Bitcoin Forum
June 24, 2024, 02:27:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Bundan sonra Türk insanının btc 'ye bakış açısı ne olur ?  (Read 1230 times)
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
April 08, 2018, 02:12:28 PM

Türk vatandaşları benim tahminime göre bundan sonra bitcoini diğer ponzi oluşumlardan farksız bir şekilde görecektir.Bunun en büyük örneklerini aslında televizyonlardaki tanınan simaların yorumlarından çıkarabiliriz.Örneğin Mehmet Demirkol bitcoin ile çiftlikbankı eş tutmuştu.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
April 09, 2018, 01:26:33 PM

Bizim insanın bakış açısı az zamanda çok para getiren yatırımlar güzel mis (Örn:  ÇiftlikBank=Tosuncuk) ama çakıldığında dolandırıcı vs. vs. Bir işi detaylı araştırmayıp emek vermeden para kazanma derdine girenlerin bakış açısı da düzgün olmuyor ne yazık ki. Ben bu noktada Bu konuda gerçekten bilgili gördüğüm birkaç twitter hesabı, youtube kanalı var onları takip ediyorum. Hatta gittim Bitcoinle alakalı kitap çıkarmış arakdaşımızın birisi (E.Emre Aksoy=Bitcoin)  kitap çıkarmış onu aldım bir çok kavramı bilmeme rağmen yeni bilgiler elde ederim diyerek satın aldım. Biz bilmediğimizin cahiliyiz. Bir olaya/konuya bakış açısı geliştirmemiz için önce onu araştırmalıyız.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
April 09, 2018, 02:00:16 PM

Bende korkuyorum ancak btcoin  batacağından değil yeterince param olup daha fazla alamadığım için.sonuçta bu parayı biz 2 gün tutmk için almıyoz ilerde ekmek çay, bebek bezi almak için biriktiriyoruz.
C3Sector
Jr. Member
*

Activity: 58
Merit: 1

View Profile
April 09, 2018, 03:33:19 PM

vallaha akıllı adam bu kadar oynak volatilitesi yüksek bir para birimine yatırım yapmaz.bizim vatandaşlarda böyle düşünür ve hata yaptığını bilerek geri çekilir.
lokiar7
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
April 10, 2018, 01:13:03 PM

bende yeni girdim bu sektöre. İns başarılı olurum
DarkAce
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
April 11, 2018, 04:06:00 AM

Riski sevmeyenler zarardan kurtulduğunda parasını çeker kaçar, bu artışın önünde ciddi bir handikap bence. Piyasaya güvenen birazda riski sevenler artış trendi başladığında daha fazla alım yapabilir, yapamayanlarda en azından hodl hodl hodl.
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
April 18, 2018, 08:34:06 PM

Nasil bitcoinin bu denli cok yukselmesi insanları olumlu yonde  motive etmisse ayni sekilde dusmesi de olumsuz etkiye yol acti ve elbette  hayal kirikligina ugramis ve guveni sarsilmis bir cok insan var.. ama btcnin tekrar yukselmeye baslamasi bu kisilerin tekrar motive olmasina yeterli bence kimse kolay kolay cekilmez bu isten diye dusunuyorum..
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 18, 2018, 08:38:09 PM

Genel kanı zararı kurtardım diyen çoğu kişinin girdiği rakamlara ulaşınca çıkacağı yönünde galiba.
Bu düşüş sürecinde piyasayı tanıma fırsatı bulanlardan satmayan da olur.
TURCAN
Full Member

Activity: 230
Merit: 100

View Profile
April 19, 2018, 04:57:17 AM

Türk halkı bitcoini gerçekten özümsedi ve kabul etti.Dışarıdan nekadar kolay gelsede esasında çok emek gerektiren bir iş 3 koydum 9 alırım yok o yüzden bu işi ciddiye alın Türkiye de bu işi çok iyi bilen insanlar var onların yolundan gidin.Türk halkı gaza çabuk geliyor aman dikkat
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
April 19, 2018, 11:22:01 AM

bizdeki “yaz gitsin, nasılsa okuyan yok” lise dönem ödevi ayarındakilerle biraz farklı. hani tez deniliyor ya, bunlar hafif de olsalar az biraz tez. 4. sınıf öğrencisi, ilk dönemin ilk günleri içinde (ya da son zamanlarda olduğu gibi 3. sınıfın son günlerinde) çalışmak istediği alan veya dalı seçip, konuyla ilintili bir laboratuvarda bilfiil iş içinde yer alarak, gerektiğinde kendisine verilen angarya da olsa işleri yaparak, çalışılan konunun giriş kısmına hakim oluyor. çok iyimser oldu, hakim olması umuluyo Smiley
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
April 19, 2018, 08:04:00 PM

Türk halkı bitcoini gerçekten özümsedi ve kabul etti.Dışarıdan nekadar kolay gelsede esasında çok emek gerektiren bir iş 3 koydum 9 alırım yok o yüzden bu işi ciddiye alın Türkiye de bu işi çok iyi bilen insanlar var onların yolundan gidin.Türk halkı gaza çabuk geliyor aman dikkat

Hocam halkımız maşallah internet ortamında olan herbişeye hemen ısınıveriyor ne ile alakalı olduğunun pek önemi yok  Grin Şaka bir yana gerçekten dediğiniz gibi kripto piyasası ve altyapısıyla uğraşan ve başarılı olan birçok insan var onları takip edip bilgilerinden faydalanmak gerekiyor. Onlarda sağolsunlar ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
adrenal09
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
April 20, 2018, 01:49:23 PM

Bence inanılmaz Trend olur

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
April 20, 2018, 07:39:44 PM

Ben türk insanın bu konuda mantıklı bir fikir yürütüp dünyanın ilerleyişine ayak uydurabileceğine inanmıyorum. Sanırım yine nal toplayacağız. Bunun en önemli sebebi kendini geliştirme ve bir şeyler öğrenmeye karşı geliştirdiğimiz bağışıklığımızdır. Önce kafamızı çalıştırma şeklimizi değiştirmemiz gerek ki o da bence çok zor.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 22, 2018, 02:16:52 PM

Medya sürekli '' Bitcoin kaçakçısı, bitcoin basma makinası, ülkeye sokmaya çalışırken yasakladılar (sanki kokain yakalatmış adam tamam vergisizde ekran kartı be sonuçta Smiley   gibi haberleri ballandıra ballandıra anlattıkça yetkililerimiz saadet zinciri tabirleri , (birde sanal para mevzuu var ona hiç girmiyorum )oldukça bizim projelerimiz ne devlet desteği görür ne de ico çıkarıp arkasında büyük türk firmaları olur . Sonra birisi çıkar dandik bi site yapar milyonuncu para transferini ben hızlı yapacam icosu Smiley sonra batar kaçar biyerlere sonra yine biz kötü oluruz:)  . Bitcoin varsa elinde yasadışı birşeyler yapıyorsuun , hackersin , kumarbazsın ,
Rovsen.vahabov
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
April 22, 2018, 08:25:01 PM

Bitcoin artımı zamanı her kes para kokusu hiss etmis gibi para yatırımına kalkışdı. Kimisi buna hala inanmıyor. Ama bu hakda net bi şey söylemek mümkünsüz. Ne zaman kalkır ne zaman iner bilemeyiz amma kimisinin bildiyi küçük ip ucları falan oluyor ki bununla kiçik risklere gire bilir. Bunda sonra da fiyata artımında çok para yatıranlar hiçde az olmucak , niye ki 800 civarındayken 1 BTC alsaydık şimdi ne az ne çok 10 defa artk kazanmış olurduk.
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 22, 2018, 08:30:11 PM

Çiftlikbank gibi şerefsiz projelerle adının anılması bence büyük talihsizlik oldu btc adına onun dışında Türk milleti araştırmadan tanımayı sever. negatif bakıyorlardır diye tahmin ediyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 22, 2018, 08:32:18 PM

Türk halkının bitcoini özümsediğini nereden çıkardınız nasıl bu sonuca ulaştınız gerçekten çok merak ediyorum. Sonuçta hiçbir şey yok halkın bilme oranı 1 basit soru sorduğun bir anket yapsan %1 i bile bulmaz kulaktan dolma ismini biliyorlar sadece

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Teamsah541616
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
April 24, 2018, 09:36:13 PM

Yani bizim insanımız sadece bunu bitcoin olarak düşündüğü için ve birçoğu da eski kafalı olduğu için çok sağlıklı bir bakış açısına sahip olmaz muhtemelen. 2 senede 20 katına çıkmış bir mal var ortada yüzde geçen senenin bugunune göre bilmem kaç kat değerli ama biraz düşünce ooo btc yalan dolan:D biz maalesef olaylara çok sığ bakıyoruz.
seyort
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
April 25, 2018, 12:43:40 PM

biz hep önyargılı bakarız kardeşim. ne olursa olsun. ne zamanki btc ye muhtaç hale düşeriz işte o zaman anlarız bunun kıymetini. şu aralar fiyat dalgalanmalarından ötürü pek sıcak bakmıyor insanlar.
artecoz
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
April 25, 2018, 12:48:50 PM

değeri 50k olursa cebinde btcsi olmayan ağzı laf yapan bir insan grubu oluşur. değersiz hale gelirse ben demiştim diyen tipler etrafta sık sık konuşur. her ihtimalde sadece konuşan insanlar olur etrafta. malesef türkler btc konusunda geride kaldılar.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: