Bitcoin Forum
June 19, 2024, 02:16:22 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Yükseliş başlayınca piyasalar nasıl bir hareket sergileyecek?  (Read 543 times)
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 08, 2018, 06:35:16 AM

Yükselmeye başladığını çok hissettirmemesini yani yavaş yavaş yükselip kendini sağlama alması lazım . Artık 10x gibi beklentiyi girmiyorum . Çıksın da çoğa gerek yok
tadzio
Full Member

Activity: 344
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 03:50:36 PM

Kısmen fiyat yükselmesi oldu. Ama yeterli değil hiç kimse bu seviyeleri beklemiyor. Bu nedenle piyasalar nasıl bir hareket sergileyecek henüz anlamış değiliz, bir gün olumlu bir gün olumsuz haberler geldikçe karışıklık devam eder.
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile WWW
February 08, 2018, 04:04:46 PM

Umarım beklenen o yukselis gecikmez bu yukselme baslayinca piyasa genel olarak daha duzenli hareket edecektir.
eserersan
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 04:08:24 PM

İlk bir yavaş yükseliş başlar bu 1-2 ay devam eder ve nisan mayıs gibi hızlı bir çıkış başlar diye düşünüyorum altcoinler için tam bir şey söylemek zor ama bu artıştan bir pay alırlar eminim.

markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 08, 2018, 10:56:25 PM

Bence bitcoin çok ani yükseliş göstermeyecektir yıl içerisinde. Yavaş yavaş yükselecektir. Alt koinler de ani iniş çıkışlar olacaktır. En güvenli liman btc olacaktır bu sene.

[/center]
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 09, 2018, 06:42:59 PM

Benim fikrim once Bitcoin hareketlenecek ama Ethereum yil genelinde bitcoin den daha fazla deger katlayacak. Altcoinler de bu ikisi baglanimnda degerlenirler. Tabi arada asiri pumplanan token ve coinleri de goruruz. Yeterki nerede satacagimizi bilelim.
tayyip baba
Member
**

Activity: 154

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 09, 2018, 07:30:36 PM

Piyasanın düşük olduğu zamanlar kripto paralar hakkında pek bilgisi olmayanlar için alım fırsatı olarak değerlendirilmiyor herkes hızlı arttığı zamanlar alım yapıyor ve kısa vadede kazanmayı bekliyor

heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
February 09, 2018, 08:04:59 PM

Ben bu sene bitcoinin biraz daha sakin ve yavaş ilerleyeceğini düşünüyorum. Yükselmede hızlı ilerleyecek olan özellikle Ethereum olacak gibi.
Altların btc ye oranla daha fazla değer kazanacağına inanıyorum kısa vadede..

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
February 10, 2018, 05:50:17 PM

Önce bitcoin yükselmeye başlar. Fakat bu sefer yükseliş genel olcaktır. Yani sadece bitcoin değil altcoinlerde peşinden gelecektir.

Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
February 10, 2018, 05:52:41 PM

açıkçası şu anki sergilediği hareket ile bize ne sinyal vermekte onu anlamalıyız 6 bin düşüp tekrar 9 seviyelerine çıkması bundan sonraki dönemde tekrar 6 seviyelerine ile bilme ihtimali var  özlediğimiz gibi 12000 üstü 15000 üstü ne zaman olacak buna bakıp bakmak önemli Bunlar da analizlerle verilerle gerçekleşebilir ama geçen seneki bu hareketlerden sonra ciddi bir Yükseliş Ben bekliyorum

Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 11, 2018, 10:27:13 AM

Piyasada tam anlamıyla bir yükseliş olması için devletlerin en az iki ay boyunca Bitcoin'i rahat bırakması gerekiyor. Şu an rahat bıraksalar anca Mart'ın ortasında gerçekten iyi bir yükseliş yakalayabiliriz bana göre Mart ayı bizi ters köşe yapacak ve bir yükseliş evresine gireceğiz hemde aynı 2017'de olduğu gibi.
Asber (OP)
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 11, 2018, 11:46:45 AM

Çoğunluk ilkbaharda bir toparlanma bekliyor. Genel görüntü sanırım bu yönde gerçekleşecek. Önemli olan inşaallah dibi görmüşüzdur. Çünkü yeni bir dip oluşursa bu sefer 3000 leri çok rahat görürüz.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 11, 2018, 11:49:45 AM

Ralli'nin neden sadece Bitcoin'de yaşanacağını düşünüyorsunuz bilmiyorum ama Mart ayında birçok altcoinin yol haritasında güzel gelişmeler gözüküyor.. Birçok projenin en önemli gelişmesi Mart ve Nisan aylarında dolayısıyla ben direkt olarak Bitcoin temelli bir artış değil kaliteli her projenin artacağı bir artış bekliyorum.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 11, 2018, 01:51:13 PM

kesinlikle btc ilk önce diğerlerinden pozitif ayrışacaktır. yani bir den fırlayacaktır, inanılmaz bir şekilde yükselecek sonra 1-2 hafta kadar sabit kalacaktır. ardındansa altcoinler (ETH-ZEC -DASH) gibi sağlam koinler özellikle şov yapmaya başlayacaktır.
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378

View Profile
February 11, 2018, 01:58:20 PM

yani yaklaşık tahimnler bu yönde zaten farklı olan bir şey yok genel görüşü tekrar etmişsiniz doğrudur

TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308

View Profile
February 11, 2018, 04:15:24 PM

3-2-1 şeklinde gitmesinin tam zamanı şu an bana göre.Son günlerdeki çıkarımlarıma göre bir süre daha şu anki seviyelerde seyredecektir ve daha sonra gerçek artış başlayacaktır.Tabi Bitcoin patlama mı yapar bir anda yoksa kademeli olarak mı artar orasını kestiremiyorum henüz.
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 11, 2018, 04:44:08 PM

Şuan tüm altkoinler ve bitcoin toparlanma süreçlerinde benim tahminim bu soruların cevabını vermek için henüz çok erken biraz zamana ihtiyacımız var daha sonra tahmin yürütürüz.

belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
February 11, 2018, 05:12:17 PM

yükseliş başladıktan sonra çoğu coinden 2x gibi bi artış bekliyorum ben. boğa piyasasına girecez ve sonrasında tekrar ayı piyasası.
Presidentcoinn
Member
**

Activity: 112

View Profile WWW
February 11, 2018, 07:53:41 PM

Sıçrama periyodu gelsin x2 değil x5 bile göreceğiz. Azcık sabır ya. Bir haftada düzelme olmaz. Altlardan müthiş atakları bekliyorum. Grafiklere bakmayı unuttuk ya.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
February 12, 2018, 08:31:17 PM

3-2-1 şeklinde gitmesinin tam zamanı şu an bana göre.Son günlerdeki çıkarımlarıma göre bir süre daha şu anki seviyelerde seyredecektir ve daha sonra gerçek artış başlayacaktır.Tabi Bitcoin patlama mı yapar bir anda yoksa kademeli olarak mı artar orasını kestiremiyorum henüz.

Bana da o sıralama ile gidecek gibi geliyor.Şu sıralar Bitcoin aynı seviyelerde seyredir durumda.Asıl artışına önümüzdeki ay veya bir sonraki ayda başlayacağına inanıyorum.Bence bu artış kademeli olur ve öyle olması daha sağlıklı bana göre.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████