamı kalmadı herşey merit için yapılmaya başlandı. Diğer kısımda merit için yapanlara sallıyor. En kısa sürede bir yasak yiyeceğiz gibi ama bakalım

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
February 09, 2018, 07:38:24 PM

Online olunan her gün bir merit verilebilir, imza kampanyasındaki gibi bazı şartlar konulabilir. Açıkçası çok önemsemiyorum meriti ama rank atlayacaklara haksızlık oldu, meritin subjektif olması sıkıntı! Hele bir de eksi merit gelirse ortalık iyice karışır. Forum aşırı yüklenmeye çare aradı bitcoin gibi blokların zorluğunu arttırmak istedi bence ama olmadı bu..

ooow negative merit çıkarsa hakikaten içerik anlamında pozitif etkisi çok fazla olacaktır. aşırı bir spama yönelik anakonu ile alakasız sırf post gelsin diye saçmalayan mesajların bir nebze olsun önüne geçer. en azından mantık çerçevesindeki postlarda artışa etki eder.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  

Jump to: