Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:07:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin düşmüyor, siz düştüğünü sanıyorsunuz.  (Read 724 times)
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
February 06, 2018, 08:35:06 AM

Şu ana kadar hiç terste kalmadığım halde 23den almaya bile korkar oldum.  Huh Allah zararda olanlara yardım etsin.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 06, 2018, 08:48:50 AM

Burdan daha dip nereyi görebilir suan satmak mı daha mantıklı almak mı? Gecen hafta 10k dan satmıyorken suan neden 6k dan satmayı düşünüyorsunuz?  Bu sorulara cevap verin sonra ne yapacagınız kendiliginden oluşacaktır. 19k dan btc sattıramadıgım adam suan satsammı diyor. İste bu sekilde para kaybediyoruz
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
February 06, 2018, 09:00:08 AM

Eline koluna sağlık kardeşim eminim panikleyen herkes için rahatlatıcı olmuştur yazdıkların.

wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 06, 2018, 10:07:39 AM

19k fiyattan satmayan bugün hiç satmasın. Soğuk su isteyenlere bakmayın. Talep olduğu sürece kripto para pazarı yaşamaya devam eder. İlgi halen var, satın alma iştahı olan milyonlarca kişi sadece en dip fiyatı bekledi.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
February 06, 2018, 10:27:46 AM

Bir yere kadar düştü ama bundan sonrasını beklemiyorum. Yüklü kar satışları oldu olumsuz haberler geldi ardından panik satışları geldi düştüğünü görenler zarar etmeye başladı. Özet geçeyim domino etkisine girdik ama bir yerden sonra ne olacaksa olsun ya batarım ya çıkarım demeye başladığımız için daha fazla düşmez ve alım fırsatı görmeye başlarız. Düşme durduktan sonra alımlar başlar olumsuz hava kalktıktan sonra da eskisi gibi canlılık gelir. Nasıl ki şu an buradayız bir yere gitmedik piyasa da ayakta kalmayı istemesek bile otomatik olarak sürdürecek. Unutmayın bu düşüşler sizin için final olurken başkaları için start oluyor veya fırsat oluyor bundan dolayı sadece bekleyin.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
February 06, 2018, 04:05:08 PM

Açıkçası iyi oluyor bu düşüşler. Panikleyip satanlar ne kadar zarar ettiklerini görecekler yakın zamanda. Bin pişman olacaklar ama yapacak bir şey olmayacak. Şu an düşük seviyeden toplama zamanı. Aklı olan iyi kar edecek.
asd1224
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 06, 2018, 04:10:18 PM

MorpheWQ
Yazmayayım yazmayayım demişsiniz ama sonunda güzel yazmışsınız Smiley
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 06, 2018, 05:26:53 PM

Kesinlikle katılıyorum çok güzel bir yazı olmuş.Fiyat düşmesi nedeni korkak ve bilgisiz yatırımcıdır.Fakat bitirirse bence bu olay bitirecek çünkü anında ulaşmak mümkün korku noktasında anında değişim yaşanıyor.Bu da bir yerde sonunu getirecek sanırım.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
February 09, 2018, 08:48:51 AM

piyasa hareketliliği için bu mantıktaki insanlara ihtiyaç var. bir kısmı öğrense  de arkadan hep öğrenmeyen gelecektir. mesele de zaten nerde sabredip nerde sabretmemesi gerektiğini kavramak.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
February 09, 2018, 09:16:46 AM

Piyasanin genel bir hareketlenmesi var aslinda acemi yatirimcilardan kurtulunca duzene girecektir.
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 09, 2018, 09:19:10 AM

piyasa hareketliliği için bu mantıktaki insanlara ihtiyaç var. bir kısmı öğrense  de arkadan hep öğrenmeyen gelecektir. mesele de zaten nerde sabredip nerde sabretmemesi gerektiğini kavramak.

Çok doğru, %100 isabet.
Başarılı bir traderin sahip olması gereken en önemli özellik bu. Hissetmek. Kalanı zaten aritmetik ve herkeste aynı işliyor.
Sampix
Member
**

Activity: 98

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
February 09, 2018, 08:33:09 PM

Piyasanin genel bir hareketlenmesi var aslinda acemi yatirimcilardan kurtulunca duzene girecektir.

Acemilerin olması tecrübelilerin işine gelir. Onlar olduğu müddet tecrübeliler daha fazla kazanır. Ucuzdan al bekle

sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 09, 2018, 11:13:53 PM

Bu çarkın da dönmesi için birilerinin her haberden etkilenip satması lazım ki sabredenler kazanca ulaşsın işin sonunda ama bir dönem sonra elinden çıkaranlarda akıllanır galiba
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 3

View Profile WWW
February 10, 2018, 06:42:11 AM

Acaba bu yazılardan sonra kim elindeki bitcoini satar ki. Kim kaybedecekte biz kazanacaz.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
farting_shot
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
February 12, 2018, 12:34:53 AM

Kripto para piysasına göreceli olarak yeni gelecek olan kalabalıklardan çok daha erken girmiş durumdayız, bir kaç yıl sabreden herkes bu piyasada yüksek kazançlar görecektir.
bora19
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 12, 2018, 12:40:02 AM

kesinlikle haklısın kardeşim katılıyorum
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
February 12, 2018, 09:18:26 AM

Güzel yazı olmuş teşekkürler fakat hayatın bir kuralı olduğu gibib satıp alma da bir iş içersindedir bu işte bazıları kar eder bazıları ise zarar eder bizim bağırdımız yer balinaların piyasayla oynaması Smiley

jourban
Member
**

Activity: 94

View Profile WWW
February 14, 2018, 11:46:48 PM

Bitcoin fiyatı Tabii ki düşmüyor yüksek fiyattan satın alan Acemi borsacılar fiyatının düştüğünü iddia ediyor 1 yıl önce Bitcoin satın alan kişiler açısından ciddi bir kar var düşme yok
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 15, 2018, 12:10:37 AM

Kısmen doğru fakat 19K'lardan alanlar fiyatın dahada artacağını düşünerek aldı. 17K'lardan alanlar artık düşmez geri çıkar diye aldı. 15K, 13K derken o fiyatlardan kimse almamaya başladığı için Bitcoin düştü. Şu anda 15K' dan satamadığımıza göre fiyat düştü. Kimse elindekini satmamaya başladığında fiyat yükselmeye başlayacak. Elbette düşerken almak gerekiyor ve yeniden çıkacak ancak herkes bunu yapabilecek bütçeye sahip değil. Kenarda çap çap parası olan en tepeden de alır, düşsede çıkana kadar gerekirse 10 yıl bekler. Bu piyasaya üç ay sonra ödeyecek borcu olanda giriyor. Adam nasıl beklesin? Mantık doğru ama şartlar farklı.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
February 15, 2018, 12:38:04 AM

Evet her seferinde mesele panik olmamak diyoruz fakat panik olmamak adına ne yapıyoruz? İnsanlara panik yapmayın demekle sakin kalmayı öğretebiliyor muyuz? Bilinçlendirebiliyor muyuz? Teknolojiyi ne kadar aktarabiliyoruz? Bize yaktığı ışığa gözlerimizi kısmadan ne kadar bakabiliyoruz? Ne kadar bakabiliyoruz ki, oradaki güzelliği ve aydınlığı insanımıza aktarabiliyoruz? Ben artık bunlara yönelmemiz gerektiğini düşünüyorum.
İşte sebep-sonuç ilişkisiyle kendinize yüzlerce şey katabileceğiniz bir yazı!
Umarım bu konu başlangıç olur! (Bu cümlemden sonra)
''Ee insan oğlu bencil kardeşim! Hem banane elalemden herkesin aklı yok mu?'' diyenler muhakkak olacaktır!
Evet insanoğlu doğası gereği bencildir. Üreme söz konusu olduğu vakit bile kendi arzularının peşinden gider. Kazanma hırsı da üremeden farksızdır. İnsan daima en iyisi ve en çoğunu ister. Paylaşmak doğası gereği yoktur! Paylaşmayı bilen ve bunu bir hayat felsefesi haline getirmiş olanların kazancı daimdir.
(Ben bu felsefeye sahip birkaç kişi tanıyorum! Sayelerinde çok şey kazandım ve onlara da kazandırdım!)
Bu yüzyılın en önemli paylaşım ortamı internet iken en değerli paylaşım ürünü ise bilgidir!
Paylaşın hocam, sebepleriyle, sonuçlarıyla ve görülecek aydınlıkların nerede olduğunu anlatarak paylaşın. Bunlar bizler gibi kadim üyelerin boynunun borcu.
Ellerinize sağlık.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: