Bitcoin Forum
June 26, 2024, 11:00:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »  All
  Print  
Author Topic: Bundan sonra Türk insanının btc 'ye bakış açısı ne olur ?  (Read 1232 times)
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
July 27, 2018, 08:23:44 PM

Tekrardan yükseliyor büyük ihtimalle geçen sene tamamen unutulacak ve tekrardan kısa yoldan zengin olmak isteyen herkes hücum edecek
incaa35
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
July 27, 2018, 09:53:23 PM

Bence insanların tek amacı kulaktan dolma bilgilerle veya duyumlarla kısa yoldan borsalardan Btc veya alt Coin alıp para kazanmak oysa işler o kadar kolay değil çoğu kişi araştırmadan veya Btc hakkında net bilgisi olmadan yatırım yapıyor gereksiz zamanlarda bilinçsizce alım yapıp yüklü miktarda para kaybedenler var. genel anlamda Türk insanı Btc'ye hoş bakıyor ama araştırmıyor işin kolayına kaçmaya çalışıyorlar. bilinçli olan grup ise daha çok alt coinlere rağbet ediyor piyasayı araştırıyor olayları yakından takip ediyor coinlerin boğa(hareketli) zamanlarını veya ayı(durgun) zamanlarını yakalamaya çalışıyor gayette güzel miktarda kazanç sağlayanlar var, ama bağzı borsalarda yaşanan sızmalar Türk insanını endişelendiriyor ve dolandırılmaktan korkuyor yani kısacası bilinçli insanlar kazanıyor bilinçsiz insanlarda şansı varsa bir yerlerden bir şeyleri kapıp öğrenmeye çalışıyor genel anlamda bu durumda bence Türk insanının bakış açısı hatam veya yanlışım olduysa affola saygılar.
srd22
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 27, 2018, 09:58:32 PM

Önce korkar bu ne lan dolandırıcı bunlar der yine. Fakat yükselmeye başladıktan sonra büyün söylemler tam tersine döner. Bizden çok savunurlar bitcoini.
brablia
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
July 29, 2018, 11:27:08 AM

BTC yükselişe başladı sanırım boğa geliyor. Bayramda geliyor ya. Cheesy Shocked Shocked Shocked

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
spawn44
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
July 29, 2018, 08:28:11 PM

Btc alır başını yine gider bizimkiler başlar. Balon saadet zinciri vs vs.
gurcelik31
Newbie
*

Activity: 68

View Profile WWW
July 31, 2018, 08:36:02 PM

Maalesef durum son 6 aydır türkiye de kriptolar için iyiye gidişat yok tam aksine gittikçe popülaritesi düşüyor. İnsanlar da balon algısı yerleşti. Globale yayılmadığı sürece sorun yok.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
July 31, 2018, 10:11:08 PM

Bitcoin'den para kaybettikten sonra şu saatten sonra bizim insanımız bitcoine yatırım yapmaz ne zamanki bitcoin tekrar yükselsin direk yatırım yaparlar sonra  bir düzeltme hareketi gelince elindeki paradanda olurlar.
DemirelEylul
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
August 01, 2018, 12:00:34 PM

Tekrar yükselmedikçe Türk insanı artık Bitcoine girmez. Bizim gibi ilgilinen, zamanı olan insanlar da para yatırmadan toplama derdine düşer.
elfatiha
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 2

View Profile WWW
August 02, 2018, 07:52:12 PM

2018 sonunada doğru BTC ve altcoinler muhakkak hareketlenecektir. Ancak bu yükseliş 2017 deki çok reklam içerir olmayacak diye düşünüyorum. yalnız şu da var BTC ve diğer altcoinler için dünya genelinde olan alım satım hareketleri trendi sağlıyor. Yani sadece türkiye borslarındaki kıytırık alımlar veya satımlar değil. bunu yazmamdaki sebep bazen öyle saçma yorumlara denk geliyorum ki sanki BTC hareketi TL'nin dolar karşısında ani erimesi gibi hep aşağı yönlü olacakmış gibi demeleri sinir ediyor beni.
syg.

Help donate children

https://donationforchildren.ecwid.com/
simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
August 04, 2018, 04:05:43 PM

Ciftlikbank hadisesi ile cok fazla anılması halkın coğu tarafından ilk defa o zaman duyulması kendi istikbali açısından baya üzücü bir durum bu yüzden ötürü düzelmesi cok zor
simonzenke55
Member
**

View Profile
August 04, 2018, 04:06:20 PM

Bir çok türk piyasaya çok geç girdi ve hepsinin canı çok yandı pek güzel bakacaklarını sanmıyorum. Tabi kazananlar çok güzel bakıyordur. 2018 başında piyasaya girenlerin hali pek iç açıcı değil.
Bu sekilde bakmak cok yanıltıxı olabilir sadece Türk değil dünyanın her milletinden insanların canı yandı bu sebepten ötürü öyle bakmak gerekiyor olaya.
simonzenke55
Member
**

View Profile
August 04, 2018, 04:08:07 PM

Tekrar yükselmedikçe Türk insanı artık Bitcoine girmez. Bizim gibi ilgilinen, zamanı olan insanlar da para yatırmadan toplama derdine düşer.
Böyle düşünmüyorum para topladıkca para yatırmaya başlıyorsunuz Türk insanı da gençler gayet gelecekle ilgili büyüyorlar simdi zor olsa da ilerleyen zamanlar da mümkün
harsak06
Member
**

Merit: 10

View Profile
August 05, 2018, 09:21:03 PM

Hükümetten gelen açıklamalarla sanki biraz daha ılımlı bakmaya başladı insanlar kripto para piyasasına tabi ki devletin destek vermesi iyi gelişmelerin önünü açacaktır
boram16
Member
**

Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
August 07, 2018, 10:47:20 PM

Son günlerde yaşanan büyük çaplı dolandırılma olaylarından sonra çok iyi baktıklarını sanmıyorum hele de bu yol izlenirken sanal alemin çokça kullanılması beni bu düşünceye itiyor

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
August 10, 2018, 06:53:11 PM

Aslinda bu bakis acisi tamamen ekonominin seyrine bagli. Ekonomi rayinda giderken gayet ilgili olan piyasalar bugunlerde yasanan olumsuz hareketler sonucu bitcoine pek sicak bakmaz diye dusunuyorum. Buyuk ihtimal bircok kisi kripto para piyasasinda daha cok altina yonelecektir. Umarim iyi gunler yakindir.
velbet
Member
**

Activity: 448
Merit: 88

View Profile
August 10, 2018, 07:00:04 PM

Ben şu dolar krizinde Türk borsalarında BTC fiyatlarının yükseleceğini düşünüyorum.
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
August 11, 2018, 08:28:00 AM

Bize yukselecegini soylemislerdi ah keske elimizde tutabilseydik diyecekler.piyasa genel olarak boyledir diye dusunuyorum. Tabi şuandaki tablo ciddi sıkıntılı kripto para piyasasının düzelmesini bekliyoruz da neye göre Smiley
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
August 12, 2018, 12:19:34 PM

Türk milleti btc ye ponzi olarak bakar ama çiftlik banka ve fadillara paralarını kaptırır ,sonra yetmez tekrar yatirir kaybederler .ilginç bir milletiz vesselam
Resulbil
Jr. Member
*

Activity: 236

View Profile
August 12, 2018, 03:08:23 PM

Tam biizim millete göre bir iş kısa yoldan para kazanmayı seviyoruz en çok bizde rağbet görür tekboloji falan hikaye yani para meselesi
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
August 12, 2018, 05:57:39 PM

bu zamanda herkez kolay para gibi görüp sığınacak liman olarak bitcoin ve aitcoinler sarılacak bence piyasa şartlarıda Türkiye'de bu kadar kötüyken hiç beklemediğim kişilerin piyasaya girdiğini öğrendim, asıl soru ülkemizde ne kadar hızlı kabul edilebilir olması ?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »  All
  Print  

Jump to: