Bitcoin Forum
June 18, 2024, 08:34:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: İstanbul Beyoğlunda Coin Satış Mağazası  (Read 509 times)
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
February 07, 2018, 09:21:04 AM

Arkadaşlar yıllardır bu komisyonları ödüyoruz zaten. Bekara karı boşamak kolay hesabı herkes sizin gibi borsadan hesabına alamıyor parayı. Ya meblağ yüksek oluyor ya da mali kurumlarla sıkıntısı olduğundan ötürü alamayabiliyor. %10 komisyon bana da koyuyor her işlemde vermek ama burada miktar yükselince komisyonu düşürmeleri güzel olmuş. Ben ilk defa denk geldim böyle bir yer arıyordum zaten. Döviz bürosu tadındaysa güzel ama öyle 2 masa koyup ortada kül tabakları yazıhaneci mantığıyla açıldıysa millet güvenip gitmez. Bu atılan adım hoşuma gitti şahsen inşallah devamı gelir. İleride bu komisyon oranları da düşecektir ama ben yine de şuan %10'u verip bozduracak kesimdenim hesabıma gelmesini istemediğim için mecburen.
emreyurt999
Newbie
*

Activity: 139
Merit: 0

View Profile
February 07, 2018, 12:27:48 PM

işime yarıyabilir ukranyayada benzeri varmış ama hocam komisyon çok ya
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
February 07, 2018, 03:00:17 PM

Son zamanlarda artan Bitcoin üzerine işlenen cinayetler gasplar hırsızlıklara rağmen güzel bir gelişme işletmeti açanlara bol kazançlar diliyorum

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
February 07, 2018, 03:06:45 PM

Güzel bir düşünce aslında. Bu işten anlamayanlar ama yatırım yapmak isteyenler kullanabilir. Fakat komisyonlar çok yüksek geldi bana. Sitelerine girdim baya hacimleri var hatta 3 şube açmışlar. Demek ki bu komisyonlar ile de müşteri bulabiliyorlar.

coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 07, 2018, 03:21:02 PM

kripto paranın reklamını yapıyor güzel gelişme, bilmeyenler görür merak eder.
adam batar tabi o ayrı ama o beni değil girişimciyi ilgilendirir. Smiley

bu arada şöyle bir ico var,tanıtım videosunu izlerseniz anlarsınız. bakkaldan marketten hazır cüzdan alıyorsunuz.
böyle bir sistemle kripto yada kripto cüzdanı satmak daha iyi olur.

http://coinforum.gen.tr/discussion/373/etcetera-ico-incelemesi
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
February 07, 2018, 05:26:37 PM

Öncelikle hayırlı olsun bol kazançlar. Güvenilir olup olmadığını pek bilmiyorum fakat böyle iş kollarının oluşması güzel. Ben bile şu andan itibaren araştırmalara başlayıp yaşadığım şehirde bir bayi açabilirm. Güzel bir yatırım bence ve böyle bayilerle Bitcoin reklamı daha iyi yapılır.

Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
February 07, 2018, 05:32:52 PM

Türkiye'de açılan ikinci coin satış mağazası. Umarım sadece satış yapmakla kalmayıp bu konuda danışmanlık hizmeti vererek müşterileri blokzincir teknolojisi konusunda bilgilendirirler. Bu işleri yapacak olanların bilinçli olması gerektiğini düşünüyorum. Amaç sadece rant olmamalı.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
February 07, 2018, 05:34:04 PM

Güzel bir proje özellikle bence turistlerin olduğu bölgeleri seçmeleri gerekir. Komisyonlar biraz yüksek geldi ama hızlı nakite çevirmek istenilen bir durumda işe yarayabilir.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
sbryasin
Newbie
*

Activity: 15

View Profile WWW
February 07, 2018, 05:47:25 PM

daha önce izmir de  açılan ufak dükkanın resimleri photoshop ile yapıldı diye biliyorum emin değilim.
ayrıca banka gibi güvenliği olması şart, adamı, madam yaparlar yemin ediyorum
bir diğer husus komisyon oranları çok fazla.
ayrıca  Devletin cebine bir şey girmiyorsa eğer? Devlet bunların önüne geçmeye çalışırlar...
Bu işten anlamayanlar için güzel bir olay insanları bilinçlendirmek adına.  
Turcoin  gibi yorumlar gelirse yakında şaşırmam, şey gibi kepenk kapandı paralar gitti  Cheesy  girişimcilere lafım yok ama,  kolay kolay kimseye güvenmeyin...
Kapatır giderler ondan sonra paralarınız Multi-Wallet denilen güvenli sunucularda kalır gider Cheesy ne olduğu tam olarak bilinmeyen bir şeye, burada bilinçsiz yorumlar yapıp,  piyasaya yeni giren arkadaşların yanlış yönlenmesine sebeb olmayın.

zaten reklama gerek yok pazartesi açılmasına rağmen,
1000+ Müşteri
400+ BTC alım Satım
10.000.000 $ Hacim

bunların hepsi 3+ şube ile.

tebrik ediyor ve saygıyla eğiliyorum.

yeni kullanıcıları yönlendirmeyin lütfen, daha 3 gün olmuş. gidip bir youtuber çeksin sunum yapsın, ne var ne yok insanları bi tanıtsınlar kim bunlar ? yönetim kurulu başkanı cem yılmaz kim ? tanıyan varmı ?

neyse ben son olarak temkinli yaklaşın diyor ve herkese bol kazançlar diliyorum.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
February 07, 2018, 07:39:08 PM

Fiziksel sınırlılıklardan kurtulmuş olmasıyla öne çıkan bir piyasada fiziksel bir satış noktası kurmak çok mantıklı bir yatırım gibi gelmedi bana.
coinkeke
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
February 07, 2018, 07:44:04 PM

Hayırlı olsun. Izmirdekinden de haberim yoktu benim için çok yeni bir haber acaba ülkemizde yasallığıyla bir  alakası var mı
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
February 07, 2018, 08:02:19 PM

Daha önce benzer bir atak İzmir’den de gelmişti. Zamanlama olarak çok isabet olmamış ama yine de böyle şeyler ilgiyi arttıracak olumlu gelişmeler. Hatta şimdiye kadar İstanbulda bunun yapılmamış olması bile ilginç.

matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
February 07, 2018, 08:22:36 PM

Hayırlı olsun diyelim. Yakın zamanda coin satış mağazalarının sayısı artacaktır. Yalnız bu firmanın alış satış komisyonları çok yüksek geldi bana. Bu oranlarla iş yapar mı bilemiyorum.
bitbitolasica
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
February 07, 2018, 09:09:56 PM

bence güzel ve iyi bi fikir tebrik ederim. umarim böyle magazalar her ilde acilir ki bizde kolay alis ve satis yapabiliriz.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
February 07, 2018, 09:26:17 PM

Coin satış mağazalarının var olmasıyla kripto paraların ülkemizde yasal olup olmaması arasında bir ilişki var mı bilmiyorum ama umarım yoktur.İzmir'de de açıldığını duymuştum evet ve herhangi bir sıkıntı olmadığına göre alakası yok demek ki.Hayırlısı olsun diyelim.
Ülkedeki durum zaten yasadışılık değil hukuki bir düzenleme olmaması hocam bu belirsizlik spekulasyonların sebebi belirsizlik insanları yoran
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
February 07, 2018, 09:36:59 PM

Bunları duymak güzel gerçekten ama bakanlarımızdan birisi türkiye'de bu paralar yasal değil şimdilik demişti ama henüz kesin bir yasa tasarısı yok. İleride dükkanınız kapatılmaz umarım

gunmunj
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 07, 2018, 09:44:33 PM

Hayırlı olsun diyelim. Yakın zamanda coin satış mağazalarının sayısı artacaktır. Yalnız bu firmanın alış satış komisyonları çok yüksek geldi bana. Bu oranlarla iş yapar mı bilemiyorum.

Bende aynı düşüncedeyim. Firmanın komisyon oranları çok yüksek. Bu oranlarla müşteri çekmesi çok zor olacaktır. Komisyon oranlarını makul seviyeye çekmeli bence.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 07, 2018, 10:37:36 PM

Firmanın web sayfasını detaylı bir şekilde inceledim. Ancak alış ve satış miktarındaki komisyon oranları bana çok makul gelmedi. Firma bu komisyon oranlarını hızlı bir şekilde düşürmeli bence.

[/center]
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
February 07, 2018, 10:52:22 PM

komisyon oranları çok fazla açıkçası. acemiler için tasarlanmış olmalı. parası olup azıcık araştırmaktan acil insanlar ancak burdan alım yapar.
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 08, 2018, 07:03:00 AM

çok yakında maliye bakanlığı denetim elemanları bu işyerlerine çökecektir.bunlar içinde yasal düzenleme yapılması gerekecektir.

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: