Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:52:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin yatırımımlarım (seneye 5x umudum )  (Read 891 times)
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
February 24, 2018, 11:19:12 PM

GRS son zamanlarda gözüme çarptı araştırmaya devam ediyorum. İplikte ki değişim ile yeni bir havaya girebilir fiyat çok düşük seviyede. Sağlam bir borsaya giriş yapsa 10x bile gelebilir.
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 02, 2018, 11:04:13 PM

Uzun vadede bu kadar çok altcoine yatırım yapmaktan çekinirdim ben açıkcası 1500 tane proje birikti cmc'de bunlardan kötü olanları cehennemi boyluyacak mutlaka bazılarına olan ilgide azalacak
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
March 02, 2018, 11:55:34 PM

Ven,ıcx,Aion,İns bunlar güzel seçimler.Kısa vadede bunlar güzel kazandıracaktır.Uzun vadede katlayacaklardır.Projeleri ekibi ve şu an ki fiyatları ile ileriye dönük güzel yatırımlar yapılır.Güzel seçimler.Hayırlısı olsun.
gustavroy
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
March 03, 2018, 12:03:57 AM

ya zaten proje iyiyse takım ve roadmap sağlamsa her coin 5e katlar ki seneye kadar uyuz waves bile 50usd olur ama btc bazında değerlenirler mi onu bilmiyorum
Baneful3458
Member
**

Activity: 370
Merit: 10

View Profile
March 03, 2018, 09:20:23 AM

Güzel liste hocam, Icx i benimde cüzdanimda var.Kendisini tam olarak gecen yilin neo su olarak görüyorum,Mart sonu token swap ile beraber cok da degerlenicektir, Marketcap da ilk 10 u hakediyor.
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
March 03, 2018, 09:29:36 AM

güzel coinler var icx ins ven konusunda bende guzel bır seyler olacak dusuncesındeyım

cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 03, 2018, 10:03:52 AM

Coinler güzel ama uzun vade için sanki yeni ICX ve VEN gibi olabilecek yeni coinler bulmak lazım. Ven,icx ve trx i zamanında al sat yaptığım için kaymağını tam yiyemedim ama yeni bulduğum veya bulacağım coinlerde kesinlikle uzun vade bir kısmını tutacağım.
dewilboys
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
March 03, 2018, 10:10:26 AM

Herkese iyi günler bol kazançlar. Smiley bol şans hocam. Ben bir miktar waves e yatırım yaptım. Gelecek vadeden bir alt coin. Bitcoinin 2017 yılında maksimum yükseliş tarihlerinde güzel bir yükseliş yapmıştı.
criptoturk
Member
**

Activity: 350

View Profile WWW
March 03, 2018, 11:19:54 AM

ilerisi için iyi bir yatırım her ne kadar düşük miktarlarla da olsa. zaten böyle başlıyor bu macera.. şu anda piyasalar hala kırılgan ama btc rayına girdiğinde normale döner fiyatlar ve iyi bir getirisi olur..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
March 03, 2018, 12:22:04 PM

VEN INS ve NBL hakkında belki x5 olmaz ama x3 x2 rahat olur diye düşünüyorum birde çekik gözülü arkadaşlarımızın tokeni ni yazmışsın ondan birşey olabilir gibi duruyor ama diğerlerinden pek umudum yok. Umarım istedğin kâr oranı ile çıkış yaparsın başarılar.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
LoveFooL
Member
**

Merit: 12

View Profile
March 03, 2018, 01:20:18 PM

forumda yeni bir başlık oluşturulmalı bence . yatırımlarım hakkında ki düşünceleriniz olmalı bu bölümün adı. ondan sonra her yatırım yapan burada başlık açıp yatırım sepetim x10 yapacam düşünceleriniz nedir gibisinden başlıklar açabilir.
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 03, 2018, 01:31:46 PM

Bugünden seneye yatırımın toplam getirisini tahmin etmenin bu piyasada hiç bir makul ölçüsü yok. Yani her şey olabilir bu piyasada. 5x dersin 10x yapabilir ama zarar da edebilirsiniz. O yüzden fazla beklenti içine girmemek lazım.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 03, 2018, 02:41:54 PM

sağam coinleri saklamışsınız hocam bazıları benim de dikkatimi çeken projeler fakat imkanınız varsa al sat ile miktar artırmaya çalışın ya da direk satın alın artırın kazanç artması için yok böyle iyiyseniz başarılar dilerim sadece Smiley
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378

View Profile
March 03, 2018, 02:47:45 PM

güzel olmuş hocam başarılar dilerim ben de, umarım 5x ten fazlasını yaparsınız belki sizin sepetiniz bana da ilham olur birkaç tanesine girerim beraber seviniriz Cheesy

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile
March 03, 2018, 02:59:21 PM

Güzel bir sepet olmuş benimde seneye için hedefim 5x kesinlikle en az ama bakalım piyasa buna elvericek mi dokunmayıda düşünmüyorum 1 sene kadar vechainden umitliyim en çokta

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
March 03, 2018, 03:54:40 PM

bunların tutarı az olduğu için pek fazla umutlanmayın diyorum az sayıda değerlenecek  çeşitlerden oluşmuş hepsi uzun vadede yükselmez

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 03, 2018, 04:31:45 PM

benimde altcoin yatırımlarım posw deex rdd doge  pay dot coinlerde var uzun süre bekletecem ve umut bir yılda x50 kat

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 03, 2018, 04:39:45 PM

valla kabak tadı vermeye başladı bu coin yatırımları. yaptığın yatırımı burada sergilemenin lüzumu yok diye düşünüyorum. sormak istenen bir şey varsa onu da ilgili başlıklarda sorabilirsiniz.
Arizona
Full Member

Activity: 264

View Profile
March 03, 2018, 10:38:13 PM

Satır aralıksız yazdığın için var mı yok mu emin değilim Smiley Ama benim düşüncem bu sepete iki üç tane daha sağlam coin eklenebilir, birincisi zaten Neo ikincisi de bu ara gözde olan Man. Değerlendirmeye almanda fayda var ikisi de iş yapacak gibi duruyor
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
March 23, 2018, 11:19:03 PM

Güzel ve isabetli bir yatırım olmuş yatırının karlı olduğunu düşünüyorum, bu devirde en mantıklı yatırım altcoin yatırımı diye düşünüyorum iyi kazançlar.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: