Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:21:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin yatırımımlarım (seneye 5x umudum )  (Read 891 times)
voshue (OP)
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 4

View Profile
February 06, 2018, 04:26:26 PM

yatırım yapmadan önce paranı ne kadar süre bağlayabiliceğini düşün şuan piyasada ne oldugu belli değil yatırım yaptınmı belki yaza kadar piyasanın yükselmesini bekliyiceksin okadar uzun süre nakitinden vazgeçebilicekmisin onu dışında yaptığın analizler doğru ben sadece küçük bi ekleme yapmak istiyorum Icx e yapıcagın yatırımı biraz düşük buldum ben olsam ona daha fazla yatırım yapardım

Ins ve Icx güzel coinler evet ama size özellikle veni aionu da araştırmanızı tavsiye ederim. Gerek devs gerek proje olarak.Sağolun tekrar.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 06, 2018, 04:31:54 PM

seneye 5x olacağına güvenebilirsin çünkü hem az almışssın hemde altcoin olduğu için bitcoin 20k üstü olsun 10 x te olur rahatlıkla

batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
February 06, 2018, 04:37:08 PM

İyi forumlar arkadaşlar şu an fiyatların da düşmesiyle birlikte yatırım yaptığım coinlere eklemeler yaptım ve aşağıdaki şekilde portfolyöm oluştu

100 Adet Vechain (ven) :gelecek vadettiğini düşünüyorum Thor ile birlikte ilerleyeceğini düşünüyorum .
100 Adet Icx : Icosundan beri güzel ilerleme kaydetti korelilerin ilgisi bu coine yüksek fiyatı şu an alım seviyesinde bana göre
100 adet Aion : Icx in kardeşi gözüyle bakıyorum önümüzdeki dönemlerde artış beklentisi var
200 adet dmt : Oyun skinlerini kendi platformunda alıp satılmasını amaçlıyor Navi ceo su da arkalarında .
100 qash japonların gizli silahı Smiley biraz daha reklamla ilerler umarım
300 Sphtx  Sofia dan esinlenilmiş projesi güzel geldi . Bit-z de şu an %30 indirimde Smiley
400 qlc projesini mahveden olgu malesef kucoinde piyasaya çıkması
100 Ins arkadşlarımın tavsiyesi ile aldım
30 Nebl güzel sıçramalar yapabiliyor ilerde daha değerleneceğini düşünüyorum.
300 Mtn : Sağlık sektörünü blockchain ile buluşturuyorlar şu an için biraz erken bu proje için ancak nerdeyse ico fiyatına diye alım yaptım Smiley
2000 rebels: bir kısmı airdroptan gelmişti 14 ünde de coinburn var diye ekleme yaptım
100 Elf Çinlilerin yaptığı güzel bir proje.
100 naga(ngc) bu coinide ico fiyatı seviyesinde diye aldım proje olarak da fena sayılmaz Smiley

Herkese bol kazançlar diliyorum. Eklemem yada çıkarmam gerektiğimi düşündüğünüz coinleri yazarsanız memnun olurum.Bu coinleri almamda yardımcı olan telegram :Altcointr ailesi ve değerli üyelerine teşekkür ederim.

EN azindan kendinize 100X hedefi koymamissiniz bu guzel olmus cunku 100X ile baslayanlar genelde batanlar oluyor Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
voshue (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 06, 2018, 04:42:16 PM

seneye 5x olacağına güvenebilirsin çünkü hem az almışssın hemde altcoin olduğu için bitcoin 20k üstü olsun 10 x te olur rahatlıkla

Bu kadar yatırım yapabilecek param kalmıştı Smiley İnş umutlarımız o yönde hocam sağolun.
L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
February 06, 2018, 04:46:34 PM

bende bir aç farklı alt coin aldım en az yıl sonu bekleyeceğim, al sat stresi ve komisyon kesintilerinden öte uzun vade de mutlaka kazandıracağını düşünüyorum
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 06, 2018, 04:48:34 PM

Bence en güzel yatırımın icon o coin özellikle şuan çok güzel ucuzladı kısa vadede 2 kat bu sene içinde en az 10 kat yapacaktır bence.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
voshue (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 06, 2018, 04:53:05 PM

Bence en güzel yatırımın icon o coin özellikle şuan çok güzel ucuzladı kısa vadede 2 kat bu sene içinde en az 10 kat yapacaktır bence.

Siz ve birçok arkadşaın tavsiyesi üzerine icx miktarını artırmayı düşünüyorum sağolun.
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
February 07, 2018, 12:21:08 PM

Bana kalırsa bu tokenler yerine daha sağlam tokenlerden daha miktarda olsa almanız daha mantıklı olacaktı zaten birçok alt coin dip fiyatları gördü BTC düşüşü yüzünden eğer fırsatın varsa sağlam projelerdne serpiştir. Hepsi kötü değil seçimlerinin tabii ki ama daha sağlam tokenler var.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ozgurk
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

OPEN GAMING PLATFORM

View Profile
February 07, 2018, 01:11:33 PM

Şahsen ben bu düşüşlerde elimdeki Nebl ve RLC miktarını yükselttim, dün herşey 40% daha ucuzdu, yatırım yapmanın zamanını da iyi hissetmek gerekiyor. Ben mesela cuma gününden başlamıştım, biraz erken davranmışım

grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
February 10, 2018, 09:20:50 AM

ICX AION INS SPHTX rebel...iyi seçimler ancak dandik btc düzelmeden bunların ekmeğini yemek çok zor  Cry ayrıca adet olarak biraz düşük gibi geldi elindekiler

Yaptığı hareket bence mantıklı .. Piyasa düzeldiğin de en kötü ihtimalle hepsi artmasa bile en azından 5-6 tanesi artıp zararı minimize edecektir .

INS özellikle 9 $ ın üzerine çıktığında arkadaş kendisine de baya içerlenecektir.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
February 10, 2018, 09:24:04 AM

Hayırlı olsun ama sepetteki çoğu coin tepe noktasına ulaşmış ve tehlikeli coinlerden oluşuyor. Bir sepette en fazla 5 adet coin olmalı bu coinleri çok parçaladığın için takibini yapmak zor olacak.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
February 10, 2018, 09:29:46 AM

Fazla dağınık ama güzel projeler . BTC geçen seneki yükselişini yaparsa altlar yine kan ağlayacağını unutmamak lazım . NEO ve Qtum gibi ana zincir projeleride olsa iyi olurdu .

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 10, 2018, 09:39:30 AM

bu tarz paylaşımları gördükçe bende hep posw ekliyorum . isterseniz sizde teknolojisini araştırıp ne vaatettiğini inceleyin. fiyatı da total supply de çok mauk seviyelerde. Sene sonuna büyük artış gösterecektir.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
February 10, 2018, 09:42:56 AM

Valla sepetiniz baya baya iyi hocam tebrikler, qash neblio INS qlc bende de var, vechain ve aion da buaralar almak istediklerim, baya hoşuma gitti sepetiniz tebrik ederim. Bukadar benzer madem bende olanlardan bir iki şey daha söylüyeyim bakarsınız, rlc ve bitclave'e bir göz atın.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 10, 2018, 10:17:43 AM

sepeteniz güzel zaten kendi kişisel tercihlerim aşağıdadır;

düşük risk düşük kar;(yılda 2x-5x kar bandı)
neo, Ethereum

orta risk orta kar,(yılda 5x-20x kar bandı)
icx, bnb, zrx, blz(ilk üçü kişisel favorilerim)

acayip yüksek risk alacam patlat ordan bir 100x
xspec, elixir, sonm, Oyster
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 10, 2018, 10:34:38 AM

Haziran sonu itibariyle ne kadar olur bilemem ama benim sepetim de şöyle.  ETH, NEO, BNB, ICX, MTH ve ELF. Tavsiye, ilave ve çıkartma değerlendirilir. Şimdiden teşekkürler.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 10, 2018, 10:47:15 AM

Ins çok mantıklı olmuş bunun dışında swıssborg'u da bir araştır derim. Bir dergide top 100 sıralamasında 3.sırada yer alıyordu. Bu iki coinden beklentim yüksek tabi ki araştırmanızı yapıp karar verin.

by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
February 10, 2018, 11:05:20 AM

Özellikle Elf ve INS'e çok güveniyorum ben güzel tercih olarak yorumluyorum bu alımlarınızı. Icx de iyi kar bıraktırır x3 yapabilir. Ama özellikle ins için x5 yapabileceği konusunda umutluyum baya şirketlerle anlaşmaları da çok iyi.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
February 10, 2018, 11:14:05 AM

Btc bazında ne olur bilemiyorum ancak hedefiniz uzun vadeli olduğu için seneye ocak ayında istediğiniz rakama yakın belkide üstünde sonuç alacağınızı düşünüyorum en kötü.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 10, 2018, 11:37:08 AM

ICX AION INS SPHTX rebel...iyi seçimler ancak dandik btc düzelmeden bunların ekmeğini yemek çok zor  Cry ayrıca adet olarak biraz düşük gibi geldi elindekiler
Hocam para okadardır okadar alır, eldeki kaynağı gayet iyi dağıtmış bence, 100 ven almış 10 kat parası olsa 1000 ven alır diye düşünün herkesin bütçesi ayrı.

O grupta ben de varım ve başta Henk olmak üzere çok iyi üstadlar var, umarım guzel kazanırız bırlıkte. Girmek isteyenler için https://t.me/altcoinyatirim kısmından girebilirler, öyle sözde üstadlar yok adam gibi kişiler mevcut.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: