Bitcoin Forum
July 08, 2024, 12:46:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kredi Kartına Taksitle Bitcoin Alın | %17.5 Komisyon | Güncel Kur |  (Read 288 times)
Dectron (OP)
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 3

View Profile
February 05, 2018, 09:53:37 PM
Last edit: February 09, 2018, 12:21:35 PM by Dectron

Merhabalar,

Kredi Kartınız / Banka Kartınız / Sanal Kartınız ile bitcoin alım imkanı sağlıyorum.

İşleminiz %17.5 komisyon ile gerçekleşir.

9 Aya kadar taksit uygulayabiliriz. ( Aylarda oluşucak vade farkları alıcıya aittir )

R10 ve bu forumda yeterli referansım mevcut, Escrow olabilir, komisyonları alıcısına aittir.

İletişim için mesaj atabilirsiniz.

Teşekkürler.

Dectron (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 09, 2018, 12:21:18 PM

Konu Güncel.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 629

View Profile
February 09, 2018, 02:50:40 PM

Komisyon oranı biraz daha düşük olursa çok daha fazla kişiye ulaşacağınızı düşünüyorum. Hayırlı satışlar dilerim.
Dectron (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 10, 2018, 12:28:28 PM

Komisyon oranı biraz daha düşük olursa çok daha fazla kişiye ulaşacağınızı düşünüyorum. Hayırlı satışlar dilerim.
Komisyon oranları mevcut olan pos valörü, pos komisyonu ve faturalandırmadaki vergiler yüzünden pek mümkün değildir.
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
February 12, 2018, 03:08:01 PM

Komisyonu düşürebilir iseniz kullanılabilirliği daha fazla olacaktır
Dectron (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 12, 2018, 03:43:33 PM

Komisyonu düşürebilir iseniz kullanılabilirliği daha fazla olacaktır

Komisyon oranları düşmesi mevcut olan pos valörü, pos komisyonu ve faturalandırmadaki vergiler yüzünden pek mümkün değildir.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 13, 2018, 08:52:58 AM

1- Kartla kuyumcuyla anlaşıp altın alıp tl ye çevirince insanlar yüzde 5-10 komisyon ödüyor.

2- Cex.io gibi borsalardan Yüzde 3,5 la alınıyor.

3- Nakit avans çekse %2,5 veriyor

Sizinde bu pastadan pay almak istemenizi anlıyorum ama %17,5le yapmayı savunmaktansa yapılmaması taraftarıyım artık Blockchain doğalseleksiyon moduna geçecek gibi geliyor bana bu tarz silkelemeler sonucunda. Araştırmaya bilmeyen takip etmeyenin muhakkak eleneceği bir sisteme dönüşüyor 50,000 den rig satanlar 30000 den antminer iteleyen 3500den ekran kartı çakanlarla 80,000den btc alıp 60000den destekleyip giderken birde %17,5 komisyon ödeyecekleri de bitirince blockchain asıl amacına hizmet etmeye başlayacaktır
Dectron (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 13, 2018, 10:44:58 AM

1- Kartla kuyumcuyla anlaşıp altın alıp tl ye çevirince insanlar yüzde 5-10 komisyon ödüyor.

Sizinde bu pastadan pay almak istemenizi anlıyorum ama %17,5le yapmayı savunmaktansa yapılmaması taraftarıyım artık Blockchain doğalseleksiyon moduna geçecek gibi geliyor bana bu tarz silkelemeler sonucunda. Araştırmaya bilmeyen takip etmeyenin muhakkak eleneceği bir sisteme dönüşüyor 50,000 den rig satanlar 30000 den antminer iteleyen 3500den ekran kartı çakanlarla 80,000den btc alıp 60000den destekleyip giderken birde %17,5 komisyon ödeyecekleri de bitirince blockchain asıl amacına hizmet etmeye
başlayacaktır

1.Kredi kartından kuyumcuya gitse, 5-10 almaz, 10-15 alıyor.Ayriyetten o aldığınız altını tekrar satmak istediğinizde yine 5-10 komisyon gidiyor yani totelde olay size %25-30 patlamakta.Hangi kuyumcu %5-10 alıyor merak ettim doğrusu.

2.Cex.io birçok türk bankası tarafından engelli.Yani kredi kartından ödeme yapmanız zor birkaç banka haricinde.Ayriyetten nakit olarak çekimlerde ve aradaki aracı komisyonlarını dahil ettiğinizde %17.5 dan daha fazla komisyon ödüyorsunuz.

3.Yıllık faizin %30 olduğu bir yerde %2.5 nakit çekim faizi alan hangi banka acaba ? benim bildiğim en az şuan %5 nakit çekim alınmakta.Taksite vurduğunuz zaman zaten %30 dayanıyor.

Benim pastadan kar etme gibi veyada pay alma gibi bir amacım yok.
Şuan yıllık bazda eğer sahıs şirketi sahibi iseniz biliyorsunuzdurki kabaca 10 lira kazandıysanız 6-7 lirası devlete yıllık bazda gidiyor.Oranlar bu derece yüksekken, bence %17.5 komisyon gayet iyi.
ascakan
Sr. Member

View Profile
February 13, 2018, 11:54:47 AM

Sizinde bu pastadan pay almak istemenizi anlıyorum ama %17,5le yapmayı savunmaktansa yapılmaması taraftarıyım artık Blockchain doğalseleksiyon moduna geçecek gibi geliyor bana bu tarz silkelemeler sonucunda. Araştırmaya bilmeyen takip etmeyenin muhakkak eleneceği bir sisteme dönüşüyor 50,000 den rig satanlar 30000 den antminer iteleyen 3500den ekran kartı çakanlarla 80,000den btc alıp 60000den destekleyip giderken birde %17,5 komisyon ödeyecekleri de bitirince blockchain asıl amacına hizmet etmeye
başlayacaktır

1.Kredi kartından kuyumcuya gitse, 5-10 almaz, 10-15 alıyor.Ayriyetten o aldığınız altını tekrar satmak istediğinizde yine 5-10 komisyon gidiyor yani totelde olay size %25-30 patlamakta.Hangi kuyumcu %5-10 alıyor merak ettim doğrusu.

2.Cex.io birçok türk bankası tarafından engelli.Yani kredi kartından ödeme yapmanız zor birkaç banka haricinde.Ayriyetten nakit olarak çekimlerde ve aradaki aracı komisyonlarını dahil ettiğinizde %17.5 dan daha fazla komisyon ödüyorsunuz.

3.Yıllık faizin %30 olduğu bir yerde %2.5 nakit çekim faizi alan hangi banka acaba ? benim bildiğim en az şuan %5 nakit çekim alınmakta.Taksite vurduğunuz zaman zaten %30 dayanıyor.

Şuan yıllık bazda eğer sahıs şirketi sahibi iseniz biliyorsunuzdurki kabaca 10 lira kazandıysanız 6-7 lirası devlete yıllık bazda gidiyor.Oranlar bu derece yüksekken, bence %17.5 komisyon gayet iyi.

O kadar başarısız ki yönlendirmeniz artık iyi niyetinize dair en ufak inancım kalmadı ...

1- Kuyumcular Hemen Hemen Hepsi! çeyret altında üzerine 5-10 tl gibi bir fiyat koyar almışsın da satmışsın gibi ödeme yapar en azından Türkiyedekilerin hepsi bunu yapıyor ayrıca otobüs firmalarından araç kiralayan her sektörde bu işi yapanlar mevcut sır değil bu Ayrıca %5 ile %10 toplandığında %30 yapmaz matematikte

2- Cex.io TUM özel bankaların kartları ve önödemeli kartları dahil olmak üzere işlem yapıyor sorunsuz olarak sadece çekme işlemi 3,5dolar + 5 günü bulabiliyor nakit olarak çekmek istediğinizde!

3- Nakit çekimler taksitlenmediğinde dediğim rakamdır taksit sayısı arttıkça tabii ki komisyon artar kredi çekmeye göre dezavantajlıdır kaldı ki Kendinizde Taksit farkını alıcıya yüklüyorsunuz bu maddede avantajınız kalmıyor...

Sonuç olarak sizden alışveriş yapacak kişi buradan çıkmaz ancak akraba eş dostunuz varsa onlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Resmen Tahtakaledeki turistmişiz gibi davranıyorsunuz ...
Dectron (OP)
Jr. Member
*

View Profile
February 13, 2018, 12:12:27 PM

başlayacaktır

O kadar başarısız ki yönlendirmeniz artık iyi niyetinize dair en ufak inancım kalmadı ...

1- Kuyumcular Hemen Hemen Hepsi! çeyret altında üzerine 5-10 tl gibi bir fiyat koyar almışsın da satmışsın gibi ödeme yapar en azından Türkiyedekilerin hepsi bunu yapıyor ayrıca otobüs firmalarından araç kiralayan her sektörde bu işi yapanlar mevcut sır değil bu Ayrıca %5 ile %10 toplandığında %30 yapmaz matematikte

2- Cex.io TUM özel bankaların kartları ve önödemeli kartları dahil olmak üzere işlem yapıyor sorunsuz olarak sadece çekme işlemi 3,5dolar + 5 günü bulabiliyor nakit olarak çekmek istediğinizde!

3- Nakit çekimler taksitlenmediğinde dediğim rakamdır taksit sayısı arttıkça tabii ki komisyon artar kredi çekmeye göre dezavantajlıdır kaldı ki Kendinizde Taksit farkını alıcıya yüklüyorsunuz bu maddede avantajınız kalmıyor...

Sonuç olarak sizden alışveriş yapacak kişi buradan çıkmaz ancak akraba eş dostunuz varsa onlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Resmen Tahtakaledeki turistmişiz gibi davranıyorsunuz ...

Kredi kartı ile ödemede, 5-10 lira gibi bir komisyon alıp, aldığı aynı komisyona sattığı altını alıcak bir kuyumcu tanıyorsanız yazın.Farkındaysanız %30 luk kısımda, altını geri satmada dahil.Yani, matematiksel hatalara gelmeden önce okuma hatalarını bi giderelim.

Cex.io %3.5 komisyon alıyor ayriyetten kuruş farkında bir işlem ücreti almakta.Ancak cex.io çekim taleplerinde sizin ülkenize para gelene kadar aradaki aracı firmalarda komisyon kesiyor.Bunu araştırın tahtakaledeki turisti tahtakaledeki turist ilgilendirir.Siz kendi araştırmanıza bakın.Okadar banka cex.io ödemelerini bloklarken forumda tonca bankalar hakkında konu varken buraya gelip turistden bahsetmeyin dediğiniz gibi, "araştırın".

Benim yazım hala geçerli, dediğiniz gibi %2.5 tek çekim ücret alan bir banka söyleyin.Söyleyinki konudaki herkes bilsin.
ascakan
Sr. Member

View Profile
February 13, 2018, 12:36:06 PM

Araştırınca Ortaya Çıkanlar :

1 - Kuyumcu Altın Satım Hemde Komisyonuyla :

280 Tl Anlık Fiyat 3 Taksit : https://www.hepsiburada.com/ceyrek-altin-2018-yeni-tarihli-kulplu-p-EAKSZYNT7?magaza=Alt%C4%B1nda%20F%C4%B1rsat&wt_gl=cpc.nelk.6841.gold-yeni-pla&gclid=CjwKCAiAtorUBRBnEiwAfcp_Y5lxeBlPqGrkyasidldTXfhN_7vTNIQVFSDtbiX_BbETzueGoOo6wxoCVogQAvD_BwE

265 Lira Anlık Fiyat : https://altin.doviz.com/ceyrek-altin

280-265= 15 Tl ... %5 Gibi Bir Fark

2 - Cex.io : https:// cex.io/fee-schedule#/tab/payments

Currency   Payment method   Deposit                 Withdrawal
USD                  VISA               3.5% + $ 0.25            $ 3.80
                 MasterCard       3.5% + $ 0.25        1.2% + $ 3.80
                     Bank transfer   $ 0   n/a
                    Crypto Capital   $ 0   3%

Burada Diyor ki Yatırım yaparken visadan %3,5 alırım çekerken sadece 3,80 dolar alırım ... Ki binlerce işlem yaptım ... Arada başka komisyoncu yok! Sadece 3-5 Günü bulabiliyor çekim işi

3-  https://www.bonus.com.tr/finansal-cozumler/nakit-avans

Tablo Türkçe artık onu bile okumayan varsa yapabileceğim birşey yok..

Peki sizin söylediklerinizi destekleyen tezler nelerdir sayın Satıcı ?

ethereumcu
Full Member

Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 14, 2018, 10:08:58 PM

%17.5 komisyon bence çok çok yüksek, yani %17.5 tefeci almıyor, tefeciler bile %5-10 alıyor.  sizin bence kuyumcu açıp altın satar gibi satmanız lazım hocam.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Pages: [1]
  Print  

Jump to: