Bitcoin Forum
May 29, 2024, 05:51:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Türk yatırımcıya uyarı: Uzak durun  (Read 798 times)
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
February 08, 2018, 04:32:41 PM

Su an icin bir dusus yasasa da normalde akan bir su soz konusu turk yatirimcilar neden kabını alıp gitmesin herkes kazanirken biz neden izleyelim.
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 06:13:03 PM

Kripto para borsaları hack saldırısı sonunda çalınan paraları iade etmek için formüller üretti. Borsadaki kripto paralarımızın güvenli olduğunu düşünüyorum. Bence asıl sorun kendi elimizde tuttuğumuz paradan kaynaklanıyor. Onlara iyi sahip çıkalım.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
February 08, 2018, 07:35:55 PM

Kardeşim şu Türk yatırımcıyı bir rahat bırakında düşe kalka, bata çıka tecrübe edinelim. Kimse akıl yoksunu değil, herkes okuyup araştırıp kendi riskini göze alıyor. Nedir bu sürekli merkezi otoriteye yönlendirme çabası? Bu zihniyetlerden çıkmalıyız artık, insanlar arkasından ağlamayacağı kadar parayı riske edebilir.
dammedonut
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 08, 2018, 08:02:32 PM

Evet bütün Türkler olmasa dahi şu hayalciler uzak dursun. Piyasayı alt üst ediyorlar panik halinde davrandıkları zaman ya fiyatı çok düşürüyorlar ya da piyasayı uçuruyorlar. Gerçi sadece Türkler olarak değerlendirmemek lazım, sadece yorumlarımı Türkler okuyor diye yazıyorum böyle. Risklere bakılınca her yerde her alanda risk var. Piyasayı bilmeyen insanlar öğrenip girsin piyasaya.

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
February 08, 2018, 08:33:08 PM

Kripto piyasalarının geleceği olmasa samsung gibi devler bu sektöre yatırım yapmaz , evet riski var mı ? Var ama samsung bu işe giriyorsa bende kendi ölçümde bu riske girerim. Ama yatırım yaparken herkes kaybedebilecegi ölçüyü de göz önünde bulundurmalı o miktarda yatırım riski almalı.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
February 08, 2018, 09:29:34 PM

Hahahahahahaha düne kadar piyasadan haberi olmayanlar düşüşle beraber konuşmaya başladı, herkes uzman olmuş kardeşim yorum yapmaya gerek yok
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
February 08, 2018, 09:31:44 PM

Her yatırımın kendisine göre riskleri vardır. Önemli olan riske edebileceğiniz rakamlarla yatırım yapmak. Bazı kişiler varını yoğunu bu işe yatırıp pişman oluyor. Bana göre kripto paraların geleceği var ve riske edilebilecek rakamlarla girilebilir.
farting_shot
Full Member

Activity: 318

View Profile
February 12, 2018, 12:43:04 AM

Orda bir piyasa çığ gibi gelişiyor ve bize verilen tek yönlü tavsiyeler var sürekli uzak durmamız yönünde ve balon, ponzi v.s. tanımlamalar, kimse kusura bakmasın, kayıpta benim, kazançta benim, riski alanda benim.
bora19
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
February 12, 2018, 12:52:02 AM

bi yandan haklı geliyor insanın kulağına
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 12, 2018, 07:18:26 AM

her kez nedense bir açıklam yapma gereği duyuyor. şimdiye kadar kazanılan paraları neden gözmezden geliyorlar anlamıyorum ..
ersmny1
Newbie
*

View Profile
February 12, 2018, 10:36:20 AM

Allah herkese akıl vermiş, fikir sana kalmış.bence kimse kimseyi öyle kesin yargılarla yönlendirmemeli.herkes okusun araştırsın, mantıklı gelen neyse onu yapsın.batarsa da çıkarsa da kendi kararı olsun..
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
February 14, 2018, 11:44:59 PM

Kısa vadede büyük kazanç diye bir şey her zaman olmaz nadiren olur. Genelde olan uzun çaba ile güzel kazançtır. Ve burası para basma mekanı değildir trade zordur. Hold da zordur.
jourban
Member
**

Activity: 94

View Profile WWW
February 14, 2018, 11:48:02 PM

Yatırım yapan kişilerin bilmesi gereken bir gerçek var Her Yatırım içinde bir risk barındırır risk almayan kişi para kazanamaz Bitcoin yatırımı en az riskli alanlardan biridir
hrsyrk
Newbie
*

View Profile
February 15, 2018, 11:00:20 AM

"pişman olacağınız riskli yatırımlar yapmayın" sadece bu kısmına hak veriyor ve uyguluyorum.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
February 15, 2018, 11:59:11 AM

Uyarılar konusunda kesinlikle haklı fakat bireysel güvenlik önlemlerimizi alarak elbette yatırım yapmaya devam edeceğiz. Kendi adıma risksiz bir yatırım olduğunu düşünmüyorum. Banka hesaplarının dahi boşaltılıp, evlerimizdeki eşyaların çalındığı bir zamanda yaşıyoruz malesef.

Ama sorarsan bu adamlara göre daha güvenli .. Teknolojiden anlamayanlar olayı kavrayamanların yaptığı haberler . Tamamen gündemi doldurmak konuşmak için konuştukları şeyler ..

Benim içinde BTC ' nin hiç bir mahsuru yok . Tüm yatırımlarımı elimden geldiğince kripto paralara yatırıyorum .

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 15, 2018, 12:20:58 PM

Doğru demiş adam. Bu tür uyarılar ne olduğundan bi haber olaya atlamak üzere olan insanları durdurabilecek cinsten açıklamalar. Kamuya bu şekilde davranılmak zorunda. Olayın ne olduğunun farkında olan insanlar zaten kendi kararlarını verebilecek yeterlilikte. Kolaylıkla bu uyarrıyı ignore edip yapacaklarını gayet gönül rahatlığıyla yaparlar.

Çoğunluğun zarar görmemesi hem kripto dünyası hem de kamu açısından olumlu bir durum olur. Bu tür uyarılarla da bilinçsiz insanları bir nebze olsa koruyabiliriz.
clex_us
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 15, 2018, 08:40:48 PM

Risk alıp almamak kararını verecek olan her kişinin kendisidir. Hayatımızda aldığımız tüm kararların artı ve eksi yönleri vardır. Akıllıca hareket ederek para kazanabiliriz.
Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
April 22, 2018, 08:13:58 PM

Finansal otoriterlerin müdahalesi anlık yada kısmen anlık bir dönemde etkili olur kripto para geleceğini parlak görüyorum ama yinede kontrollü yatırım yapmak lazım  Smiley

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 22, 2018, 08:19:01 PM

Ali Serim ne yapmak neyi amaçlamaktadır.  Bu millet sizin gibilerden bıktı usandı artık herkes yoluna Ali serim !!!

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 22, 2018, 10:26:29 PM

Ya bu adam resmen saçma sapan konuşmuş,   önüne gelen açıklama yapıyor, yetkinlikleri ne ?  :  0  yetkinlikleri, sıfır bu insanların arkadaşım
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: