Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:50:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: BMW-DOVU birlikteliği  (Read 290 times)
orcuncanli (OP)
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
February 05, 2018, 02:37:09 PM
Merited by gustavroy (1)

geçen günlerde bahsedilen BMW-DOVU birlikteliği BMW tarafından açıklandı. BMW pilot olarak DOVU projesini hayata geçiriyor. Kriz zamanında bu haberin DOVU üzerindeki etkisi ne olur bilmiyorum ama proje sözlerini gerçekleştireceğini kanıtladı bence. kaynak :
https://www.automotiveworld.com/news-releases/bmw-group-uk-announces-chosen-start-ups-innovation-lab/
1714780232
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714780232
Reply with quote  #2

1714780232
Report to moderator
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 02:38:45 PM

bu haber yayıldığında dovu 50 cent civarındaydı şimdi 20 cent civarlarında bu haber bile kriz zamanında etki etmedi. Uzun vadede ise dovu düşünebileceğiniz bir token değerlenir bence.

holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 05, 2018, 02:54:04 PM

Bu haber açıklanmadan 10 gün önce falan konuşuldu burada. Admin de onaylamıştı telegram grubunda. Yine de fiyatı düştü etki etmedi. İleride değerleneceğini düşünüyorum.

orcuncanli (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 03:06:35 PM

Bu haber açıklanmadan 10 gün önce falan konuşuldu burada. Admin de onaylamıştı telegram grubunda. Yine de fiyatı düştü etki etmedi. İleride değerleneceğini düşünüyorum.

aslında yaklaşık 10 gün önce bu haberin BMW tarafından açıklanacağı düşünülüyordu fakat BMW tarafından gelen gecikme dolayısıyla insanları DOVU projesinin vaatlerine yalan gözüyle bakıldı. BMW nin açıklaması bugün yapıldı.DOVU nun güvenilirliğini tekrar kazandığını düşünüyorum.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 05, 2018, 03:08:58 PM

aslında yaklaşık 10 gün önce bu haberin BMW tarafından açıklanacağı düşünülüyordu fakat BMW tarafından gelen gecikme dolayısıyla insanları DOVU projesinin vaatlerine yalan gözüyle bakıldı. BMW nin açıklaması bugün yapıldı.DOVU nun güvenilirliğini tekrar kazandığını düşünüyorum.

BMW çok büyük bir marka. Dovu bmw ile anlaşana kadar doğru düzgün duymamıştım bile açtım whipaper baktım bu iş yapar dedim. BMW ile işbirliğine giden bir coin yarı yolda kalmaz. Güzelce yükselecektir ya da digibyte gibi uzun süre altlarda seyredip bir gün çıkışını yapacaktır. Buna inancım tam.

zhrsltn
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 03:09:28 PM

peki nedir bu dovu tam olarak bmw acıklar ama bmw ile ne kadar bi iş anlaşması olacak ve uzun vadelı calıscaklar mı bı krelık mı calıscaklar bunlar hep cevaplanması gereken sorular
orcuncanli (OP)
Member
**

View Profile
February 05, 2018, 03:17:19 PM

peki nedir bu dovu tam olarak bmw acıklar ama bmw ile ne kadar bi iş anlaşması olacak ve uzun vadelı calıscaklar mı bı krelık mı calıscaklar bunlar hep cevaplanması gereken sorular

pilot olarak başladı zaten eğer projeyi güzel bulmasalardı bunu bile yapmazlardı. ben de projeyi beğendim ve takım gerçekten sıkı çalıştığı telegram grubuna da yansıtıyor. DOVU projesi hakkında bilgi için de burdan yeterli bilgiyi alabilirsin :http://dovu.io/
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
February 05, 2018, 04:06:28 PM

Var ya daha neler bekliyor baharda bir koyacak başımız dönecek,söylemedi demeyin.
zirtlan
Jr. Member
*

Activity: 75
Merit: 3

View Profile
February 05, 2018, 05:20:02 PM

bu haber yayınlanmadan önce dovu güzel exchange sitelerine katılsaydı etkisi büyük olurdu ama şuan bitcoindeki düşüşün de etkisiyle artış çok fazla olmayabilir
Aksakal
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
February 05, 2018, 05:51:04 PM

Piyasa düşüşü durulsa ve birkaç sağlam borsaya girse roket takacaktır bence de.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
February 05, 2018, 06:32:50 PM

Range rover da işbirliği mi yapıyordu bu Dovu ile? Yoksa asparagas haberler mi bunlar? Net bir sonuç bulmak lazım bizzat BMW'den ya da RR'dan yapılan.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
emirkalyoncu
Full Member

Activity: 256
Merit: 114

View Profile
February 05, 2018, 08:08:24 PM

Bu haber bence DOVU marketinde güzel bir hareket getirecek.Kendim alabildiğim kadar aldım
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
February 05, 2018, 10:40:21 PM

dovu ortakliklar konusunda gercekten iyi is cikariyor. su anki fiyati sizi yaniltmasin. tabiki piyasanin tamami dusus yonunde ilerliyor. ama bu gercekten dovu icin iyi bir haber ve alim gerektiren bir durum.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 05, 2018, 11:22:44 PM

bence bmw bu tip bir projede reklam amaçlı bulunuyor, bmw gibi büyük bir firmanın bu tip işlerle uğraşacağını düşünmüyorum açıkçası
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
February 05, 2018, 11:25:01 PM

Ben bunun şovdan başka bir şey olmadığını düşünüyorum yukarıdaki arkadaş gibi bence de bmw nin böyle bir şeye ihtiyacı yok zaten dünyanın en büyük firmalarından
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 05, 2018, 11:39:23 PM

Ben bunun şovdan başka bir şey olmadığını düşünüyorum yukarıdaki arkadaş gibi bence de bmw nin böyle bir şeye ihtiyacı yok zaten dünyanın en büyük firmalarından

bmwnin böyle bir şeye ihtiyacı yokmuş ne saçma mantık bmwnin neye ihtiyacı var sen nerden bileceksin
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
February 06, 2018, 12:18:12 AM

Bu haber bir ay kadar önce forumda konu başlığı olarak açılmıştı fakat BMW' nin bir açıklaması olmamıştı. Ekip Fransızdı diye hatırlıyorum, yanılmıyorsam. Aslında son günlerde bir çok coinde güzel projeler ve partnerlik haberleri okuyoruz fakat düşüş devam ettiğinden olumlu gelişmelerin fiyata etkisi olmuyor. İzleyip uygun zamanı beklemek lazım.
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
February 06, 2018, 10:54:10 AM

Ha ha ha, ülen adam gelmis BMW'nin buna ihtiyaci yok diyo reklam bu diyo Cheesy

Ya arkadas azicik okuyun ya, elinizin altinda internet, bir tikla her türlü bilgiye ulasiyorsun, azicik arastirin be mübarekler!

He, üsengecsin arastirmak istemiyorsan, o zaman gelipte iskembeden sallama bari!

Al oku bakalim neymis BMW'in ihtiyaci:

https://medium.com/@dovuofficial/bmw-group-uk-dovu-b76634f61829
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 06, 2018, 11:01:21 AM

Bunun üzerine muhakkak etkisi olacaktır. Piyasalar bir durulsun kesinlikle etkisi olacağını düşünüyorum.
kulis0
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
February 06, 2018, 11:06:25 AM

şu an piyasa durgun bu yüzden fazla etki etmeyecektir ama uzun vadede dovu ya yatırım yapmak kazandıracak gibi duruyor bmw gibi bir firmanın yanına alarak çok mantıklı bir iş yapmışlar yatırım yapmayı düşünürdüm açıkçası ama uzun süre bağlıyabilicek nakitim yok şuanda malesef

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: