Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:09:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Üzerime Bitcoin Döküp Beni Yakın!  (Read 860 times)
Bitli Coin (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
February 06, 2018, 10:25:19 AM

Bu ne panik yaaa! Pes vallahi.  😎
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 06, 2018, 10:28:47 AM

bi şekilde birileri panik yapacak ki pazar yürüsün. Zararına atış yapmamak için millet kıvranıyor
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 06, 2018, 10:49:13 AM

Daha fazla güçlenebilmek için biraz panik gerekiyor. Burdan sonraki yükseliş Bitcoin'i efsane yapacaktır.

If you like it, you can give Merit!
ideal35
Member
**

Activity: 112

View Profile
February 06, 2018, 11:54:09 AM
Last edit: February 06, 2018, 12:04:32 PM by ideal35

Arkadaşlar sürekli btc babanızın coini gibi davranmayın. Uzun süreler 500-1000 $ civarında kalabilir. Her şeyin bir popüler olduğu zaman var. Fiyatlar daha önce balon oldu diye tekrar olacak diye bir şey hiç bir zaman yok lütfen yazdıklarınızdan insanların etkileneceğini unutmayın.

Benimde epey zararım var ve eskisi kadar maalesef ki inançlı değilim sektöre. Hani nerede merkezsiz diyorlardı ne oldu? saçmalıktan ibaret oyunlar..

NOT: Eğer bu yasaklamalar devam eder ve bu işin boku çıkarsa btc kendi çapında bir şekilde yine devam edebilir ancak ederi 10 ile 100 $ arasında olur benim web üzerindeki gördüklerime göre. Ortalama 15 yıldır weble ilgileniyor bilgisayar kullanıyorum. O zaman da tamamı kara para aklamak için olur harbiden Smiley
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
February 06, 2018, 12:45:50 PM

İnsanların panik yapmaları çok normal düşünsene bitcoin'i 60.000 tl den falan almışın  Cheesy bir de bu insaların çoğunun o paraya ihtiyac var yani kaybetsek de bir şey olmaz kafasında değiller.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 06, 2018, 12:49:24 PM

Bu ne panik yaaa! Pes vallahi.  😎

18bin dolara alan %65'ye yakın zarar etti şu anda. Her geçen gün de daha fazla zarar ediyorlar. Onlar paniklemesinlerde ben mi panikleyeyim. belki bi 8 ay daha o seviyelere gelemeyecek. belki 5bin dolar bandına girip 1 yıl orada kalacak 2019 başına 8 10 bin ile girecek.

bakalım balonu ne zaman şişirecekler tekrar.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
February 06, 2018, 12:51:50 PM

adam 19k dan girince evi arabayı satıp kredi çekince hersey Smiley davulun sesi uzaktan hoş gelmesi ile başladı zorlu piyasaya kafadan dalanlar simdi ne acılar çekiyor allah sabır versin ama hiç iyi bir öğrenme yolu değil açıkcası bu şekil ama öğretiyorlar işte ...
king95
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
February 06, 2018, 05:51:14 PM

bu arkadaş bildiğin trol için gelmiş buraya Cheesy
coinkeke
Newbie
*

Activity: 88

View Profile
February 06, 2018, 08:35:48 PM

Büyük paralarla yatırım yapan insanların bu kadar paniklemesi normal. Ben de tekrar yükselirse güzel bir fırlama yapacağını düşünüyorum ama tabi sadece tahminlerle hareket etmemek lazım riske gireceğimiz miktarı iyi belirlemeliyiz bizi çok etkileyecek miktarlarla girmemeliyiz. Zarar edebileceğimiz her zaman aklımızda olmalı
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 06, 2018, 08:52:47 PM

bu arkadaş bildiğin trol için gelmiş buraya Cheesy

biz de trolleriz, merit var mı arkadaşlar, bana acil lazım, bir kaç güne full olacaktım.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
hagiyatmaz
Member
**

Activity: 168

View Profile
February 06, 2018, 09:09:05 PM

Bitcoin balon değil. Balon olan 18k dan işlem görmeseydi. Gerçek değeri 10k nın aşagısında da değil ama bence şu an.bitcoin buradan da çıkacak.bankaların yasaklamaları,devletlerin aldığı önlemler yaptığı açıklamalara rağmen hâla dirençli.
2019'da 20k dan işlem görür çok rahat.2020'de ver elini 100k
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1306
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
February 06, 2018, 10:02:12 PM

Birileri panik yapıp satıyor ama kimse "lan ben bunu satıyorum ama, acaba kim alıyor?" diye sormuyor mu? Sorsa, sonra "alan niye alıyor acaba? bu işte bi pislik olmasın lan?" diye soracak ama onu da akıl edemiyor. Bitcoin 20bin$ üzerine çıktığında "balinalar yaptı" dediler. Bitcoin düşerken birileri sürekli aldı, yine "balinalar" diyorlar. Ne balinaymış arkadaş bunlar? Market cap 300 milyar dolardan 170 milyar dolara düştü adamların parası milyar dolar, milyar dolar azaldı ama adamlar hala pes etmedi... Demek ki bi bildikleri var.. Madem piyasa sadece balinalardan soruluyor, bırakın balinalar biraz eğlensin. O arada siz SATMAYIN! Satan olmazsa, fiyatı alıcı belirleyemez!
abuzubu
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
February 07, 2018, 07:29:55 AM

çoğu kullanıcı ilk defa borsa deneyimini kripto piyasasında yaşıyor. bu piyasada nerdeyse 10 kaldıraçlı forex kadar hareketli. piyasadaki panik az bile
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
February 07, 2018, 08:07:48 AM

Piyasadaki kişilerin büyük çoğunluğu yeni ve hiçbir şey bilmiyorlar başkalarına göre hareket ediyorlar dolayısıyla birileri bundan çok ekmek yiyecek. Kimse ne yaptığının farkında değil.
neolila
Newbie
*

Activity: 73

View Profile
February 07, 2018, 08:49:40 AM

Valla adamlar yattılar pusuya dün e kadar millet battı-patladı-bitiyor diye sattı düşürdü. 1 gecede 1 koyup 1.5 aldı belki hala almaya devam ediyor. Cheesy Bizim bu paraya olan aşırı düşkünlüğümüz hep elaleme yarıyor Smiley
Abdest_tozu
Member
**

Activity: 112

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
February 07, 2018, 12:54:16 PM

Ne kadar herkes hodl yapmalıyız sabretmeliyiz tekrar çıkacak dese de demekki kendi  kendine piyasanın bittiğine inanıp satanlar var ama bu kişiler de gerekiyor bu piyasa için

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
ginshimura
Newbie
*

Activity: 85

View Profile WWW
February 07, 2018, 01:01:05 PM

İnsanlar panik yapmazsa herkes hodl yaparsa piyasa nasıl yükselecek? Bir şekilde bu değirmeni döndürecek bir su lazım.
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
February 07, 2018, 02:21:41 PM

panik bu piyasanın direğidir! eğer ben panik yapıp satmasam sen nasıl alacaksın?  ben zarar etmesem sen nasıl kar edeceksin.?  bütün mesele bu. balina dediğimiz insanlar ellerindeki gücükullanıp piyasayı yönlendiriyor, sen ben panik oluyoruz elimizde avcumuzda ne varsa adamlara veriyoruz.  o yüzden piyasayı okumayı , yorumlamayı iyi öğrenmek lazım.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 07, 2018, 03:56:50 PM

İnsanlar panik yapmazsa herkes hodl yaparsa piyasa nasıl yükselecek? Bir şekilde bu değirmeni döndürecek bir su lazım.

fiyatların devamlı arttığını, milletin deli gibi para kazandığını düşünelim. aylar boyunca. %10 bile düşüş yapmadan sürekli artıyor fiyatlar. kim kimden satın alacak, 1 dolarlık bitcoinin fiyatı olur 1000 dolar ve sürekli balon artar gider.

dow jones endeksi de kriz zamanlarında müthiş düşüyor fakat çok nadir yapıyor bunu. bitcoinin bunun biraz daha hızlı hali. biri endeks biri coin farkındayım. asıl konu milleti panik yaptırmadan elindekini alamazsınız. kimin hangi fiyattan satacağını bilemezsiniz. ancak panik zamanında zararına da olsa satanlar olduğu için dumplar işe yarıyor, maliyeti yapıp sonra pumpa geçiyorlar.
argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 07, 2018, 09:22:53 PM
Merited by followm3 (10)

Arkadaşlar instagram olsun haber siteleri olsun yeterince zaten algı operasyonu yapıp elimizdeki bitcoin vs sattırmaya çalışmadılar mı ? Olayları öyle büyütüyoruz ki bazı sayfalarda ilk zamanlarda bitcoin %70 kazandırdı bitcoin sayesinde milyoner oldu ve bunları bizi sosyal medya arayıcı ile çok güzel yedirdiler ondan sonra millet bitcoin aldı ve her zamanki gibi ocak ayında düşüşler başladı millet batmaya zarar etmeye başladı ve yazdıkları şu balon patladı kaçan kurtuluyor ya tamamiyle algı operasyonları ben her düşüşte aldım altkoin fırsat buldukçada alırım. Siz siz olun başkalarının yönlendirmelerine gelmeyin uyanın artık.

Hadi hayırlı geceler.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: